Și acestea să citească Johnbill pentru o mai bună înțelegere ... (și puneți și ca restul audio ...)

johnbill

IFC # 5 campion 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup winn
Membru al echipei
7 Sep 2002
10,992
7,578
113
45
Sepolia
Nicola ....

Taie băiatul ... Ești un pic agresiv ... Nu jigni ...

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
155
191
43
Ce spune articolul pe scurt:

Tzoulakis îi ia de la Olympiacos.
Tsiligiri îi primește de la Olympiacos.
Raul Bravo a fost un jucător olimpic.
Karpides este olimpic.

Deci Savvidis este nevinovat, iar Xanthi aparține altcuiva și, în cele din urmă, ea aparține Marinakis ...

Oricine are un sfat ne anunță.
  • ca
reacţii: georgesv53

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,552
113
Principala ta problemă în Grecia este că

1) Olympiacos are dreptul de a avea anexe, 1000 de împrumutați, propriul arbitraj etc și, în general, nu deranjează pe nimeni, deoarece este o „regularitate” a „realității grecești” și trebuie să construiți o echipă care să câștige arbitrajul sau statul. căutați un investitor criminal care va fi mai puternic decât oricine și va deveni olimpic în poziția Olympiacos

2) Savvidis, Vardinogiannis etc au dreptul să aibă 4-5 echipe în liga pentru că au bani, investesc și astfel nu deranjează pe nimeni care denaturează rezultatele, de ce este aceasta regularitatea realității elene și tu dacă vrei

3) Orice Panathinaikos, Panionios, etc care nu a fost impozitat, nu poate obține licențe, nu are certificate etc. Uefa își taie fundul la timp și nu poate juca cel puțin 3 ani ...

În general, în Grecia, problema ta este realitatea ta. Acesta este motivul pentru care norvegienii, slovacii, cehii și Benfico Saints așteaptă cu nerăbdare o calificare ușoară în fiecare vară pentru aceste echipe care au învățat să trăiască cu realitatea greacă. Dar, din fericire, există o justiție în bal, chiar sub Luxemburg în clasament, una în CS L din iunie și una în Uefa de la începutul lunii iulie. Toate acestea și toate.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,255
18,360
113
36
CARE ESTE FENERUL
După ce mă cunoști, John! Nu-mi spune că ești jignit !!! : twis:
Ne-am gândit că te cunoaștem când a fost ... ești ca un taur pe care pui presiune, zahăr, trigliceride și atunci oricine primește bucuria că ești.

Totul a fost făcut pentru tine Nu vorbiți deloc dacă ar fi doar AOXARA ne-ar arunca, dar pentru el ..... și schimbați doar legile cu fitilul de pizza

Învelișul, desigur, s-a blocat

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk

Nicolas

IFC # 9 campion 2012-13, campion V-Bookie 2008
28 IOL 2007
8,307
9,832
113
Salonic în inimă, Alimos pe hârtie ....
Ne-am gândit că te cunoaștem când a fost ... ești ca un taur pe care pui presiune, zahăr, trigliceride și atunci oricine primește bucuria că ești.

Totul a fost făcut pentru tine Nu vorbiți deloc dacă ar fi doar AOXARA ne-ar arunca, dar pentru el ..... și schimbați doar legile cu fitilul de pizza

Învelișul, desigur, s-a blocat

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk

Înfășurați doar când sunteți vinovat ...

Dacă este vinovat că se lipește și plătește….

Dar dacă este nevinovat, Europa va vedea cel mai devreme echipe grecești în 5 ani ...

Și până atunci, toți cei din jurul fotbalului ar mânca rulouri de pâine ...

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
5,999
3,729
113
Alexandroupolis
De ce și-a dat demisia Filatos Braoudakis după ce totul a devenit legal? Ei bine, ce se întâmplă ...

În orice caz, dincolo de fani, vorbim probabil despre cel mai ridicol guvern din istoria Greciei.
  • ca
reacţii: joc cinstit

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,255
18,360
113
36
CARE ESTE FENERUL
Înfășurați doar când sunteți vinovat ...

Dacă este vinovat că se lipește și plătește….

Dar dacă este nevinovat, Europa va vedea cel mai devreme echipe grecești în 5 ani ...

Și până atunci, toți cei din jurul fotbalului ar mânca rulouri de pâine ...
Acesta ar plăti, dar Koulis a transformat 360 de grade pentru că se temea că guvernul va cădea
  • ca

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,255
18,360
113
36
CARE ESTE FENERUL
Oricum, l-am invidiat pe Nicolas un subiect cu numele meu pe care nu l-ai deschis. Dar a trebuit să-i pun nașul meu Takis și niciun text de la Door-7 și să alerg după tine în situații de urgență : banana:
  • Haha

ALEX

o "SER" din Bet
Membru al echipei
30 Mar 2003
25,856
12,545
113
50
Kefalonia
Coborâți-mi mâinile către Nicolas .....

Bună uriașul Nicolas, sărutările mele.
  • ca
reacţii: Nicolas

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: nu le dai la ele ... le ia ori de câte ori dpg dorește ......