Am blocat contul meu Paysafecard

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Bună seara tot timpul.
Am propria mea problemă cu salariu, când depunerea într-o companie de pariuri contul meupaysafe a fost blocat din motive de securitate cu suficienți bani.
Mai întâi am încărcat fotografia cu cărțile și le-am răspuns întrebărilor nesimțite. În a doua fază mi s-a solicitat o imagine a pariurilor, auto-identificare cu confirmarea mâinii și a telefonului pe care am trimis-o imediat.
Au trecut mai bine de o lună și nici măcar nu mi-au răspuns. Nu mi se oferă nicio informație la telefon și îmi spun doar să aștept.
Luni, mă gândesc să merg la avocatul meu pentru a pregăti un proces sau un proces împotriva lor. Nu știu sigur cât de mult va funcționa, deoarece termenii lor sunt de obicei abuzivi. O altă treaptă afirmă că avocatul poate fi prima alegere. Ați ajuns la acest punct? Poate ajuta cineva?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
înainte de a plăti avocatul lor vorbiți cu ei și acordați-le 2 zile pentru a-l deschide (chiar dacă nu aveți cuibul murdar) altfel spuneți-i că le veți da în judecată pentru delapidare.
răul cu un avocat obișnuit este că nu va costa.
puteți încerca centrul european pentru consumatori care donează, dar este îndoielnic dacă va funcționa.
în general știu de la cunoscuții mei care au avut ai lor, că conturile lor rămân blocate aici luni întregi, chiar dacă au trimis înregistrările
  • ca
reacţii: KEX

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Bună seara tot timpul.
Am propria mea problemă cu salariu, când depunerea într-o companie de pariuri contul meupaysafe a fost blocat din motive de securitate cu suficienți bani.
Mai întâi am încărcat fotografia cu cărțile și le-am răspuns întrebărilor nesimțite. În a doua fază mi s-a solicitat o imagine a pariurilor, auto-identificare cu confirmarea mâinii și a telefonului pe care am trimis-o imediat.
Au trecut mai bine de o lună și nici măcar nu mi-au răspuns. Nu mi se oferă nicio informație la telefon și îmi spun doar să aștept.
Luni, mă gândesc să merg la avocatul meu pentru a pregăti un proces sau un proces împotriva lor. Nu știu sigur cât de mult va funcționa, deoarece termenii lor sunt de obicei abuzivi. O altă treaptă afirmă că avocatul poate fi prima alegere. Ați ajuns la acest punct? Poate ajuta cineva?
V-ați jucat de la mai multe dispozitive sau a fost de la alt dispozitiv? pentru cei care știu acest lucru, a devenit unul dintre cei doi

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Mulțumesc pentru răspunsuri.
Pe dispozitivele am folosit mai mult de unul natural în acești ani. Am citit, de asemenea, că companiile de pariuri pot cauza probleme, dar totuși primiți depozitele înapoi.
Ultima dată când i-am contactat la telefon i-am informat că voi merge la un avocat, deoarece a trecut mult timp și nu mai puteam aștepta.
Dintre toți cunoscuții tăi, nimeni nu a mers la tribunal? Au dat doar banii lor la salariu?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
jumătate din cazurile pe care le știu au primit banii, cealaltă jumătate încă așteaptă luni de zile, iar de la paysafe a răspuns „am transmis-o către departamentul responsabil”

ARkoudos1980

New Member
23 Oct 2015
27
15
3
Irelevant, întrucât payafe este un portofel electronic, nu este supus niciunui control? Din câte văd, este controlat de FCA (așa cum este Skrill). Ai trimis mesaje de poștă electronică și un „Voi face plângere la FCA” sau ceva de genul asta și simți?
  • ca

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
ARkoudos1980
Din câte am înțeles că nu se simt deloc ...
Și cred că importantul este să nu te implici cu această companie.
Cu siguranță voi trimite o reclamație către fca. Mulțumesc mult pentru ajutor.

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
13,151
2,562
113
Irelevant, întrucât payafe este un portofel electronic, nu este supus niciunui control? Din câte văd, este controlat de FCA (așa cum este Skrill). Ai trimis mesaje de poștă electronică și un „Voi face plângere la FCA” sau ceva de genul asta și simți?
Skrill - NETELLER aparține unui salariu ori de câte ori ai mintea în minte. Pentru că m-am săturat să scriu multe despre această companie ... departe de acești tipi ... uitați-vă la cele 12 înregistrări pe care le-am trimis aici în Elveția și nu s-a întâmplat nimic. Am o mulțime de experiențe urâte cu motocicletele.
  • ca

KEX

New Member
12 Dec 2019
19
12
3
Bună seara am depus o plângere la FCA și sper să vă ajute. Iată pagina lor https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Mâine mă voi duce la avocat pentru a pregăti actele. Nu știu cât va costa, dar sunt aproape 1000 de euro în contul meu și nu ajută să le dau.
De asemenea, recomand celor care au de-a face cu mine să trimită o reclamație la FCA. Fără noi această companie nu ar exista și din moment ce nu ne respectăm clienții în calitate de clienți, ar trebui să nu mai folosim. Același lucru este valabil și pentru companiile de pariuri care nu își respectă clienții.

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
13,151
2,562
113
Bună seara am depus o plângere la FCA și sper să vă ajute. Iată pagina lor https://www.financial-ombudsman.org.uk/contact-us/complain-online .
Mâine mă voi duce la avocat pentru a pregăti actele. Nu știu cât va costa, dar sunt aproape 1000 de euro în contul meu și nu ajută să le dau.
De asemenea, recomand celor care au de-a face cu mine să trimită o reclamație la FCA. Fără noi această companie nu ar exista și din moment ce nu ne respectăm clienții în calitate de clienți, ar trebui să nu mai folosim. Același lucru este valabil și pentru companiile de pariuri care nu își respectă clienții.
Dacă nu mă înșel (nu sunt sigur) după o perioadă în care contul tău nu este autentificat, păstrează fiecare sumă. Sunt implicat în jocuri de noroc de mai mulți ani, am făcut numeroase identificări, dar nu am mai văzut asta. .

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
mult noroc în așteptarea actualizării

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Mulțumesc pentru răspunsuri.
Pe dispozitivele am folosit mai mult de unul natural în acești ani. Am citit, de asemenea, că companiile de pariuri pot cauza probleme, dar totuși primiți depozitele înapoi.
Ultima dată când i-am contactat la telefon i-am informat că voi merge la un avocat, deoarece a trecut mult timp și nu mai puteam aștepta.
Dintre toți cunoscuții tăi, nimeni nu a mers la tribunal? Au dat doar banii lor la salariu?
Adică dacă jucați 2 dispozitive diferite la acel moment conectate de 2 secvențe wi fi diferite, etc., nu dacă ați schimbat dispozitive de-a lungul timpului. Asta este de la sine înțeles pe măsură ce tehnologia evoluează. Întrebarea comună este dacă aceștia împărtășesc contul de plată și / sau pariurile cu alții sau dacă ai folosit mai multe conturi de la același dispozitiv. Întrebare retorică, desigur, nu vreau să răspund public.
dacă unul se juca de pe propriul dispozitiv și continuitatea wi fiului și celălalt de la propriul său. Sau dacă cel care gestionează toate conturile salariale și pariurile a folosit același dispozitiv, a fost fatal că acest lucru se va întâmpla.
Nu te învinovățesc. Fac o bănuială. și le dau hrană pentru gânduri celorlalți, ca să nu sufere la fel.
În orice caz, aș dori să găsească marginea

KOYKOYLOFOROS7

Membru activ
4 Dec 2012
689
233
43
37
ATENA
Buna seara tuturor copiilor ,,, vechi si nou!

Cine va spune, apropo, va scrie peste tot! (Nicio relație ,, AHXAHA)

Ei bine, din ce am înțeles cont Închide!
cu o zi înainte să-mi închid contul, 25 de euro mi-au închis ora pe care urmau să parieze!
pariul a văzut-o în care joc!

Scrie-mi blocat din motive de securitate, etc, etc,,

I-am întrebat de ce răspunsul a fost că a fost o fraudă, dar mulți sunt blocați într-un cont!

Mi-au cerut actul de identitate în fața mea și am sfârșit cu murdăria pe care am luat-o lângă a le fotografia împreună!

O urmăream într-o zi și spun că nu spun pentru că am auzit o diferență!

Chiar m-a împins mai sus și mi-au trimis astăzi premier ...

sub media!

Stimate client ,,,

În contextul termenilor generali ai plății meleafecard, trebuie să vă anulăm abonamentul pentru utilizare pe paysafecard

PENTRU MOTIVE SERII IMEDIAT!

și intenționează să ceară înapoi și identitate iban înainte și înapoi să-mi pună în 3 zile de lucru 25 înapoi!

unde vreau să ajung, dar acesta este sfârșitul

PENTRU MOTIVE SERII IMEDIAT!

în care îmi spun că este un secret și nu vă putem spune,

și dacă vă trimit un e-mail, departamentul tehnic care îmi spune este un caz dificil de făcut!

ceea ce am uitat imediat este să o fac în 2 săptămâni pentru a obține banii!

altfel se blochează fără să intre!

telegrafierii au trimis-o și au văzut-o, de fiecare dată când merge

fără presiune să vă servească,

Sunt până acum foarte direct ,,,

Vreau să încep spunându-mi că o are cineva și nu o pot înțelege din motive serioase!

Vreau să aflu adevărul! Acești copii îi pare rău pentru acest raport, dar am încercat să vă spun în detaliu așa cum s-au întâmplat și știți ce aveți nevoie!

Da,

din 1/3/2020 ... Încetați puncte plus care trece am venit și imeil mea și PA prietena!

dtzortzo

Membru bine-cunoscute
11 Jan 2013
1,062
664
113
Multe conturi ale grupului salarial au fost blocate în ultima perioadă (NETELLER, Skrill, salariu). Ea a deschis și întrebarea Sigourakias cu privire la aceasta. Site-ul, de asemenea, rapoarte și în străinătate prea multe. Iar caracteristica comună a tuturor acestor conturi a fost aceea că au încercat să tranzacționeze cu 365. Accidental în atâtea cazuri, probabil că nu sunt. Deci ar fi bine, dacă în propriile referințe de mai sus, să scrieți „pariuri” în mod arbitrar, dacă 365 este să o menționați.
  • ca
reacţii: KOYKOYLOFOROS7

KOYKOYLOFOROS7

Membru activ
4 Dec 2012
689
233
43
37
ATENA
nicio relație dtzortzo ...
nu este 365 ,,,,
Nu cred că are vreo legătură cu pariurile specifice!

dar ceva se întâmplă, iar ceea ce mă preocupă este PENTRU MOTIVE SERII ȘI IMEDIAT!

Cazul meu poate fi altceva!

Dar eu văd că kialloi conturile blocate și zsou cere IDENTIFICARE nebun!

și cu doar trimis eu după 12 ore, am primit mai sus Msg!

banii pe care îi aștept pe cei 25 sunt 3 jurnale de lucru și sărbători, poate un pic excesiv îl iau, îl voi scrie!

Săptămâna trecută kiola mea a mers să parieze că mai au încă 4 cazuri!

copilului anume cu care am vorbit desigur!

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hamburg - Vehen Wiesbaden
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Dinamo Dresda - Stuttgart
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Gladbach - Uniunea Berlinului
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Paderborn - Dortmund
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...