Cu columbian cu gust

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,781
2,571
113
IMG_20191008_235808.jpg

Momentul incomod când obțineți un set @ 1.80, mergeți 2-5 @ 1.01 și ... mergeți găleata.
(Nu îndrăzniți să pop)

Predictii

• 14: 30
    Novasports 1HD
    • Derby - Pădurea Nottingham
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Norwich - Brighton
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Bristol City - Cardiff
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester United - Bournemouth
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leicester - Palatul de cristal
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Thelta - Betis
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Juventus - Torino
  • 19: 15
    Novasports 1HD
    • Star Tripolis - Volos
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Lupii - Arsenal
  • 19: 30
    ERT Sports HD
    • Lamia - SA Xanthi
  • 20: 30
    Novasports 4HD
    • Sassuolo - Lecce
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valladolid - Alaves
  • 21: 00
    Novasports 3HD
    • Bayer Leverkusen - Bayern Munchen
  • 21: 30
    Novasports 2HD
    • OFI - PAOK
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Watford
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Lazio - Milano
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Valencia
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Benfica - Boavista
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 12: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 13: 00
    ERT Sports HD
  • 15: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16: 00
    ERT Sports HD
  • 17: 40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 18: 00
    Eurosport 1
    • Showdown final de tenis
  • 19: 15
    Eurosport 1
    • Showdown final de tenis

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "În cele din urmă, Obradovic„la Știri sportive.
  • kostas69 kostas69:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumiri
    mult noroc tuturor!
  • F Forum Bot:
    Utilizatorul Falcao a lansat o nouă temă numită "Cafeneaua Championsbet„la Știrile pieței de pariuri.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a lansat o nouă temă numită "Pot paria„la Pachete de conversații.
  • BetLaden BetLaden:
    Pentru primul meci amânat din play-off (al 1-lea meci din competiție), câștigătorul este athanasios28. Cadoul a fost trimis și poate găsi instrucțiuni în e-mailul său.
  • BetLaden BetLaden:
    kostas69 a spus:
    Bună seara, în Tipster Challenge am trecut două rezultate greșite în jocurile Villarreal - Sevilla +4,44 în loc de +4,84 și în Manchester City - Burnley în loc de -5, din greșeală +5 (este desigur roșu), dar este bine pentru fluxul corect al concursului care trebuie corectat ... Am încercat să îl schimb, dar sistemul nu mă lasă ... Vă rog, dacă cineva din conducere îl poate schimba. Mulțumesc tuturor pentru toate !!!
    Totul este bine. Au fost corectate.
  • P PANATHA:
    Buna seara companiei .... ai trecut de meciurile meciului cu scorurile?
  • Ertzan Ertzan:
    Hei nenorocit, ai arătat acum că Zots a dispărut și întrebi despre scorurile pisoiului la noi? :p
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "IFC # 16: Tulburarea grupului A și B„la Concursul IFC.
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul prasinostrifilaras a lansat o nouă temă numită "Înfrângeri-grupuri de grup„la Cafenea.
  • S Forum Bot:
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "La multi ani Peter si Paul!„la Anunturi - Suport.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru cel de-al 4-lea joc al competiției la Superleague, câștigătorul premiului este athanasios13. Verificați adresa de e-mail pentru instrucțiuni.
  • BetLaden BetLaden:
    Al 5-lea meci s-a deschis pentru predicții ... și privește doar cele 3 meciuri ale zilei de miercuri
  • Ertzan Ertzan:
    Ca și astăzi în 2013, Zotsaros a semnat pentru noi aaaaah ah nostalgia
  • BetLaden BetLaden:
    Zote în Fener ??? : npaper: de cand este acest ziar ???
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Lună fericită„la Cafenea.
  • BetLaden BetLaden:
    așteptând să aibă loc extragerea pentru cel de-al 4-lea meci ... între cei doi candidați câștigători ai cadoului ...
  • BetLaden BetLaden:
    Vă anunț câștigătorul celui de-al 5-lea joc al competiției de superliga ... care este Eric Castel!
  • BetLaden BetLaden:
    Cadoul a fost trimis ... :)
  • Eric Castel Eric Castel:
    Vă mulțumesc foarte mult!
  • T ThanosKozi:
    @BetLaden referitor la concursul de loterie din cel de-al 31-lea meci v-am trimis un mesaj ieri dimineață!
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a lansat o nouă temă numită "Cupa IFC, semifinale: 07„la Concursul IFC.
  • L Forum Bot:
    Utilizatorul libero 1987 a lansat o nouă temă numită "Novibet.De orice vrea să facă.MAKRYAAAA„la Anunturi - Suport.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul Jumaruboy a lansat o nouă temă numită "Nu mă înțeleg cu Novibet„la Pachete de conversații.
    J Forum Bot: Jumaruboy a început un subiect nou numit „Nu ies cu Novibet” pe ...