Cupa câștigătorului AEK

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
27,287
23,672
113
45
Felicitări lui AEK pentru câștigarea cupei.Au fost mai însetați și mai deștepți și au primit-o pe merit.Au prezentat o echipă care nu a lăsat nicio minge să se irosească,a câștigat cele mai multe dueluri,a avut mai multă pasiune decât Olympiakos.Multă alergare și rapid împotriva atacului.
Pentru mine, Silva a pierdut jocul, antrenor foarte prost și unsprezece complet greșit.A avut cei mai experimentați jucători care au mâncat jocurile mari cu lingura pe bancă (Dominguez, Cabiasso).L-a lăsat și pe Siova pe bancă, care cu siguranta doare mai mult foarte tare tricoul de la foarte rau Botia si Pardo de azi pe banca pentru ca Hernandez sa joace.Mazuaku a fost anuntat ca va pleca in vara si il face titular.Indege, care va tine doi jucatori pe el, este pe banca lui Poulido a jucat, care pe tot parcursul campionatului a șters banca cu câteva excepții.Și nu există nicio scuză că a avut o lună pentru a concura, ești o echipă grozavă, închizi într-un mod amical și pregătește-ți echipa pentru final.
Și anul viitor cu oameni în tribune
 
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Și nu există nicio scuză că a avut o lună pentru a concura, sunteți o echipă grozavă, amicale apropiate și pregătiți-vă echipa pentru finală.

Legenda este o echipă foarte mare pentru a juca pregătiri amicale cu pietre și pajiști pentru un meci cu Aekaki.

După cum spune domnul Savvas, legenda a făcut un serviciu țării în care a jucat finala.
 
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Nimic, mi-a spus caracteristic „nu-ți face griji, chiar dacă mă doare la 90, eu plec”
 
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

atașament.php
 

atașamente

  • aras.jpg
    aras.jpg
    34.2 KB · Vizualizări: 284
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Personal, m-am gândit la un lucru când AEK l-a luat. O asociere complet spontană la care nici nu știu de ce m-am gândit la ea.

Așa că primul lucru care îmi vine este întrebarea clasică, cum este viața ta... Și de cât noroc ai nevoie uneori pentru a realiza ceva.

Nikos Lymberopoulos a jucat atâția ani la nivel înalt și a reușit să obțină 1 cupă și că la sfârșitul carierei, ei spun că dacă nu ar avea un adversar Atromitos poate nu ar obține nici asta. Vedeți o fotografie cu Aravidis, Mandalo, Tzanetopoulos ridicând cupa cu antrenorul Manolas și într-adevăr totul este în cele din urmă o chestiune de circumstanțe și condiții din această viață.

Menționez un eșantion de jucători AEK pentru că, după umila mea părere, dacă nu ar trece toți de această cupă, ar deveni o amintire neclară în trecerea timpului, întrucât nu au nimic de oferit în general pustiului fotbalului grec.

astea de la mine

P.S.: Meciul pe care îl va arăta OSFP (cum spunea bunicul) că sunt mai buni și îi va egaliza, știți când este?
 
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Personal, m-am gândit la un lucru când AEK l-a luat. O asociere complet spontană la care nici nu știu de ce m-am gândit la ea.

Așa că primul lucru care îmi vine este întrebarea clasică, cum este viața ta... Și de cât noroc ai nevoie uneori pentru a realiza ceva.

Nikos Lymberopoulos a jucat atâția ani la nivel înalt și a reușit să obțină 1 cupă și că la sfârșitul carierei, ei spun că dacă nu ar avea un adversar Atromitos poate nu ar obține nici asta. Vedeți o fotografie cu Aravidis, Mandalo, Tzanetopoulos ridicând cupa cu antrenorul Manolas și într-adevăr totul este în cele din urmă o chestiune de circumstanțe și condiții din această viață.

Menționez un eșantion de jucători AEK pentru că, după umila mea părere, dacă nu ar trece toți de această cupă, ar deveni o amintire neclară în trecerea timpului, întrucât nu au nimic de oferit în general pustiului fotbalului grec.

astea de la mine

P.S.: Meciul pe care îl va arăta OSFP (cum spunea bunicul) că sunt mai buni și îi va egaliza, știți când este?

Nu sta acolo, gândește-te că în echipă a fost și Platellas (terminat de Xanthi acum 3 ani), Cordero etc. E o chestiune de circumstanțe dar și de management.
 
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Cu toate acestea, am o dezamăgire din partea prietenilor AEK. Dar nu scrie nimic în chat, subiectul a fost deschis de un fan Panathinaikos.

Imaginează-ți dacă am câștigat Euroliga duminică. Nektarios și Aris ar șterge problemele cu Fener din toate punctele irelevante. Aceasta este dragostea ta pentru AEK? :) :)

Lasă-mă să pun un cântec pe care ar fi trebuit să îl pui și tu


PS: Îmi place această melodie specială și de aceea am pus-o

PS2: Aștept un răspuns cu un videoclip pentru a vedea dacă va fi ceea ce mă aștept
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Răspuns: AEK este câștigătorul cupei

Felicitări lui AEK pentru câștigarea cupei.Au fost mai însetați și mai deștepți și au primit-o pe merit.Au prezentat o echipă care nu a lăsat nicio minge să se irosească,a câștigat cele mai multe dueluri,a avut mai multă pasiune decât Olympiakos.Multă alergare și rapid împotriva atacului.
Pentru mine, Silva a pierdut jocul, antrenor foarte prost și unsprezece complet greșit.A avut cei mai experimentați jucători care au mâncat jocurile mari cu lingura pe bancă (Dominguez, Cabiasso).L-a lăsat și pe Siova pe bancă, care cu siguranta doare mai mult foarte tare tricoul de la foarte rau Botia si Pardo de azi pe banca pentru ca Hernandez sa joace.Mazuaku a fost anuntat ca va pleca in vara si il face titular.Indege, care va tine doi jucatori pe el, este pe banca lui Poulido a jucat, care pe tot parcursul campionatului a șters banca cu câteva excepții.Și nu există nicio scuză că a avut o lună pentru a concura, ești o echipă grozavă, închizi într-un mod amical și pregătește-ți echipa pentru final.
Și anul viitor cu oameni în tribune

Am vazut putin (nu am suportat mai mult) si am impresia ca jucatorii de la Olympiacos au „mirosit” multa crema de protectie solara..... dar prea mult...: twis: Din.....Mykonos nu poti juca mingea....eu zic acum...: twis:
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...