Experiența amară la Novibet

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
35
În urmă cu aproximativ o săptămână am scris despre Novibet, distras de performanțele sale relativ bune și de interfața plăcută. Am făcut o primă depunere de 100 euro pentru a primi alte bonusuri 100 ca bonus. Deci necesarul de frezare a fost de 1000 euro. După trei zile, am generat un total de 750 euro, când dintr-o dată convertorul a zero și mi-a scris că trebuie să încep din nou. În același timp, am mâncat limita 5-10 euro. E-mailurile mele nu răspundeau, chat-ul meu a fost aerisit așa că am luat decizia și am spus să o iau de la bun început (din moment ce mă descurcam bine și aveam soldul meu 350) și încet, în ciuda limitei pe care puteam să o ating în mie. L-am gestionat astăzi, având un sold în contul meu 320 Euro. Apoi am descărcat 200, pe care tocmai am terminat-o, soldul meu a trecut la 30! Desigur, din nou, în chat-ul meu au început bobocii (acesta este un fel de caz, și s-ar putea să greșim), așa că i-am trimis la ancoră și am decis să nu mai deranjez. Bineînțeles că și ei pariază că celălalt nu se va așeza pentru 90 Euro, așa că îl luăm și, în același timp, alungăm un jucător de care pare probabil că am avut un zgomot. Am conturi totale în patru companii (joc de noroc cu, rebeli, betshop) și novibetul este singurul cu care am întâmpinat o problemă atât de mare. Limitați de la început și tragici din partea complotului, fără să răspundeți nici măcar la mail. Satele care au anulat un pariu 100 Euro câștigător pe motiv că au făcut o greșeală în cote. Țineți-vă departe de ei, sunt escroci.

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
35
Tocmai mi-au trimis următorul e-mail:

Dorim să vă informăm că după verificarea cu departamentul competent a fost creată o problemă tehnică prin contorizarea cifrei de afaceri.
Suma 91.37 de euro este încă disponibilă în contul dvs.
În acest moment, am dori să ne cerem scuze pentru inconveniente și să vă asigurăm că la Novibet ne străduim să luăm toate măsurile necesare pentru a evita astfel de dificultăți în viitor.

Nu știu dacă strigătele pe care le-am aruncat au jucat un rol aici, mi-ar plăcea să fie așa, în sensul că și noi avem o armă împotriva prostii lor.

Desigur, acum, pentru a prelua, îmi cer să le trimit un coș de documente. Trimite-i și termină cu ei pentru că m-au obosit.

În conversație, tipul meu Bilias îmi spunea (foarte încrezător și vizibil enervat de persistența mea) că, în funcție de sistemul lor, nu am jucat toată suma și de aceea s-a păstrat o parte din bonus, plus câștigurile rezultate. Care, desigur, s-a dovedit a fi arbitrar.

bilias

Membru activ
21 Ion 2018
372
90
28
buna dimineata Alex si ieri la multi ani
mi s-a părut ciudat ce s-a întâmplat cu tine, așa că am contactat ieri Novibet 3 pentru a raporta faptul și a cere informații
Pot confirma că chaturile spun literalmente da și au cel mai rău serviciu pentru clienți pe care l-am întâlnit.

Părerea mea este că cumpărăturile online sunt sigure, deoarece nu lasă nicio urmă și nu pot dispărea cu el așa că vreau
  • ca
reacţii: alexisaopi

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
35
Mulțumesc amice Billie pentru urări.
Cred că mai devreme sau mai târziu vor schimba tactica, cel puțin în comunicarea, cu excepția cazului în care au decis în mod conștient să o arunce la răpitori.
Cu siguranță, atâta timp cât fiecare pariu rămâne în istorie, finalul va demonstra cine are dreptate și cine greșește. Întrebarea este dacă cineva este dispus să-l alunge până la sfârșit (mai ales dacă suma este relativ mică), ținând cont de costurile psihologice (mânie etc.) pe care le generează această situație.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
107
159
43
buna dimineata Alex si ieri la multi ani
mi s-a părut ciudat ce s-a întâmplat cu tine, așa că am contactat ieri Novibet 3 pentru a raporta faptul și a cere informații
Pot confirma că chaturile spun literalmente da și au cel mai rău serviciu pentru clienți pe care l-am întâlnit.

Părerea mea este că cumpărăturile online sunt sigure, deoarece nu lasă nicio urmă și nu pot dispărea cu el așa că vreau
Puteți încărca o copie a conversației?

swsias7

New Member
21 Aug 2018
12
15
3
Bună seara Alex.
Solicitați prin poștă toate datele dvs. personale, precum și orice tranzacții efectuate cu numele dvs. de utilizator în cadrul gdpr.
Ei sunt obligați să vă trimită toate pariurile. când și unde v-ați autentificat, fluxurile de numerar, conversațiile și semnalizarea dvs.
Ei sunt obligați să facă acest lucru trimițându-vă fișierele. Vă vorbesc din experiența personală cu ei.
Dacă doriți un formular relevant spuneți.
  • ca
reacţii: PANATHA

alexisaopi

New Member
29 Aug 2019
4
4
3
35
Swsias7 buna seara. (Vreau să) cred că acest lucru nu va fi necesar. În orice caz, mulțumesc.

giokal

Membru
15 Dec 2010
91
49
18
Καλλιθέα
De departe, cea mai proastă companie pentru oricine joacă jocuri single, după părerea mea.
Am făcut o depunere de 100 euro și am așteptat ca înregistrarea să completeze bonusul până atunci spun că joc jocurile de liga premieră 2 care mi-au plăcut săptămâna următoare, întrucât au deschis baschetul 2 Spanish A cu 25 euro fiecare. După câteva zile au stabilit o limită, i-am întrebat în chat de ce au a lor. Le-am spus că nu vreau bonusul și de îndată ce pariurile au fost decontate, am avut suma scandaloasă de 103 euro și le-am scos imediat. Fără nicio problemă, desigur, banii au intrat în contul meu.
  • ca
reacţii: PANATHA

nickbin

New Member
18 Nov 2017
27
8
3
Pentru a clarifica, acesta este cel mai rău single pe care l-am jucat vreodată Goalbet nici măcar nu am încercat pentru că le știu de la alți utilizatori.
Confirm pentru goalbet. Am început acum câteva săptămâni cu 200 euro. Am reușit cu pariuri mici, dar multe pariuri mici pentru a ajunge în jurul valorii de 500. Eram sigur că îmi erau măsurate pâinile. Am solicitat o mică retragere de 40 euro jucându-se cu focul (curiozitatea a ucis pisica). După ceva timp, îmi trimit un SMS și îmi spun că mă exclud de la pariul sportiv. Mi-am luat banii fără nicio problemă

La un moment dat, limitarea conturilor mele părea o utopie (jucător pierdut). În ultimii ani 2 am fost „serios” am deja o limită de la Bet365, Bwin și acum goalbet. Și farfuria este că nu cel rău nu pot ieși și ceva. Bineînțeles că joc puțin, vreau să câștig câteva, dar nu ne lasă în cutia de nisip. Chiar încep să pierd interesul la pariuri.
  • ca
reacţii: kerkireos

giannisthegreek

Membru bine-cunoscute
17 Nov 2012
1,779
1,979
113
Piraeus
OPAP amice. Agenția. Mare rake, dar cu puțină grijă și moderație. Obțineți un casier și primiți-l imediat. Mergeți pe jos și faceți sala dvs. Dacă agenția este puțin depărtată și mergeți de 3-4 ori pe zi, sala de sport va fi oarbă
  • ca
reacţii: jogo și ALEX

kerkireos

Membru bine-cunoscute
3 Oct 2012
2,299
1,382
113
OPAP amice. Agenția. Mare rake, dar cu puțină grijă și moderație. Obțineți un casier și primiți-l imediat. Mergeți pe jos și faceți sala dvs. Dacă agenția este puțin depărtată și mergeți de 3-4 ori pe zi, sala de sport va fi oarbă
Mi se pare imposibil ca un jucător care ar avea un ROI de 5-8% la 365 să poată face profit OPAP.

Eidikos

New Member
10 Aug 2017
11
7
3
Dar era pâine în ea OPAP pentru jucători care caută .. Citiți postarea mea și veți obține un gust.Bineînțeles că șacalii să-și prindă greșelile - în cazul meu aplicați regulile punctelor de rating care le pariază! Nu ați menționat niciodată regula pe care mi-au aplicat-o Cu siguranță, încă mă indică regula pe care au aplicat-o ... Să mai spun că am aflat de la agenți că mulți alți jucători au fost deteriorați de practicile frauduloase ale partenerului în această chestiune de când provenim Dar, în fantezie, au considerat că sunt de la sine înțeles că ambele se aplică cumulativ, deoarece se aplică și fanteziei filialei lor! OPAP specificațiile au avut o valoare foarte mare anul trecut, dar cu sunetul pe care îl vor repara după alunecarea mea anterioară, cu ieșirile laterale, le-au sortat greșite în lume, fără să-mi spună ce furnizor rezolvau! euro ...
Ultima editare:

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
122
74
28
răul cu agenția este că agenții au o bordură pe podea când mergi să plătești, nici măcar din buzunar.

dimkots

New Member
18 Feb 2020
1
0
1
Bună, sunt membru al multor companii de pariuri de ani buni stoiximan, netbet, bwin, bet365, oriunde am jucat atâția ani nu am mai întâlnit ceea ce am făcut cu novibet. În mod clar, cea mai proastă companie de pariuri. După cum spune alexisaopi cel mai rău în comunicare. Așa că m-am înregistrat să văd ce funcționeazăa fost dl.t.l. A fost bine așa că zic să identificăm detaliile mele. Am trimis prin poștă documentele necesare, iar identificarea a fost făcută într-o oră și spun multe. Fac o depunere și încep să joc. Am câștigat o sumă și am decis să retrag suma imensă de 40 de euro pentru a vedea cum funcționează. Imediat ce am făcut această mișcare, mi-au trimis prin e-mail că au nevoie de o fotografie suplimentară cu ID-ul și un certificat pe telefonul mobil. Era o sâmbătă după-amiază așa că trebuia să merg luni pentru atestare. Intru luni la prânz după ce mă întorc de la serviciu pentru a-mi trimite actele și contul meu a fost dezactivat fără actualizări. M-am gândit că probabil au făcut-o pentru că nu am trimis documentele. Desigur, nu au menționat nicăieri că dacă nu le trimit, vor fi dezactivate. Oricum le trimit. De atunci, comunicăm cu ei răspunsul lor este că contul dvs. este sub control detaliat, vă rugăm să aveți răbdare. În e-mail, în chat întotdeauna orice alte informații despre motivul pentru care a fost dezactivată. Nu este emisă suma de 40 de euro, ci este faptul că trimit toate datele mele personale unei companii la care am depus și fără actualizări, contul meu este dezactivat. Dacă nu i-aș fi contactat, nici măcar nu aș fi fost informat despre o companie proastă, un serviciu prost, o comunicare proastă. Nu mă aștept ca niciunul dintre răspunsurile sale să fie semnificativ și nu mă interesează deloc. Ștergeți-mă să tac

Predictii

• 19: 55
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Subțire la subțire
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Basel - APOEL
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Porto - Leverkusen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Espanyol - Lupii
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Gent - Roma
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Basaksehir - Sporting Lisabona
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Malmö - Wolfsburg
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Subțire la subțire
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Arsenal - Olympiacos
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester United - Bruges
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Salzburg - Eintracht Frankfurt
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Benfica - Shakhtar Donetsk
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ajax - Getafe
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Celtic - Copenhaga
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Sevilla - Cluj
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Inter Milano - Ludogorets
  • 19: 00: 00
    Novasports 1HD
    • CSKA - Barcelona
  • 19: 00: 00
    Novasports 4HD
    • Zenit St - Bayern
  • 21: 00: 00
    Novasports 3HD
    • Alba - Anadolu Efes
  • 21: 05: 00
    Novasports 2HD
    • Maccabi Tel Aviv - Olympiacos
  • 22: 00: 00
    Novasports 1HD
    • Coșuri - Steaua Roșie
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 28-02-2020
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • S Siomos1:
    Noapte bună ...
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a părăsit încăperea.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a părăsit încăperea.
  • V vangosmt:
    Ei bine ... turcii sunt 2-0
  • V vangosmt:
    Vești bune!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak intră în jocul extensiei
  • V vangosmt:
    da da
  • BetLaden BetLaden:
    salut baieti
  • BetLaden BetLaden:
    a început grămada ...
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
    Ertzan Ertzan: Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou