Experiența amară la Novibet

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
34
În urmă cu aproximativ o săptămână am scris despre Novibet, distras de performanțele sale relativ bune și de interfața plăcută. Am făcut o primă depunere de 100 euro pentru a primi alte bonusuri 100 ca bonus. Deci necesarul de frezare a fost de 1000 euro. După trei zile, am generat un total de 750 euro, când dintr-o dată convertorul a zero și mi-a scris că trebuie să încep din nou. În același timp, am mâncat limita 5-10 euro. E-mailurile mele nu răspundeau, chat-ul meu a fost aerisit așa că am luat decizia și am spus să o iau de la bun început (din moment ce mă descurcam bine și aveam soldul meu 350) și încet, în ciuda limitei pe care puteam să o ating în mie. L-am gestionat astăzi, având un sold în contul meu 320 Euro. Apoi am descărcat 200, pe care tocmai am terminat-o, soldul meu a trecut la 30! Desigur, din nou, în chat-ul meu au început bobocii (acesta este un fel de caz, și s-ar putea să greșim), așa că i-am trimis la ancoră și am decis să nu mai deranjez. Bineînțeles că și ei pariază că celălalt nu se va așeza pentru 90 Euro, așa că îl luăm și, în același timp, alungăm un jucător de care pare probabil că am avut un zgomot. Am conturi totale în patru companii (joc de noroc cu, rebeli, betshop) și novibetul este singurul cu care am întâmpinat o problemă atât de mare. Limitați de la început și tragici din partea complotului, fără să răspundeți nici măcar la mail. Satele care au anulat un pariu 100 Euro câștigător pe motiv că au făcut o greșeală în cote. Țineți-vă departe de ei, sunt escroci.

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
34
Tocmai mi-au trimis următorul e-mail:

Dorim să vă informăm că după verificarea cu departamentul competent a fost creată o problemă tehnică prin contorizarea cifrei de afaceri.
Suma 91.37 de euro este încă disponibilă în contul dvs.
În acest moment, am dori să ne cerem scuze pentru inconveniente și să vă asigurăm că la Novibet ne străduim să luăm toate măsurile necesare pentru a evita astfel de dificultăți în viitor.

Nu știu dacă strigătele pe care le-am aruncat au jucat un rol aici, mi-ar plăcea să fie așa, în sensul că și noi avem o armă împotriva prostii lor.

Desigur, acum, pentru a prelua, îmi cer să le trimit un coș de documente. Trimite-i și termină cu ei pentru că m-au obosit.

În conversație, tipul meu Bilias îmi spunea (foarte încrezător și vizibil enervat de persistența mea) că, în funcție de sistemul lor, nu am jucat toată suma și de aceea s-a păstrat o parte din bonus, plus câștigurile rezultate. Care, desigur, s-a dovedit a fi arbitrar.

bilias

Membru activ
21 Ion 2018
372
90
28
buna dimineata Alex si ieri la multi ani
mi s-a părut ciudat ce s-a întâmplat cu tine, așa că am contactat ieri Novibet 3 pentru a raporta faptul și a cere informații
Pot confirma că chaturile spun literalmente da și au cel mai rău serviciu pentru clienți pe care l-am întâlnit.

Părerea mea este că cumpărăturile online sunt sigure, deoarece nu lasă nicio urmă și nu pot dispărea cu el așa că vreau
  • ca
reacţii: alexisaopi

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
34
Mulțumesc amice Billie pentru urări.
Cred că mai devreme sau mai târziu vor schimba tactica, cel puțin în comunicarea, cu excepția cazului în care au decis în mod conștient să o arunce la răpitori.
Cu siguranță, atâta timp cât fiecare pariu rămâne în istorie, finalul va demonstra cine are dreptate și cine greșește. Întrebarea este dacă cineva este dispus să-l alunge până la sfârșit (mai ales dacă suma este relativ mică), ținând cont de costurile psihologice (mânie etc.) pe care le generează această situație.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
68
115
33
buna dimineata Alex si ieri la multi ani
mi s-a părut ciudat ce s-a întâmplat cu tine, așa că am contactat ieri Novibet 3 pentru a raporta faptul și a cere informații
Pot confirma că chaturile spun literalmente da și au cel mai rău serviciu pentru clienți pe care l-am întâlnit.

Părerea mea este că cumpărăturile online sunt sigure, deoarece nu lasă nicio urmă și nu pot dispărea cu el așa că vreau
Puteți încărca o copie a conversației?

swsias7

New Member
21 Aug 2018
12
15
3
Bună seara Alex.
Solicitați prin poștă toate datele dvs. personale, precum și orice tranzacții efectuate cu numele dvs. de utilizator în cadrul gdpr.
Ei sunt obligați să vă trimită toate pariurile. când și unde v-ați autentificat, fluxurile de numerar, conversațiile și semnalizarea dvs.
Ei sunt obligați să facă acest lucru trimițându-vă fișierele. Vă vorbesc din experiența personală cu ei.
Dacă doriți un formular relevant spuneți.
  • ca
reacţii: PANATHA

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
34
Swsias7 buna seara. (Vreau să) cred că acest lucru nu va fi necesar. În orice caz, mulțumesc.

giokal

Membru
15 Dec 2010
86
45
18
Καλλιθέα
Μακράν η χειρότερη εταιρεία για όποιον παίζει μονά παιχνίδια κατά την γνώμη μου.
Έκανα κατάθεση 100 ευρώ και περίμενα να ολοκληρωθεί η ταυτοποίηση για να πάρω το μπόνους μέχρι τότε λέω να παίξω 2 παιχνίδια από premier league που μου άρεσαν της επόμενης εβδομάδας μιας και τα είχαν ανοιχτά 2 μπάσκετ Α' Ισπανίας με 25 ευρώ το καθένα. Μετά από λίγες μέρες μου είχαν βάλει limit τους ρώτησα στο chat για ποιον λόγο αυτοί τα δικά τους . Τους είπα ότι δεν θέλω το μπόνους και μόλις διευθετήθηκαν τα στοιχήματα είχα μέσα το εξωφρενικό ποσό των 103 ευρώ και τα έκανα αμέσως ανάληψη. Χωρίς κανένα πρόβλημα βέβαια μπήκαν τα χρήματα στον λογαριασμό μου.
  • ca
reacţii: PANATHA

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
214
105
43
Μακράν η χειρότερη εταιρεία για όποιον παίζει μονά παιχνίδια κατά την γνώμη μου.
η goalbet ειναι η μακράν χειροτερη εταιρεια για μονά παιχνίδια , κατά την ταπεινή μου άποψη, κι όχι η novibet. όχι ότι η novibet ειναι φιλική προς τους παίκτες που παίζουν μονά παιχνίδια,αλλά σαν την goalbet δεν υπάρχει δεύτερη

giokal

Membru
15 Dec 2010
86
45
18
Καλλιθέα
η goalbet ειναι η μακράν χειροτερη εταιρεια για μονά παιχνίδια , κατά την ταπεινή μου άποψη, κι όχι η novibet. όχι ότι η novibet ειναι φιλική προς τους παίκτες που παίζουν μονά παιχνίδια,αλλά σαν την goalbet δεν υπάρχει δεύτερη
Να διευκρινίσω ότι είναι η χειρότερη για μονά από αυτές που έχω παίξει στοίχημα στην Goalbet δεν έχω καν προσπαθήσει γιατί τα "ξέρω" αυτά από άλλους χρήστες.
  • ca
reacţii: JordanRules

nickbin

New Member
18 Nov 2017
19
5
3
Να διευκρινίσω ότι είναι η χειρότερη για μονά από αυτές που έχω παίξει στοίχημα στην Goalbet δεν έχω καν προσπαθήσει γιατί τα "ξέρω" αυτά από άλλους χρήστες.
Επιβεβαιώνω για goalbet. Ξεκίνησα πριν λίγες εβδομάδες με 200 ευρώ. Κατάφερα με μικρά πονταρίσματα αλλά πολλά μονά μικρά στοιχήματα να τα φτάσω περίπου 500. Ήμουν σίγουρος πως τα ψωμιά μου ήταν μετρημένα. Ζήτησα μία μικρή ανάληψη των 40 ευρώ παίζοντας με την φωτιά (η περιέργεια σκότωσε τη γάτα). Λίγη ώρα μετά μου στέλνουν μνμ και μου λένε πως με αποκλείουν από το αθλητικό στοίχημα. Τα χρήματα μου τα πήρα χωρίς κανένα πρόβλημα

Κάποτε το να μου κάνουν limit λογαριασμούς μου έμοιαζε ουτοπία (χαμένος παίκτης). Τα τελευταία 2 χρόνια που "σοβαρεύτηκα" έχω ήδη λίμιτ από Bet365, Bwin και τώρα goalbet. Και η πλάκα είναι πως δεν ο κακομοίρης δεν προλαβαίνω να βγάλω και κάτι. Βέβαια λίγα παίζω, λίγα θέλω να κερδίσω αλλά αυτοί δεν αφήνουν ούτε εμάς του ψιλικατζίδες. Πραγματικά αρχίζω να χάνω το ενδιαφέρον μου για το στοίχημα.
  • ca
reacţii: kerkireos

giannisthegreek

Membru bine-cunoscute
17 Nov 2012
1,771
1,950
113
Piraeus
Οπαπ φίλε. Πρακτορείο. Μεγάλη γκανιοτα αλλά με λίγο προσοχή και συγκρατημένα βγάζεις. Πας ταμείο και τα παίρνεις αμέσως. Πας με τα πόδια και κάνεις και την γυμναστική σου.Αν είναι λιγο μακριά το πρακτορείο και πας 3-4 φορές την ημέρα τυφλα να χει το γυμναστήριο
  • ca
reacţii: jogo și ALEX

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,259
1,354
113
Οπαπ φίλε. Πρακτορείο. Μεγάλη γκανιοτα αλλά με λίγο προσοχή και συγκρατημένα βγάζεις. Πας ταμείο και τα παίρνεις αμέσως. Πας με τα πόδια και κάνεις και την γυμναστική σου.Αν είναι λιγο μακριά το πρακτορείο και πας 3-4 φορές την ημέρα τυφλα να χει το γυμναστήριο
Θεωρω αδυνατο για καποιον παιχτη που θα ειχε ROI 5-8% στην 365 να μπορει να εχει κερδη στον ΟΠΑΠ.

Eidikos

New Member
10 Aug 2017
8
4
3
Και ομως υπηρχε ψωμι στον οπαπ για ψαγμενους παικτες..Διαβαστε το ποστ μου και θα παρετε μια γευση.Βεβαια πλεον τα τσακαλια για να μπαλωσουν τα λαθη τους -στη περιπτωση μου εφαρμοζουν τους κανονες στοιχιματισμου ποντων αξιολογησης οπως τους συμφερει!Δεν ανφερετε πουθενα ο κανονισμος που εφαρμοσαν στη περιπτωση μου μεχρι και σημερα!!!Βεβαιως ακομα να μου υποδειξουν που ειναι γραμμενος ο κανονισμος που εφαρμοσαν...Να πω επισης οτι εμαθα χτες απο πρακτορες οτι πολλοι αλλοι παικτες εχουν παθει ζημια με τις δολιες πρακτικες της εταριας στο συγκεκριμενο ζητημα , αφου προερχομενοι απο το fantasy θεωρησαν αυτονοητο οπως και εγω οτι ισχυουν αθροιστικα και οι δυο κανονες αφου ετσι ισχυει και στο fantasy της θυγατρικης τους!Πραγματικα απιστευτο..Το συμπερασμα ειναι ο οπαπ με τα ειδικα ειχε πολυ value τα τελευται χρονια αλλα παντα με το αγχος πως θα τα διευθετουν αφου και σε προηγουμενο μου δελτιο παρολι με πλαγια αουτ τα ειχαν διευθετησει λαθος στο μουντιαλ χωρις να μου λενε απο ποιο παροχο τα διευθετουσαν!Μετα απο αγωνα πληρωθηκα εξωλογιστικα 900 ευρω...
Ultima editare:

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
117
74
28
răul cu agenția este că agenții au o bordură pe podea când mergi să plătești, nici măcar din buzunar.

Predictii

• 16: 00
    ERT Sports HD
    • Levadiakos - Ergotelis
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hamburg - Heidenheim
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Inter - romi
    Novasports 3HD
    • Millwall - Pădurea Nottingham
    Novasports 5HD
    • Ajax - Willem
    Novasports 24 HD
    • Nimes - Lyon
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Villarreal - Atletico Madrid
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Boavista - Benfica
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Madrid - Espanyol
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hanovra - Aue
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Huddersfield - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Everton - Chelsea
  • 15: 00
    ERT3
    • Kalamata SP - Trikala AO
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Atalanta - Verona
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Gladbach - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Dortmund - Fortuna Dusseldorf
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Leipzig - Hoffenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Freiburg - Wolfsburg
  • 17: 00
    Novasports 4HD
    • Sheffield Wen. - Bradford
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Bournemouth - Liverpool
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Granada - Alawes
  • 18: 00
    PAOK TV
    • PAOK - Xanthi
  • 18: 30
    Novasports 3HD
    • Montpellier - Paris Saint-Germain
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Napoli
    Novasports 2HD
    • AEK - Panionios
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester City - Manchester United
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Levante - Valencia
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leverkusen - Schalke
  • 20: 00
    ERT Sports HD
    • Panetolikos - Olympiakos
  • 20: 45
    Novasports 4HD
    • Eindhoven - Fortuna Siddard
  • 21: 00
    Novasports 3HD
    • Strasbourg - Toulouse
    Novasports 1HD
    • Lazio - Juventus
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Mallorca
  • 19: 00: 00
    Novasports 1HD
    • Khimki - Barcelona
    Novasports 3HD
    • Zenit St-Vilburn
  • 19: 45: 00
    Novasports 4HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 21: 30: 00
    Novasports 2HD
    • Panathinaikos OPAP - Olympiacos
  • 22: 00: 00
    Novasports 4HD
    • Basques - Anadolu Efes
  • 03: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Denver Nuggets
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • PAOK - AEK
  • 15: 45: 00
    ERT Play2
    • Ionic - Porumbel
    ERT Play3
    • Colos - Heracles
    ERT Play4
    • Larissa - Rethymnon
  • 16: 00: 00
    FOX Sport
    • Colegiul NCAA Gameday 2019 E17
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Uniks Kazan - Zielona Gora
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Prometheus Patras - Lavrio Megabolt
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Tofas - Karsiyaka
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Malaga - Gran Canaria
  • 22: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Villanova Wildcats - Sf. Iosif
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P Pragias:
    Jucătorii 3 au jucat astăzi în Euroliga. Hacket 5.5 la 1.80, L. Brown (stea roșie) 11.5 la 1.80, Ga. Puntea 9.0 pe 1.87. mult noroc pentru noi.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Totuși, până la urmă, Casperpor a obținut victoria cu 3-2
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Antonis Remos: Cum se conectează pokerul la psihoterapie„la Jocuri Poker.
  • jogo jogo:
    Pentru a trece timpul :)
    Panathinaikos - Panachaic
    Șansă dublă: 2X @5,75
  • jogo jogo:
    Sol de America - Deportivo Cappiata :)Capace depresive @4
  • T Tchami:
    În final, da, merită, fără îndoială.
  • P Pragias:
    Pragias a spus:
    Jucătorii 3 au jucat astăzi în Euroliga. Hacket 5.5 la 1.80, L. Brown (stea roșie) 11.5 la 1.80, Ga. Puntea 9.0 pe 1.87. mult noroc pentru noi.
  • P Pragias:
    11 Hackett-ul, 21 L. Brown, 8 Deck care nu ne-a făcut să ne folosim de lasso în ultima perioadă.2 / 3 din nou în detaliile pe care le-am pierdut absolut
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul maik23maik a lansat o nouă temă numită "Turneul SCOOP Joker Fraud„la Turnee de poker.
  • jogo jogo:
    Shakhtar Donetsk - Olympic Donetsk
    Va înscrie și 2 ?: Da (GG) @2,375
  • jogo jogo:
    Obiective olimpice Donetsk peste / sub: peste 0.5 @2,25
  • jogo jogo:
    Obiectivele olimpice Donetsk peste / sub: peste [E-mail protejate], 00
  • animusbet Forum Bot:
    Utilizatorul animusbet a lansat o nouă temă numită "La multi ani„la Cafenea.
  • P Pragias:
    Pinioane 2 pentru astăzi ... Papayannis 5.5 și D. Williams 12.5 ambele la 1.87 la stoiximan
  • Ertzan Ertzan:
    În cursa lui Fener, avem o lovitură de pedeapsă, plătește bine și performanța 3.15 la pariu
  • Ertzan Ertzan:
    Williams este încântat așa că acele puncte 12.5 cred că are deja 6 cu triplele 2
  • P Pragias:
    Nu l-am văzut de la început, dar acum am implicat 18.5 minute în timp ce jocul este cel puțin un derby
  • Ertzan Ertzan:
    Deocamdată vor merge la joc
  • Ertzan Ertzan:
    Punctele 12, în special ultimul său coș a fost o jumătate de cursă
  • Ertzan Ertzan:
    hai sa mergem pentru o prelungire daca punctele sunt numarate si acolo Williams cred ca iese
  • P Pragias:
    da, aproape că fac 2 / 2 la extensii !!! dar Papagiannis nu a împușcat și am rămas cu 1 / 2 din nou.
  • P Pragias:
    cu toate acestea, există semne și monștri în euroliga din acest an. iarăși bine că am scăpat de atrocități
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: UN GRUP: 16 Racing„la Concursul IFC.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Cupon: curse 17 10-12 / 12 / 2019„la Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Ertzan a început o nouă temă numită "IFC # 16: Cupon: 17 racing ...