Cupa câștigătorului AEK

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
27,057
23,460
113
44
Felicitări pentru AEK pentru a câștiga kypellou.Itan mai sete și mai inteligent și corect pire.Parousiase un set care nu a lăsat o singură minge care urmează să fie irosite, a câștigat cele mai multe dueluri, au avut mai multa pasiune din Olympiako.Poly și să fie difuzate rapid luptă în atac.
Pentru mine jocul pierdut Silva, coaching-ul foarte rău și entekada.Tous jucători complet greșite mai experimentați, care au mâncat jocuri mari cu lingura lor a avut pe banca de rezerve (Domingo, Cambiasso) De asemenea, a lăsat pe banca de rezerve în Syowa cu siguranta doare cel mai tare camasa lunga de cizme de astăzi foarte rău și Pardo pe banca de rezerve pentru a juca Ernantes.Ton Mazouakou să-l observați că va lăsa în vara și pune vasiko.Ton Intege, care va deține mai doi jucători din bancă trebuie să juca Poulidis că pe tot parcursul Liga a șters contorul cu câteva exaireseis.Kai nu există nici o scuză că a avut o lună pentru a da lupta, echipa mare esti, aproape prietenos și pregătit echipa pentru finala.
Și timpul anului în tribune

nikos_8384

Membru bine-cunoscute
13 Nov 2012
535
410
63
Răspuns: Câștigătorul Cupei AEK

Și nu există nici o scuză pentru a avea o lună de luptă, o echipă excelentă, o prietenie apropiată și pregătiți echipa pentru finală.

Legenda este un grup foarte mare pentru a se juca prietenos cu artiști și patine pentru a se potrivi cu pantalonii scurți.

După cum spune sălbaticul, legenda a servit în țara pe care a jucat-o în cele din urmă.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,620
20,343
113
39
CARE ESTE FENERUL

Nimic nu mi-a spus de obicei „nu te stresa și mă doare la 90 de ani plec”

crea_bet

Membru bine-cunoscute
20 Jan 2016
1,492
661
113

atașament.php

atașamente

• aras.jpg
    aras.jpg
    34.2 KB · Vizualizări: 251

kosdpthess

Câștigătorul IFC # 3 Cup & Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,094
3,781
113
Alexandroupolis

Personal, un lucru pe care l-am gândit când AEK la luat. O asociere cu totul spontană pe care nici măcar nu o știu de ce m-am gândit la asta.

Deci, primul lucru care vine la mine este întrebarea clasică, care este viața ta ... Și cât de mult noroc vrei uneori să obții ceva.

Nikos Liberopoulos, a jucat mulți ani la un nivel mare și a reușit să obțină 1 cupa și că, la sfârșitul carierei sale, nu a spus dacă adversarul Atromitos nu s-ar putea lua fie. Vezi poze cu Aravidis, blocare, Tzanetopoulos pentru a ridica cupa antrenată de Manola și într-adevăr tot ce este o chestiune de circumstanțele și condițiile în această viață.

Menționez un eșantion de jucători AEK, deoarece, în opinia mea umilă, toți, dacă nu au lovit acest pahar, ar deveni o memorie neclară în timp, deoarece nu trebuie să ofere un total de fotbal grec.

cei de la mine

PS: Meciul pe care GPPO îl va arăta (după cum a spus bunicul) că sunt mai buni și îi vor flata, știi când este?

crea_bet

Membru bine-cunoscute
20 Jan 2016
1,492
661
113

Personal, un lucru pe care l-am gândit când AEK la luat. O asociere cu totul spontană pe care nici măcar nu o știu de ce m-am gândit la asta.

Deci, primul lucru care vine la mine este întrebarea clasică, care este viața ta ... Și cât de mult noroc vrei uneori să obții ceva.

Nikos Liberopoulos, a jucat mulți ani la un nivel mare și a reușit să obțină 1 cupa și că, la sfârșitul carierei sale, nu a spus dacă adversarul Atromitos nu s-ar putea lua fie. Vezi poze cu Aravidis, blocare, Tzanetopoulos pentru a ridica cupa antrenată de Manola și într-adevăr tot ce este o chestiune de circumstanțele și condițiile în această viață.

Menționez un eșantion de jucători AEK, deoarece, în opinia mea umilă, toți, dacă nu au lovit acest pahar, ar deveni o memorie neclară în timp, deoarece nu trebuie să ofere un total de fotbal grec.

cei de la mine

PS: Meciul pe care GPPO îl va arăta (după cum a spus bunicul) că sunt mai buni și îi vor flata, știi când este?

Nu stati acolo, credeti ca echipa a fost Platelas (terminata de la Xanthi inainte de 3 ani), Cordero etc. Subiectul conjunctiilor si al administratiei.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,620
20,343
113
39
CARE ESTE FENERUL

Cu toate acestea, am o dezamăgire cu prietenii AEK. Dar dacă nu scrieți nimic, subiectul a fost deschis de un fan al Panathinaikos.

Imaginați-vă că ați luat Euroleague duminică. Nektarios și Marte ar avea probleme cu Fener din toate punctele irelevante. Aceasta este dragostea ta pentru AEK? :) :)

Permiteți-mi să pun un cântec pe care să-l puneți, de asemenea

PS: Îmi place acest cântec și îl pun

Y. 2: Aștept un răspuns video pentru a vedea dacă este ceea ce aștept

• Aprecieri
reacţii: BetLaden

SJim

Membru bine-cunoscute
16 Oct 2007
4,417
7,172
113
În lumea mea

Felicitări pentru AEK pentru a câștiga kypellou.Itan mai sete și mai inteligent și corect pire.Parousiase un set care nu a lăsat o singură minge care urmează să fie irosite, a câștigat cele mai multe dueluri, au avut mai multa pasiune din Olympiako.Poly și să fie difuzate rapid luptă în atac.
Pentru mine jocul pierdut Silva, coaching-ul foarte rău și entekada.Tous jucători complet greșite mai experimentați, care au mâncat jocuri mari cu lingura lor a avut pe banca de rezerve (Domingo, Cambiasso) De asemenea, a lăsat pe banca de rezerve în Syowa cu siguranta doare cel mai tare camasa lunga de cizme de astăzi foarte rău și Pardo pe banca de rezerve pentru a juca Ernantes.Ton Mazouakou să-l observați că va lăsa în vara și pune vasiko.Ton Intege, care va deține mai doi jucători din bancă trebuie să juca Poulidis că pe tot parcursul Liga a șters contorul cu câteva exaireseis.Kai nu există nici o scuză că a avut o lună pentru a da lupta, echipa mare esti, aproape prietenos și pregătit echipa pentru finala.
Și timpul anului în tribune

Am văzut puțin (nu mai suportam) și am impresia că „mirosea” mult de protecție solară jucătorilor de la Olympiacos ..... dar foarte mult ....: twis: Din ... Mykonos nu poate juca mingea .... Eu spun acum ...: twis:

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 15: 15
    ERT3
    • AEK B - Chania
    Novasports 2HD
    • Fortuna Dusseldorf - Magdeburg
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Bologna - Spezia
    Novasports 3HD
    • Leipzig - Stuttgart
  • 21: 45
    Novasports 6HD
    • Standard Liège - Eupen
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Lecce - Salernitana
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Lecce - Salernitana
    Novasports 1HD
    • Almeria - Espanyol
    Novasports 2HD
    • Lorient - Rennes
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Manchester City - Arsenal
    Știri Novasports
    • Santander - Tenerife
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Steaua Roșie - Partizan
    Novasports Prime
    • Olympiacos - Maccabi Tel Aviv
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anadolu Efes
    Start Novasports
    • Bayern Munchen - Virtus Bologna
  • Mâine 28-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
  • 04: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
  • 05: 30
    Eurosport 1
    • Stefanos Tsitsipas - Karen Khachanov
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Novak Djokovic - Tommy Paul
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    K Forum Bot: Utilizatorul Koulos87 a început un nou subiect numit „Rabona” în Pariuri legale...