Tinkering sau AEK reamintește

Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Bine ati venit


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Gianni, oprește sărurile dulci și spune cu mâna la inimă (inima normală, nu a campionului : twis:) daca nu i se potrivea lui Olympiacos, toate acestea s-ar fi intamplat sau Olympiacos-Asteras ar fi fost mutat duminica fara ca nimeni sa primeasca noutati (la fel cum nu au primit niciodata stiri despre toate aceste schimbari care se fac in fiecare saptamana dar nimeni nu a discutat despre ele) și fără ca nici poliția, nici NOVA, nici OTE, nici PPC, nici EYDAP nu au fost audiați. : twis:


Mâna pe inimă (bineînțeles că nu din alt motiv, ci pentru că tocmai m-am întors de la Minotaur în Koumundourou, unde a fost nevoie de câteva kilograme de fripturi pentru a ne potoli poftele - așa că am niște dureri de inimă) vă pot spune că, dacă nu ar fi precedat totul aceste situatii cu amanari de meciuri si veniturile pierdute verificate pentru Nova atunci meciul cu Asteras ar fi disparut fara sa deschida nasul... Dar acum cu faptul ca toata treaba este facuta pentru a favoriza indirect OTE nu sunt sigur la toate.... imi exprim o parere...
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Nu ai pus mana pe inima, ci pe burta, din cauza mancarii poli : twis:

Nu-mi spui, golul din 94 nu a contat pentru că OTE sau NOVA nu au vrut? :ciocan:
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Golul nu a contat pentru că era ilegal...

Am răspuns cu mâna pe inimă... Dar tu totuși...

Ai uitat? : pește:

Bătrânul pe care-l vezi...: twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Cea mai bună linie pentru gol a fost aruncată de un apropiat al lui Samaras al lui Antonis de Gyros care a spus că „este vina Syrizei că au dat Europa peste cap și ne măcelăresc la minge”.... Fasciștii Boeing
 
  • Aprecieri
reacţii: ALEX
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

AEK-Olympiakos pe 11/3 la OAKA (nu sunt sigur încă)
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Două întrebări: a fost întrebat OSFP dacă vrea această dată? AEK va avea voie să coboare?

Nu știu nimic în afară de asta, doar că Aektzis, un jurnalist serios și foarte de încredere, a menționat pe rețelele de socializare drept „breaking news” că meciul va avea loc la această dată, după cum spuneam, nu este sigur dar este foarte probabil.... totusi pe nici un site jurnalistic nu s-a mentionat nimic inca, bineinteles ca va fi anuntat maine sau zilele urmatoare.
Tocmai l-am văzut și am luat-o cu un grăunte de sare, dar cred că va fi anunțat în următoarele zile...
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Totuși, dacă AEK i se permite să retrogradeze o echipă, va fi un pas uriaș către menținerea bunăstării competiției. Ne vedem curând
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Bine că am fost eliminați devreme și o să aranjez niște vacanțe, pentru că finala va avea loc pe 20 iulie...
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză


Ok, am citit că Marinakis a dat o amendă și ce zici de asta?
Olympiacos a asigurat dubla pentru că jucătorii au fost amendați cu 500.000?
În egală măsură, este o mișcare care se poate întoarce înapoi în cazurile fotbaliștilor care și-au pierdut poziția de titular cu Mitchell, și mai ales cu Pereira, ei stau pe bancă și ea este nemulțumită de mutarea de a schimba antrenorul la jumătatea anului. fara niciun motiv anume....
Dacă aș fi fotbalist de la Olympiakos și un profesionist serios și echipa mergea bine și dintr-o dată președintele pentru că a vrut să-l dea afară pe Mitchell din motivele lui, aș fi nemulțumit, să accept o amendă ar fi ceva care ar vărsa boabele. ... ...
Opinia mea.....
Oricum, daca crezi ca Olympiacos va trece cu o dubla de la Oaka, pariul 1.85 da.....: semn:
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

Oricum, daca crezi ca Olympiacos va trece cu o dubla de la Oaka, pariul 1.85 da.....: semn:
Sunt plecat o vreme.
Dar da.
L-as juca.este corect ce spui despre jucatori.Am pus link-ul pentru a arata cat de hotarat este si vrea dubla.si va face totul pentru a obtine.orice ar insemna asta....
 
Răspuns: Revanșa AEK OSFP este confuză

stim ca va face totul, aici nu a fost dotat nici macar sa... asteras tripoli


În cazul inevitabil pentru OSFP, acesta o va lua pe hârtie sau va cere reluarea meciului pentru că, din cauza amânării, au ieșit din funcțiune.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Amantino

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...