O întrebare foarte simplă, foarte serioasă.

Pralque, nu trebuie să așteptăm ca datele să fie trimise prin e-mail, dar nu avem meta date disponibile, cum ar fi stats101 kopika. Ws pros to AH dustxws den sou pw pou na breis charts, den exw doulepsei cu AH all gnwrizw arketo kosmo pou douleuei auta kai pragmatika pistepse bgainoun kateu8eian sau 3way. Lupamai pou den mporw na brw mia dieu8unsh tou stul www.ahchartsfornonbelievers.com gia na mhn meinei edw către 8ema alla dustxws de mporw.

Ws pros thn Pinnacle twra, den exw kati proswpiko cu tin etaireia, apla tn diale3a ws paradeigma etaireias entelws suneidhta ka8ws polus kosmos 8ewrei pws olh h super episthmosunhia aaaatia priagtai aaaaaaaaaaaaaa safws xeirotero compilând încă kai sau tous GB, un auto einai dunato :) To paradeigma pou sou edei3a pou les oti dwsane thn swsth timh sto 2,91 kai alloi th laikh timh alla telika h Pinnacle cu toate fabori 3ekinse kai cu allo teleiwse einai trading canonika gia ta panhguria. DEN ALLAZEIS FACTORY, se pregătește pentru a intra în ante geia gia na to kaneis auto kai eidika se tetoio paixnidi kai sou pw thn alh8eia, de exemplu, blepw compiouteraki se tetoio trading.
Omws sea trading pou einai gia gelia kanonika kai pou oi tupoi a văzut că sureo sto câștigând opws meta bebaiw opțiunea fanhke esu mou les oti epeses 100% mesa kai exeis plorifere sau exoun epiteleiara. Ok fișier, care indică mai mult decât suficient pentru anti8eto bebaiws den exw kai capoio sumferon sau auto

Pentru a pote bgainoune sthn agora la 3eperases mă enervează epixeirhma oti autoi pernoune megalo stoixma, 2k 3k megalo stoixhma ???? Eleos !!!! Oles etoi etaireies pernoune 2k file stoixhma sthn premier league, un stadiu 2 1. To ehthma einai pws h sugkekrimenh etaireia opws kai to 90% fantazwmai tou xwrou douleuoun oloi me to copy paste statistico mondelo katanoms pragmatikhs pi8anothtas. Den 8eleis na me pistepseis, den peirazei, ekei pou rwthses omws kai sou eipane pws h Pinnacle exeis tous super compilatori rwta kai to e3hs: Ti shmainei bani timpurii kai poios ta protimaei sau ta târziu kai poia einai ta left ;

Gia to pou brhka la tranzacționare 8a sou pw la e3hs: la ebgala sau la mualo mou giati exw mine3h na graphw paparies sta forum :)
ok www.betradar.com ekei la brhka la tranzacționare ... fericit acum?
 
"ai sthn pragmatikotita prokeitai gia mia etaireia ligo pio aprosekth apo tous GB kai me safws xeirotero compiling akoma kai apo tous GB, an auto einai dunato"

prietenul meu, respect opiniile tale, respect faptul că nu sunt de acord pe verticală, îți spun că ai pariat asta într-un semestru, timp, în consecință, dacă lucrezi puțin mai departe, vei citi acestea și vei râde. Ce mai pot spune acum. Diferența cu culmea este că liniile se deplasează acolo, deoarece altminteri vicleanul va fi rupt, celelalte plăci de betandwin din placă nu trebuie pentru că jucătorul nu joacă acolo decât dacă vrea să joace cu 15 euro.

"Gia to pou to brhka to trading 8a sou pw to e3hs: to ebgala apo to mualo mou giati exw ore3h na grafw paparies sta forum ok www.betradar.com ekei to brhka to trading ... fericit acum? "

Când te referi la tranzacționare, înseamnă mișcare de linie? Nu cred că îți plac mai mult maștile și nu am vrut să-ți scoată nimic din minte, de dragul numelui, m-am bucurat că ai avut mișcările exacte pentru că am căzut într-un caz pe care l-am făcut și în al doilea rând, pentru că nu am nicăieri ceea ce economisește șansele pentru o anumită casă de pariuri și mi-e dor de asta. Acum, din câte am înțeles din pagina pe care o conectați, ați găsit-o corect? Auzisem asta, dar am crezut că este un abonament, cât timp stochează? Acest lucru este foarte interesant și vă mulțumesc.
 
Sincer, sunt confuz cu tot ceea ce spui. canioti, dolari, procente, statistici, performanță.
presupunând că sunteți responsabil de o echipă și cunoașteți unele lucruri deasupra restului lumii, nu veți avea o rată de succes mai mare decât orice tip care are tot ce spuneți ???
Sunt de acord cu gestionarea banilor, disciplina și o strategie care se potrivește tuturor, dar toate celelalte obțin o valoare deosebită pe care personal nu o merită deloc în opinia mea.
 
Ceea ce aș dori să vă subliniez, fără a intra în procesul de analiză a celor de mai sus, a propriilor pierderi sau a profiturilor și așa mai departe ... este următorul ... Observ că majoritatea, dacă nu toți jucătorii pariază pe opțiuni pe termen scurt .. (ceva pe care pariază și casa de pariuri pentru a ne verifica ratele de „eșec”) A încercat cineva să facă următoarele? Pentru a calcula câți bani pariază în total pe tot felul de meciuri timp de 1 an, să zicem și pentru a încerca să pariez pe ceva pe termen lung? ce vreau sa spun ... am observat din experienta personala ca marile fonduri la care am mers au legatura cu alegerile pe termen lung ... chiar si un an si jumatate mai tarziu! , PROKRIMATIKOI TWN parapanv kathws kai alloi paremfereis diagvnismoi se diafora athlimata) .. Majoritatea combinațiilor pe care le-am jucat în astfel de selecții pe termen lung au fost câștigate..K ar putea fi b aproape totul s-ar întâmpla dacă aș avea o senzație de lăcomie mai puțin intensă și aș merge cu zicala „potasiu 1 și în mână mai degrabă decât cartuș de 5 kg” (acoperire comună ...)


În concluzie (și nu în cuvântul cheie) dacă știu că NOBODY va fi vreodată serios cu privire la pariurile pe termen lung (indiferent că acestea se numesc calificative ... sau campioni ... sunteți un lider de grup ...), ar trebui să subliniez pe oricine are asta în minte. pentru a vedea pariu dintr-un unghi diferit (inclusiv pe tine însuți) că pe termen lung este o alegere foarte bună, pentru că, dacă nu pe termen lung, se pare cine merită și cine nu. La fel de mulți râde ca să faci o echipă care crezi că merită ceva ( campionat, calificare etc.) la sfârșitul fig AICI ÎNTRĂ ÎNCEPĂ CE FUNCTEAZĂ! Același lucru este valabil și pentru noi (vorbind mereu LUNG)
 

Predictii

  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Olympiakos B.
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Fiorentina - Genova
  • 21:30
    Start Novasports
    • Alcorcon - Villarreal B
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Atalanta - Hellas Verona
  • 22:00
    Novasports Prime
    • Osasuna - Valencia
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Chelsea - Everton
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Vizela - Salvează
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos AKTOR - Olympiacos
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Turk Telecom - Fenerbahce
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Liga volei masculin 2023-24
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Ok, scriu Olympic Final Four de acum înainte : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
    B Forum Bot: BraShaVa8888 a început un nou thread numit „|_ Live _|” in Prognoze...