Cu columbian cu gust

IMG_20200130_163235.jpg




IMG_20200130_151935.jpg
IMG_20200130_152005.jpg
 
  • Dragoste
reacţii: Senior Pieton
Pun pariu, nu am astfel de probleme. Dacă cineva îmi garantează că PAOK va câștiga campionatul, voi paria pe el și îl voi susține după aceea.
Daca pariezi vorbind, nu cred ca ai ratat cele 2 penalty-uri clare ale lui Panathinaikos, si faptul ca nimeni din familia verde nu a spus cel mai mic lucru. În timp ce în Toumba, întârzierea cu 10 secunde mai lungă reținută de arbitru a făcut o revoluție completă. Panathinaikos va fi rupt să taie puncte de la PAOK, pentru că se află pur și simplu în carul de la Olympiacos.
 
Bună dimineața Grace_Kelly, avem vreo actualizare pentru femei din Belgia?
 
Daca pariezi vorbind, nu cred ca ai ratat cele 2 penalty-uri clare ale lui Panathinaikos, si faptul ca nimeni din familia verde nu a spus cel mai mic lucru. În timp ce în Toumba, întârzierea cu 10 secunde mai lungă reținută de arbitru a făcut o revoluție completă. Panathinaikos va fi rupt să taie puncte de la PAOK, pentru că se află pur și simplu în carul de la Olympiacos.


Ah, acum am devenit un thread de fani. Amenda. Dacă în tot campionatul de până acum ați văzut doar 10 "încă întârzieri în favoarea lui PAOK, ok fold
Eu voi juca dublu, tu joci 1x și toată lumea este fericită.
 
Bună dimineața Grace_Kelly, avem vreo actualizare pentru femei din Belgia?

Dacă ai așteptat ca un as @ 2.20 să treacă în hex, evident ai avut ghinion. Se poate face sortarea tardivă, poate nu. Devizul -nu de la mine- se bazează pe valoare și nu este o chestiune de absențe etc. Dacă piața estimează că asul este pentru @ 1.50, la @ 1.50 va rămâne, ce să faci. Mi-au spus despre @ 2.20 fair as și am încredere în ei.

Nu răspund la altceva atâta timp cât mă uit la tenis
 
Am urmarit deja si personal nu am pariat niciodata, am crezut ca este o chestiune de absente asa ca am intrebat.

Bună continuitate
 
Ah, acum am devenit un thread de fani. Amenda. Dacă în tot campionatul de până acum ați văzut doar 10 "încă întârzieri în favoarea lui PAOK, ok fold
Eu voi juca dublu, tu joci 1x și toată lumea este fericită.
Singura echipă care este favorizată de arbitraj, este și singura care plânge pentru că de atâția ani învățase să fie mult mai favorizată. astea le-am vazut. Cât despre dubla pe care ai jucat-o la 1.90, și parcă pentru case deja, îmi pare foarte rău, dar ai ajuns cu o performanță tăiată..
 
Singura echipă care este favorizată de arbitraj, este și singura care plânge pentru că de atâția ani învățase să fie mult mai favorizată. astea le-am vazut. Cât despre dubla pe care ai jucat-o la 1.90, și parcă pentru case deja, îmi pare foarte rău, dar ai ajuns cu o performanță tăiată..


Dacă ai fi citit ce am scris în loc să citezi doar pentru a face tam-tam, ai fi văzut că am scris „Voi aștepta la un preț mai bun” și nu ai fi fost expus. Vă rog, dacă aveți o estimare de pariuri, o voi posta cu plăcere. Dacă vrei să scrii doar despre favoruri și strigăte, există și alte fire. Mulțumiri
 
Dacă ai fi citit ce am scris în loc să citezi doar pentru a face tam-tam, ai fi văzut că am scris „Voi aștepta la un preț mai bun” și nu ai fi fost expus. Vă rog, dacă aveți o estimare de pariuri, o voi posta cu plăcere. Dacă vrei să scrii doar despre favoruri și strigăte, există și alte fire. Mulțumiri
Aici in thread-ul tau am citit baiatul meu ca punctul a scazut la 1.72 pentru ca a fost nevoie de multi bani, iar cei care vor sa joace sa se grabeasca sa nu mai cada. Nu te-am văzut corectând pe cel care a scris-o.. Dar cum să o corectezi când cu puțin timp înainte vorbeai de case? Faci tam-tam, și jumătate împotriva PAOK, care dacă este combinat cu cunoștințele tale mediocre despre pariuri, este foarte periculos pentru tine. Vă spun cu bună credință. Asta e tot.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Aici in thread-ul tau am citit baiatul meu ca punctul a scazut la 1.72 pentru ca a fost nevoie de multi bani, iar cei care vor sa joace sa se grabeasca sa nu mai cada. Nu te-am văzut corectând pe cel care a scris-o.. Dar cum să o corectezi când cu puțin timp înainte vorbeai de case? Faci tam-tam, și jumătate împotriva PAOK, care dacă este combinat cu cunoștințele tale mediocre despre pariuri, este foarte periculos pentru tine. Vă spun cu bună credință. Asta e tot.

Mulțumesc.
 
Aici in thread-ul tau am citit baiatul meu ca punctul a scazut la 1.72 pentru ca a fost nevoie de multi bani, iar cei care vor sa joace sa se grabeasca sa nu mai cada. Nu te-am văzut corectând pe cel care a scris-o.. Dar cum să o corectezi când cu puțin timp înainte vorbeai de case? Faci tam-tam, și jumătate împotriva PAOK, care dacă este combinat cu cunoștințele tale mediocre despre pariuri, este foarte periculos pentru tine. Vă spun cu bună credință. Asta e tot.
Sunteți sigur ce legătură are 1,72 cu consumul de medicamente?
 
Aici in thread-ul tau am citit baiatul meu ca punctul a scazut la 1.72 pentru ca a fost nevoie de multi bani, iar cei care vor sa joace sa se grabeasca sa nu mai cada. Nu te-am văzut corectând pe cel care a scris-o.. Dar cum să o corectezi când cu puțin timp înainte vorbeai de case? Faci tam-tam, și jumătate împotriva PAOK, care dacă este combinat cu cunoștințele tale mediocre despre pariuri, este foarte periculos pentru tine. Vă spun cu bună credință. Asta e tot.


De la amiaza vroiam sa va scriu ca 1,72 este antepostul pentru campionatul unde a cazut de la 2,00 care a fost Olympiacos.In orice caz vacanta si mancatul dintre noi nu avantajeaza nimanui, daramite impotriva lui Grace_Kelly care a contribuit foarte mult. la forum.

Îți scriu ceea ce nu știu, nu cunosc nici pe Grace_Kelly, nici pe vreun alt membru de aici.Nu contează dacă ești de acord sau nu,nu trebuie să fii răzbunător.are de-a face cu opadiliki

Vă scriu cu bună credință, mult succes
 
Ai grija cum vorbesti numarul, ca o sa-mi spui ca si eu iau droguri.
ce performanta scrie aici ca a fost deschisa dubla? Vrei să-ți trimit 1.72 doar ca să te conving că a existat în altă companie? Dacă ești PAOK așa cum spui, ar trebui să fii jignit de ceea ce scrie prietenul tău aici, nu să-l susții. PAOK va lua 3 penalty-uri in OAKKA si va pune case in dubla.. Asta se numeste oferta pe forum, propaganda fanilor esuati;
 

atașamente

  • Captura de ecran (42) .png
    Captura de ecran (42) .png
    276.4 KB · Vizualizări: 129
ce performanta scrie aici ca a fost deschisa dubla? Vrei să-ți trimit 1.72 doar ca să te conving că a existat în altă companie? Dacă ești PAOK așa cum spui, ar trebui să fii jignit de ceea ce scrie prietenul tău aici, nu să-l susții. PAOK va lua 3 penalty-uri in OAKKA si va pune case in dubla.. Asta se numeste oferta pe forum, propaganda fanilor esuati;
Răspunsul a fost greșit pentru „PAOKtsi”. Tespa, mă plictisesc să o opresc acum
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...