Să aveți o călătorie frumoasă John.

cobră

IFC # 7 Cupa câștigătoare 2015-16
8 Sep 2014
398
565
93
Bună ziua tuturor.
După cum știți, am părăsit site-ul, dar, din păcate, există un motiv foarte serios și neplăcut pentru care rescriem.
Unul dintre membrii mai vechi ai site-ului, Yanniss, cunoscut și ca Ioan al lui Tolo, nu mai este la noi.
A plecat astăzi la prânz, învins de o boală imensă.
A luptat ca un leu aproape un an, dar, din păcate, trupul său nu a putut să-l reziste.
Pentru că am fost printre primii care au auzit-o, am crezut că este corect să vă anunț prin intermediul site-ului.
De îndată ce sunt informat când va avea loc înmormântarea și unde o voi scrie, vrea cineva să participe.

Solul care este acoperit de acesta să fie ușor.

BUN TRAVEL.
 
! incredibil

Azi dimineață am avut vești despre el prin Marte și am știut din păcate starea lui.

Tragic. Unul dintre primii copii pe care i-am întâlnit pe forum și a ieșit din el.

Faceți o călătorie bună și lăsați solul care îl va acoperi ușor. :strigăt:
 
Yannisss .... prieten multi ani! Aici, în mass-media, ne cunoaștem de la începutul infobeto-ului.

Ieri am trecut prin spital facând chimioterapie și l-am văzut. Am spus-o ... dar a fost altfel ca niciodată. Ca și cum ar ști ... L-am încurajat și atunci am făcut planuri pentru viitor ...
M-am întors din nou în această dimineață să-l văd și să-i iau câteva lucruri ...
Mare diferență cu ieri. Am fost șocat. Nu putea vorbi. Era obosit, dar se zbătea ... Groaznic în starea lui de îngrijorare pentru ceilalți ... întrucât a lăsat mulți în așteptare și să-l mănânce!
Nu m-am ținut, am ieșit plângând puțin pentru că eram prea ocupat.
Ioan nu va pleca! A luptat mult ... și este foarte nedrept!

Până la urmă, când am fost întâmpinați, am simțit că nu îl voi mai vedea niciodată. Poate că a fost felul în care mi-am lovit capul cu capul plecat ... Nu Re Giannis ... doar pentru a avea capul în sus cu ceea ce ai trăit și a fost antrenat să-l aduc peste ... Atât de multe dificultăți ... numai înalte uite la tine tipule!
L-am înțeles și i-am spus multe ... Acum cuvintele sunt goale ... chiar undeva vreau să o spun și ... Este dificil, un prieten a plecat ...
 
Din păcate, azi a plecat un prieten bun ... Un copil pasionat de AEK și cu o bătaie de inimă autentică ... Simplu, simplu și foarte ospitalier ...
Încă îmi este greu să o digerați ...

Fă o călătorie frumoasă frate ...
 
Sunt foarte supărat! Mai ales când cunoști o persoană de aproape, cu binele și răul său, o persoană foarte „vie”, care nu se ascundea de nimic sau de nimeni, le spunea așa cum simțea cu adevărat, apoi era și mai supărat ...
Bun Paradis Ioan, în călătoria ta, un bicep te va urmări, astfel încât să nu te simți singur.
 
Foarte rușinos tânăr să plece așa. L-am cunoscut acum un an și am avut o părere foarte bună despre el.
Aveți o călătorie frumoasă :(
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
L-am cunoscut la un meci al echipei noastre preferate de la OAKA, apoi, aici, prin casa noastră, a venit împotriva mea, cu mine de multe ori scriind lucruri pentru mine în care am crezut și am simțit că nu crede.

El le-a scris și le-a verificat în felul său, cu excepția dinților pe care îi spunem, nu l-am reținut niciodată, dar niciodată.
John Good Paradise, o zi de întristare pentru familia Infobeto.
 
Azi am avut o zi de lucru foarte dificilă ...

Sunt încă practic la haine de lucru ...

Nu am citit site-uri de sport pentru a mă relaxa ...

Înainte de ei vine întotdeauna site-ul infobeto ...

Și pe deasupra, voi citi ceva de uitat ... Citesc această știre șocant de tristă ...

Eram unul dintre cei pe care îi cunoscusem personal ...

A avut norocul să-și treacă atât familia, cât și afacerile sale la Tolo Nafplio….

Vorbeam undeva, ne-am răcit cu urcările atletice, dar am crezut mereu că sunt apreciate ...

Mi-a plăcut foarte mult onestitatea lui și de multe ori a avut senzația că se învârtește agitat ...

Sincer, ziua mea se termină în cel mai rău mod ...

Viața este din păcate asta .... un șofer .... un moment și un sfârșit ...

De aceea, nu merită jenant pentru nimic .... să apreciem ceea ce avem și să căutăm cea mai bună cale posibilă în raport cu semenul nostru .....

Yanniss s-a dus să-și găsească celălalt amic kouvasbet .... în infobeto-ul paradisului ...

El ne va privi de sus și va râde de microcosmosul nostru și de prostia umană profană ...
 
Unul dintre nume pe care l-am cunoscut aici de când am venit. Era un om drept și le spunea în felul său. L-am întâlnit personal și în interiorul și în afara forumului. De câteva ori m-a ajutat cu sfaturile sale. Este doar o rușine cum a mers. Un paradis bun pentru a avea
 
Condoleanțe calde familiei sale.

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
@nicolas
Compania de acolo este mai mare ...

Aleck - Alecos (iunie 2005)
kouvasbet - Kostas (mai 2013)
salonicafan - Tasos (ianuarie 2017)
Yannisss - John (martie 2020)
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3
Deși nu mai am prea multă implicare, îmi amintesc asta de acum mult timp ... Mai ales datorită caracterului nick.

Un paradis bun să ai!
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...