Depozite mari - cheltuieli cu un card color

Phila76

New Member
14 Jan 2020
9
2
3
Bună ziua tuturor. În 2018 am făcut o mulțime de depozite de pariuri și mi-am încasat cardul 25000 de euro în timp ce pariau cu 3 prieteni, toți am băgat bani în pariuri și toate aceste depozite arată în numele meu. Din aceste 12.000 de retrageri ceilalți 13.000 am pierdut.
În acest an am făcut zero declarații fiscale. Contabilul meu a spus că în viitor am putea amenda, deoarece am venituri zero și dacă o caută nu pot justifica banii pe care i-au făcut. Știi dacă am o problemă fiscală sau am un raport?
Ultima editare:
  • Haha
reacţii: georgemr2

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
243
124
43
Bună ziua tuturor. În 2018 am făcut o mulțime de depozite de pariuri și mi-am încasat cardul 25000 de euro în timp ce pariau cu 3 prieteni, toți am băgat bani în pariuri și toate aceste depozite arată în numele meu. Din aceste 12.000 de retrageri ceilalți 13.000 am pierdut.
În acest an am făcut zero declarații fiscale. Contabilul meu a spus că în viitor am putea amenda, deoarece am venituri zero și dacă o caută nu pot justifica banii pe care i-au făcut. Știi dacă am o problemă fiscală sau am un raport?
Tipul trebuie să se ocupe de cazuri mai grave dacă iau decizia, nu vă faceți griji
Ultima editare:

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
133
181
43
Și așa cred că deși a trebuit să plătesc bani cu nicăieri să mă uit
Exact.

Inutil să spun, dacă declarațiile fiscale anterioare prezintă unele „surplusuri” (adică, cheltuielile cu cardurile și bancul sau rețetele dvs. sunt mai mici decât veniturile dvs.), puteți justifica banii pe care i-ați pus pe pariuri.

Din nou, nu cred că ai o problemă.

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • AEK - PAOK
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Duminică (03/00) la ora 29:03 ne stabilim marcajele ceasului pentru o oră ...