Cu columbian cu gust

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
+ cele 2 pe care Panathinaikos nu le-a ajuns la Karaiskakis și Doni nu a primit acneea 5
Vorbind de pariuri, nu am astfel de probleme. Dacă cineva îmi garantează că PAOK va câștiga campionatul, îl voi paria și îl voi susține ulterior.

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Vorbind de pariuri, nu am astfel de probleme. Dacă cineva îmi garantează că PAOK va câștiga campionatul, îl voi paria și îl voi susține ulterior.
Dacă pariați să vorbiți, nu cred că cele 2 penalități curate ale lui Panathinaikos v-au scăpat, iar faptul că faceți din familia verde nu a spus cel mai puțin. În timp ce mă aflam în Tuba timp de 10 secunde, văd o întârziere pe care arbitrul a avut-o a fost o revoluție completă. Panathinaikos va sfâșia să taie puncte din PAOK, pentru că el este pur și simplu în brațul lui Olympiacos.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Dacă pariați să vorbiți, nu cred că cele 2 penalități curate ale lui Panathinaikos v-au scăpat, iar faptul că faceți din familia verde nu a spus cel mai puțin. În timp ce mă aflam în Tuba timp de 10 secunde, văd o întârziere pe care arbitrul a avut-o a fost o revoluție completă. Panathinaikos va sfâșia să taie puncte din PAOK, pentru că el este pur și simplu în brațul lui Olympiacos.

Ah, am devenit un fir de fan acum. E în regulă. Dacă tocmai ați observat întârzieri de 10 ″ prelungiri în favoarea PAOK în întreaga ligă până acum, bine
Voi juca dublu, joci 1x și toate fericite.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Bună dimineața Grace_Kelly, avem vreo actualizare pentru femei din Belgia?
Dacă te așteptai ca ace @ 2.20 să devină leneș, probabil ai făcut-o. Poate exista o triere tardivă, poate nu. Evaluarea - nu eu - este bazată pe valoare și nu este o problemă de absențe, etc. Dacă piața estimează că acea este pentru @ 1.50, la @ 1.50 va rămâne ceea ce trebuie făcut. Mie pentru @ 2.20 fair as mi-a spus și am încredere în ei.

Nu răspund altceva în ceea ce privește tenisul

Dante

Membru
30 Nov 2016
31
38
18
Am urmat deja și personal nu am încasat niciodată, am crezut că este o chestiune de absențe așa că am întrebat.

Bună continuitate

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Ah, am devenit un fir de fan acum. E în regulă. Dacă tocmai ați observat întârzieri de 10 ″ prelungiri în favoarea PAOK în întreaga ligă până acum, bine
Voi juca dublu, joci 1x și toate fericite.
Unul grup favorizat de dietă este, de asemenea, cel care a fost atât de șchiop de atâția ani, încât a învățat să fie mult mai favorabil. Am văzut acestea. În ceea ce privește dubla pe care ai jucat la 1.90 și în ceea ce privește casele kiola, îmi pare rău să aud că ai o performanță spartă ..

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Unul grup favorizat de dietă este, de asemenea, cel care a fost atât de șchiop de atâția ani, încât a învățat să fie mult mai favorabil. Am văzut acestea. În ceea ce privește dubla pe care ai jucat la 1.90 și în ceea ce privește casele kiola, îmi pare rău să aud că ai o performanță spartă ..

Dacă ai fi citit ceea ce am scris în loc să citez doar pentru a obține fani, m-ai fi văzut să scriu „voi aștepta un preț mai bun” și nu ai fi fost expus. Vă rog, foarte mult, dacă aveți un pariu, ar fi plăcut să îl postați. Dacă doriți doar să scrieți despre plânsul favorizat, există alte fire. mulțumesc

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
Dacă ai fi citit ceea ce am scris în loc să citez doar pentru a obține fani, m-ai fi văzut să scriu „voi aștepta un preț mai bun” și nu ai fi fost expus. Vă rog, foarte mult, dacă aveți un pariu, ar fi plăcut să îl postați. Dacă doriți doar să scrieți despre plânsul favorizat, există alte fire. mulțumesc
Aici în firul tău am citit prietenului meu că la 1.72 nota primea deja mulți bani, iar cei care vor să joace să ne grăbim mai departe. Nu te-am văzut să-l corectezi pe cine a scris-o. Dar cum să o rezolvi când ai vorbit cu puțin timp în urmă despre case? Pleci din calea ta și jumătate împotriva PAOK, care, dacă este combinată cu cunoștințele tale (ludice) moderate de pariere, este foarte periculoasă pentru tine. Îmi spun la revedere. Aceștia.
  • ca
reacţii: goal2

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Aici în firul tău am citit prietenului meu că la 1.72 nota primea deja mulți bani, iar cei care vor să joace să ne grăbim mai departe. Nu te-am văzut să-l corectezi pe cine a scris-o. Dar cum să o rezolvi când ai vorbit cu puțin timp în urmă despre case? Pleci din calea ta și jumătate împotriva PAOK, care, dacă este combinată cu cunoștințele tale (ludice) moderate de pariere, este foarte periculoasă pentru tine. Îmi spun la revedere. Aceștia.
Mulțumesc.

jongler

New Member
13 Jan 2019
7
4
3
Sunteți sigur ce legătură are 1,72 cu consumul de medicamente?

Dante

Membru
30 Nov 2016
31
38
18

Până la amiază am vrut să-ți scriu că 1,72 se referă la antepostul pentru campionat unde a căzut de la 2,00, care a fost Olympiacos. a oferit multe pe forum.

Scriu ceea ce nu știu, nu știu nici Grace_Kelly sau niciun alt membru aici. Indiferent dacă ești de acord sau nu, nu trebuie să fii argumentativ. Și deci gândul tău merge undeva, sunt PAOK, dar îți spun este vorba despre o capră

Bine să vă scriu, o continuitate bună

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
fii atent cum vorbești cu mine, îmi vei spune că iau droguri.
ce performanță scrie aici că a deschis dublul? Vrei să-ți trimit exact 1.72 pentru a-l convinge că era într-o altă companie? Dacă sunteți PAOK așa cum spuneți, ar trebui să jigniți ceea ce prietenul dvs. scrie aici, nu să îl susțineți. PAOK va face 3 fotografii în OAKKA și va pune casele în dublu. Ofensiv acest forum se numește asta, propaganda fanatică eșuată?

atașamente

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43
ce performanță scrie aici că a deschis dublul? Vrei să-ți trimit exact 1.72 pentru a-l convinge că era într-o altă companie? Dacă sunteți PAOK așa cum spuneți, ar trebui să jigniți ceea ce prietenul dvs. scrie aici, nu să îl susțineți. PAOK va face 3 fotografii în OAKKA și va pune casele în dublu. Ofensiv acest forum se numește asta, propaganda fanatică eșuată?
Răspuns greșit pentru „PAOKtsi”. M-am săturat să o șterg acum

Predictii

• 21: 15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Benfica - Tonella
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Vitoria Guimaraes - Sporting Lisabona
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Katerina Sinyakova - Moparbora Strikova
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Mukhova - Marketa Vondrusova

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    S Forum Bot: Siomos1 a lansat o nouă temă numită „Găsește cadoul și câștigă cadourile la fiecare ...