Cu columbian cu gust

agățați

New Member
28 Aug 2019
10
5
3
36
În sfârșit, ați făcut rost de o citire a postării anterioare și vă dați seama că 1,72 nu se referă la dublu.

Dante

Membru
30 Nov 2016
31
38
18
Răspuns greșit pentru „PAOKtsi”. M-am săturat să o șterg acum

Dacă citiți postarea #412 de Grace_Kelly veți vedea că se referă la antepostul pentru Olympiacos, care a scăzut de la 2,00 la 1,72.

Și v-am scris înainte ca Grace_Kelly să nu fie prietena mea, nici măcar nu-l cunosc ca pe niciun alt membru aici. indiferent dacă susțin sau nu PAOK.

Sunt Paoki și îți scriu din Salonic, dar îți voi vorbi din nou într-un mod mai bun, indiferent dacă ai dreptate sau ai greșit

Vezi aici fotografia pentru a afla la ce se referea Grace_Kelly

Tigres

Membru activ
29 Mar 2019
173
166
43

atașamente

RF REGELE

Membru activ
26 și 2013
225
67
28
Faptul că nu se șterg comentarii derogatorii și nimeni nu este interzis toată ziua, dar comentariul care șterge coșmarul este șters.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
Ei bine, 2 lucruri de făcut pe scurt înainte de a începe cursa în Spania:

1) Din cauza alertelor neexperimentate pe care le-am avut în trecut și pentru liniștea sufletească etc, am „tăiat” multe alerte din diferite locuri. Ce vreau să spun:
Printre altele, am încetat să mai folosesc Tapatalk și am intrat doar în opera pe care am pus notificări push. Ce înseamnă asta în practică:
Și 900 de citate pe care mi le-ați făcut și 500 de comentarii pe firul meu, dacă nu merg pe forum pentru a vedea alertele, nu o voi face. În concluzie: acest comentariu cu „a scăzut @ 1.72, nici măcar nu am primit știrea. Nu că sunt responsabil și trebuie să-i corectez pe ceilalți, fiecare este responsabil de sine și de ceea ce înțelege.

În ceea ce privește problema care a ieșit de nicăieri, mă impresionează cu adevărat faptul că nu am avut nicio legătură cu acest membru. Era ca și cum aș fi ieșit să-l susțin în trecut, când „căzuse” în fire. W / e

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
La naiba când am scris comentariul pentru „1,72”.

Și da, mă refeream la campionul olimpic și NU la dubla PAOK față de Panathinaikos.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
La naiba când am scris comentariul pentru „1,72”.

Și da, mă refeream la campionul olimpic și NU la dubla PAOK față de Panathinaikos.
Dacă vrem să te credem. De asemenea, atunci când spunem „pune-ți casa jos”, nu literalmente, cred că nu trebuie să-i explicăm, nu?

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
Dacă vrem să te credem. De asemenea, atunci când spunem „pune-ți casa jos”, nu literalmente, cred că nu trebuie să-i explicăm, nu?
Nu m-am ocupat de „Acest lucru este pentru case” pe care l-ai spus, ci de „Ce să pui? Mai puțin sau fără cabane?” de Ertzan.

Deci ai scutit-o (deocamdată). Dacă PAOK nu se dublează, Ertzan îmi datorează un iaht : Lol:

PS. Sper că a devenit clar ultimul a fost amuzant, nu?

Nu în rău (vreau asta înapoi). Adevărat 1,72 a fost pentru campioana olimpică!
  • Haha
reacţii: Ertzan

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
Nu m-am ocupat de „Acest lucru este pentru case” pe care l-ai spus, ci de „Ce să pui? Mai puțin sau fără cabane?” de Ertzan.

Deci ai scutit-o (deocamdată). Dacă PAOK nu se dublează, Ertzan îmi datorează un iaht : Lol:

Înțeleg, vor avea ochii negri pe coasta albastră până când te vor vedea din nou.
  • Haha
reacţii: FunBet

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL

PS. Sper că a devenit clar ultimul a fost amuzant, nu?

Nu în rău (vreau asta înapoi). Adevărat 1,72 a fost pentru campioana olimpică!
Îi datorez o cabană harului de la un „fără vârstă”, după ce l-am luat, ți-l voi da pentru cei mai pierduți. : paidi:
  • Haha
reacţii: FunBet

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
Îi datorez o cabană harului de la un „fără vârstă”, după ce l-am luat, ți-l voi da pentru cei mai pierduți. : paidi:
Spuneți Melissia. Bine, foarte îngrozit. După aceea, pierde una din 2 victorii consecutive și merge pentru locul 3. Este ca și cum ai trage lucrurile. pfff

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
În ceea ce privește dubla în meciul PAOK cu Panathinaikos pentru că mă întrebați și l-am făcut cipriot, NU ESTE OPȚIA MEA. Este aceeași alegere ca oricând pentru Verniera, și antepostul lui Olympiacos etc, iar motivele pentru care îl alege este pentru că crede că PAOK va fi favorizat de arbitraj și pentru că există șoapte că Alafuzos le-a găsit cu Ross și vor face un trofeu al Cupei Ligii.
NU AM NICIODATĂ ACUM. Ușor de înțeles.
Nu în ultimul rând: acest prieten este un comerciant principal undeva.

Ps. Am un instinct pentru Melissia.

Dante

Membru
30 Nov 2016
31
38
18
miniatură (17) .jpg
miniatură (16) .jpg

Postează-le pe firul lui Grace_Kelly pentru oricine dorește să se implice

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,737
2,567
113
Ei bine. Orice vrei, postează-l liber.

Și postez asta pentru că spun că primesc prețuri proaste

IMG_20200201_213506.jpg
  • ca
reacţii: Dante

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Werder Bremen - Wolfsburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Stuttgart - Osnabr .ck
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hanovra - Heidenheim
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Berlin - Uniunea Schalke
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Augsburg - Köln
  • 19: 15
    Novasports 2HD
    • AEL - Steaua Tripoli
  • 19: 30
    PAOK TV
    • PAOK - Olympiacos
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - Panathinaikos
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 Formula 1 Virtual GP Series
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    NASH Forum Bot: NASH a lansat o nouă temă numită „Visul Caraibelor” în Tennessee.