Întârziere la vinzători

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Bună după-amiaza, sunt aici de 3 zile cu retragere de card winmasters și este încă în curs. Am timp să joc în această companie și nu-mi amintesc cât de mult aprobă retragerile. 3 zile este normal? La bet365 a doua zi sunt banii.

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
În cele din urmă au anulat retragerea și mi-au cerut o fotografie cu cardul de debit.
Nu-mi amintesc dacă am trimis cardul mai devreme, așa că accept-o.
Totuși, așteptarea este destul de lungă. Alte 3 zile ...

balkanios

Membru bine-cunoscute
20 Apr 2007
3,037
1,608
113
Bună dimineața, tot în afara paginii.
Dar copiii infobeto au informații?
La preluarea noastră, „întreținerea” a reușit, dau vina pe nenorocirea mea ...

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
De asemenea, aș cere infobeto dacă au informații despre situație pentru a ne informa. Am foarte mulți bani în mine și încep să mă stresez.
Din câte știu, nu este nevoie de zile pentru actualizarea sistemului.
De asemenea, paginile sale winmasters în Cipru și în România sunt în întreținere.
Vestea bună este că netbet are aceeași platformă și sportul este în întreținere în timp ce cazinoul joacă normal, așa că ceva tehnic trebuie făcut.
Cu toate acestea, trebuie să ne facem griji pentru situațiile de mybet?
Și mă aștept la retrageri în așteptare din 26 - 27 din lună și nu am actualizare.

GATHS

Membru
4 Sep 2018
94
48
18
ATENA
Copiii sunt jos și 10bet.com și consider că acest lucru este liniștitor. De asemenea, cu mybet dacă îmi amintesc bine doar cazinoul a fost închis inițial, iar la final pariul și compania. Acum, pentru a închide netbetul în același timp, winmasters.gr, 10bet, mi se pare puțin probabil. Sper că nu trăim și noi.

balkanios

Membru bine-cunoscute
20 Apr 2007
3,037
1,608
113
Bine, sper, atunci, așteaptă, dar companie serioasă că actualizezi cum să actualizezi ... nu bam și jos pagina ...

GATHS

Membru
4 Sep 2018
94
48
18
ATENA
Din actualizarea pe 10bete pe Twitter:
Hei acolo, din păcate, în timp ce ne actualizăm serviciile, ne-am dat peste dificultăți tehnice neașteptate. În acest moment, nu putem oferi un anumit interval de timp pentru acest proces, cu toate acestea, trebuie să fim siguri că facem tot posibilul să rezolvăm acest lucru cât de repede am putut. ...
  • ca
reacţii: KEX

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Vă mulțumesc foarte mult pentru informații.
Cu siguranță nu este vorba despre upgrade-uri programate sau întreținere.
Ideea este retragerile și banii din interiorul site-ului, deoarece nu știm cât va dura acest lucru.
Dacă cineva de la infobeto ar putea contacta compania despre cât va dura și ce se va întâmpla cu banii și retragerile ar fi de mare ajutor ...

12X

New Member
5 Dec 2013
22
3
3
I-am contactat și le-am povestit despre orice reclamații. Ei se așteaptă ca aceasta să fie o problemă tehnică serioasă.

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Copii liniștiți,

Compania am fost informată că există o problemă tehnică gravă cu toate companiile care folosesc platforma sbtech și se anticipează că va fi rezolvată până la 10 în această seară.

Nu există niciun motiv de îngrijorare.

În puțin mai mult ...
  • ca
reacţii: KEX

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Mai jos este actualizarea de la care au trimis Winmasters pentru membrii forumului nostru:

Începând de sâmbătă dimineața, o problemă tehnică a fost detectată de serverul partener. winmasters regretă neplăcerile cauzate de acest lucru și vă va trimite o actualizare cu repararea completă a problemei.

Site-ul web nu este temporar disponibil și dorim să vă anunțăm că lucrăm pentru ca restabilirea platformei să funcționeze cât mai curând posibil.

Mulțumesc pentru înțelegere,

Echipa ei winmasters
  • ca
reacţii: Magon și KEX

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
37,828
24,110
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Răspuns oficial din winmasters:

Ieri, o problemă tehnică a fost detectată de serverul partener în timpul procesului de actualizare.

Site-ul web nu este temporar disponibil și dorim să vă anunțăm că lucrăm pentru ca restabilirea platformei să funcționeze cât mai curând posibil. Vă asigurăm că depozitele, soldul contului jucătorului și retragerile restante sunt garantate 100% și nu există niciun motiv de îngrijorare.

Vă mulțumim pentru înțelegere.

Ne pare rău pentru neplăcerile cauzate de acest lucru și vă vom trimite o actualizare cu problema complet rezolvată în următoarele ore.

Dacă aveți nevoie de ajutor, nu ezitați să contactați serviciul nostru pentru clienți [E-mail protejate].
  • ca
reacţii: FunBet și KEX

vantheman

New Member
10 Ion 2008
10
1
3
În sfârșit văd că este încă afară și aici timp de 3 zile îmi spun orele următoare. Azi a dispărut. Să vedem mâine. Vei vedea și mâine nu se deschide și spune orele următoare.

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Și cred că există șansa ca vom fi ridiculizați de la început cu privire la momentul când se va termina.
Mi se pare puțin probabil să știe ce se întâmplă și să aștepte doar când și unde va fi construită platforma.
De asemenea, faptul că banii noștri sunt gajați fără opțiunea de retragere a început să devină enervant ...
Sper să termin în următoarele ore ...

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • San Pauli - Heidenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hoffenheim - Köln
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Uniunea Berlinului - Mainz
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Augsburg - Paderborn
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită „Dezvoltarea scaunelor de masă în ...