Madrid 2019

Auger Alliasime-Nadal: 1 (6,1) Unibet (1/10)

Nadal a avut 2 zile de gastroenterită și a făcut prima jumătate de antrenament astăzi. Până ieri a fost oprit. Cu siguranță diferența este uriașă și 6,1 pentru situații normale ar fi amuzant, mai ales pentru un prim meci de turneu, când Nadal îl scuipă spre final.
Cu toate acestea, cu aceste condiții, voi face un pariu distractiv
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD
Un pariu frumos și eu sunt de acord.

Îmi place, de asemenea, asul bătrânului Ferrer împotriva fraudei tenisului și viitorul Zverev numărul 1. 3,15 în stoiximan
 
Pe Ferrer îl am pe termen lung la 30 de ani, dar astăzi nu îl voi mai urmări. Am văzut ieri în setul 3 că a început să aibă crampe și este un semn de declin fizic din cauza vârstei. În raliuri, cred că îl va deranja mult și totul se va juca în slujba germanului. Dacă este acolo la un nivel bun, atunci va câștiga cu ușurință sau cu greu.
Dacă este murdar ca la turneele anterioare, atunci va pierde.
Dar având în vedere că are de apărat 1000 de puncte de anul trecut, pentru mine este No Bet
 
Marea victorie a lui Monfils! a ajuns la 5.00, dar joc aproape totul mecanic la fel cum Jim le-a jucat, joc în plus la 4.00+ și apoi când celălalt 4.00+ merge, ies! O fac sistematic în toate, plouă, ninge indiferent de imaginea meciului!
 
Kopil - Jari
Peste 21.5 @1.80
2.5/10 +2

Hurkats - Granogiers

Peste 21.5 @1.80
2.5/10 -2.5

Kyrgios

Peste 10.5 @1.80
3/10 -3

Wawrinka

Peste 5.5 @1.87
3/10 -3

Medvedev

Peste 3.5 @1.87
3/10 +2.6

Ferrer - Bautista

Ferrer (+1.5 set) @ 1.55
6/10 +3.3

Choric - Puig
Asuri totale (corice)

Peste 3.5 @1.75
4/10 +3

Fuksovic - Monfils

Monfils @ 1.50
5/10 +2.5

+4.9


șchiopul a ieșit și săptămâna aceasta, când +35 se învârte în jur de +40 de la începutul sezonului cu ceea ce s-a scris aici la jumătate de nivel (nivel). Arată bine și cei 4.5 ași ai hurkazului, dar sunt o bază completă de goluri și îl las, dacă aș fi într-o poziție dificilă, aș risca! Vavrinka continuă, dar de acum înainte se pierde!
 
Total: + 3,7 / 10
(Am pierdut deja Alliasime)

Monfils, a fost accidentat chiar în primul joc și a părăsit primul set. În a 1-a și a 1-a, fără a juca nimic grozav, el a returnat mai bine mingile și le-a ridicat ușor la critic. O întoarse relativ ușor.
Cu toate acestea, orice gând împotriva RF a fost șters automat, deși elvețienii nu au arătat nimic grozav cu Gasquet
 
Marea victorie a lui Monfils! a ajuns la 5.00, dar joc aproape totul mecanic la fel cum Jim le-a jucat, joc în plus la 4.00+ și apoi când celălalt 4.00+ merge, ies! O fac sistematic în toate, plouă, ninge indiferent de imaginea meciului!
Bună seara și felicitări pentru munca dvs. incredibilă. Faceți asta în aceeași companie?
 
Bună seara și felicitări pentru munca dvs. incredibilă. Faceți asta în aceeași companie?
Depinde de! În aceeași companie, dacă are banii scoși, ți-i dă, te duci la dublarea care este raționamentul / cererea! Unde nu există, o faci într-un alt mod. Nu este un lucru rău atâta timp cât nu sunteți afectat de retragerea unui jucător, adică nu mergeți la o pierdere în una sau alta pierdere. Vrei să spui că nu totul iese, dar mai mult de jumătate ies constant și confortabil atâta timp cât ai un procent constant de pregane peste 50% în aceste favorite de 1.40-1.60 și de obicei toate favoritele dificile pe care le căutăm sunt scorul exact 2 -1.
 
  • Aprecieri
reacţii: pipilas
Total: + 2,7 / 10

Tsitsipas-Verdasco: 2 (câștigător primul set) (1) Unibet (2,8 / 3,5)
 
Blackout-ul elvețian împotriva lui Monfis acum l-am deschis pentru a vedea că a făcut deja o pauză în setul 3 și 4-3


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: SOSBET
Test
20190510_182751.jpg
 
Am văzut că are 2 opțiuni și am apăsat pe cea mai mică. În celălalt (complet) logic nu va trebui să faceți clic pe fotografie. De pe computer voi vedea noaptea cum arată!

* și un test de procesare, deoarece în precedent tocmai l-ați făcut, mnm a ieșit din tot haha
 
Djokovic-Thiem: 2 (2) Bet365 (3,5 / 10)
Djokovic-Thiem: 1/2 (8) Bet365 (1/10)
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...