Capsula de novibet

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
6
1
3
Bine ați venit pe forum.
Îți voi împărtăși experiența mea cu tine pe novibet.
M-am înscris în vara anului 2018, dar pentru că aveam să fiu fan atunci, am început să joc în preajma Crăciunului 2018.
Rețineți că, deși mi-am trimis actul de poliție înainte de a mă înscrie în armată, am trimis voluntar ID-ul meu militar când am intrat în armată.
După ce am limitat în mod repetat, am cerut ieri să retrag toți banii pe care îi aveam în cont, întrucât, în esență, nu mai puteam juca nimic.
Novibet mi-a cerut fotografii în care să pot deține ID-ul meu, confirmarea faptului că telefonul mobil este al meu, capturi de ecran cu detaliile mele cu salariu și captură de ecran Tranzacția mea cu ele. Le-am trimis pe toate în doar câteva minute. Răspunsul lor
"Am dori să vă informăm că documentul de telefonie mobilă trebuie emis în ultimele trei luni."
Le răspund
„Cine spune că ar trebui să fie ultimul trimestru?
Nu există așa ceva nicăieri.
La urma urmei, numerele de telefon nu sunt transferabile, este numărul meu XNUMX și îl știi. Doar faci o capsulă pentru că am cerut o retragere.
Nu merg deloc la Vodafone, mai ales acum că vacanțele se apropie de 100 de persoane.
Am fost când am avut nevoie de certificatul pentru e banking. Trebuie să mă întorc.
Sau aranjați preluarea sau formularea unei reclamații la IBAS
Alegeți și primiți "

Ei reiterează acest lucru

"Conform termenilor și condițiilor noastre:

2.6 La înregistrarea pe site-ul nostru, clienții sunt obligați să:
  • Introduceți numele și prenumele lor, oferind informații exacte, corecte, complete și actualizate.
  • Pentru a înregistra locul de reședință într-o manieră corectă, completă, exactă și actualizată.
  • Introduceți o adresă de e-mail validă.
  • Introduceți o linie fixă ​​sau un număr de telefon mobil care este identificat cu numele complet al clientului.
Ne rezervăm dreptul de a închide imediat orice cont dacă se pare că informațiile furnizate sunt inexacte sau inadecvate.

Cu toate acestea, puteți lua orice acțiune este considerată a fi în interesul dvs. "

Și răspund

"Care dintre acești termeni nu plătesc? Informațiile pe care le-am citat sunt mai exacte.
cine scrie că certificatul trebuie să fie trimestrial?
Doar pentru a confirma că numărul este al meu pe care îl doriți. Deci am terminat.
Mâine dimineață, dacă nu am bani, mă voi plânge de IBAS și defăimare peste tot "

De atunci, nu s-a răspuns nimic substanțial și nici nu am fost plătit. Când începe dansul plângerilor și al raportării incidentelor.

Voi scrie imediat plângerea IBAS și vă voi anunța despre evoluția acesteia.Aș putea merge la vodafone, dar nu aș îndoi capul. Este dat de faptul că sunt nedreptăți și că doar se sperie. Dacă am nevoie de OIBAS pentru a mă justifica, atunci mă voi duce. Dar este posibil să nu mă justifice.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
iar fratele meu a cerut anul trecut un selfie cu un ID și un telefon mobil,
singura diferență a fost că au cerut o fotografie cu cardul bancar (pentru că a fost depus cu card).

cu toate acestea, confirmarea pe care a trimis-o a fost veche de multe luni. avea și unul vechi, așa că băncile cereau acum să-și identifice numărul de telefon mobil pentru e banking. nu i-au făcut probleme, oricum era bătrân. a fost plătit regulat. l-au pus doar să facă toate acestea și, în cele din urmă, i-au oferit primul bonus de depunere, după care i-au trimis un e-mail pentru a-l trimite pentru bonus (a fost scris acum multe luni, dar nu l-a jucat niciodată până acum).
vorbim despre o companie cu un comportament prost. ele sunt cunoscute.

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
6
1
3
Dar este dat de faptul că termenii nu necesită ca certificatul de mobil să fie în ultimul trimestru. Acest lucru este necesar numai pentru dovada de ședere. Își vor mânca fasolea din IBAS

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Te înșeli. Sunt obligați în orice moment, deoarece acest lucru le poate costa milioane, solicitând orice document care să le asigure că banii care intră și ies din companie nu pot fi un produs al veniturilor ilicite și că compania nu este un cal troian pentru spălarea banilor. activitate ilegală. Nu vă vor plăti și au dreptate pentru că trebuie protejați. Intrați în treaba de a obține hârtie, deoarece ibasul va lua partea lor!
  • ca
reacţii: joc cinstit

stxma

Membru bine-cunoscute
1 Oct 2008
1,096
319
83
Te înșeli. Sunt obligați în orice moment, deoarece acest lucru le poate costa milioane, solicitând orice document care să le asigure că banii care intră și ies din companie nu pot fi un produs al veniturilor ilicite și că compania nu este un cal troian pentru spălarea banilor. activitate ilegală. Nu vă vor plăti și au dreptate pentru că trebuie protejați. Intrați în treaba de a obține hârtie, deoarece ibasul va lua partea lor!
În primul rând au nevoie de hârtii pe care le pot solicita în registru, vrei 10 cărți pe card, adică dacă fac o depunere de 5000 de euro le vei primi fără să vezi dacă este ilegal, dacă câștig 5000 de euro într-o lună și cer o retragere, atunci este ilegal?
  • ca
reacţii: Magon și qazdas

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
În primul rând au nevoie de hârtii pe care le pot solicita în registru, vrei 10 cărți pe card, adică dacă fac o depunere de 5000 de euro le vei primi fără să vezi dacă este ilegal, dacă câștig 5000 de euro într-o lună și cer o retragere, atunci este ilegal?
El are dreptul să o ceară din nou (și trebuie să ceară din nou) când vă înscrieți, deoarece are dreptul să vă solicite o hârtie și nu o puteți trimite înapoi, confiscă-ți banii și depune-i împreună. Cineva care nu a cerut-o a plătit o amendă de 6 milioane pentru că, până la urmă, un jucător a făcut sute de mii de euro, fără a putea justifica originea lor pentru a dovedi după aceea că i-a furat de la compania pentru care lucra!

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
6
1
3
El are dreptul să o ceară din nou (și trebuie să ceară din nou) când vă înscrieți, deoarece are dreptul să vă solicite o hârtie și nu o puteți trimite înapoi, confiscă-ți banii și depune-i împreună. Cineva care nu a cerut-o a plătit o amendă de 6 milioane pentru că, până la urmă, un jucător a făcut sute de mii de euro, fără a putea justifica originea lor pentru a dovedi după aceea că i-a furat de la compania pentru care lucra!
Ce legătură are asta cu certificatul de telefon mobil? vorbesti despre clatire.

Oricum au plătit-o astăzi pentru că am început să public povestea peste tot și probabil că japonezii plouau.

Bineînțeles că aș putea merge la. Vodafone din nou, dar sunt un creștin încăpățânat. Am vrut să-i rup.

Niciun termen nu spune că un certificat mobil trebuie eliberat într-un sfert

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Ce legătură are asta cu certificatul de telefon mobil? vorbesti despre clatire.

Oricum au plătit-o astăzi pentru că am început să public povestea peste tot și probabil că japonezii plouau.

Bineînțeles că aș putea merge la. Vodafone din nou, dar sunt un creștin încăpățânat. Am vrut să-i rup.

Niciun termen nu spune că un certificat mobil trebuie eliberat într-un sfert
Confirmarea mobil confirmă adresa actualizată, astfel încât să vă puteți găsi oricând. Ceea ce le place este că ai acceptat-o ​​ca o condiție.

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
6
1
3
Confirmarea mobil confirmă adresa actualizată, astfel încât să vă puteți găsi oricând. Ceea ce le place este că ai acceptat-o ​​ca o condiție.
Nici măcar angajații Vodafone nu vă pun această adresă. N-au trecut-o. Sora mea, când a primit un certificat de telefonie mobilă pentru e-banking, nu a pus nici măcar o adresă.
Certificatul de telefon mobil nu funcționează ca dovadă a adresei.
Știau că au greșit în privința asta și au plătit.
Așa că nu înșelați pe cei care au certificate vechi de telefon mobil și nu vă ardeți alergând pentru noi. Ei suflau
  • ca
reacţii: Magon

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
ei pot cere orice hârtie în orice moment. asta este adevărat. La urma urmei, multe conturi sunt cumpărate din mers sau unii doar își dau seama că probabil sunt false, așa că în procesul au cerut acte suplimentare.

ceea ce nu-mi place este că atunci când înțeleg, îi lasă să se joace și să piardă sau să depună. dar dacă cer o retragere, atunci primesc doar documente suplimentare și le închid.

pe tema unui certificat mobil, konZea1993 are dreptate. nu trebuie să fie proaspăt. nici fratele meu nu era proaspăt, dar nu i-a deranjat, pentru că nu acesta este scopul ei. vor doar să vadă dacă numărul este pakistanez sau regulat
  • ca
reacţii: qazdas

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
109
160
43
Ceea ce le place este că ai acceptat-o ​​ca o condiție.
Imaginează-ți reînnoirea termenilor și introducerea unui nou termen care spune:

"Pentru fiecare 1 euro pe care îl joci în compania noastră, trebuie să ne dai 100 și este la latitudinea noastră atunci când îl cerem."

Așa că mă conectez în contul meu, dau clic pe OK pentru a accepta noile condiții și după o lună, ei îmi cer 100 de mii de euro. Ce credeți, ar trebui să-i dau pentru că am acceptat termenii? Cu alte cuvinte, o mare parte din termenii lor sunt gunoaie și nimic mai mult.

În ceea ce privește certificatul de mobil, singurul motiv pentru care îl solicită este să obțină mai multe conturi. Nimic mai mult. Numai pentru mai multe conturi sunt companii și nimeni altcineva nu este responsabilă.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: Magon și qazdas

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43

"Pentru fiecare 1 euro pe care îl joci în compania noastră, trebuie să ne dai 100 și este la latitudinea noastră atunci când îl cerem."

Așa că mă conectez în contul meu, dau clic pe OK pentru a accepta noile condiții și după o lună, ei îmi cer 100 de mii de euro. Ce credeți, ar trebui să-i dau pentru că am acceptat termenii? Cu alte cuvinte, o mare parte din termenii lor sunt gunoaie și nimic mai mult.
este cazul, mulți termeni sunt ilegali, abuzivi și neconstituționali
  • ca
reacţii: qazdas și FunBet

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Nici măcar angajații Vodafone nu vă pun această adresă. N-au trecut-o. Sora mea, când a primit un certificat de telefonie mobilă pentru e-banking, nu a pus nici măcar o adresă.
Certificatul de telefon mobil nu funcționează ca dovadă a adresei.
Știau că au greșit în privința asta și au plătit.
Așa că nu înșelați pe cei care au certificate vechi de telefon mobil și nu vă ardeți alergând pentru noi. Ei suflau
Nu este vina companiei de pariuri. Compania de pariuri îi pasă să fie acoperită. Acest lucru se datorează faptului că pot să vă trimită apoi adresa pe care ați menționat-o pentru a le raporta și apoi vor continua cu retragerea. Acum dacă departamentul de fraudă o face sau nu este propria problemă!

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113

În ceea ce privește certificatul de mobil, singurul motiv pentru care îl solicită este să obțină mai multe conturi. Nimic mai mult. Numai pentru mai multe conturi sunt companii și nimeni altcineva nu este responsabilă.
De fiecare dată când o companie stabilește un termen, este obligată să vă informeze despre schimbări și dacă nu vă place noua schimbare, atunci este posibil să nu o acceptați și să vă luați banii.

Pro

Membru activ
25 Feb 2012
174
48
28
De fiecare dată când o companie stabilește un termen, este obligată să vă informeze despre schimbări și dacă nu vă place noua schimbare, atunci este posibil să nu o acceptați și să vă luați banii.
Și dacă este neconstituțională sau încalcă drepturile internaționale sau datele personale?
Nu este chiar atât de simplu.
Când o companie își schimbă termenii dincolo de acceptarea faptului că jucătorul va trebui să se asigure că termenii nu sunt blocați pe o bucată de hârtie și găsiți peste noapte, nici măcar nu știu cât.

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
6
1
3
Nu este vina companiei de pariuri. Compania de pariuri îi pasă să fie acoperită. Acest lucru se datorează faptului că pot să vă trimită apoi adresa pe care ați menționat-o pentru a le raporta și apoi vor continua cu retragerea. Acum dacă departamentul de fraudă o face sau nu este propria problemă!
Cum este dovada conducerii atunci când nici măcar cea mai frecventă adresă este un certificat mobil? Îmi voi pierde părul mic cu ceea ce am citit

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
109
160
43
De asemenea, dacă este ilegal și abuziv, îl pot ignora complet. De fapt, deoarece fiecare companie are consilieri legali care exclud să nu știe că un termen este ilegal (așa cum se întâmplă în multe contracte de creditare bancară) și să nu informeze compania însăși despre ilegalitate, consider că folosesc unele termenii reprezintă o înșelăciune deliberată a jucătorului de către companie, oferind astfel jucătorului posibilitatea de a lua măsuri legale împotriva companiei.

Dar pentru a nu-l prelungi, repet că nu sunt obligat să accept un termen ilegal, pur și simplu îl pot ignora.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: Magon

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Cum este dovada conducerii atunci când nici măcar cea mai frecventă adresă este un certificat mobil? Îmi voi pierde părul mic cu ceea ce am citit
Deci, prietenul meu, mulți dintre noi și majoritatea țării avem dovezi de administrare de la o companie de telefonie mobilă când ne trimit factura în fiecare lună ce să facem acum?

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
De asemenea, dacă este ilegal și abuziv, îl pot ignora complet. De fapt, deoarece fiecare companie are consilieri legali care exclud să nu știe că un termen este ilegal (așa cum se întâmplă în multe contracte de creditare bancară) și să nu informeze compania însăși despre ilegalitate, consider că folosesc unele termenii reprezintă o înșelăciune deliberată a jucătorului de către companie, oferind astfel jucătorului posibilitatea de a lua măsuri legale împotriva companiei.

Dar pentru a nu-l prelungi, repet că nu sunt obligat să accept un termen ilegal, pur și simplu îl pot ignora.
Desigur, și fiecare jucător poate face ce vrea. Fiecare face ceea ce crede.
  • ca
reacţii: FunBet

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Ertzan Forum Bot: Ertzan a început o nouă temă numită "IFC # 16: A GROUP: 30 Racing" pe ...