Cupa Mondială - optimile de finală

bono,

Membru activ
5 Sep 2022
230
189
43
Primele perechi:

Olanda-SUA

Anglia-Senegal


TV tortură primul meci. Ciorchinii nu și-au luat măsurile întâmplător.

Anglia comercială este super favorizată în ceea ce privește randamentele. Te-a convins? Nu eu. Senegalezii au slăbiciuni tactice, dar ideile lui Aliu Cisse în modul în care și-a aliniat echipa împotriva Ecuadorului m-au impresionat. Nu l-am avut. Nu este atât de ușor să camuflezi greșelile echipei tale cu atâta succes. Pe de altă parte, Southgate a făcut, în mod similar, o linie de start magică care ne-a dus sufletele să acopere asiaticul -2, care a fost susținut și de tradiție. Dar el a forțat schimbările. În Marea Britanie se vorbește mult. El nu este la fel cu Aliou Cisse.

Primele gânduri :

Olanda-SUA sub, dar performanța plăcii și țin cont că unii olandezi sunt predispuși la marcaj neglijent. Poate că acolo se află valoarea dacă îl observ pe cel care va ciupi cardul. O să mă uit la asta până la sfârșit.

Anglia-Senegal X jumătate sau X finală ('90). Senegalul îi va împinge, dar trebuie să găsesc o cale. X nu este o investiție, este un joc de noroc. Ușor de comunicat cu. Nimeni nu-ți va spune nimic dacă nu vine, darămite că rar te răsfeți. Nu poți pune mulți bani pe el. Zilele snai se întorc cu 25 de ani.


Simțiți-vă liber să vă împărtășiți primele gânduri. Multe schimbări se schimbă în momentul în care jocurile sunt făcute, așa că haideți să ne uităm la el ca pe jurnalul unui adolescent.
 
Olanda nu trebuie niciodată de încredere. El poate câștiga pe oricine și poate pierde în fața oricui. Deci cu astfel de grupuri este de obicei bine să riști puțin pentru cel mai mare profit. America nu marcheaza usor in meciurile mari insa... dar nici nu mananca. 0-0 ca scor la pauză este bun și pentru ceva.

In Anglia - Senegal GG imi place datorita imaginii bune a senegalezului jucand in acelasi timp si in climate mai des intalnite decat englezii.
 
Lasă-mă să notez ceva. Fiecare părere de aici nu poate afecta piața. Acum, dacă ai iluzia că ești capabil să schimbi o piață atât de mare ca această Cupă Mondială, ce pot să spun. Căutați pastilele dvs. De asemenea, am scris multe schimbări până la începutul unui joc. De exemplu, cu Brazilia-Elveția am urmărit o victorie strânsă pentru Brazilia înainte de meci. Totuși, nu eram înnebunit după performanță. Au venit formațiile, am înțeles perfect gândirea lui Murat Yakin înaintea meciului cu Serbia și am pariat și pe altceva. Celălalt are de-a face cu faptul că într-o zi s-ar putea să susținem o echipă și în următoarea nu. Dacă acest lucru este făcut din reacție, este greșit. Aici este nevoie de sânge rece. Am văzut Anglia împotriva SUA în timp ce am văzut formațiile. Cu vesta de salvare înapoi la X. Deci nimic acolo. Cu toate acestea, în meciul cu Țara Galilor, avangarda a fost groasă. Din nou cu unsprezece. Este un eveniment mic. Nu căuta coloane din spate sau coloane așezate. Vrea o abordare foarte rece și actualizată.
 
Olanda nu trebuie niciodată de încredere. El poate câștiga pe oricine și poate pierde în fața oricui. Deci cu astfel de grupuri este de obicei bine să riști puțin pentru cel mai mare profit. America nu marcheaza usor in meciurile mari insa... dar nici nu mananca. 0-0 ca scor la pauză este bun și pentru ceva.

In Anglia - Senegal GG imi place datorita imaginii bune a senegalezului jucand in acelasi timp si in climate mai des intalnite decat englezii.
Bravo, omule înalt! Primele atingeri frumoase! Și îmi pare rău că ți-am mâncat postarea. Scriam și eu pe atunci.
 
Cred ca cele doua favorite vor trece usor sau greu....Anglia se va chinui cel mult o repriza, asa ca la o performanta buna am merge in finala 1/1 cu posibile scoruri de 0-2/ 0-1.. ..in celalalt meci cred ca Olanda poate nu a impresionat dar la capitolul talent nimic altceva....si America are talent dar si lipsa de experienta....aici vad 2 & GG cu un posibil scor din 1-XNUMX
 
  • Aprecieri
reacţii: bono, și BetLaden
Olanda - SUA: Miroase 0-0 de aici până în Qatar și înapoi... Consider prelungiri sigure, iar de acolo totul este posibil. Îmi vine în minte Olanda-Costa Rica în 2014 cu 0-0 timp regulamentar și scor de prelungiri 2-1.. Atunci pariez pe gg&o2.5, acum nu mai contează, probabil o să merg cu X/X. Pentru cărți, voi aștepta să văd cine fluieră și apoi să judec, dar probabil că aș alege unul dintre Frankie De Jong și Gero-Blind (mai ales dacă are Pulisic) în partea lui.

Anglia-Senegal
: Aici cred că vom vedea un meci foarte frumos cu mai multe goluri de ambele părți. Anglia probabil nu va iesi asa devreme, dar poate vom vedea si aici 120'. Voi alege oricând scor 1-1 sau neconcludent. De asemenea, a trecut mult timp de când Maguire a fost defăimat, poate e timpul (carton? autogol? cine știe)

PS Nu știu dacă te-ai înțeles, dar există companii care dau o 0.5 var la fiecare meci, cel puțin la dublarea cotelor.. Doar spun
 
Înainte de a-mi citi divergențele, citește mai sus Wawrinka!


Următoarele cupluri Argentina-Australia și Franta-Polonia.

Aici șansele spun adevărul. Super-favorite corecte ambele. Polonia dincolo de mediocritate are un minus mai semnificativ. Îi lipsește personalitatea ca echipă. Australia are acea personalitate, dar dincolo de diferența de nivel se încadrează în fața unei Argentine care și-a găsit încrederea într-un moment foarte crucial al turneului (până când o va pierde din nou?). Acesta este principalul minus pentru Australia.

Nu văd sub 1,5 în nicio cursă, dar nu descopăr America. Ciorchinii și-au luat măsurile. Ei văd mai multe over-uri în Argentina decât în ​​Franța. În mod marginal. Ei au dreptate.

Aceste perechi sunt foarte cămătători și, din păcate, hype-ul este corect. Mi-aș dori să fie mai multe zile fantastice (pariuri) ca astăzi, dar un astfel de riff este greu de găsit din nou!
 
Am mers la un meci frumos în sferturile de finală... Olanda - Argentina
 
Olanda - SUA: Miroase 0-0 de aici până în Qatar și înapoi... Consider prelungiri sigure, iar de acolo totul este posibil. Îmi vine în minte Olanda-Costa Rica în 2014 cu 0-0 timp regulamentar și scor de prelungiri 2-1.. Atunci pariez pe gg&o2.5, acum nu mai contează, probabil o să merg cu X/X. Pentru cărți, voi aștepta să văd cine fluieră și apoi să judec, dar probabil că aș alege unul dintre Frankie De Jong și Gero-Blind (mai ales dacă are Pulisic) în partea lui.

Anglia-Senegal: Aici cred că vom vedea un meci foarte frumos cu mai multe goluri de ambele părți. Anglia probabil nu va iesi asa devreme, dar poate vom vedea si aici 120'. Voi alege oricând scor 1-1 sau neconcludent. De asemenea, a trecut mult timp de când Maguire a fost defăimat, poate e timpul (carton? autogol? cine știe)

PS Nu știu dacă te-ai înțeles, dar există companii care dau o 0.5 var la fiecare meci, cel puțin la dublarea cotelor.. Doar spun
Când vine vorba de cărți, nu le căutați ca unități. Uitați-vă și la formații, intrați în spiritul meciului. Vă dau un exemplu de ieri. Cartea noastră de ieri, Kehrida care era de partea lui Kamavinga nu era o opțiune? Știam că Tunisia își dorește foarte mult meciul, indiferent de calificare. N-ar fi putin ca prestigiul unei tari sa le arunce o faffa in saracii Campioni Mondiali si vecini mediteraneeni. Această ambiție te duce uneori către un card. Kehrida a fost bine pregătită de super super-liga noastră!!

Luna buna!
 
Ultima editare:
Când vine vorba de cărți, nu le căutați ca unități. Uitați-vă și la formații, intrați în spiritul meciului. Vă dau un exemplu de ieri. Cartea noastră de ieri, Kehrida care era de partea lui Kamavinga nu era o opțiune? Știam că Tunisia își dorește foarte mult meciul, indiferent de calificare. N-ar fi putin ca prestigiul unei tari sa le arunce o faffa in saracii Campioni Mondiali si vecini mediteraneeni. Această ambiție te duce uneori către un card. Kehrida a fost bine pregătită de super super-liga noastră!!

Luna buna!
Dar mereu mă uit la fiecare meci-echipă-formație-motivație-arbitru, nu te uita unde am menționat unități acum. Așa cum îmi imaginez meciurile, dacă Pulisic joacă, va deranja orice fundaș pe care îl are de partea lui și între Dumfries și bătrânul Blind, îl aleg pe acesta din urmă care uneori nu face nicio tackle față de Dumfries mai agresiv. În ceea ce-l privește pe De Jong, cred că va fi cel mai de vârf din trio-ul central al lui Van Gaal și va fi digul de apă al contraatacurilor SUA, așa că va juca cu mâinile și picioarele să taie contraatacurile SUA.

Cât despre Charilao Maguire, sunt puțin părtinitoare, cred că de nicăieri poate face pleava, tackle, penalty, handbal etc. La capitolul „imprevizibilitate” îl am cu africanii de la Olympiakos...

Voi reveni mai târziu cu meciurile care au rezultat ieri. Luna buna!
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA și bono,
Argentina - Australia: Argentina a arătat că a depășit șocul de a pierde în fața saudiților și a jucat un fotbal bun a învins Mexicul și Polonia. Australia a profitat de situația îngrozitoare a restului grupului și a atins plafonul. Eu cred că o va depăși cu încă un gol într-un meci, ca împotriva Franței în primul meci, și va plăti dubla bogată (Australia să marcheze prima sau Australia 0,5 în prima repriză pentru cei mai curioși), dar asta e ea .

Franta - Polonia: Nu poate fi descris cât de iritat am fost de cinismul Poloniei în meciul de aseară. În esență, calificarea a venit în mâinile lor din cauza Mexicului și Szczecinului și aș vrea ca francezii să-i pedepsească pentru felul în care au jucat. Franța a demonstrat că în spatele jucătorilor săi de 12-13 de primă clasă nu are nimic important, dar cred că nu va putea călca pe ea așa cum a făcut-o la EURO. În general, mă aștept la un meci ca Franța-Danemarca, așa că alegeți între X repriză, X/1 H/T, mai multe goluri în repriza secundă etc.
 
Am spus că voi scrie mâine cu mintea limpede, dar nu am făcut-o

Maroc - Spania: As... Simplu ca asta. Și africanii sunt o echipă bună și există și Judecata Divină... Deci Maroc și Flacăra câștigă...

Japonia - Croația: Care Japonia va ieși: cea care a învins Germania și Spania la supărări, sau cea care a pierdut ușor în fața Costa Rica? Care va apărea Croația: cea care a distrus Canada, cea incoloră, inodoră și fără gust care a luat X din Maroc sau naiva care în cel mai crucial meci și-a pierdut concentrarea și în loc să câștige ușor cu 2-0, a jucat coroana cu literele lui Lukaku. instinct? Nu sta să mă psihanalizezi. Ambiguu și peste...
(Cupa Mondială 2018, optimile de finală: Belgia-Japonia. Primul meu bilet l-am primit cu plata anticipată, de la OPAP de fapt. De la 16-0, 2-3 arunc și eu cartonașul. Zilele trecute, cel mai bun prieten al meu agent, mi-a spus că am câștigat și că mă uitam la gunoi..)
 
Eliberați Marsilia și pe toți ceilalți. Am o călătorie în față. Poate îl voi lua și pe Rüdiger.

mundiallol.jpg


Sursa: Troll Football @Twitter
 
Olanda - SUA

Oraniei sunt marea mea simpatie, nu susțin nicio altă națională cu atâta fervoare, izolez asta și merg mai departe. Nu mi-a arătat absolut nimic care să mă facă să o cred și să o pun în cadru pentru lucruri mari. Și-a schimbat ADN-ul, caută să-și protejeze apărarea mult mai mult (fără succes pentru că acceptă cu ușurință faze) decât să creeze atacanți, în plus are constant o problemă în axă din moment ce îi lipsește esențial un al treilea mijlocaș. Îl urmăresc pe nefericitul de Jong încercând să creeze joc în timp ce acoperă distanțe uriașe în axă, deoarece în principal Gapko (sub Klaassen) joacă în fața lui are o viziune de atac și nu coboară atât de jos.

Pe de altă parte văd o echipă care nu trebuie disprețuită, multe alergări, tinerețe, ambiție și trei jucători excelenți, mă refer la Pulisic, McKennie și Adams. În prima repriză împotriva Țării Galilor mi-a fost frică să o văd, ar fi putut face cu ușurință 3-0 dar... greu de marcat și asta este slăbiciunea ei la fel de mult ca poate entuziasmul ei.

Eu joc Captain America pentru că cred că 4.25 este mult mai mult decât ar trebui să fie
 
Argentina - Australia

Australienii sunt prietenoși, dar Albiceleste de ieri pe care am văzut-o a fost bună, a prins Polonia din primul minut și a strâns-o la frânghii. Mai ales dacă Lautaro este din nou afară și Alvarez începe ușor-greu, o văd trecând. Nu pariez nimic, dacă aș fi rămas în imaginea primelor două jocuri ale Argentinei, poate aș fi încercat cangurii, dar cu noile date, nu.
 
Daca se poate, dupa ce s-a intamplat in ultimele zile si mai ales azi, sa deschidem dubla Coreei cu 15+.... Tssssss!

Brazilia - Coreea de Sud: Oricât de incredibil ar părea, chiar și Brazilia, cu atâția jucători talentați, are o problemă fără Neymar.. Coreea de Sud este o echipă bine lucrată, capabilă să dea greutății oricui. Nu stiu daca va face o surpriza, dar o repriza este comoda.. Deci X repriza sau mai multe goluri in a doua etc.

Portugalia - Elveția: Elvețianul a zâmbit în cele din urmă și a luat calificarea masivă de haltere de la sârbi. De fapt, dacă ar fi marcat un alt gol, ar fi luat primul loc și ar fi adus în frământare întreg turneul, dar bine, nici noi nu am văzut asta..
Nu văd o cale prin care ambele echipe să nu înscrie aici și de fapt - în funcție de arbitru - voi căuta și incidente (cartonașe, penalty-uri, VAR etc.). Ebolo discutabil și oricând oricum, logic îi voi onora
 
  • Aprecieri
reacţii: bono, și BetLaden
Merg prea departe si spun semifinale Brazilia - Argentina si Anglia - Portugalia!!
 
  • Aprecieri
reacţii: bono,

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: