Hote de la winmasters

xenodohoS86

New Member
5 Jan 2021
17
6
3
Sunt înregistrat și identificat de luni de zile. Am mâncat recent o limită de profit de 5-10 € și bineînțeles că am cerut o retragere și au anulat-o cu motivul amuzant că vor o captură de ecran a depozitului de la paysafe, ceea ce este ridicol pentru că ei înșiși văd tranzacția din primul moment și știu că banii provin din contul meu paysafe. La urma urmei, în fiecare tranzacție cu orice instrument financiar, ambele părți văd de la cine provin banii sau la cine se îndreaptă.
Oricum le-am încărcat, la urma urmei totul este clar, contul paysafe este al meu, nu am de ce să mă tem.
În mod deliberat, încearcă să verifice documentele. Le contactez și le împing și îmi cer o captură de ecran cu detaliile mele. Aș putea să o experimentez de la început, desigur, dar toate acestea se fac cu înșelăciunea pentru o capotă, pentru a întârzie retragerea mea de parcă vor câștiga ceva dacă întârziez 2 zile.
au pus, de asemenea, o limită de 5-10 € profit, așa cum am spus, așa că este clar că sunt un client nedorit, de aici și capota.
Ce companie este asta ???
Departe baieti. Cofetari
 
Sunt înregistrat și identificat de luni de zile. Am mâncat recent o limită de profit de 5-10 € și bineînțeles că am cerut o retragere și au anulat-o cu motivul amuzant că vor o captură de ecran a depozitului de la paysafe, ceea ce este ridicol pentru că ei înșiși văd tranzacția din primul moment și știu că banii provin din contul meu paysafe. La urma urmei, în fiecare tranzacție cu orice instrument financiar, ambele părți văd de la cine provin banii sau la cine se îndreaptă.
Oricum le-am încărcat, la urma urmei totul este clar, contul paysafe este al meu, nu am de ce să mă tem.
În mod deliberat, încearcă să verifice documentele. Le contactez și le împing și îmi cer o captură de ecran cu detaliile mele. Aș putea să o experimentez de la început, desigur, dar toate acestea se fac cu înșelăciunea pentru o capotă, pentru a întârzie retragerea mea de parcă vor câștiga ceva dacă întârziez 2 zile.
au pus, de asemenea, o limită de 5-10 € profit, așa cum am spus, așa că este clar că sunt un client nedorit, de aici și capota.
Ce companie este asta ???
Departe baieti. Cofetari
Și unde ajungem? Cu ce ​​companie putem fi mulțumiți, mai ales când vine vorba de plăți?
 
Și unde ajungem? Cu ce ​​companie putem fi mulțumiți, mai ales când vine vorba de plăți?
Toate documentele au fost verificate și acceptate și totuși îmi anulează retragerile. Băieții sunt tragici.
În ceea ce privește companiile, până acum am fost complet mulțumit de bet365 și championsbet și în ceea ce privește limitele și retragerile.
 
Mă vor înnebuni în winmasters. Îmi spun că detaliile mele din contul winmasters cu paysafe nu sunt aceleași, în timp ce toate sunt la fel. Aceeași adresă, același nume, același număr de identificare, același ID, toate la fel. ei mă mănâncă banii mai degrabă.
 
Fraudalii din această companie, vă dau impresia că le este greu să dea chiar și 20 de euro. Probabil cel mai fraudulos după Novibet, care este 100% captivant și nu cred că va exista într-un timp.
Făcusem un depozit de la NETELLER, Am solicitat retragerea de la NETELLER și mi-au cerut aceeași captură de ecran, după ce am trimis-o și a fost aprobată, atunci nu-mi permite să mă retrag cu NETELLER și scrie că trebuie să fi făcut mai întâi o depunere, între timp am făcut o depunere și mi-au confirmat-o prin poștă că pe 2/12 s-a făcut un depozit cu NETELLER.
Departe de escroci, cel mai rău împreună cu novibetul. Din experiența mea, singurele companii normale din Grecia sunt bwin, sportingbet, vistabet, care sunt în esență aceeași companie. Nu mi s-a cerut niciodată asemenea prostii.
 

atașamente

  • Captură de ecran_20210106_171652_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20210106_171652_com.android.chrome.jpg
    290 KB · Vizualizări: 147
  • Captură de ecran_20210106_172314_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20210106_172314_com.android.chrome.jpg
    335 KB · Vizualizări: 158
  • Captură de ecran_20210106_171717_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20210106_171717_com.android.chrome.jpg
    303 KB · Vizualizări: 136
  • Captură de ecran_20210106_163801_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20210106_163801_com.android.chrome.jpg
    418 KB · Vizualizări: 141
Îi întreb ce văd în datele mele payafe comparativ cu winmasters și nici măcar nu-mi răspund
 
Fraudalii din această companie, vă dau impresia că le este greu să dea chiar și 20 de euro. Probabil cel mai fraudulos după Novibet, care este 100% captivant și nu cred că va exista într-un timp.
Făcusem un depozit de la NETELLER, Am solicitat retragerea de la NETELLER și mi-au cerut aceeași captură de ecran, după ce am trimis-o și a fost aprobată, atunci nu-mi permite să mă retrag cu NETELLER și scrie că trebuie să fi făcut mai întâi o depunere, între timp am făcut o depunere și mi-au confirmat-o prin poștă că pe 2/12 s-a făcut un depozit cu NETELLER.
Departe de escroci, cel mai rău împreună cu novibetul. Din experiența mea, singurele companii normale din Grecia sunt bwin, sportingbet, vistabet, care sunt în esență aceeași companie. Nu mi s-a cerut niciodată asemenea prostii.
Fraudalii din această companie, vă dau impresia că le este greu să dea chiar și 20 de euro. Probabil cel mai fraudulos după Novibet, care este 100% captivant și nu cred că va exista într-un timp.
Făcusem un depozit de la NETELLER, Am solicitat retragerea de la NETELLER și mi-au cerut aceeași captură de ecran, după ce am trimis-o și a fost aprobată, atunci nu-mi permite să mă retrag cu NETELLER și scrie că trebuie să fi făcut mai întâi o depunere, între timp am făcut o depunere și mi-au confirmat-o prin poștă că pe 2/12 s-a făcut un depozit cu NETELLER.
Departe de escroci, cel mai rău împreună cu novibetul. Din experiența mea, singurele companii normale din Grecia sunt bwin, sportingbet, vistabet, care sunt în esență aceeași companie. Nu mi s-a cerut niciodată asemenea prostii.
Din ... mulțumesc, totuși, nu ar trebui să aveți o reclamație ...
 
Citiți dialogul pentru a vedea teatrul absurdului

Winmasters
Dorim să vă informăm că solicitarea de retragere recentă a fost anulată de Paysafe, așa că vă rugăm să contactați MyPaysafe pentru a face corecturile necesare.

Veți putea apoi să vă revendicați câștigurile.

Eu
Ce corectii ???

Winmasters
Pentru ca retragerea dvs. Paysafe să aibă efect, contul dvs. Paysafe trebuie să fie exact același cu contul dvs. winmasters.

Pentru aceasta, trebuie să contactați serviciul clienți Paysafe, astfel încât detaliile din ambele conturi să fie aceleași și retragerea dvs. să poată fi validată de Paysafe

Eu
Mă vei înnebuni? Același nume, aceeași adresă, același număr de identificare. La fel. Ce diferit vedeți?

Winmasters
Dorim să confirmăm că solicitarea de retragere a fost deja trimisă de noi către metoda de plată selectată în data de 06 01:2021.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați furnizorul metodei de plată.

Vindeau nebunie după cum ați înțeles. O limită normală. Datele erau aceleași, așa că în final au plătit. Poate dacă nu aș fi publicat problema aici și aș fi notificat un site web de pe Bannerul pe care l-am înregistrat, nu aș fi fost plătit inca.

Concluzia este că, chiar dacă ai dreptate, îți iau petrolul pentru a fi plătit. Pentru că, dacă nu aș fi avut dreptate să-l anunț pe Papa Ioan Paul, ei nu ar plăti niciodată.
 
  • Aprecieri
reacţii: Cresusul
Rețineți că a 2-a retragere (pentru că am împărțit banii în 2 retrageri pentru că au o limită de retragere de 1000 în paysafe) a fost făcută în 1 minut din momentul în care am solicitat-o. Deci, încărcăturile de muncă de ieri (de parcă ar fi fost biroul fiscal) nu se aplică. Încet, numeroasele documente și numeroasele retrageri pe care trebuie să le verifice, care au întârziat ore întregi 2 documente.

S-a dovedit că, dacă vor, fac totul imediat. Dar am spus ...
Ai castigat;;; Veți mânca limite și plafoane pentru a fi plătiți ...
Câștigătorii nu sunt bineveniți
 
  • Supărat
reacţii: Cresusul

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...