Cu columbian cu gust

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,732
2,565
113
Cele 5 persoane în care nu cred deloc pentru finală (și voi fi foarte impresionat dacă merg) sunt Demi, Katerina, Kostis, John și Dionisia. Oricare dintre ceilalți, dacă pleacă, nu mă va surprinde.

De asemenea, un cuplu captivant ar fi Bellos vs Bella.

Și un ultim lucru despre care să râdeți și să „demistificați” spoilerele.

În primul supraviețuitor al SKAI, în urmă cu 1-3 ani, când a fost, discutam în postarea unui prieten de-al meu, care era atunci autor pe un site de bârfe și, la un moment dat, arunc un „Ei bine, ascultă, am informații din interior pentru mâine, vor pierde cursa. cei și toți cei trei propuși vor fi aceia ”. În condiții normale, nu m-ar lua prea în serios, dar haide, acum câteva zile am reușit testul de întrebări și într-un alt test că rezultatele au scurs într-adevăr și stoichiman s-a retras după câteva ore. La 5 minute după comentariul meu, văd un articol apărut pe site-ul unde lucra (de către un coleg), intitulat „EXCLUSIV: CE ESTE ÎNTREBUIT în episodul de seară al supraviețuitorului” și că el menționa literalmente că am postat. Vedeți, unde s-au trezit și nu au avut subiect despre care să scrie, comentariul meu a venit ca mamă din cer.
După cum vă puteți imagina, nu am făcut nicio predicție și articolul a înnebunit.

Bine.. : angel:

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,732
2,565
113
Am câteva întrebări de poker și oricine știe să ne ajute.
Doar să menționez că am renunțat la „sport” timp de 10 ani și din cauza carantinei etc. Mă gândesc să joc un timp, altfel nu aș avea întrebări.

Pkr.com și stelele pe care le văd au fost achiziționate prin înclinare sau în cele din urmă am înțeles ceva de genul, așa că lăsați-l la asta.

1) jocul pe care îl aveau pentru furnizor bwin, betoto, poker.gr, betsson etc, mai există?
2) Există încă poker sportiv / Vista Paradise sau mai are un alt furnizor?
3) Ipoker / microgaming (întotdeauna am confundat aceste 2) pe care bet365 le-a avut și expekt încă există?
4) Ipoker / microgaming care aveau stanjames și unibet, cred că este betclic, mai există?
5) partypoker din Grecia, nu?
6) Ce platformă credeți că este pkr / ongame corespunzător din trecut, adică este un rezervor de pește și aș avea mai mult de 2% șanse de câștig?

Gol. Am înțeles că jocul cu atât de multe informații, coaching online etc. va deveni de 500 de ori mai dificil decât în ​​trecut, deci nu trebuie să le menționezi.
PS2. Odată ce m-am autentificat și am aruncat o privire la 365, nu înțeleg dacă este sau nu furnizorul vechi, dar găsesc copii că are doar jocuri în numerar; Serios acum? Turnee și stați și nu mergeți nimic ?? Este posibil?

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,752
2,478
113
127.0.0.1
În acest moment, singurul lucru pe care îl puteți juca este e-sportul

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,732
2,565
113

6-4 finală.
3 x 10 a fost (în loc de 3 x 20 ceea ce este normal) pentru asta și s-a încheiat mandrina bam.

Cel mai bun pe care l-am urmărit în ultima vreme, îl recomand cu mare încredere

Va scădea în 2 zile pentru a încărca un alt proiect (sper că unul dintre următorii va fi Hamlet cu Cumberbatch favor personal) așa că grăbește-te în două zile.

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Cosmicsports a lansat un nou subiect intitulat „De ce pierdem în fotbal ...