Blocați contul paysafe

Pauline

New Member
31 Aug 2018
6
0
0
Bună seara! Voiam să vă împărtășesc experiența cu Paysafe împreună cu dvs. și să-mi spuneți ce credeți și ce știți despre ea. Recent, m-am dus pentru a încărca o sumă X în portofelul meu prin pariu 365 în timp ce am fost de gând să parieze (portofel certificate cu identitate și auto). La încărcarea contului, mi-a arătat un mesaj care spune că contul a fost blocat din motive de securitate, păstrând banii! Când m-am trimis un mesaj pentru a vedea ce se joacă, mă întorc același răspuns automat cu un formular pentru a completa și apoi cere o mie de certificate soarta și IBAN-ul pentru a obține banii, dar în cele din urmă să-mi spui motivele cauza și siguranță ei i-au împins în blocarea contului. Cu un pic de cercetare pe internet (și anume Trustpilot cu 88 Gotcha% opinii negative despre Paysafe !!) Am văzut prea mulți oameni din întreaga lume au aceeași problemă și de aceea ei numesc ei escroci luni mai târziu și nu au primit banii lor, în timp ce au depus toate documentele justificative! Prin telefon și e-mail de serviciu a fost inacceptabilă (și confirmați-le ...) Între timp să învețe de la cunoscut faptul că același lucru sa întâmplat în fața unui 6mino și nu SFAT găsit !! Știi ce se întâmplă cu compania și sunt aceste prostii?
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Bună seara! Voiam să vă împărtășesc experiența cu Paysafe împreună cu dvs. și să-mi spuneți ce credeți și ce știți despre ea. Recent, m-am dus pentru a încărca o sumă X în portofelul meu prin pariu 365 în timp ce am fost de gând să parieze (portofel certificate cu identitate și auto). La încărcarea contului, mi-a arătat un mesaj care spune că contul a fost blocat din motive de securitate, păstrând banii! Când m-am trimis un mesaj pentru a vedea ce se joacă, mă întorc același răspuns automat cu un formular pentru a completa și apoi cere o mie de certificate soarta și IBAN-ul pentru a obține banii, dar în cele din urmă să-mi spui motivele cauza și siguranță ei i-au împins în blocarea contului. Cu un pic de cercetare pe internet (și anume Trustpilot cu 88 Gotcha% opinii negative despre Paysafe !!) Am văzut prea mulți oameni din întreaga lume au aceeași problemă și de aceea ei numesc ei escroci luni mai târziu și nu au primit banii lor, în timp ce au depus toate documentele justificative! Prin telefon și e-mail de serviciu a fost inacceptabilă (și confirmați-le ...) Între timp să învețe de la cunoscut faptul că același lucru sa întâmplat în fața unui 6mino și nu SFAT găsit !! Știi ce se întâmplă cu compania și sunt aceste prostii?
Haide, nu am înțeles exact ce ai blocat, cont de pariuri; Contabilitate într-un portofel electronic (ce portofel este?); Contul Paysafe;
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

cel pe care l-am cunoscut despre Paysafe este pe retragerile 3 care ard contul
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Haide, nu am înțeles exact ce ai blocat, cont de pariuri; Contabilitate într-un portofel electronic (ce portofel este?); Contul Paysafe;

Omule când scriu „experiența mea cu Paysafe”! evident și vorbesc despre portofelul Paysafe. Am menționat că l-a mâncat când l-am depus în pariu împreună cu suma pe care am depus-o !!! Și când spun că am făcut cercetări și l-au certat pe Paysafe, cât de clar pot să o fac ??
 
Ultima editare:
Răspuns: Blocați contul paysafe

cel pe care l-am cunoscut despre Paysafe este pe retragerile 3 care ard contul

Știu că pur și simplu, și Unlimited să facă acest lucru, după unele depozite păstrați banii și după 15 zile sau luni pentru a redeschide. Acest lucru se datorează faptului că are o limită de depozit. Vorbesc despre blocarea contului. Și întreabă diverse lucruri așa cum am scris mai sus.
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Omule când scriu „experiența mea cu Paysafe”! evident și vorbesc despre portofelul Paysafe. Am menționat că l-a mâncat când l-am depus în pariu împreună cu suma pe care am depus-o !!! Și când spun că am făcut cercetări și l-au certat pe Paysafe, cât de clar pot să o fac ??

Nu trebuie să fii atât de abruptă / agresivă cu cineva pe care nu-l cunoști, înțeleg furia / furia, dar ar fi bine să ai un calm.

Știu că pur și simplu, și Unlimited să facă acest lucru, după unele depozite păstrați banii și după 15 zile sau luni pentru a redeschide. Acest lucru se datorează faptului că are o limită de depozit. Vorbesc despre blocarea contului. Și întreabă diverse lucruri așa cum am scris mai sus.

Din momentul în care contul vă aparține, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la nimic, veți trimite documentele necesare și totul este în regulă, dacă nu este din nou, ar trebui să cunoașteți „riscurile”. Acum companiile sunt suspecte cu privire la conturile „al doilea și al treilea”.

Eu personal folosesc un card de debit și nu este cazul NETELLER
 
  • Aprecieri
reacţii: Pauline
Răspuns: Blocați contul paysafe

Nu trebuie să fii atât de abruptă / agresivă cu cineva pe care nu-l cunoști, înțeleg furia / furia, dar ar fi bine să ai un calm.



Din momentul în care contul vă aparține, nu trebuie să vă faceți griji cu privire la nimic, veți trimite documentele necesare și totul este în regulă, dacă nu este din nou, ar trebui să cunoașteți „riscurile”. Acum companiile sunt suspecte cu privire la conturile „al doilea și al treilea”.

Eu personal folosesc un card de debit și nu este cazul NETELLER

Sunt total de acord cu calmul. Tocmai am răspuns în același mod în care a răspuns celui de mai sus. Cu atât mai mult, fiindcă sunt clar. Uită-te la asta! Mă duc cu Paysafe, pentru că nu vreau să mă încurc cu conturile bancare. Contul meu este, dar ei solicită prea multe detalii personale delicate. Dacă da, am folosit debitul și nu m-am implicat. Între timp, o mare majoritate care a depus documentele solicitate a petrecut luni și banii înapoi și nu le-a văzut. Apoi au început să ignore e-mailurile și apelurile telefonice. Și nu cred că toți mințesc și sunt escrocii. Neteller ce etapă este dacă mă poți rezuma și nu ești dificil? Banca vrea să încarce portofelul?

În concluzie, vreau să știu dacă cineva știe motivele care pot fi suspectul a apărut și blocată astfel încât să nu scadă din nou în aceeași capcană și ce sa ma uit. Acum au suspectat contul extra? Ce să spun? ...
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

motivul pentru care nu pot să-l cunosc pentru că nu folosesc paysafe, singurul care poate ști este compania.
În ceea ce privește datele sensibile, deoarece aveți un cont bancar, nu există o astfel de problemă, deoarece suntem cu toții la dosar și, dincolo de aceasta, întrebarea este „deoarece ați avut îndoieli cu privire la faptul dacă compania de mai sus este solvabilă, deoarece nu ați preferat fiabilitatea soluţie;;

Skrill și NETELLER sunt portofele electronice și acestea, dacă faci o căutare în forum veți găsi cu siguranță ceva.

Știu că suficient de mulți oameni care folosesc portofelele altor persoane, precum și de a juca cu alții, sunt de acord, prin urmare, celor mulți care au auzit că folosesc banii foarte probabil să aparțină acestei categorii

Sper că veți primi un sfat rapid și un ultim lucru despre acest lucru "tocmai am răspuns în același mod în care utilizatorul de mai sus a răspuns" ar fi bine să nu gândiți în acest fel pentru că nu este frumos să deveniți o mizerie fără niciun motiv, la urma urmei suntem cu toții pe aceeași parte. Eu personal am crezut că prietenul meu este ignorant și nu știa că există un payafe în portofelul electronic
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Răspuns: Blocați contul paysafe

deoarece aveți îndoieli în legătură cu fiabilitatea acestei companii deoarece nu ați preferat soluția sigură?

Skrill și NETELLER sunt portofele electronice și acestea, dacă faci o căutare în forum veți găsi cu siguranță ceva.

Știu că suficient de mulți oameni care folosesc portofelele altor persoane, precum și de a juca cu alții, sunt de acord, prin urmare, celor mulți care au auzit că folosesc banii foarte probabil să aparțină acestei categorii

Nu am menționat niciodată ce am avut îndoieli cu privire la solvabilitatea ei! Este o companie bine-cunoscută și am folosit-o fără probleme. Ca mulți alți oameni. Datele găsite după setările au fost făcute și a văzut că din anumite motive au probleme de securitate. Acum, ei aparțineau categoriei celor care se jucau cu un alt cont și cu curaj mi-a trimis detaliile lor ca eu nu cred că acest lucru îi va bătut cuie și pot găsi chiar probleme lor !! Chiar dacă unii (cu siguranță există și) cu siguranță nu vor fi toți cei care s-au plâns. Acestea includ pe mine. Pentru ceilalți am găsit câteva informații și mă voi uita la ele. Mulțumesc!
 
Ultima editare:
Răspuns: Blocați contul paysafe

Sunt total de acord cu calmul. Tocmai am răspuns în același mod în care a răspuns celui de mai sus. Cu atât mai mult, fiindcă sunt clar. Uită-te la asta! Mă duc cu Paysafe, pentru că nu vreau să mă încurc cu conturile bancare. Contul meu este, dar ei solicită prea multe detalii personale delicate. Dacă da, am folosit debitul și nu m-am implicat. Între timp, o mare majoritate care a depus documentele solicitate a petrecut luni și banii înapoi și nu le-a văzut. Apoi au început să ignore e-mailurile și apelurile telefonice. Și nu cred că toți mințesc și sunt escrocii. Neteller ce etapă este dacă mă poți rezuma și nu ești dificil? Banca vrea să încarce portofelul?

În concluzie, vreau să știu dacă cineva știe motivele care pot fi suspectul a apărut și blocată astfel încât să nu scadă din nou în aceeași capcană și ce sa ma uit. Acum au suspectat contul extra? Ce să spun? ...
Nu am vrut să te duc la tine, nu știam ce spui, nu am folosit paysafe și n-am înțeles ce spui
Cu toate acestea, din moment ce nu ați făcut nimic ilegal, nu cred că există posibilitatea să pierdeți bani de la paysfe
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Nu am vrut să te duc la tine, nu știam ce spui, nu am folosit paysafe și n-am înțeles ce spui
Cu toate acestea, din moment ce nu ați făcut nimic ilegal, nu cred că există posibilitatea să pierdeți bani de la paysfe

Nu am spus că m-ai făcut prost în nici un fel. Tocmai am spus că am menționat atât de multă claritate pe cât am putut să o fac Paysafe. Văzând și depunând ... Se va arăta! Multe comentarii au spus că opusul este frică ...
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Bună seara! Voiam să vă împărtășesc experiența cu Paysafe împreună cu dvs. și să-mi spuneți ce credeți și ce știți despre ea. Recent, m-am dus pentru a încărca o sumă X în portofelul meu prin pariu 365 în timp ce am fost de gând să parieze (portofel certificate cu identitate și auto). La încărcarea contului, mi-a arătat un mesaj care spune că contul a fost blocat din motive de securitate, păstrând banii! Când m-am trimis un mesaj pentru a vedea ce se joacă, mă întorc același răspuns automat cu un formular pentru a completa și apoi cere o mie de certificate soarta și IBAN-ul pentru a obține banii, dar în cele din urmă să-mi spui motivele cauza și siguranță ei i-au împins în blocarea contului. Cu un pic de cercetare pe internet (și anume Trustpilot cu 88 Gotcha% opinii negative despre Paysafe !!) Am văzut prea mulți oameni din întreaga lume au aceeași problemă și de aceea ei numesc ei escroci luni mai târziu și nu au primit banii lor, în timp ce au depus toate documentele justificative! Prin telefon și e-mail de serviciu a fost inacceptabilă (și confirmați-le ...) Între timp să învețe de la cunoscut faptul că același lucru sa întâmplat în fața unui 6mino și nu SFAT găsit !! Știi ce se întâmplă cu compania și sunt aceste prostii?
nu pune bani acolo. Oamenii sunt proști cu căști. Au mai multe luni probleme de securitate, multe conturi sunt blocate în mod automat de către sistem fără nici un motiv aparent atunci când explică faptul că acestea sunt supuse în loc să rezolve cere o tona de documente și, în multe cazuri, sunt deschise conturile. Literal, banii tăi sunt agățați de lemn.
 
  • Aprecieri
reacţii: Grim Reaper
Răspuns: Blocați contul paysafe

Trimiteți o plângere avocatului pentru protecția consumatorilor! Dacă nu găsiți o soluție la avocat de consum va lua constatările și du-te la audierile procurorului, pentru a evita probleme cu instanțele și procurorul vă va spune dacă este bine ce să scrie kaneis.Otan bun vreau să spun să nu spun că de obicei procuror și ar trebui să apeleze la un avocat și să vă spun același exemplu a depus o plângere sau de proces sau nu știu ce să spun!
 
Ultima editare:
Răspuns: Blocați contul paysafe

Aceasta este o situație animală. A fost scris un prieten, a trimis documentele identificate. El a făcut apoi greșeala de a se supune unui pariu legal. Acest lucru a fost blocat și timp de o săptămână a trimis mesaje 3 și nimeni nu a răspuns. Banii se află în contul de tip paysafe blocat.

Vorbeste despre euro amuzant sau suma 100 sau 200, dar oameni sau animale sau ovule face cu banii noștri ... chiar a fost o formă în care completați și au nevoie de ceea ce el mi-a spus să scrie și ce numărul papoytsi poartă cabina care au cumpărat paysafe. Am nevoie de o fotografie a identității cu cartea de paysafe .... Râde ... ce altceva vom vedea ...
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

Copii am depus 2,5 cu 4 anual pe paysafe în 2 ani și nu am avut niciodată o problemă ....
 
Răspuns: Blocați contul paysafe

nici eu, nici fratele meu care folosește această pensafe nu a avut vreodată probleme. și mai ales la un moment dat am făcut depozite și retrageri aproape zilnic acum trei zile. am identificat conturile, desigur, și 2-ul nostru.
dar sa întâmplat cu prietenii mei că au întâmpinat probleme similare cu cele descrise de prieteni în postul de mai sus.
într-adevăr nu știu ce criteriu therooun suspectează unele conturi și nu în sensul că unii altora nu sunt eu, nici perioada pe care am făcut trei retrageri cifre, depozite blocate, dar bloca unele altele în depozitul 1 și Olas.
 
Aceeași problemă și am din nou bine că am avut 150 de euro doar în documentele de trimitere a ID-ului, de unde ați cumpărat suzeta.
Au vrut ca eu să le trimit extrasul din plăcintă, cu actul de identitate unul lângă altul ...
Este pentru prima dată când cineva mi-a provocat o problemă atât de gravă și nici nu este de la companii de pariuri .....
 
A fost instrumentul nostru nr. 1, în fiabilitate, iar acum a devenit compania nr. 1 de evitat. Nu mai am încredere în ei nici măcar cu 10 €.
Lucrările merg bine și le-au cerut. Atâtea hârtii cât vor ...
Însă modul în care cuvios se folosesc pentru a „verifica” conturile, cu consecința furtului de bani, este ceea ce te enervează. Și nu există nicio modalitate de a vă recupera banii dacă contul dvs. este închis definitiv. Cu excepția cazului în care cineva se oferă voluntar pentru a veni cu un șablon frumos?

Bună dimineața.
 
  • Aprecieri
reacţii: georgesv53
Ultima dată când am făcut un depozit cu paysafe a fost când erau hârtiile acolo și am pus codul direct în carte și după ce am luat un transfer la bancă. Când a intrat acest sistem, puneți cardul pe pagina paysafe, de acolo depuneți după retragere, nu le veți primi în paysafe de acolo și nu știu cum am spus ca nașul meu Takis (îl cunoașteți pe Tsoukalas) „Bună ziua, nu mă ocup de anomalii „Am spus să ne ușurăm viața și nu un cuvânt încrucișat.
 
Departe și iubit de la această companie. Doar nu este ceea ce fac.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: