Cafenea ... Coronaios

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Pro

Membru activ
25 Feb 2012
197
62
28
Cunoaștem sensul cuvântului carantină?
Știm ce înseamnă carantina totală?
În GUHAN era în carantină totală ....... Am operat doar spitalele și proviziile au fost aduse de armată.
Cu excepția cazului în care cunoașteți un alt mod de a face față unei pandemii.
Cu toate acestea, au pus paharele multor oameni de aici ... o țară săracă de 20 de milioane învață acum lumea.
Ultima editare:

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
  • ca
reacţii: Tigres

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
-Ceva am citit ieri despre galopuri care dau mult înaintea ND și încrederea oamenilor din Koulis. mai multe persoane vor deveni „cu susul în jos”.
-Mă gândesc la o posibilă inversare nu cu finalul lui Alexis 2, ci cu „oxo și cei 300”
Nu vom vedea niciodată această răsturnare. Dar chiar dacă am vedea-o, ar fi lipsit de speranță.
În spatele a 300, multe altele așteaptă să le înlocuiască.
Oamenii uită cu ușurință.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
Pentru a video einai sau staniu Ispania. Kante ligi upomoni, exontai kai se esas. Ti mpatsolagneia sas tha tin plirosete polu akriva .. Akoma k me tis zoes sas. Gia to kalo sas ..
Batsolagnia nu a existat niciodată în această țară.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
174
204
43
Sovara; Ton mpoumpouko, ton voridi, k tous loipous mpatsolagnous alloi tous psifizoun na fantasto e? Oxi Ellines ..
Serios acum? Puneți eticheta „tip rău” pe o întreagă națiune pentru exemplele pe care le-ați menționat?

Nu vreau să știu cât de „oameni răi” ar putea deveni alte popoare dacă ar trece prin tot ceea ce a trecut poporul grec și continuă să treacă în ultimii ani. Nu vreau să știu ce ideologii ar putea să prevaleze în alte societăți în aceste condiții.

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
A
Serios acum? Puneți eticheta „tip rău” pe o întreagă națiune pentru exemplele pe care le-ați menționat?

Nu vreau să știu cât de „oameni răi” ar putea deveni alte popoare dacă ar trece prin tot ceea ce a trecut poporul grec și continuă să treacă în ultimii ani. Nu vreau să știu ce ideologii ar putea să prevaleze în alte societăți în aceste condiții.
To paradeigmata pou anafero einai polu xaraktiristikes periptoseis mpatsolagnon, k ekfrazoun ekatommuria Ellines, gi auto k kanoun plaka se staurous or k xronia..Pentru a video yan Ispania to eides e? Oloi vgikan sta mpalkonia na upostiriksoun ta thumata. Loipon stin Ellada den tha evgene kaneis na tous upostiriksei standaraki (ektos isos an ginotan to peristatiko se tipota Eksarxeia) giati apla stin Ellada la 90% koitaei MONO tin party to tou, K tora me ton koronoio gi auto akrivos kalaino tuaii upakoun Oakoun. Epeidi apeileitai I zoi tous esto kai se ena 0.3%, me 0.4%. To oti tous epiase o ponos gia tis eupatheis omades, k tous ilikiomenous einai paramuthi. Tin party tous koitane MONO, K ton eauto tous. Giati megaluteros partakias yan ton Ellina den uparxei pouthena.

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Sas epiase o ponos gia tous ilikiomenous, kai tis eupatheis omades ksafnika e? Sau alluleggui gia autous menete mesa e? Pou einai i alluleggui sas gia tous prosfuges tous opoious methotheuena to kratos sas epixeirei na dolofonisei? Pou einai i alluleggui sas gia tous astegous gia tous opoious to kratos sas oxi mono de dinei dekara, alla tous moirazei k prostima? Epileptice alluleggui einai upokrisia, einai alluleggui gia ta skoupidia. Auta apo emena, k den asxoloumai ksana. Etsi k allios ego eleutheros eimai, oxi fulakismenos opos eseis. I Helin Bolek pethane gia tin eleutheria olon, den koitakse ton eauto tis. Ölümsüzdür
Ultima editare:

giokal

Membru
15 Dec 2010
99
55
18
Καλλιθέα
tigre Cred că mulți dintre voi ne-au spus că ieșiți, dacă vă place, voi sta înăuntru pentru copiii mei, pentru părinții mei, pentru bătrâni și pentru grupurile vulnerabile acum te rog. Nu am plecat și am rămas aici pentru a lupta cu orice mijloace avem pentru copiii noștri și pentru patria noastră. Vă rugăm să nu ne dați sfaturi despre cum am reacționa într-o astfel de situație și nu ne spuneți că ascultăm băieți răi.
  • ca
reacţii: FunBet și venoss

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
tigre Cred că mulți dintre voi ne-au spus că ieșiți, dacă vă place, voi sta înăuntru pentru copiii mei, pentru părinții mei, pentru bătrâni și pentru grupurile vulnerabile acum te rog. Nu am plecat și am rămas aici pentru a lupta cu orice mijloace avem pentru copiii noștri și pentru patria noastră. Vă rugăm să nu ne dați sfaturi despre cum am reacționa într-o astfel de situație și nu ne spuneți că ascultăm băieți răi.
Dekara deno gia esas, pou fantastikes oti me pire o ponos. Mono gia tous prosfuges, tous metanastes, Kai tous astegfer endiaferomai, kai stenaxoriemai. Palepse stin patronida sou menontas fylakismenos .. Kali tuxi.

Eric Castel

Membru bine-cunoscute
31 Oct 2011
3,462
3,975
113
Grecia
Nu există alte persoane care au tratat imigranții mai bine decât persoanele fără adăpost și sunteți mai buni decât poporul grec.
Sunt de acord cu 1000%. Aceasta nu înseamnă că nu există oameni care au fost maltratați - exploatați, dar majoritatea poporului grec s-a comportat bine sau cel puțin i-a acceptat ca parte a societății.

Pro

Membru activ
25 Feb 2012
197
62
28
Dekara deno gia esas, pou fantastikes oti me pire o ponos. Mono gia tous prosfuges, tous metanastes, Kai tous astegfer endiaferomai, kai stenaxoriemai. Palepse stin patronida sou menontas fylakismenos .. Kali tuxi.
Aștept să îmi spuneți cum va fi tratată pandemia. Ai fost întrebat de alți copii și eviți totul și îl transformi în politică.
  • ca
reacţii: FunBet

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Aștept să îmi spuneți cum va fi tratată pandemia. Ai fost întrebat de alți copii și eviți totul și îl transformi în politică.
10 prevede să exo pei. Karantina mono gia tis eupatheis omades, tous ilikiomenous, K olous osous tous prosexoun. De noeitai gia enan io tou opoiou i thnitotita einai 0.3%, me 0.4% na tous kleineis olous mesa.

Pro

Membru activ
25 Feb 2012
197
62
28
10 prevede să exo pei. Karantina mono gia tis eupatheis omades, tous ilikiomenous, K olous osous tous prosexoun. De noeitai gia enan io tou opoiou i thnitotita einai 0.3%, me 0.4% na tous kleineis olous mesa.

Doar Suedia încearcă să facă ceea ce spui. Toate celelalte țări stupide sunt, nu-i așa?

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Nu există alte persoane care au tratat imigranții mai bine decât persoanele fără adăpost și sunteți mai buni decât poporul grec.
Nai gi auto valate tous dolofonous tous Nazi tis xrusis augis sti vouli. Sau la polu kalo fersimo. Gi auto tous krataei omirous to kratos sas gia ta fragka tis EE se stratopeda sugkentrosis me athlies sunthikes diamonis, diaviosis, k sitisis k de lete kouventa. Sau la polu kalo fersimo. Gi auto sta nisia tous trampoukizoun kanonika kathe mera k de lete kouventa yan to polu kalo fersimo
Ela se parakalo trava pesta allou auta gia ti dithen filoksenia sas.
Ultima editare:

giokal

Membru
15 Dec 2010
99
55
18
Καλλιθέα
Dacă nu știți mai bine să nu spuneți nimic sau poate că acum ascultați chondocanalele înainte de a le găsi? Doar pentru informații, sunt aproape de o astfel de zonă și vorbesc despre lumea simplă pe care o oferă din întârzierea sa.

Epi0

New Member
2 Mar 2020
10
2
3
Sunt de acord cu 1000%. Aceasta nu înseamnă că nu există oameni care au fost maltratați - exploatați, dar majoritatea poporului grec s-a comportat bine sau cel puțin i-a acceptat ca parte a societății.
Majoritatea poporului grec, în cel mai bun caz, a fost indiferentă față de aceste grupuri de oameni. Desigur, cu o rezervare, pentru că nu uitați că în urmă cu câțiva ani, o anumită petrecere a atins aproape două cifre.
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

• 19: 30
    Novasports 1HD
    • AEL - Panionios
    ERT3
    • Lamia - Xanthi AO
  • 20: 00
    ERT Sports HD
    • Atromitos Atena - Panaitolikos
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Levante - Real Sociedad
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Campionatul German 2019 - 2020
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Tottenham - Everton
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Sevilla - Eibar
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Moreirense - Sporting Lisabona
  • 19: 00
    Novasports 2HD
    • Pădurea Nottingham - Fulham
  • 19: 15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Campionatul german 2 2019 - Campionatul 2020
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Crystal Palace - Chelsea
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Norwich
    Novasports 1HD
    • Lecce - Lazio
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Arsenal - Leicester
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • AC Milan - Juventus
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 14: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Semifinale 11-13 iulie 2020" ...