Întârziere la vinzători

KEX

Membru
12 Dec 2019
38
28
18
Bună ziua, băieți, sunt aici de 3 zile cu o tragere de carte la câștigători și încă sunt în curs. Am timp să joc în această companie și nu-mi amintesc cât de mult aprobă retragerile. 3 zile este normal? La bet365 a doua zi sunt banii.
 
Am trimis o solicitare acum 10 zile (600 de euro) sâmbătă seara și duminică după-amiază după 20 de ore. Întreabă-i de ce ar putea fi amânată metoda. neteler.
 
  • Aprecieri
reacţii: KEX
În cele din urmă au anulat retragerea și mi-au cerut o fotografie cu cardul de debit.
Nu-mi amintesc dacă am trimis cardul mai devreme, așa că accept-o.
Totuși, așteptarea este destul de lungă. Alte 3 zile ...
 
Bună dimineața, tot în afara paginii.
Dar copiii infobeto au informații?
„Întreținerea” a reușit la preluarea noastră, la naiba nenorocirea mea ...
 
De asemenea, aș cere infobeto dacă au informații despre situație pentru a ne informa. Am foarte mulți bani în mine și încep să mă stresez.
Din câte știu, nu este nevoie de zile pentru actualizarea sistemului.
De asemenea, paginile winmasters din Cipru și România sunt în întreținere.
Vestea bună este că netbet are aceeași platformă și sportul este în întreținere în timp ce cazinoul joacă normal, așa că ceva tehnic trebuie făcut.
Cu toate acestea, trebuie să ne facem griji pentru situațiile de mybet?
Și mă aștept la retrageri în așteptare din 26 - 27 din lună și nu am actualizare.
 
Băieți, 10bet.com nu mai funcționează și mi se pare liniștitor. De asemenea, cu mybet dacă îmi amintesc corect doar cazinoul a închis inițial și la final pariul și compania. Acum, pentru a închide netbet, winmasters.gr, 10bet în același timp, consider că este puțin probabil. Sper că nici noi nu experimentăm acest lucru.
 
Bine, sper, atunci, așteaptă, dar companie serioasă că actualizezi cum să actualizezi ... nu bam și jos pagina ...
 
Din actualizarea pe 10bete pe Twitter:
Hei acolo, din păcate, în timp ce ne actualizăm serviciile, ne-am dat peste dificultăți tehnice neașteptate. În acest moment, nu putem oferi un anumit interval de timp pentru acest proces, cu toate acestea, trebuie să fim siguri că facem tot posibilul să rezolvăm acest lucru cât de repede am putut. ...
 
  • Aprecieri
reacţii: KEX
Vă mulțumesc foarte mult pentru informații.
Cu siguranță nu este vorba despre upgrade-uri programate sau întreținere.
Ideea este retragerile și banii din interiorul site-ului, deoarece nu știm cât va dura acest lucru.
Dacă cineva de la infobeto ar putea contacta compania despre cât va dura și ce se va întâmpla cu banii și retragerile ar fi de mare ajutor ...
 
I-am contactat și le-am povestit despre orice reclamații. Ei se așteaptă ca aceasta să fie o problemă tehnică serioasă.
 
Copii liniștiți,

Compania am fost informată că există o problemă tehnică gravă cu toate companiile care folosesc platforma sbtech și se anticipează că va fi rezolvată până la 10 în această seară.

Nu există niciun motiv de îngrijorare.

În puțin mai mult ...
 
  • Aprecieri
reacţii: KEX
Mai jos sunt informațiile trimise de Winmasters membrilor forumului nostru:


O problemă tehnică a fost identificată de sâmbătă dimineață, provenind de la serverul unei companii partenere. Winmasters regretă neplăcerile și vă poate trimite o actualizare odată ce problema este complet rezolvată.

Site-ul web nu este temporar disponibil și dorim să vă anunțăm că lucrăm pentru ca restabilirea platformei să funcționeze cât mai curând posibil.

Mulțumesc pentru înțelegere,

Echipa Winmasters
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și KEX
Răspuns oficial al winmasters:

Ieri, o problemă tehnică a fost detectată de serverul partener în timpul procesului de actualizare.

Site-ul web nu este temporar disponibil și dorim să vă anunțăm că lucrăm pentru ca restabilirea platformei să funcționeze cât mai curând posibil. Vă asigurăm că depozitele, soldul contului jucătorului și retragerile restante sunt garantate 100% și nu există niciun motiv de îngrijorare.

Vă mulțumim pentru înțelegere.

Ne pare rău pentru neplăcerile cauzate de acest lucru și vă vom trimite o actualizare cu problema complet rezolvată în următoarele ore.

Dacă aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să contactați serviciul nostru pentru clienți [e-mail protejat].
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet și KEX
În sfârșit văd că este încă afară și aici timp de 3 zile îmi spun orele următoare. Azi a dispărut. Să vedem mâine. Vei vedea și mâine nu se deschide și spune orele următoare.
 
Și cred că există șansa ca vom fi ridiculizați de la început cu privire la momentul când se va termina.
Mi se pare puțin probabil să știe ce se întâmplă și să aștepte doar când și unde va fi construită platforma.
De asemenea, faptul că banii noștri sunt gajați fără opțiunea de retragere a început să devină enervant ...
Sper să termin în următoarele ore ...
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Porumbel - Tenerife
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Anatolou Efes - Olympiacos
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris - Virtus Bologna
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Alba Berlin - Real Madrid
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Maccabi Tel Aviv - Villeurbanne
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Partizan - Baskonia
  • Mâine 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Rzeszow Rezov - Lüneburg
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    ok celălalt l-a dat afară într-un meci
  • PANATHA PANATHA:
    si apoi a plecat si el haha
  • G Forum Bot:
    Utilizatorul gramaticile93 a început un nou subiect numit „Inactivitatea contului Netbet" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    Amicalul cu gavrii din Trabzon (trabzonspor pe care îl numim gavr) s-a încheiat cu episoade la propriu și i-am bătut (2-3) și i-am bătut. Veți vedea pe internet că după încheierea meciului, fanii au luat cu asalt terenul, desigur, unii dintre ei au fost mâncați de Batshuayi și Osagi Samuel, în mare parte distrugere. Mi-aș dori să blestem cel mai extrem blestem asupra lor ca mașina..... ca tine....... etc. Îmi doresc din toată inima să cadă în sarcină
  • Ertzan Ertzan:
    Nu știu dacă și când o vor da jos
  • Ertzan Ertzan:
    Meller, care fusese lovit cu pumnul de către președintele Ankaragucu, a fost arbitrul meciului
  • PANATHA PANATHA:
    M-ai prins... Purtam astea
  • Ertzan Ertzan:
    Uite, arbitrii Turciei sunt idioți. Îți amintești de câțiva ani Germania 2 trebuie să fi fost undeva în minutul 15 trebuie să fi aruncat un pahar de bere din plastic și a lovit supervizorul. Acolo s-a terminat jocul cu explozie
  • Ertzan Ertzan:
    acest arbitru este si in FIFA. Capra asta care a mancat pumni este un international nu a avut @ sa opreasca jocul acum 2 lucruri la care ma gandesc. sau pumnul pe care l-a mâncat i-a cauzat daune morale, psihologice, nici eu nu știu, sau pumnul pe care l-a mâncat a fost puțin
  • PANATHA PANATHA:
    oricum sunt sigur ca daca ar merge sa sarbatoreasca asa in centrul terenului la SEF sau Karaiskakis ca invitati, ai spune ca au provocat....cum ai spus la baschet despre Sloukas..... arbitrii din Grecia sunt aceleași găini.. ...se vorbește mare...pentru că în Germania spui că fac ceea ce este evident, în timp ce aici toată lumea le-ar spune exagerate și le-ar pune la punct
  • PANATHA PANATHA:
    Dar ce sa opresc?? nu s-au intamplat astea cand s-a terminat meciul? mai aveam asa ceva inainte sa expire?
  • Ertzan Ertzan:
    nu vă imaginați și comentatorul turc pe beinsports a făcut o comparație cu Grecia că același lucru se întâmplă în Grecia, spune el.
  • PANATHA PANATHA:
    Cum să nu mă laud...." Sfat: Atletico Madrid - Barcelona X2 și Lewandowski vor marca și cartonaș roșu în meciul cu cotă de 13.00 pe Bet Builder by Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    la urma urmei, ceva mare pe care îl știi dintr-un pariu : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    da ma lupt cu ea :p
  • Ertzan Ertzan:
    esti pe drumul cel bun : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Ei bine, de ce nu a avut loc competiția săptămâna aceasta?
  • Ertzan Ertzan:
    Sunt celelalte țări care au făcut o glumă?
  • PANATHA PANATHA:
    nu are nicio legatura cu ce s-a intamplat in celelalte tari...dar faptul ca oricum va incepe antrenamentele de marti...si au si o problema cu datele...
  • Ertzan Ertzan:
    Au spus să trăiască vremurile PASOK : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Ok Olympiko si PAOK nu le vor strica... dupa meciul de joi
  • PANATHA PANATHA:
    La mulți ani și un post fericit tuturor!
  • N Forum Bot:
    Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Fișier cu ora exactă a evenimentelor unui meci ???" în Pachete de conversații.
    N Forum Bot: Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Arhivă cu ora exactă a evenimentelor...