Bine ați venit la noii membri

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,905
24,218
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Această localitate se deschide pentru a "rupe gheața" cu noii membri care sunt doar scrise pe forum.
Oricine se alătura forumului ar dori să ne mulțumească pentru a ne scrie ceva ca prim mesaj. Fie pentru el însuși, numele său, echipa sau relația sa cu pariul, ce-i place să ne joace sau să-i spunem ... o "bună dimineață".

Vă așteptăm : bravo:

Akis Betforce

New Member
9 Feb 2015
81
89
0
Patisia inferioară
Răspuns: Bine ați venit la noii membri

Mă bucur că te găsesc. Desigur, nu mă cunoașteți de undeva și este perfect rezonabil. Numele meu pe care l-ai văzut a fost Akis. Îmi place uneori diferite am citit acest forum, deși nu am fost un membru, dar prin Google sa întâmplat să cadă pe o conversație și vizionarea încet și predictive-propuneri de la diverși membri ai site-ului sau pe forum. Acum am făcut și o pagină Facebook pentru a începe pașii mei infinit în scris despre puncte care cred că va veni. Uneori cu succes și alții cu o găleată nebună. Aceste câteva pentru moment și am fost bucuros să fiu aici.

paramy8is

New Member
1 Dec 2010
3,391
3,392
0
9
în cuibul cuibului

Mă bucur că te găsesc. Desigur, nu mă cunoașteți de undeva și este perfect rezonabil. Numele meu pe care l-ai văzut a fost Akis. Îmi place uneori diferite am citit acest forum, deși nu am fost un membru, dar prin Google sa întâmplat să cadă pe o conversație și vizionarea încet și predictive-propuneri de la diverși membri ai site-ului sau pe forum. Acum am făcut și o pagină Facebook pentru a începe pașii mei infinit în scris despre puncte care cred că va veni. Uneori cu succes și alții cu o găleată nebună. Aceste câteva pentru moment și am fost bucuros să fiu aici.

Bine ai venit aci.

Aveți un loc bun pentru a trăi (gazda este altfel "mediul") și o cale bună spre alegerile voastre.

: semn:

Akis Betforce

New Member
9 Feb 2015
81
89
0
Patisia inferioară

Fii bine. A făcut prima încercare la campionatul pe care îl organizați aici pentru că îmi place. Acum, dacă am făcut-o bine sau am făcut cartofi, nu știu.

Okoński

Membru bine-cunoscute
5 Feb 2012
12,845
10,680
113
Himalaya

Bine ai venit Akis în compania noastră, infobeto destul de prietenos și oricine poate să prezinte opiniile sale cu privire la aspectele legate în principal de pariuri și nu doar subiecte. Sper că la rândul tău și ai ceva ce să dai comunității noastre.
: wlcm:
  • ca
reacţii: Akis Betforce

Ambiorixxx

New Member
28 Nov 2012
3
4
0

Bună ziua, acum lucrul local, deși este bine să spun un nou om bun, nu am făcut-o. Am scris mai vechi pentru a afla știrile despre betfair. Am pierdut toată speranța. Nu cred în dolar. Sunt un fan al schimbului și am încercat smarkets. Cineva a fost ocupat până când se închide ... Cu o carte nu cred nimic care să joace pentru a câștiga, asta. la revedere.

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,905
24,218
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com

Bine ați venit la suporter. : wlcm:

Adevarul este ca betfair nu se va intoarce. Dar am învățat să trăim fără ea.

În ceea ce privește primirea locală specifică, acum câteva zile am făcut-o pentru a cunoaște noii prieteni care doresc să participe la forum. Mai bine decât oricând.
  • ca
reacţii: Akis Betforce

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,178
6,934
113
Răspuns: Re: Bun venit la noi membri

Bună dimineața cu compania.

Numele meu este Giorgos și eu sunt din Marea. Anii pe microbii de pariuri. Te-am citit mult timp și am fost membru pentru a-mi da și alegerile. Vă mulțumim pentru găzduire.

: wlcm:
Mult noroc!

Avrolimos

Membru bine-cunoscute
2 Oct 2009
5,388
4,994
113
Atena

Bună ziua, acum lucrul local, deși este bine să spun un nou om bun, nu am făcut-o. Am scris mai vechi pentru a afla știrile despre betfair. Am pierdut toată speranța. Nu cred în dolar. Sunt un fan al schimbului și am încercat smarkets. Cineva a fost ocupat până când se închide ... Cu o carte nu cred nimic care să joace pentru a câștiga, asta. la revedere.
Bună dimineața cu compania.

Numele meu este Giorgos și eu sunt din Marea. Anii pe microbii de pariuri. Te-am citit mult timp și am fost membru pentru a-mi da și alegerile. Vă mulțumim pentru găzduire.

Bine ai venit copiii.

Predictii

• 14: 00
    Novasports 1HD
    • Swansea - miercuri Sheffield
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Burnley - Sheffield United
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Burnley - Sheffield United
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Bilbao - Real Madrid
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Newcastle - West Ham
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Espanyol - Leganes
  • 18: 15
    Novasports 1HD
    • Inter Milano - Bologna
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Liverpool - Vila Aston
  • 19: 15
    Novasports 2HD
    • Aris - AEK
  • 20: 30
    Novasports 3HD
    • Cagliari - Atlanta
    Novasports 4HD
    • Parma - Fiorentina
    Novasports 5HD
    • Udinese - Genova
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Osasuna - Getafe
    Novasports 24 HD
    • Sampdoria - SPAL
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Southampton - Manchester City
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • Panathinaikos - Olympiacos
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Napoli - Roma
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Villarreal - Barcelona
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Belenenses
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 12: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 13: 15
    Eurosport 1
    • Jocuri One Make: Spielberg
  • 15: 50
    ERT Sports HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 16: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 18: 00
    Eurosport 1
    • Showdown final de tenis
  • 19: 15
    Eurosport 1
    • Showdown final de tenis

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    kosdpthess Forum Bot: Kosdpthess a lansat o nouă temă numită „F1 2020” în Auto Moto.