Raportați la novibet

KOUVASOL

New Member
19 Nov 2020
7
1
3
Bună ziua de la mine..M-am înregistrat la Novibet pe 31 și mi-am trimis documentele. Am jucat două sau trei pariuri pe fotbal și am câștigat aproximativ 500 de euro. Am cerut retragerea, mi-au cerut documente suplimentare și le-am trimis. Contul meu a fost verificat din nou și mi s-a spus să aștept retragerea.

Ieri s-a închis pentru o verificare amănunțită și mi-au închis contul pe care mi l-au spus în e-mail. I s-a întâmplat asta altcuiva? Pot să-mi anuleze pariurile după 20 de zile sau să mă închidă fără niciun motiv? Astazi m-au sunat dar nu l-am prins, m-au luat inapoi iar angajatul nu stia de ce m-au sunat .. da da cred .. cu forta sa te fure asa ??
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Totuși, acest magazin de proximitate a primit, de asemenea, un premiu internațional și a devenit un subiect în știrile de pe SKAI în această seară.
: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
 

atașamente

  • novikleft.png
    novikleft.png
    447.5 KB · Vizualizări: 507
  • Aprecieri
reacţii: KOUVASOL
Am spus-o de multe ori aici. Doar uitați-vă la prima pagină cu pariurile, veți găsi câte probleme cu problemele jucătorului în Novi. Faceți efortul și citiți forumul înainte de a vă deschide un cont. Bine, ai suferit-o, prietene, uite, nimeni pe care nu-l știi are.

Aceasta este modalitatea de a rămâne în afara companiilor precum Novi și, cel puțin, de a rămâne pe cei care plătesc jucătorul.
 
Am spus-o de multe ori aici. Doar uitați-vă la prima pagină cu pariurile, veți găsi câte probleme cu problemele jucătorului în Novi. Faceți efortul și citiți forumul înainte de a vă deschide un cont. Bine, ai suferit-o, prietene, uite, nimeni pe care nu-l știi are.

Aceasta este modalitatea de a rămâne în afara companiilor precum Novi și, cel puțin, de a rămâne pe cei care plătesc jucătorul.
Nu vă înșelați, dar nici măcar nu știam despre acest site și nici că a trebuit să aflu dacă compania proastă este bună pentru că nu știu multe..Știu că spun că va fi bine..Am suferit și am învățat ....
 
NOVIBET este cel mai rapid în plăți și pentru mine cel mai de încredere. Acum, că cu 2 până la 3 pariuri ai făcut 500 de euro, spune-ne și noi. Sper că pariurile tale au fost normale, pentru că altfel, dacă ai fi luat vreun bonus, bine făcut.
 
NOVIBET este cel mai rapid în plăți și pentru mine cel mai de încredere. Acum, că cu 2 până la 3 pariuri ai făcut 500 de euro, spune-ne și noi. Sper că pariurile tale au fost normale, pentru că altfel, dacă ai fi luat vreun bonus, bine făcut.
Spuneți-ne, scepticilor, care sunt aceste "pariuri normale", prietene, precum și pariurile "anormale". Și dacă există "pariuri anormale", de ce le permite novibetul bun pe site-ul său?
Și dacă doriți să aflați că cu 3 pariuri ies din 100 -> 500 de euro, vedeți un fir care rulează și veți afla.
 
NOVIBET este cel mai rapid în plăți și pentru mine cel mai de încredere. Acum, că cu 2 până la 3 pariuri ai făcut 500 de euro, spune-ne și noi. Sper că pariurile tale au fost normale, pentru că altfel, dacă ai fi luat vreun bonus, bine făcut.
Eu cu ceea ce am citit aici, dar am înțeles despre fiabilitate oricum.. Știu că acum 2 luni nici măcar nu răspunde, dar doar procesul de control este foarte târziu. Dacă spui că fiabilitatea ok..dacă pierzi continuu este de încredere..dacă câștigi mai degrabă nu eh ?? ce zici de profitul de 400 euro doar noroc.două meciuri și au venit..fără bonus pentru a-ți răspunde la întrebare pentru că nici măcar nu știam ce este, dar îl primești .. Cred că, pentru a face astfel de retrageri rapide, veți câștiga și așa că spuneți-ne dacă este ...
 
Eu cu ceea ce am citit aici, dar am înțeles despre fiabilitate oricum.. Știu că acum 2 luni nici măcar nu răspunde, dar doar procesul de control este foarte târziu. Dacă spui că fiabilitatea ok..dacă pierzi continuu este de încredere..dacă câștigi mai degrabă nu eh ?? ce zici de profitul de 400 euro doar noroc.două meciuri și au venit..fără bonus pentru a-ți răspunde la întrebare pentru că nici măcar nu știam ce este, dar îl primești .. Cred că, pentru a face astfel de retrageri rapide, veți câștiga și așa că spuneți-ne dacă este ...
În primul rând, la prima vedere îmi este greu să înțeleg ce vrei să spui, scrii fără editare. Cei 500 de euro au devenit 400, iar cele 2 până la 3 pariuri, doar 2, și cele de peste. De la 150 de euro fiecare pariu îmi imaginez. De asemenea, nu am înțeles dacă ați folosit bonusul sau nu. Acum v-ați înregistrat, probabil că ați primit bonusul și ați jucat și ați jucat o sută 200 de euro! Ce mai așteptați? Sper că veți obține banii oricum și ei nu descoperi niciun al doilea cont al prietenului tău care a cooperat. Mult succes ...
 
În primul rând, la prima vedere îmi este greu să înțeleg ce vrei să spui, scrii fără editare. Cei 500 de euro au devenit 400, iar cele 2 până la 3 pariuri, doar 2, și cele de peste. De la 150 de euro fiecare pariu îmi imaginez. De asemenea, nu am înțeles dacă ați folosit bonusul sau nu. Acum v-ați înregistrat, probabil că ați primit bonusul și ați jucat și ați jucat o sută 200 de euro! Ce mai așteptați? Sper că veți obține banii oricum și ei nu descoperi niciun al doilea cont al prietenului tău care a cooperat. Mult succes ...
Și unde sunt interzise pariurile de 100 și 200 de euro? Și dacă sunt interzise, ​​de ce le-a permis bunul Novibet?
 
Ultima editare de administrator:
  • Aprecieri
reacţii: KOUVASOL și Magon
Și unde sunt interzise pariurile de 100 și 200 de euro? Și dacă sunt interzise, ​​de ce le-a permis bunul Novibet?
Atunci când este combinat cu un bonus de înscriere, orice companie care operează în Grecia are mai multe șanse să vă interzică sau să vă limiteze.
 
Ultima editare de administrator:
Atunci când este combinat cu un bonus de înscriere, orice companie care operează în Grecia are mai multe șanse să vă interzică sau să vă limiteze.
Și ca să-ți fie mai ușor, pentru că știu ce îmi vei răspunde. Pentru că dau bonusul de la început (indiferent dacă prietenul a spus că nu a primit un bonus, ci acesta).
 
Așa a dat stryyke (99 din 100 de piese de care nu ați mai auzit până acum) bonus de 200% la 500 EUR, colectați toată hârtia pieței, deoarece a avut randamente bune și live live etc etc și atunci nu ați făcut-o vezi Panai. Cel mai mare tun pe care l-am „mâncat” în cronicile de pariuri (atunci eram mic și nu prea suspect).
 
  • Aprecieri
reacţii: KOUVASOL
În primul rând, la prima vedere îmi este greu să înțeleg ce vrei să spui, scrii fără editare. Cei 500 de euro au devenit 400, iar cele 2 până la 3 pariuri, doar 2, și cele de peste. De la 150 de euro fiecare pariu îmi imaginez. De asemenea, nu am înțeles dacă ați folosit bonusul sau nu. Acum v-ați înregistrat, probabil că ați primit bonusul și ați jucat și ați jucat o sută 200 de euro! Ce mai așteptați? Sper că veți obține banii oricum și ei nu descoperi niciun al doilea cont al prietenului tău care a cooperat. Mult succes ...
Ai dificultăți pentru că ești suspicios și nu știu de ce..100 Am pariat fără să primesc bonusul și am jucat 2 pariuri și au devenit 500 așa că un profit de 400 nu-i așa ?? deși nu înțeleg de ce mai ales trebuie sa intelegi exact cat am castigat ..si un ultim lucru in termenii cititi nu am spus undeva ca este interzis sa joci 100 si 200 de euro in cea mai buna companie si mai de incredere dupa tine..si de ce este este rezonabil să mă închizi dacă aș fi luat bonusul și aș fi jucat 100 și 200 ??? nu fi mai bine pentru că ai fost expus la ceea ce scrii și expui compania și mai rău ..
 
S-au scris multe despre Novibet. Voi spune și voi lua propriul meu caz.
Pentru că știam ce este Novibet, din ceea ce citisem dar și de la prietenii mei am făcut următoarele și totul a decurs bine. Nu am cerut niciodată retragerea, să mănânc o limită cât mai târziu posibil. Cei pe care îi știu au mâncat o limită înspăimântătoare la prima retragere, chiar și în decurs de 1 zile.
Bineînțeles că am mâncat la un moment dat în 6 luni o limită cu 500 euro profit net în prima ligă în achiziții 1x2, peste goluri etc (LaLiga, serie a fost 300 € și baschet euro ligă 100 €) și aproximativ 1 an și ceva au făcut 100 de euro în Premier League și respectiv extra pentru 5 și celelalte ligi.
După încă 15 zile, o limită de 0,6 € profit net, Premier League etc.
Deci, retrageți-mi suficienții bani și salut.
Au cerut ce cer pentru toată lumea, eu i-am trimis și au plătit după 1-2 zile.
Dar tocmai pentru că știu că sunt în căutarea unui motiv pentru a nu plăti, am fost foarte atent.
Am jucat doar de pe propriul dispozitiv și din propriile mele date. Nu am avut încredere în nimeni să obțină WiFi, pentru că poate a jucat și cineva de la Novibet. Nici eu nu am jucat pe cont propriu, pentru că odată (înainte de a mă înscrie chiar la Novi), un prieten de-al meu a intrat pe WiFi și a intrat pe Novi's.
Hârtiile mele sunt foarte clare și valabile (știm cu toții ce se întâmplă cu hârtiile false), depozite numai cu paysafe și nici skril, nici unul NETELLER nici nimic. Retragere în bancă / paysafe.

Și, în general, cei care știu că erau întregi erau plătiți cu toții. Și mulți bani. Cei pe care îi știu care jucau de pe același telefon mobil sau de pe același WiFi pe care îl juca altcineva sau jucau aceleași jocuri cu o rudă sau nu trebuiau să trimită cărțile pe care le cereau, bineînțeles că nu au luat bani și i-a blocat. Din păcate, Novi nu este un netbe, să plătească mii fără să ceară nimic, chiar și de la femei de 60 de ani.
 
  • Aprecieri
reacţii: KOUVASOL
S-au scris multe despre Novibet. Voi spune și voi lua propriul meu caz.
Pentru că știam ce este Novibet, din ceea ce citisem dar și de la prietenii mei am făcut următoarele și totul a decurs bine. Nu am cerut niciodată retragerea, să mănânc o limită cât mai târziu posibil. Cei pe care îi știu au mâncat o limită înspăimântătoare la prima retragere, chiar și în decurs de 1 zile.
Bineînțeles că am mâncat la un moment dat în 6 luni o limită cu 500 euro profit net în prima ligă în achiziții 1x2, peste goluri etc (LaLiga, serie a fost 300 € și baschet euro ligă 100 €) și aproximativ 1 an și ceva au făcut 100 de euro în Premier League și respectiv extra pentru 5 și celelalte ligi.
După încă 15 zile, o limită de 0,6 € profit net, Premier League etc.
Deci, retrageți-mi suficienții bani și salut.
Au cerut ce cer pentru toată lumea, eu i-am trimis și au plătit după 1-2 zile.
Dar tocmai pentru că știu că sunt în căutarea unui motiv pentru a nu plăti, am fost foarte atent.
Am jucat doar de pe propriul dispozitiv și din propriile mele date. Nu am avut încredere în nimeni să obțină WiFi, pentru că poate a jucat și cineva de la Novibet. Nici eu nu am jucat pe cont propriu, pentru că odată (înainte de a mă înscrie chiar la Novi), un prieten de-al meu a intrat pe WiFi și a intrat pe Novi's.
Hârtiile mele sunt foarte clare și valabile (știm cu toții ce se întâmplă cu hârtiile false), depozite numai cu paysafe și nici skril, nici unul NETELLER nici nimic. Retragere în bancă / paysafe.

Și, în general, cei care știu că erau întregi erau plătiți cu toții. Și mulți bani. Cei pe care îi știu care jucau de pe același telefon mobil sau de pe același WiFi pe care îl juca altcineva sau jucau aceleași jocuri cu o rudă sau nu trebuiau să trimită cărțile pe care le cereau, bineînțeles că nu au luat bani și i-a blocat. Din păcate, Novi nu este un netbe, să plătească mii fără să ceară nimic, chiar și de la femei de 60 de ani.
Din păcate nu le știam..Am trimis totul, m-au sunat, am vorbit și încă mai aștept două luni acum..Aștept un răspuns de la ibas pentru a-i presiona pe măsură ce citesc și sunt apreciați ... Am jucat doar două pariuri de pe un computer și nimic altceva peste. Când am cerut o retragere s-au blocat .. au cerut totul și le-am trimis..l-au confirmat din nou și apoi a mers pentru o verificare a duratei .. îi va lua oricum, pentru că nu pot face altfel, întârzie cât pot..Cea mai bună companie spune..pentru râde este ..
 
Nu am cerut niciodată retragerea, să mănânc o limită cât mai târziu posibil.
Deci, retrageți-mi suficienții bani și salut.
Plan minunat pe care l-ai făcut. Adică ți-ai lăsat banii în Novibet pentru o vreme și ai dormit liniștit pentru că foloseai un alt WI-FI. Ai avut noroc, a fost plătit și bine făcut. Vreau să văd ce ai scrie aici dacă ți-ar fi fost încredințat (nu mai scrie aceleași lucruri din nou, bine a existat un caz în care ți s-a întâmplat ție și nu toți ceilalți escroci cu conturi de bunica de 60 de ani) „destui bani” pe care i-ai strâns în toate aceste luni.
 
Oamenii din companie sunt inacceptabili. Pierdătorii și atunci când există un profit caută să găsească scuze pentru a nu plăti. Dar vor încerca să contribuie chiar și la un cont vechi, deoarece vechea dvs. adresă din cont nu este aceeași cu cea pe care o aveți acum, deoarece numărul pe care l-ați introdus acum 3 ani nu este același cu cel de astăzi.

- Trage-ne o bucată de hârtie pe care ți-a aparținut acest vechi număr ....
Hei băieți, am avut numărul în compania mea, am părăsit compania, compania a fost închisă și numerele au încetat să funcționeze .....

-Nu ne pasă dacă firma pentru care ați lucrat acum 3 ani s-a închis, mergeți la furnizor pentru a obține un certificat că numărul era pe numele dvs. .....
Băieți, numărul era corporativ, nu înțelegeți? Nu era în numele meu, era în numele companiei ....

- A fost frumos să obțin un certificat pentru asta ...

Hei băieți, ce certificat să-mi dai? Pentru un număr care nu există? și în schimb ei o dau; Cine sunt eu să i se dea? Reprezentantul legal? Am fost vânzător ......

- Aaaaaa nu ne pasă domnule. Informațiile contului dvs. nu pot fi verificate, sunt false. Deci îți pierzi toți banii. Depozite și profituri. Ne-ai presat să le mâncăm și le vom mânca. Ar fi trebuit să fii atent. De aceea facem reclamă. Pentru ca oameni ca tine să intre, să-și pună banii pe noi și apoi să caute o modalitate de a-i mânca. Și întotdeauna găsim o cale ....


Aceasta este funcția novibetului. 100% succes în profit. Am pus 100 de euro în fratele meu cu cardul său bancar. Am jucat 2 pariuri, am făcut 50 (adică am pierdut). Văd că am pus un telefon fix care acum nu există. Hopa frână. Îl voi trimite să aducă hârtie pentru ca noua să le trimită să le vadă schimbând ei înșiși telefonul mobil pentru că nu mă părăsește și atunci vei continua să joci.

Mă întreb pe acești oameni din companie de ce au păstrat personalul și le plătesc pentru sporturile grecești. Din moment ce toată lumea știe mai mult sau mai puțin că aceștia sunt rău plătitori. Cred că merită disprețul tuturor jucătorilor din Grecia. Nu există niciun motiv pentru a deschide un cont acolo și a juca pentru că va exista o modalitate de a le mânca.

Joacă la pariuri. A devenit un domn în general. Se uită la substanță, nu caută motivul să o mănânce
 
Oamenii din companie sunt inacceptabili. Pierdătorii și atunci când există un profit caută să găsească scuze pentru a nu plăti. Dar vor încerca să contribuie chiar și la un cont vechi, deoarece vechea dvs. adresă din cont nu este aceeași cu cea pe care o aveți acum, deoarece numărul pe care l-ați introdus acum 3 ani nu este același cu cel de astăzi.

- Trage-ne o bucată de hârtie pe care ți-a aparținut acest vechi număr ....
Hei băieți, am avut numărul în compania mea, am părăsit compania, compania a fost închisă și numerele au încetat să funcționeze .....

-Nu ne pasă dacă firma pentru care ați lucrat acum 3 ani s-a închis, mergeți la furnizor pentru a obține un certificat că numărul era pe numele dvs. .....
Băieți, numărul era corporativ, nu înțelegeți? Nu era în numele meu, era în numele companiei ....

- A fost frumos să obțin un certificat pentru asta ...

Hei băieți, ce certificat să-mi dai? Pentru un număr care nu există? și în schimb ei o dau; Cine sunt eu să i se dea? Reprezentantul legal? Am fost vânzător ......

- Aaaaaa nu ne pasă domnule. Informațiile contului dvs. nu pot fi verificate, sunt false. Deci îți pierzi toți banii. Depozite și profituri. Ne-ai presat să le mâncăm și le vom mânca. Ar fi trebuit să fii atent. De aceea facem reclamă. Pentru ca oameni ca tine să intre, să-și pună banii pe noi și apoi să caute o modalitate de a-i mânca. Și întotdeauna găsim o cale ....


Aceasta este funcția novibetului. 100% succes în profit. Am pus 100 de euro în fratele meu cu cardul său bancar. Am jucat 2 pariuri, am făcut 50 (adică am pierdut). Văd că am pus un telefon fix care acum nu există. Hopa frână. Îl voi trimite să aducă hârtie pentru ca noua să le trimită să le vadă schimbând ei înșiși telefonul mobil pentru că nu mă părăsește și atunci vei continua să joci.

Mă întreb pe acești oameni din companie de ce au păstrat personalul și le plătesc pentru sporturile grecești. Din moment ce toată lumea știe mai mult sau mai puțin că aceștia sunt rău plătitori. Cred că merită disprețul tuturor jucătorilor din Grecia. Nu există niciun motiv pentru a deschide un cont acolo și a juca pentru că va exista o modalitate de a le mânca.

Joacă la pariuri. A devenit un domn în general. Se uită la substanță, nu caută motivul să o mănânce
Sunt total de acord cu ceea ce ai spus tu .. e drept..după 2,5 luni mi-a trimis niște termeni irelevanți și mi-a mâncat banii. Acesta este câștigurile mele..2,7 pentru mai multe conturi în care nu are nimic de-a face cu realitatea 2.8 pe care am făcut-o nici măcar nu înțeleg ce este 4,9 pentru pariuri târzii unde nici măcar acest lucru nu are nimic de-a face cu realitatea ... tocmai au spus 3 termeni pentru a spune ceva..Am primit și am învățat ... Departe de ei
 
Și ca să-ți fie mai ușor, pentru că știu ce îmi vei răspunde. Pentru că dau bonusul de la început (indiferent dacă prietenul a spus că nu a primit un bonus, ci acesta).
A merge să scriu.

De acolo și dincolo, evident, nu ar trebui să pui 200 de euro peste 85 și iese. Nu veți primi banii.

Încet, dificultatea de a câștiga 500 de euro cu un over, după 85 de fault sau un corner pentru a reuși și a paria, ai șanse mari să câștigi. Nici nu trebuie să joci mult, puneți astfel de pariuri 100, pentru a câștiga 3 din 5 ați câștigat 700-800 cu un pariu de 500. Imaginați-vă că faceți 3 din 3, puneți 300-700 cu 800 de euro. Bineînțeles că vrea și gulere.

Îmi amintesc că Manchester United a făcut recent 0-1 la Everton la 80+ și apoi nu a existat niciun Everton în spatele barei transversale, Man C a făcut 4 sferturi pentru a înscrie în cele din urmă la 97, adică l-aș pierde și m-aș sinucide așa cum a fost joc. În cele din urmă, dreptatea a dominat.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...