Software de pariuri

trif_on

Membru
3 Sep 2014
45
16
8
Bună seara companiei,

Sunt in general un fan al statisticii echipei si al preistoriei si caut un software/site care sa le combine pe ambele.
Singurul lucru pe care l-am găsit (gratuit) și merită este soccerstatstracker, care, însă, nu include preistorie.

Orice sugestie este binevenită, nu aș avea nicio problemă și aș plăti un abonament dacă îmi satisface nevoile.

betover

Membru bine-cunoscute
25 Ion 2006
623
374
63
59
salamurile
Buna seara baieti....am un site cu un abonament de 10€ pe luna. Am, adică știu.
Ei bine, toti anii in care am pariat, este cel mai bun instrument de statistica si nu numai....nu dau link catre afiliat...daca scriu corect...(nu mentionez site-ul sa ai un procent din inregistrarile tale si asta sa demonstrez ca nu te informez in folosul meu). Băieți este foarte bun și merită....cine îl încearcă cred că îl va reînnoi lunar. Are nebunii in el...te informeaza in telegrama despre inceperea meciurilor care te intereseaza pe baza statisticilor pe care le-ai cerut, te anunta cand merge o cota unde vrei sa pariezi....etc etc... Daca pot sa spun site-ul anunta-ma. Repet că nu voi da și eu lingul pentru a beneficia de abonamente....

• Aprecieri
reacţii: vaf3 și PANATHA

ligdomenos

Membru activ
27 Sep 2004
330
101
43
cruce cand spui statistici si nu doar la ce te referi?.. da si pronosticuri?.. din statistici iti ies puncte imi imaginez puncte..au o rata de succes?... multumesc

betover

Membru bine-cunoscute
25 Ion 2006
623
374
63
59
salamurile
Dacă copiii îmi dau permisiunea aici, voi putea intra în detalii. Sunt îngrijorat că aș putea crea o problemă cu postarea mea. Nu stiu daca ar trebui sa continui......desi am vorbit cu cel care are site-ul....vorbim sa ma ajute cu niste lucruri am avut intrebari. Mi-a spus că vom avea 48 de ore de acces gratuit să vedem ce joacă și dacă ne place îl cumpărăm.

• Aprecieri
reacţii: vaf3

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,703
25,450
113
50
Infobeto Town
www.infobeto.com
Adevărul este că în infobeto timp de 20 de ani tactica noastră obișnuită este să nu menționăm sau să facem publicitate niciunui site care nu este gratuit. Pentru că totul... contra cost este puțin riscant, NICIODATĂ nu vrem să spunem că am împins pe unii oameni în capcane care le-ar putea costa banii. De aceea în infobeto nu cerem... doar dăm.
Curățați până la capăt :)

Predictii

• 19: 30
    Novasports Prime
    • Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
  • 21: 45
    Start Novasports
    • Blackburn - Middlesbrough
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Almeria - Eibar
  • 20: 00
    ERT3
    • OEM Panathinaikos OPAP - Iraklis
  • Mâine 25-01-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cleveland Cavaliers - New York Knicks
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Utah Jazz
  • 04: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 06: 00
    Eurosport 1
    • Australian Open
  • 06: 00
    Eurosport 2
    • Australian Open
  • 08: 00
    Eurosport 1
    • Australian Open
  • 08: 00
    Eurosport 2
    • Australian Open
  • 10: 00
    Eurosport 1
    • Fritz - Tsitsipas
  • 10: 00
    Eurosport 2
    • Australian Open
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Australian Open
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • makxax Forum Bot:
    Utilizatorul makxax a început un nou subiect numit „SFATURI CARDINALLIOS" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    În ciuda absențelor importante, echipa noastră a avut o mare victorie. Desigur, nu iei în calcul absența celui care se află pe bancă
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou fir numit „FC # 18: GRUPA B: al 22-lea joc„în Concursul IFC.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 18: UN GRUP: primul meci" în Concursul IFC.
  • PANATHA PANATHA:
    Dusan Vlahovic și Ricardo Saponara, care nu sunt în misiunea Fiorentinei pentru meciul de mâine (23/1, 13:30) cu Cagliari, au fost diagnosticați cu virus.
  • Ertzan Ertzan:
    Am dubii despre Vlahovic, acum că se pregătește să obțină un transfer. dacă nu o primește la sfârșitul sezonului
  • Costas1974 Forum Bot:
    Utilizatorul Costas1974 a început un nou subiect numit „Să pariem... 23.01.22" în Fotbal Predictii.
  • G Forum Bot:
    Utilizatorul g12n a început un nou subiect numit „probleme novibet fără actualizare" în Anunturi - Suport.
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Cea mai mare certitudine a fiecărui bilet va fi penalty-ul într-un meci PAOK. Să profităm de el așa cum se întâmplă
  • Ertzan Ertzan:
    Cei fără penalizare nu pot. Nici Olympiacos nu este o asemenea milă
  • gdouvl1984 gdouvl1984:
    Până acum a fost aproape totul. Vezi unde îi dresează pisica româncă să marcheze mâinile și cum să se îndrăgostească de VAR
  • Ertzan Ertzan:
    10 penalty-uri până acum PAOK a înscris actualul total de 11, Olympiakos doar 4 penalty-uri
  • PANATHA PANATHA:
    problema, desigur, nu este câte penalități primește fiecare echipă, ci dacă este sau nu penalizare în fiecare caz...
  • Ertzan Ertzan:
    jumătate și mai mult nu este ceea ce vorbim acum
  • Ertzan Ertzan:
    doar așa îi țin în joc pentru ca și liga să fie interesantă
  • PANATHA PANATHA:
    gandeste-te la ce se intampla in vremurile de dinainte de VAR ....:p: ROFLMAO:: închisoare:
  • Ertzan Ertzan:
    da cu ceva Karagounides, Basinades orgii : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    mai ales primul fusese dus chiar şi în Portugalia
  • PANATHA PANATHA:
    cand ar trebui sa-l iau? cand a crescut euro???
  • PANATHA PANATHA:
    să vă faceți cruce și să ne cereți să scoatem mulți Karagouni nu numai în fotbal, ci și în sporturile grecești în general
  • Ertzan Ertzan:
    și Georgatos, Karapialides, Alexandrides cel puțin
  • Ertzan Ertzan:
    Unde să mergi acum, toată lumea, fructe și parfumuri
  • PANATHA PANATHA:
    Calitatea și etosul lui Kara nu pot fi comparate cu cele pe care le-ați scris
  • Ertzan Ertzan:
    În altă ordine de idei, păgânii din Turcia se joacă acum pentru salvarea lor. Bacacetas va câștiga campionatul la final
  • PANATHA PANATHA:
    Și nu poate vrea să-l piardă....
    PANATHA PANATHA: Și nu poate vrea să-l piardă....