Am blocat contul meu Paysafecard

Andrea din Calithea

New Member
1 Nov 2018
8
6
0
Salutare baieti..Căutând pe google am găsit site-ul dvs. și m-am înregistrat pentru a spune și problema mea.Contul meu paysafe a fost blocat de marți. Am citit postarea prietenului precedent si am patit acelasi lucru.. M-am dus sa depun ridicola suma de 5 euro si mi s-a blocat contul.. Le-am trimis zeci de mailuri si mi-au trimis aceeasi cutie de email. Am fost undeva să iau un Am completat un formular de Cerere de Anulare a actului de identitate și le-am trimis o copie a actului meu de identitate împreună cu ultimul paysafe... Mi-au scris să nu spun de unde... Am început si regret pentru ca am regretat foarte mult ca am trimis copii dupa actul meu de identitate si nici nu stiu ce fac,..
Stie cineva ce se intampla in acest caz?? Nu știu ce să fac..
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

După umila mea părere, da Cardul Paysafe este util, dar indirect creează obstacole în mișcarea banilor. Ar fi bine să încerci altceva.
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Da, prietene, ai dreptate. Este prima dată când mi se întâmplă și am început și sunt îngrijorat pentru că nu știi niciodată ce se întâmplă.
Problema este ca sunt client de multi ani si nu ma asteptam la acest gen de comportament.. ma gandesc sa ma duc sa ii reclam si la politie.. Nu este vorba de cei 5 euro ci de detaliile care Am trimis si nu primesc raspuns.. Cum faci?
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Da, prietene, ai dreptate. Este prima dată când mi se întâmplă și am început și sunt îngrijorat pentru că nu știi niciodată ce se întâmplă.
Problema este ca sunt client de multi ani si nu ma asteptam la acest gen de comportament.. ma gandesc sa ma duc sa ii reclam si la politie.. Nu este vorba de cei 5 euro ci de detaliile care Am trimis si nu primesc raspuns.. Cum faci?

De obicei folosesc portofelul electronic.
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Salutare baieti..Căutând pe google am găsit site-ul dvs. și m-am înregistrat pentru a spune și problema mea.Contul meu paysafe a fost blocat de marți. Am citit postarea prietenului precedent si am patit acelasi lucru.. M-am dus sa depun ridicola suma de 5 euro si mi s-a blocat contul.. Le-am trimis zeci de mailuri si mi-au trimis aceeasi cutie de email. Am fost undeva să iau un Am completat un formular de Cerere de Anulare a actului de identitate și le-am trimis o copie a actului meu de identitate împreună cu ultimul paysafe... Mi-au scris să nu spun de unde... Am început si regret pentru ca am regretat foarte mult ca am trimis copii dupa actul meu de identitate si nici nu stiu ce fac,..
Stie cineva ce se intampla in acest caz?? Nu știu ce să fac..
Probabil că îți vor deschide contul cu o întârziere de câteva zile.Asta mi s-a întâmplat în primele zile.
Folosește mai bine portofelele. Neteller l-a văzut cumva recent, cu noile taxe, așa că probabil funcționează skril, in unele tranzactii chiar daca ai un nivel simplu, este mai ieftin decat vip silver in neteller.
Dacă continuați să utilizați Paysafe, faceți doar depuneri cu ei și retragerile de la casele de pariuri solicitați-le la o bancă Acum 2 ani, când mi s-a întâmplat să retrag 1500 de la Netbet, mi-au trimis în contul meu paysafe în 12 ore și mi-a întârziat retragerea timp de 20 de zile paysafe. Si vorbim de un cont complet identificat, mi-au cerut acte suplimentare, le-am trimis in aceeasi zi, mi-au raspuns la mailuri dupa 3-4 zile de fiecare data si cand i-am sunat am aflat ca in suportul lor au un prost care nu stie unde sunt cei 4.
 
Ultima editare:
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Probabil că îți vor deschide contul cu o întârziere de câteva zile.Asta mi s-a întâmplat în primele zile.
Folosește mai bine portofelele. Neteller l-a văzut cumva recent, cu noile taxe, așa că probabil funcționează skril, in unele tranzactii chiar daca ai un nivel simplu, este mai ieftin decat vip silver in neteller.
Dacă continuați să utilizați Paysafe, faceți doar depuneri cu ei și retragerile de la casele de pariuri solicitați-le la o bancă Acum 2 ani, când mi s-a întâmplat să retrag 1500 de la Netbet, mi-au trimis în contul meu paysafe în 12 ore și mi-a întârziat retragerea timp de 20 de zile paysafe. Si vorbim de un cont complet identificat, mi-au cerut acte suplimentare, le-am trimis in aceeasi zi, mi-au raspuns la mailuri dupa 3-4 zile de fiecare data si cand i-am sunat am aflat ca in suportul lor au un prost care nu stie unde sunt cei 4.

A fost prima dată când mi s-a întâmplat după atâția ani. Am un cont nelimitat certificat de când paysafe a devenit portofel electronic. Întotdeauna am dezvăluit sumele câștigate din pariu într-un cont bancar. Nu am făcut niciodată o retragere prin paysafe. Dar mă impresionează cum s-a întâmplat chestia asta..Bănuiesc că unele lucruri, dar este mai bine să fiu sigur înainte de a scrie ceva... Mulțumesc prietene pentru ajutor. Joc la bet365 și cred că este cea mai bună companie din lume..de încredere, mereu la timp plăți bancare și livebet uimitor..Nu am avut niciodată cea mai mică problemă și nu a fost vina lor pentru ce mi s-a întâmplat cu paysafe. . .
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Cazul meu nu a fost singurul, mai sunt si alte persoane care au avut recent o problema cu paysafe Skrill si vei fi complet, vei fi platit rapid si vei avea acces la banii tai ori de cate ori vrei, prin mastercard-ul care ti se va trimite.
Acum, pentru copiile de identitate pe care le-ați trimis și nu știți ce fac cu ele, cred că nu trebuie să vă faceți griji.

Cât despre bet365, despre care spuneți că este cea mai bună companie din lume, vă voi spune că în opinia mea nu sunt altceva decât niște escroci (ca restul caselor de pariuri, sau probabil ca marea majoritate a celorlalți) care vor doar 999 sau 499 de clienti care pierd (de mult timp) si cand gasesc ca 1 din 1000 sau 1 din 500 pe care nu-l pot „lua” il alunga in modul cunoscut.E bine atata timp cat pierzi, ca atata timp cat nu castigi si atata timp cat joci cu rake-ul pe care il vor .
Dacă lucrurile pe care le-am menționat nu se întâmplă, vei vedea că îți oferă maxbet 1% din ceea ce ai acum.
Betfair este cea mai bună companie din lume. Și apoi unele asiatice + Pinnacle. Dându-ți banii câștigați, bet365 nu-ți face nicio favoare, ci îți oferă bani care îți aparțin. Având o limită de 1000 € pentru cei care pierd și 10 € pentru cei care nu pot pierde, pentru mine asta se numește fraudă la pariuri, ca să nu mai vorbim de definiția fraudei la pariuri.
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Am în minte pentru ea Skrill de cand am mancat manseta de la Paysafe..am primit raspuns de la ei si mi-au spus ca vor o poza cu fata buletinului de identitate cu ultimul paysafe si nu cu cele pe care le-am trimis...eu le-am trimis.. rămâne de văzut ce se va întâmpla se întâmplă acum... Sunt total înstrăinat... Acum despre Betfair, despre care spui, dacă nu mă înșel, a plecat din Grecia... un prieten juca și el arăta eu cum sa joc acolo... companie buna dar si-au facut aripi..
Toate companiile au păstrat „apărări” pentru a se proteja de greve
foc pentru ei..nu ma impresioneaza..cu siguranta ca nu am vazut asa ceva la mine..joc conservator la inceput si de indata ce adun 200, incep si bâzâie..uneori sarbatoresc si uneori plang din stirea mea...daca am vrut le-am adunat si am continuat conservator... multumesc pentru sfatul Skrill..O sa ma uit la el...
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

vă rog să rămâneți concentrat pe subiect și nu săriți la alte subiecte pe care le înțelegeți, cred
 
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

ceea ce este blocat în paysafe nu este deblocat, chiar și atunci când greșesc
Mi s-a blocat contul acum 4 ani pentru că am făcut „greșeala” de a folosi cardul în străinătate

sunt niste nenorociti
din fericire, există și alte alternative pentru a putea coexista
 
  • Aprecieri
reacţii: georgesv53
Răspuns: CONTUL MEU PAYSAFECARD ESTE BLOCAT

Probabil că îți vor deschide contul cu o întârziere de câteva zile.Asta mi s-a întâmplat în primele zile.
Folosește mai bine portofelele. Neteller l-a văzut cumva recent, cu noile taxe, așa că probabil funcționează skril, in unele tranzactii chiar daca ai un nivel simplu, este mai ieftin decat vip silver in neteller.
Dacă continuați să utilizați Paysafe, faceți doar depuneri cu ei și retragerile de la casele de pariuri solicitați-le la o bancă Acum 2 ani, când mi s-a întâmplat să retrag 1500 de la Netbet, mi-au trimis în contul meu paysafe în 12 ore și mi-a întârziat retragerea timp de 20 de zile paysafe. Si vorbim de un cont complet identificat, mi-au cerut acte suplimentare, le-am trimis in aceeasi zi, mi-au raspuns la mailuri dupa 3-4 zile de fiecare data si cand i-am sunat am aflat ca in suportul lor au un prost care nu stie unde sunt cei 4.

goal2 Am primit un mesaj de la ei și îmi cer diverse documente precum o fotografie a cărții de identitate cu diplomă, precum și o dovadă a numărului de telefon (mobil) pe care le-am dat la înregistrarea în cont. ..
Întrebarea mea este că au diploma mea când mi-am actualizat contul la nelimitat...
Nu vad ca ultima poza de identitate se potriveste cu informatiile pe care le-am trimis cu diploma??
Si cand am crezut ca am terminat, m-au intrebat ce am descris... Ti s-a intamplat acelasi lucru cand ti-au inchis contul?? ti-au cerut aceste acte si apoi altele??? pana vine "valiza"??
Daca puteti, va rog sa-mi raspundeti pentru ca ma gandesc serios sa le trimit o poza, nimic "altceva" ca sa inchei lucrurile odata pentru totdeauna cu ele... si cel mai rau este ca nu imi spun de ce contul meu. era inchis..
 
Răspuns: Contul meu Paysafecard este blocat

Oamenii paysafe cer o grămadă de lucruri pentru a vă debloca contul, pe care le blochează fără niciun motiv (invocă motive de securitate, desigur). iar când le trimiți, ei îți spun că departamentul relevant îl examinează. Nu se mai întâlnesc după aceea... niciodată. Îți spune că vei țipa, vei amenința, vei fugi, te vei plictisi, te vei îmbolnăvi, vei muri...

Ele nu există
 
  • Aprecieri
reacţii: Tomjery
Răspuns: Contul meu Paysafecard este blocat

Oamenii paysafe cer o grămadă de lucruri pentru a vă debloca contul, pe care le blochează fără niciun motiv (invocă motive de securitate, desigur). iar când le trimiți, ei îți spun că departamentul relevant îl examinează. Nu se mai întâlnesc după aceea... niciodată. Îți spune că vei țipa, vei amenința, vei fugi, te vei plictisi, te vei îmbolnăvi, vei muri...

Ele nu există

ai avut aceeasi experienta?? Le-ai trimis scrisori si ti-au scris normal?? Vă amintiți câte și ce documente au cerut? Pe de o parte, am vrut sa fiu inclus cu ei ca sa nu se gandeasca nimic despre mine... pe de alta parte nici acesta nu este comportamentul lor acum... ne batem joc de ei de atatia ani, de când paysafe a fost anonim, până azi care a devenit un portofel... cea mai bună soluție este cu siguranță printr-un card de debit bancar și aveți liniște cu informațiile pe care le furnizați companiilor care vă pot vinde poimâine și aveți o problema... cunostintele mele...
 
  • Aprecieri
reacţii: Tomjery
Răspuns: Contul meu Paysafecard este blocat

Nu am de-a face cu paysafe, dar 2 care mi-a fost cunoscut a avut o problemă de blocare și o am revenit după luni. Celălalt îi mai iubește.
Documentele pe care le cer sunt cele ale persoanei dorite de paysafe pe mâinile lor. De asemenea, un document de identitate cu fotografie și un document de probă că aparține numelui de telefon de care ați spus că vă aflați, chiar de la care pavilion ați luat cardul dacă l-ați primit singur.
 
Răspuns: Contul meu Paysafecard este blocat

Pentru că ei se întâmplă și cu mine acest moment aceeași situație cu o sumă semnificativă, în contul meu peiseif, care este de carduri pe care le-am pus mai degrabă decât preluând cazul acolo de companie pentru a pierde bani în acest ;; oricine altcineva care sa întâmplat ce sa întâmplat în intervalul de timp în care problema a fost rezolvată dacă a fost rezolvată
 
  • Aprecieri
reacţii: Tomjery
Răspuns: Contul meu Paysafecard este blocat

Bună seara.Am avut aceeași experiență în 2016. Mi-au cerut să fac un selfie cu buletinul de identitate pentru a-l ține aproape de față. Acest lucru s-a întâmplat după ce tocmai am pus un card de 100. Mi-au spus că vor ca acestea să-mi facă cont nelimitat. Le-am trimis pe toate imediat, timp de 3,4 zile nu au raspuns la mesajele pe care le-am trimis.Nu am mai suportat si le-am spus multe chiar si escroci-hoti si cum le voi expune tuturor Știu. Brusc a doua zi a devenit nelimitat și fără mi-a creat o problemă de atunci, în ciuda faptului că depun sume destul de mari la ei.
 
salut baieti desi topicul este vechi acum am avut aceeasi problema mi-au blocat contul cu 150 euro in el ma logez ii vad dar nu ma pot muta
din 15/5/2019 până în 20/5/2019 nu este încă deschis
Vineri, 17 mai, ora 5:56 (acum 3 zile).
Stimate client, Vă rugăm să ne trimiteți o captură de ecran care să dovedească că sunteți proprietarul contului din magazinul online (bet365) unde ați efectuat plățile (bet365).

Cu stimă,
Dragă client
Vă rugăm să ne trimiteți următoarele:

- o fotografie a dvs., ținând partea din față a actului dvs. de identitate
- o factură de telefon care dovedește că sunteți proprietarul telefonului pe care l-ați folosit când v-ați înscris pentru paysafecard
- o captură de ecran care dovedește că sunteți proprietarul contului din magazinul online unde ați efectuat plățile.

Am vorbit de peste 40 de ori la telefon acelasi raspuns ei NU STIU aceeasi intrebare si EU CAND MI SE DESCHIDE CONTUL pana ieri si astazi injurau si le-am spus ca am citit pe forumuri ca faci tu la fel pentru toată lumea. Imi spune sa nu crezi ce citesti pe forum nu e asa si ca se va deschide dar cand nu stie daca imi poate spune cineva despre problema va multumesc
 
salut baieti desi topicul este vechi acum am avut aceeasi problema mi-au blocat contul cu 150 euro in el ma logez ii vad dar nu ma pot muta
din 15/5/2019 până în 20/5/2019 nu este încă deschis
Vineri, 17 mai, ora 5:56 (acum 3 zile).
Stimate client, Vă rugăm să ne trimiteți o captură de ecran care să dovedească că sunteți proprietarul contului din magazinul online (bet365) unde ați efectuat plățile (bet365).

Cu stimă,
Dragă client
Vă rugăm să ne trimiteți următoarele:

- o fotografie a dvs., ținând partea din față a actului dvs. de identitate
- o factură de telefon care dovedește că sunteți proprietarul telefonului pe care l-ați folosit când v-ați înscris pentru paysafecard
- o captură de ecran care dovedește că sunteți proprietarul contului din magazinul online unde ați efectuat plățile.

Am vorbit de peste 40 de ori la telefon acelasi raspuns ei NU STIU aceeasi intrebare si EU CAND MI SE DESCHIDE CONTUL pana ieri si astazi injurau si le-am spus ca am citit pe forumuri ca faci tu la fel pentru toată lumea. Imi spune sa nu crezi ce citesti pe forum nu e asa si ca se va deschide dar cand nu stie daca imi poate spune cineva despre problema va multumesc
de ce nu le trimiți ceea ce ți-au cerut să termini?
 
Am trimis tot ce mi-au cerut, dar contul meu nu este încă deblocat



JordanRules
Membru activ



Astăzi la 12: 20
vaggelis78 a spus:
salut baieti desi topicul este vechi acum am avut aceeasi problema mi-au blocat contul cu 150 euro in el ma logez ii vad dar nu ma pot muta
din 15/5/2019 până în 20/5/2019 nu este încă deschis
Vineri, 17 mai, ora 5:56 (acum 3 zile)
Stimate client, Vă rugăm să ne trimiteți o captură de ecran care să dovedească că sunteți proprietarul contului din magazinul online (bet365) unde ați efectuat plățile (bet365).

Cu stimă,
Dragă client
Vă rugăm să ne trimiteți următoarele:

- o fotografie a dvs., ținând partea din față a actului dvs. de identitate
- o factură de telefon care dovedește că sunteți proprietarul telefonului pe care l-ați folosit când v-ați înscris pentru paysafecard
- o captură de ecran care dovedește că sunteți proprietarul contului din magazinul online unde ați efectuat plățile.

Am vorbit de peste 40 de ori la telefon acelasi raspuns ei NU STIU aceeasi intrebare si EU CAND MI SE DESCHIDE CONTUL pana ieri si astazi injurau si le-am spus ca am citit pe forumuri ca faci tu la fel pentru toată lumea. Imi spune sa nu crezi ce citesti pe forum nu e asa si ca se va deschide dar cand nu stie daca imi poate spune cineva despre problema va multumesc
Click pentru a extinde ...
de ce nu le trimiți ceea ce ți-au cerut să termini?
 
NU O LUAT PERSONAL SE INTAMPLA TUTUROR AM FOST INCHIS DE DOUA ORI. ESTE NECESARĂ răbdare și perseverență. AFLAȚI-LE PE TELEFOANE ZI DE ZI.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...