Faceți-vă profesia de pariuri

greenbook

New Member
18 Mar 2010
312
471
0
UK
Titlul nu este acolo pentru distracție.
Din păcate, situația din țara noastră este proastă. Nu există locuri de muncă și se pare că această mizerie va continua ani de zile. O sclavie de 600 de euro este o comoară pentru mulți.

În această mizerie, cred că o persoană care are un contact de bază cu pariurile online ar trebui să o ia un pic mai în serios.

Cu un capital inițial de 20.000, un bonus de scalping reușit vă poate aduce 3-4 mii. Chiar și un arbitraj cu jumătate de normă vă poate oferi cu ușurință 600 de euro pe lună. Confortabil. HisAcest venit înlocuiește o muncă „normală”, fără ca cineva să-ți bea sângele.

Fă din hobby-ul tău o profesie. Fă pasul. Disciplina, atenția și mintea limpede.
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

După cum spui cu situația actuală, nu cred că mulți oameni au 20.000 de euro de capital de mutat
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

20000 einai arketa lefta gia na xekinisei kaneis san kefalaio sto stoixima! 500 isos:}
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

așa cum spune prietenul cu 500 nu începeți! dar 20000 este o cantitate mare .. bineînțeles că le puteți avea în stoc și preferați formula prietenului: ochi:
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Este o lege a universului și a entropiei.
Nimic nu poate fi creat din 0.
Trebuie să existe ceva capital pentru a face treaba.

Cunoașteți multe locuri de muncă care încep cu 20K?
Poate cineva să deschidă un magazin cu 20K?
Nimeni ... dar poți paria.
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Pentru ca ceea ce ei numesc arbitraj să funcționeze, trebuie să găsiți randamente în companii serioase. Pentru a face acest lucru în companii precum hill, ladbrokes, bet365, unde pariați că ieșiți confortabil și fără comisioane și întârzieri, să spuneți DA este MERITOR, dar de obicei aceste diferențe de cote sunt în companii pe care nici mama lor nu le știe că multe de multe ori, de multe ori încetinesc să-ți pună banii și de multe ori au restricții la pariurile mici.

Pentru că l-am căutat de mai multe ori de-a lungul anilor și încă îl caut, este adevărul, din experiența mea de până acum, părerea mea este că din așa ceva nu veți câștiga existența, nici banii pentru guma de mestecat a zilei.
 
  • Aprecieri
reacţii: antonmanour
R: Faceți-vă profesia de pariuri

4b_htm_smartbutton1.gif
4b_htm_smartbutton2.gif
4b_htm_smartbutton3.gif
4b_htm_smartbutton4.gif
4b_htm_smartbutton5.gif
14-05-2010
Nantes-Caen
FBFRA 2. Div-09
3.2 Expekt
3.3 Betfair
2.75 Stan James

Vezi exemplul de mai sus, unde în teorie obținem profit net de 2,13%, dobândă foarte bună, chiar dacă este pentru 500 € pe care prietenul o spune mai sus, avem un profit de 10 € aproximativ fără efort! Dar este așa ???? Din pacate, nu! Deoarece în betfair 3,3 comisionul care aduce cota la 3,185 nu a fost dedus, iar dacă adăugăm comisionul pe care expekt îl primește în fiecare depozit (dacă îmi amintesc corect 2%), atunci nu numai că nu câștigăm, dar suntem pierduți. .
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Folosind setările unui bun serviciu de alertă, puteți elimina posibilitatea tranzacțiilor negative.
De asemenea, dacă intenționați să utilizați cele 10 case de pariuri principale pe care le știe mama lor, vă limitați orizonturile.

Fără să vreau să facem publicitate pe nimeni, aici www.arbforum.co.uk iese mult mai mult decât guma de mestecat.
Este necesară o gestionare adecvată a banilor pentru a elimina comisioanele.
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

4b_htm_smartbutton1.gif


4b_htm_smartbutton2.gif


4b_htm_smartbutton3.gif


4b_htm_smartbutton4.gif


4b_htm_smartbutton5.gif


14-05-2010


Nantes-Caen

FBFRA 2. Div-09



3.2 Expekt


3.3 Betfair


2.75 Stan James



Vezi exemplul de mai sus, unde în teorie obținem profit net de 2,13%, dobândă foarte bună, chiar dacă este pentru 500 € pe care prietenul o spune mai sus, avem un profit de 10 € aproximativ fără efort! Dar este așa ???? Din pacate, nu! Deoarece în betfair 3,3 comisionul care aduce cota la 3,185 nu a fost dedus, iar dacă adăugăm comisionul pe care expekt îl primește în fiecare depozit (dacă îmi amintesc corect 2%), atunci nu numai că nu câștigăm, dar suntem pierduți. .
Greenbook înseamnă, în mod evident, că puteți câștiga o parte din comisioanele din companii folosind bonusurile acestora. Dacă puneți sume puternice în fiecare companie, veți primi bonusuri puternice, așa că vor plăti acest comision. De acolo înainte îmi imaginez că se va căuta surebets cu mai mult de 3% interes, astfel încât prin eliminarea starterelor să iasă ceva
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Nu aveți nevoie de 20000, așa cum spune cartea verde a prietenului meu. 5000 este suficient pentru început și dacă acordați puțină atenție și cădeați pe partea de sus, veți primi o 500ara pe lună confortabil ...: ochi:
 
  • Aprecieri
reacţii: piravlos
R: Faceți-vă profesia de pariuri

4b_htm_smartbutton1.gif
4b_htm_smartbutton2.gif
4b_htm_smartbutton3.gif
4b_htm_smartbutton4.gif
4b_htm_smartbutton5.gif
14-05-2010
Nantes-Caen
FBFRA 2. Div-09
3.2 Expekt
3.3 Betfair
2.75 Stan James

Vezi exemplul de mai sus, unde în teorie obținem profit net de 2,13%, dobândă foarte bună, chiar dacă este pentru 500 € pe care prietenul o spune mai sus, avem un profit de 10 € aproximativ fără efort! Dar este așa ???? Din pacate, nu! Deoarece în betfair 3,3 comisionul care aduce cota la 3,185 nu a fost dedus, iar dacă adăugăm comisionul pe care expekt îl primește în fiecare depozit (dacă îmi amintesc corect 2%), atunci nu numai că nu câștigăm, dar suntem pierduți. .
Ai surprins un exemplu extrem. Sunt mai bune. Și în plus, EXPEKT-mă moneybookers den nu deține nimic pentru dvs., în timp ce aproape toate aplicațiile arb elimină 5% din bfair.: semn:
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Mi-am spus părerea, cine dorește ne poate da exemple de arbitraj pentru a ne spune timp de o lună toate mișcările sale și cât câștigă scăzând toate comisioanele posibile din retrageri.

Cu toate acestea, caut acest subiect de aproape 10 ani și încă nu îl consider profitabil, cel puțin în măsura în care merită. Vorbesc întotdeauna despre pariuri pe companii reputate și nu pe pariuri pe ghostbet, mitsosbet, betfarsala etc.
 
  • Aprecieri
reacţii: antonmanour
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Mi-am spus părerea, cine dorește ne poate da exemple de arbitraj pentru a ne spune timp de o lună toate mișcările sale și cât câștigă scăzând toate comisioanele posibile din retrageri.

Cu toate acestea, caut acest subiect de aproape 10 ani și încă nu îl consider profitabil, cel puțin în măsura în care merită. Vorbesc întotdeauna despre pariuri pe companii reputate și nu pe pariuri pe ghostbet, mitsosbet, betfarsala etc.
Nu cunosc pe niciuna dintre ele, dar vă pot spune 12bet, 188bet, sbobet, bluesquare, bodog, 5dimes, diamondsbet și alte zeci pe care le-am încercat și au băgat banii în cont în 2 ore ....
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Am citit discuția cu interes ...

Cred că fără a căuta pariuri sigure, doar cu pariuri inteligente pe live și tranzacționare fără capital mare poți câștiga mult.
Dar condiția prealabilă este citirea, tratarea sistemelor etc.
Săptămâna trecută, cu un capitol 300e, am făcut încă 300. Adevărul este că am petrecut aproximativ 20 de ore în fața computerului, dar ce să fac ...
Cu un capital în jurul anului 2000e, cred că aș face mișcări mai bune și fără prea multe riscuri.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: antonmanour
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Folosind setările unui bun serviciu de alertă, puteți elimina posibilitatea tranzacțiilor negative.
De asemenea, dacă intenționați să utilizați cele 10 case de pariuri principale pe care le știe mama lor, vă limitați orizonturile.


Poți fi puțin mai specific?
Destinațiile de plasare generale sunt bune, dar este bine să mergeți mai adânc, fără detalii.

Să presupunem că ați găsit serviciul de alertă „absolut” și vă oferă un procent de 2,5% pentru muștiucurile complet fiabile.
Imi puteti spune cum sa plasati pariurile fara riscul de a schimba cota?
Și în schimb nu s-a întâmplat nimic dacă s-a făcut schimbarea cotelor pentru o casă de pariuri în urmă tu plasezi pariul.
Ce se întâmplă dacă are loc schimbarea de performanță post plasarea unui pariu pe una dintre casele de pariuri care vă oferă acest pariu sigur;

Dacă într-un alt caz doar vă reduceți limita la acest pariu în mod arbitrar sau nu îl acceptați deloc, deși la început limitele păreau satisfăcătoare;

Și toate acestea pentru 2,5%;

Puteți, cu un risc mai mic sau egal, un software bun, TV prin satelit și o metodă de bază de analiză tehnică pentru a obține acest interes făcând un tranzacționare de obiective în schimb în termen de 2 minute (mai ales dacă vorbim despre sfârșitul meciului).
Dar pentru exemplul de mai sus pe care vi l-am dat, există un cuvânt pe care nu îl menționați în postările dvs. și se numește risc.


Comentariile sunt prietenoase și au chef de o discuție constructivă: semn:
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Puteți, cu un risc mai mic sau egal, un software bun, TV prin satelit și o metodă de bază de analiză tehnică pentru a obține acest interes făcând un tranzacționare de obiective în schimb în termen de 2 minute (mai ales dacă vorbim despre sfârșitul meciului).

+ 1.

Asta e corect.
 
  • Aprecieri
reacţii: MenelaosA
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Lucrul este după cum urmează, voi face o analogie de la bursă. Bogat poate la un moment dat cu cote și 3%, dar puteți pierde tot capitalul în cel mai scurt timp (logica TRADE se face rezultatul live, pariurile live etc.). și primim ....: bask:
 
R: Faceți-vă profesia de pariuri

Lucrul este după cum urmează, voi face o analogie de la bursă. Bogat poate la un moment dat cu cote și 3%, dar puteți pierde tot capitalul în cel mai scurt timp (logica TRADE se face rezultatul live, pariurile live etc.). și primim ....: bask:

În ultimul timp, legăturile pentru plâns sunt ...: ochi:

Distreaza-te ...

Cred că un comerciant cu experiență își va pierde cu greu capitalul.
Uneori este posibil să nu „citească” bine tendința sau unde va merge un meci, dar își va pierde tot capitalul, dificil. Va pierde o mică parte.
Întotdeauna are legătură cu pariul valoric, dacă îți dai seama care este pariul valoric și ce nu.
Și permiteți-mi să vă dau un exemplu recent, în finala de la Uefa de ieri, am stabilit scorul cu 3-1, în minutul 119, cu o cotă de 12, unde toată lumea de la Atletico a condus mingea oriunde ...
Cred că așa ceva nu trebuie pierdut.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...