Depozitați prin salariu sub un alt nume de pariere

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
135
182
43
Nici măcar nu se termină treaba. Până la 12 ar fi trebuit să vă plătească.
Treaba lor este să facă bani, chiar dacă trebuie să se ascundă în spatele unui munte de termeni, care sunt adesea ilegali și abuzivi. Desigur, în acest caz sunt acoperite și pot mânca banii.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,246
18,349
113
36
CARE ESTE FENERUL
Deși ți s-a spus mai sus să o evidențiezi și tu. Că jucăm online online cu ai noștri, nici măcar soția ta (nu sunt căsătorită) totul al tău, nu este leneș, așa cum îmi imaginez că ai văzut-o în stil
"Hai, hai să jucăm fructe,
dar nu am un cont salarial,
nu contează că îl punem pe al meu și apoi îmi dai ”

și terminat, nu există niciun loc de joacă sau mergi la agenție cu prietenul tău, celălalt dă biletul, dar îl plătești pe celălalt și când banii obțin prietenul îți oferă acestea sunt lucruri serioase obțineți stocul fie dumneavoastră, fie oricui alta este citirea acestui mesaj

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Nici măcar nu se termină treaba. Până la 12 ar fi trebuit să vă plătească.
Nu sunt atât de optimist în acest sens. pentru acuratețe, sunt mai pesimist decât tristul bufet, prietenul fidel al căpitanului Mark.
faptul că el lăuda fructele, în care jucătorul nu are niciun avantaj în orice caz, deci nu este o problemă cu mai multe conturi, nu înseamnă că problema nu va fi cercetată.
în primul rând winmasters a avut bani sau a încercat să câștige bani cu jucători care respectă legea, deci cine îmi spune că nu îi va mânca și va vedea unde da, nu pare delir, dar a devenit neregulat?

În cel mai bun caz, ei vor cere prietenului lui xerogen care deține garanția de la care s-a făcut depozitul, să semneze o declarație responsabilă că și-a dat acordul pentru tranzacție. altfel s-ar putea să se enerveze pe ei pentru că pare că a furat banii unui terț și winmasters Nu numai că a acceptat banii depozitului, dar a acceptat plata profitului.

dacă câștigurile sunt plătite, acestea vor trebui să plătească moral și substanțial în contul salarial din care au fost jucate, dar acest lucru este imposibil din cauza celuilalt nume. iar o scrisoare de diferență (nikolaos anti nikolas) tranzacția nu este executată ..

De asemenea, presa de asigurare își va închide probabil contul după aceea. știm cu toții cât de strict a devenit.

în cel mai bun caz, prevăd anularea câștigurilor și a profiturilor și dacă vor să-i arate bunăvoință ca bonus (nu pariază), astfel încât să le poată trage legal în bancă.
momentan nu văd un mecanism prin care oricine poate lua măsuri legale
Ultima editare:

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
610
551
93
lac din penthouse
dacă câștigurile sunt plătite, acestea vor trebui plătite etic și în mod substanțial în contul salarial din care au fost jucate,
în cel mai bun caz, prevăd anularea câștigurilor și a profiturilor și dacă vor să-i arate bunăvoință ca bonus (nu pariază), astfel încât să le poată trage legal în bancă.
Bună dimineața. Sunt total de acord cu ceea ce ai scris. Etica este problema în mod clar. Dacă se ascund în spatele termenilor, în mod natural, au toate drepturile de a ... să facă bani din fructe !!!!! mai bine să nu comenteze ceva de mai sus ...
  • ca
reacţii: FunBet

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Ce s-a întâmplat până la urmă? l-a plătit pe prietenul care a deschis subiectul? o mare greșeală oricum să te joci cu salariu în altă parte

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
    Ertzan Ertzan: Buna luna dragilor mei