Reclamație BET365

navagos

New Member
5 Mar 2015
12
1
3
Bună seara! Am decis să depun o plângere în această categorie specifică prin intermediul unui avocat! Am discutat deja cu un avocat și pentru că știu că mulți dintre noi avem o problemă cu firma specifică, o fac problema specifică pentru că cu cât mai mulți, cu atât mai bine. Potrivit avocatului, nu contează dacă problema este aceeași pentru fiecare client, dar cu cât sunt mai mulți oameni, cu atât este mai probabil un câștig pentru compania respectivă!
Cine doreste imi poate trimite un pm sau raspunde aici!
 
Nu există un serviciu de plângeri/obiecții pentru jucători în Grecia.
Cele legale sunt sub IBAS, cu excepția OPAP, dar IBAS este o organizație amuzantă.
Ar trebui să mergi la justiție obișnuită. Adică pentru 190 de euro – să zicem – trebuie să mergi la Areio Pagos, să cheltuiești 19,000 de euro și să aștepți trei ani!

Pe vremuri când pariurile erau reciproce (PROPO - hipodrom) nu existau astfel de paratograme.
Obiecțiile jucătorilor s-au referit la (de obicei) erori de calculator și, cel puțin de cele mai multe ori, OPAP-ul de stat sau pista de curse de stat le-au corectat.

Dar care este problema aici?
 
IBAS al plăcii. Cosmic Sports are dreptate. Singurul lucru care îi poate înțepa este defăimarea din partea unei game largi de jucători de încredere. În general, aici este nevoie de influenceri. Când înțeleg că ai puterea de a-i defăima, influența de a o face, fasolea, atunci se schimbă scopul cântecului pe care ți-au cântat. bet365 s-a schimbat în rău în general și în mod specific, dar rămâne o companie mult mai serioasă decât multe altele. Mi-a făcut o impresie dureroasă la scurt timp după înregistrare, că pariurile mele gratuite au fost tăiate. Se pare că erau enervați de faptul că nu am lăsat niciodată o kava înăuntru. La fiecare pariu pe care l-am făcut, dacă câștiga, mă retragem automat, închideam totul și intram când era timpul pentru următorul meci. Eu tot fac la fel. Nu a mai rămas nimic înăuntru. Nu am văzut un singur pariu gratuit de mult, mult timp. Acum voi spune un lucru bun. Într-un amical norvegian din vară, nu aveau nicio indicație despre cum să conducă amicalul. Câțiva știau cât durează fiecare repriză și au lovit la un moment dat în repriza sub. În mod normal, a plătit totul când nu ar fi putut. De atunci, bineînțeles, multele amicale de acest fel au fost tăiate și principalul lucru... au început să aibă o indicație despre cum să se desfășoare în fiecare amical norvegian corespunzător.
 
IBAS al plăcii. Cosmic Sports are dreptate. Singurul lucru care îi poate înțepa este defăimarea din partea unei game largi de jucători de încredere. În general, aici este nevoie de influenceri. Când înțeleg că ai puterea de a-i defăima, influența de a o face, fasolea, atunci se schimbă scopul cântecului pe care ți-au cântat. bet365 s-a schimbat în rău în general și în mod specific, dar rămâne o companie mult mai serioasă decât multe altele. Mi-a făcut o impresie dureroasă la scurt timp după înregistrare, că pariurile mele gratuite au fost tăiate. Se pare că erau enervați de faptul că nu am lăsat niciodată o kava înăuntru. La fiecare pariu pe care l-am făcut, dacă câștiga, mă retragem automat, închideam totul și intram când era timpul pentru următorul meci. Eu tot fac la fel. Nu a mai rămas nimic înăuntru. Nu am văzut un singur pariu gratuit de mult, mult timp. Acum voi spune un lucru bun. Într-un amical norvegian din vară, nu aveau nicio indicație despre cum să conducă amicalul. Câțiva știau cât durează fiecare repriză și au lovit la un moment dat în repriza sub. În mod normal, a plătit totul când nu ar fi putut. De atunci, bineînțeles, multele amicale de acest fel au fost tăiate și principalul lucru... au început să aibă o indicație despre cum să se desfășoare în fiecare amical norvegian corespunzător.

Problema cu casele de pariuri este sistemică și nu va fi niciodată rezolvată decât dacă pariul devine reciproc.
Dar există și alte probleme, supraimpozitarea în primul rând și interzicerea schimburilor.
Nu știu ce influenceri există, dar cu siguranță toți sunt tăiați de la televizor. Ei pot scrie pe internet.
În același timp, ambele părți și KKE sunt împotriva caselor de pariuri,
Nu există o organizație oficială a caselor de pariuri (sau chiar una semioficială, pentru că nu știu dacă instanțele ar recunoaște titlul).
 
  • Trist
reacţii: bono,
Băieți, din nou bună seara! Ei bine, pentru început, vorbesc despre bet365! Această companie anume a făcut ceea ce își dorește de mult timp fără niciun motiv!
Inchiderea conturilor, neidentificarea evidentelor si inchiderea conturilor cu justificare datorita naturii activitatii intr-un cont care nici macar nu a facut inca depunere! Aveam 660 de euro în mine și am jucat un bilet de 325 la 6.5 ​​performanță peste 2.5 jumătate! M-am grăbit și după un timp contul este închis pentru o verificare regulată pe care o fac tuturor clienților și s-a întâmplat să fiu eu atunci! dupa o zi ma logez normal si vad limite la cont si ca pariul este nul pentru ca stiam rezultatul! (daca as fi stiut, as fi calcat pe el pentru ca sunt mai multe limite in aceasta categorie) contul este evident 1500 mii pierdut si cu astfel de pariuri. Au refuzat să mă plătească sub nicio formă! Am cautat mai multe cazuri si sunt mai multe persoane care au o problema cu bet365!
Am terminat să vă spun că nu am nevoie de nici un ibas sau ceva din astea pentru a fi justificat!
Măsuri de asigurare în companie și proces! Toate acestea costă puțin! Totuși, dacă suntem mulți, posibilitatea de revendicare, nu numai pentru mine, ci în general, este grozavă!
Orice decizie luată de un tribunal grec împotriva unei companii de pariuri va fi valabilă pentru toți jucătorii greci din respectiva companie!
Eu, pana acum, de la oamenii pe care ii cerem!
Indiferent de ceea ce acceptă ca pariu, nu-l poate lua înapoi sub nicio circumstanță!
Interzicerea limitelor codurilor!
Retragerea dreptului la care termen indică suspiciuni rezonabile și fluență!
Italia a primit Spania la fel! de ce nu putem face nimic doar in Grecia?
Am în mâinile mele cel puțin mai mult de zece cazuri despre ceea ce face această companie! Dacă dorește cineva, pot să le trimit și dovezi ca să poată vedea!
 
Problema cu casele de pariuri este sistemică și nu va fi niciodată rezolvată decât dacă pariul devine reciproc.
Dar există și alte probleme, supraimpozitarea în primul rând și interzicerea schimburilor.
Nu știu ce influenceri există, dar cu siguranță toți sunt tăiați de la televizor. Ei pot scrie pe internet.
În același timp, ambele părți și KKE sunt împotriva caselor de pariuri,
Nu există o organizație oficială a caselor de pariuri (sau chiar una semioficială, pentru că nu știu dacă instanțele ar recunoaște titlul).
îți iei concediu ai o schimbare de fond! o spun din nou. O decizie a unei instanțe grecești este superioară județelor și deciziilor dincolo de constituție deloc!
Niciun județ nu este deasupra jucătorului!
Timp pentru a schimba
 
Bună dimineața și din partea mea, sper că veți avea dreptate în orice se întâmplă ilegal împotriva voastră.
Ar fi interesant dacă ați putea să ne informați despre evoluția măsurilor de protecție. Ne privește pe toți.

Citind cazul tau, mi-au aparut in minte o serie de intrebari...

De ce ți-au spus că știi rezultatul?
Chiar a fost uitat 365 și ai pariat pe el?
Ce joc ai jucat?
L-ai cântat live?
Când l-ai jucat?
Câți ani joci pe 365?
Ai mai avut alte probleme înainte?
Joci pentru alte companii?
Ti s-a mai intamplat ceva la celelalte companii?
Ceilalți care au o problemă cu plângerea în masă pe care ați făcut-o ce probleme au avut?
Cum le-ai găsit?
Ați contactat EEEP?
Dacă da, ce ți-au spus?
Ce s-a întâmplat în Spania și Italia?
Cum au acționat jucătorii și au obținut dreptate?
Cum pot fi adoptate legi care să apere drepturile jucătorilor?

Daca ai timp, anunta-ne despre cele de mai sus, daca nu ai timp de toate, ok.
 
îți iei concediu ai o schimbare de fond! o spun din nou. O decizie a unei instanțe grecești este superioară județelor și deciziilor dincolo de constituție deloc!
Niciun județ nu este deasupra jucătorului!
Timp pentru a schimba

Ai un nucleu și o echipă de rezervă care să se ocupe de „reprezentarea jucătorilor de pariuri”, așa cum spui?
Dacă vrei să vorbim despre asta în privat, lasă-mă să-ți spun povestea lui.
 
Sunt de acord cu o acțiune de grup împotriva companiei specifice. Atâta timp cât suntem niște oameni și cheltuielile sunt o sumă rezonabilă pentru toată lumea. Și sunt de acord pentru că trebuie făcută și altele ar trebui să urmeze. Există o firmă de avocatură care preia astfel de cazuri.Și nu ar trebui să rămânem doar în asta.
O adunare in afara EEEP si sa vorbim despre problemele noastre.Poate in afara vreunui minister competent.Se cunoaste arbitrariul.Tactica si ...... cand nu ai nicio problema daca castigi se incep sa caute si sa ceara înregistrări cu date personale. Chiar și compensare. Ajung până la punctul de a cere tranzacții bancare fără date acoperite, chiar și carduri de credit cu cele patru numere acoperite. Au scăpat în sfârșit, nimeni nu le verifică. Aceste lucruri se vor întâmpla atâta timp cât nu reactionam.Anuntati-ma daca incepeti si putem vorbi.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
    PANATHA PANATHA: Probabil că nu ai prins-o bine.. a spus-o pentru a-și arăta încrederea în echipă și cât de încrezătoare...