Noua guvernare și jocurile de noroc.

soupnik

Membru bine-cunoscute
7 Feb 2012
540
354
63
Judecând după perioada Samara și intențiile generale, mă aștept la următoarele în 1-2 ani:

1) Cazinou din Elliniko
2) Doar 2 licențe online
3) Majoritatea agenților vor fi angajați
 
Samaras nu are legătură cu Mitsotakis... Părintele Mitsotakis a fost un om practic care caută să dezvolte o zonă și să obțină o taxă din dezvoltarea ulterioară, nu este nici de dreapta, nici de stânga

Logic va proceda la fel, de exemplu daca permite doar 2 firme (cum a facut cu telefoanele) va pune conditii ca acestea sa se dezvolte si sa investeasca si sa nu ia bani direct..... in pariu' nu se întâmplă așa, așa că va merge mai mult 100%


Și nimeni nu va fi angajat... Îmi amintesc, de exemplu, când Atena era IAD, trafic, miros, fără apă și electricitate, și nimeni nu a îndrăznit să o schimbe pentru că statul era o mizerie... a schimbat totul în 1 an într-un mod inteligent făcând invers.

Au construit trasee de autobuz și i-au făcut pe șoferi proprietari liberi, cu condiția și stimulentele de a se deplasa continuu, am avut de 5 ori mai multe rute, traseul a trecut de la 30 de minute la 5 minute și în loc să nu mai putem urca în autobuzele vechi care aveau 6 scaune ai stat mereu într-un Mercedes cu 36 de scaune
A construit drumuri cu persoane fizice, a dat pensionare adevarata, aeroport tot cu persoane fizice, Metro si rapid cu persoane fizice si nu ca la Salonic, a schimbat programul TUTUROR si s-a deschis Atena, chiar si gunoaiele care se strângeau doar dimineata pana la amiaza. pleci seara si punem pubelele mari si automatul,.
(și a adus electricitate din Bulgaria care se întrerupea, și lucrări de apă pentru că nu le aveam atunci și a plecat cu bilet)

Deci totul va fi bine, hai să ne mișcăm și le vom arăta ce este în interesul spațiului și ei o vor face, și astfel vom câștiga cu toții în timp
 
Ultima editare:
Deci totul va fi bine, hai să ne mișcăm și le vom arăta ce este în interesul spațiului și ei o vor face, și astfel vom câștiga cu toții în timp
Unde le-ați arătat băieților și cum v-ați „mișcat”? Prin comentarii la infobeto; Iapa s-a pierdut în arie pentru ce scriem tu și cu infobet.
Când a fost o administrație publică acum câteva luni, ți-am scris și ți-am scris din nou aici în diferite fire, taci pe toți și scrie-ți reclamațiile acum că avem ocazia să ne facem auzită părerea, chiar dacă nu există niciun rezultat , trebuie doar să încercăm.
Si in sfarsit tuturor @ρ%&(@).Doar eu am comentat si le-am spus in 3-4 din comentariile mele.Am facut 2-3 avocati,si POEPPP.De fapt ultimul a scris ca ce prost cineva își poate imagina pentru interesele lor OPAP.Ei doreau ca agentul să aibă acces și la detaliile jucătorului.
Le-am vorbit despre limitele care ne stabilesc plățile care nu ni se dau sau care sunt amânate fără motiv, despre greșelile legislației care favorizează pariurile ilegale deoarece nu doar că lasă companiile să facă ce le place jucătorilor buni sau câștigători. , dar le interzice în același timp și accesul la o piață de pariuri gratuite (bursele asiatice).
Și nu lăsa pe nimeni să spună că a comentat și comentariul nu a fost încărcat, pentru că al meu s-a încărcat toate deși am menționat totul, de la schimburi și limite până la hoți de tip bet opap
 
Ultima editare:
Adevărat, dar perioada electorală și primele zile de guvernare sunt diferite, cei vechi oricum n-au ascultat nimic în faza în care se aflau.
 
Adevărat, dar perioada electorală și primele zile de guvernare sunt diferite, cei vechi oricum n-au ascultat nimic în faza în care se aflau.
Nu te confuzi. Tu comentezi acum, dar eu am comentat inainte.
Ai scris asta „totul va fi bine, Să trecem numai noi pentru a le arăta care este interesul pentru spațiu și ei vor, dlasa vom castiga cu totii peste orar "
Am comentat exact asta si nimic altceva. Ai scris „hai să le arătăm” (și evident că ai vrut să le arăți prin comentariile noastre de pe forum) în timp ce atunci când același stat ne ceruse să le arătăm COMENTARII PE PAGINA OFICIALĂ A STATULUI, nimeni de pe forum nu a fost implicat.(Aproape nici unul)
 
Da si am fost de acord ca TREBUIE sa vorbim cand sunt intrebati de catre stat....

Am adăugat doar că era clar că nu vor asculta, știam exact ce vor face și participarea noastră a fost ceva ca un referendum NU, nu ceva substanțial.
Acum, dacă ne mișcăm și le spunem ce este corect, ar putea să asculte, cel puțin dacă vrea să-și copieze tatăl, ceea ce arată reclamele
 
Da si am fost de acord ca TREBUIE sa vorbim cand sunt intrebati de catre stat....
Nu contează dacă ești de acord sau nu cu mine.Important este că ai vorbit când te-a întrebat statul, dar eu nu te-am văzut vorbind (o spun în general, nu doar ție, deoarece probabil niciun membru nu a comentat, )
Am adăugat doar că era clar că nu vor asculta, știam exact ce vor face și participarea noastră a fost ceva ca un referendum NU, nu ceva substanțial.
Sunt de acord, șansele sunt de 1.001 + 100.000+ și vrem ca cei defavorizați să câștige. Dar efortul este suficient. În loc să faci o tendință pe un forum pentru a-ți exprima plângerile cu privire la legislație, este de 100 de ori mai bine să faci asta să te plângi direct. „primarului” chiar dacă știi că nu te va asculta.
Acum, dacă ne mișcăm și le spunem ce este corect, ar putea să asculte, cel puțin dacă vrea să-și copieze tatăl, ceea ce arată reclamele
Cum ar trebui să ne mișcăm? Aveți ceva concret de propus? De exemplu, un marș către constituție cu un banner cu „hands off gamblers” : Nesigur:?
 
DAR NU sunt de acord....ar fi trebuit sa vorbim in orice caz si bine pentru tine.

Vă spun doar ca scuză pentru a nu participa că știam că ne vor „scrie”, am simțit că pozițiile lor sunt clare și vor face exact ce au făcut pentru că așa vin cei mai mulți bani imediat și, pe scurt, eram „înstrăinați” și nu aveam poftă de mâncare.

Aici cred că este un caz diferit, dacă își dau seama singuri ce este potrivit pentru toată lumea pe termen lung o vor face, cu ajutorul nostru este și mai probabil, vor ca piața să crească astfel încât profiturile tuturor să crească și ele
 
Ei bine, să sperăm că se va întâmpla așa cum spuneți, că piața și profiturile tuturor să crească.
Și să sperăm că ceea ce spui nu este în contradicție cu realitatea, așa cum a fost, de exemplu, într-o tendință anterioară. : ROFLMAO:
 
Într-un topic anterior i-am ajutat cât mai mult pe oamenii care joacă fără să știe ce sunt rake-urile, am arătat eroarea jucătorului de noroc, cum să nu piardă și o modalitate de a câștiga cu dovezi, totul cu matematică și logică.
Am făcut asta pentru că unii băieți de aici m-au ajutat când am venit să caut ceva de bază și am avut chef să dau înapoi și să explic oricui nu înțelege sau crede că am spus ceva greșit.


Cum ar trebui să ne mișcăm? Aveți ceva concret de propus? De exemplu, un marș către constituție cu un banner cu „hands off gamblers” : Nesigur:?
În special, să spunem despre schimburi că nu este un joc de noroc, este jucător contra jucător, un joc tehnic care poate aduce și venituri din banii jucătorilor străini din țara noastră dacă îl punem cu impozitare adecvată, astfel încât să nu fie competitiv cu vooks dar pentru jucători mai buni „profesioniști” care știu ce sunt rake-urile și că cel mai bun câștigă.

Pentru securitate - increderea pe care o ai in spatiu daca toate optiunile sunt acolo, aspectele pozitive ale competitiei, veniturile care pot veni daca spatiul este dezvoltat corect, controlul

Cu o taxare nebună, ești garantat celor care nu înțeleg ce sunt rake-urile, de exemplu, ce este 0 și nu știu să joace, dar pierzi un procent uriaș de oameni care știu și poți câștiga niște bani din ei în jocul potrivit.

E distractiv, nu trebuie să fie o dependență, o mai bună informare și protecție pentru binele zonei, decât impozitarea pentru a scăpa de dependenți și a pune repede în buzunar ce putem.

PS
Vor asculta pentru că cred că vor fi interesați de profit în timp și nu doar anul acesta,
De exemplu daca pui azi un impozit vei avea venituri pe 3 ani, atunci il vei pierde si atunci vei avea mai putin decat aveai inainte, pentru ca e languire.. asa au facut cei anteriori si stim cu totii că trebuie să se schimbe
 
Într-un topic anterior i-am ajutat cât mai mult pe oamenii care joacă fără să știe ce sunt rake-urile, am arătat eroarea jucătorului de noroc, cum să nu piardă și o modalitate de a câștiga cu dovezi, totul cu matematică și logică.
Am făcut asta pentru că unii băieți de aici m-au ajutat când am venit să caut ceva de bază și am avut chef să dau înapoi și să explic oricui nu înțelege sau crede că am spus ceva greșit.
Bine, glumesc, am menționat asta cu trendul.. Acum nu-l analiza pentru mine pentru că acest trend a fost blocat și dacă această discuție continuă aici, probabil că va fi blocat și el.
Ceea ce o sa-ti spun in doua cuvinte simple este ca ma indoiesc foarte mult daca ai ajutat oameni care nu stiu.Este posibil sa-i incurci mai mult.Ajuta-te mai intai pe tine insuti (facand ceva profit) si apoi pe altii.
Toate celelalte sunt filozofii de viță de vie și ar trebui să spunem, dacă banii nu intră în buzunar.
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD
În fond, suntem diferiți... trebuie să existe alegeri...

1) De exemplu, statul permite schimburile... și te impozitează 50% din cât câștigi la fiecare 3 luni..
Eu care înțeleg ce este rake, vreau să joc aproape de ZERO... Înțeleg că valoarea este acolo dacă ești mai bun decât coechipierul tău, voi alege o tranzacție.
Statul va câștiga de la mine, vor veni valute și nu-i deranjează pe wooks.

2) Vrei să joci ce jucător va înscrie un gol după 87 pentru că ai astfel de aptitudini... vrei un anume vook care se pricepe la ei, celălalt vrea ca pagina să arate bine pe mobil, trebuie să avem opțiuni , ajută și spațiul și pe toată lumea.

Le spunem tinerilor, ei știu că se pare că impozitarea și restricția au picioare scurte și pe termen lung vine factura și poate ne vor asculta
 
  • Aprecieri
reacţii: X esti B@tLad@n
Samaras nu are legătură cu Mitsotakis....

Deci totul va fi bine, hai să ne mișcăm și le vom arăta ce este în interesul spațiului și ei o vor face, și astfel vom câștiga cu toții în timp

Și eu am votat ND până în 2009. Dar acum avem 2019 și multe, multe fapte noi. Avem memorandumuri, avem supraveghere sporită și surplusuri obligatorii uriașe. Știm că vrea să vândă totul, să reducă salariile și să privatizeze sănătatea și asigurările. Să concediezi profesorii și să „eliberezi” toate profesiile (da, și agentul). Și știm cât de mult a luptat ND acum câțiva ani pentru a menține și întări monopolul.

Îmi pare rău, dar orice optimism este complet în contradicție cu realitatea, cu acțiunile și declarațiile recente și cu faptele de astăzi.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Acum este momentul optimismului că știm cu TOȚI ce să facem și cât de scump...
Niciun brevet grecesc nu trece, vedem ce fac cei din jurul nostru pentru a merge mai departe și cum lucrează oamenii noștri pentru noi.

PS
Să vinzi totul nu este o rușine.... vinzi aeroporturile, de exemplu, străinilor, și fiecare grec ia 40 de euro pe lună din profit și 600 forfetară de când asta e înțelegerea (indiferent dacă statul se scufundă). ei acum)

Nimic nu se vinde cu adevărat, se închiriază, primește licență de funcționare de la proprietarii greci, noi. Și ne aduce profituri, dezvoltare, muncă, confort și calitate a vieții, a pus-o în practică tatăl lui Mitsotakis.
(DDL Nu ar trebui să avem doar un pariu de stat... nu putem face metroul singuri sau va fi ca Salonic... pentru binele tuturor)
 
Ultima editare:
Judecând după perioada Samara și intențiile generale, mă aștept la următoarele în 1-2 ani:

1) Cazinou din Elliniko
2) Doar 2 licențe online
3) Majoritatea agenților vor fi angajați

Mitsotakis, după părerea mea, este mai aproape de ceea ce numim un neoliberal.Cred că vrea deschiderea completă a pieței, cu intervenție minimă a guvernului, dar nu știu dacă interesele opap-stock (opap este acționar al acțiunilor). si 100% privat) vor permite asa ceva la scara larga.Deja, birourile cu suficient personal au 3-4 firme si sunt zvonuri pe ici pe colo despre un parteneriat Ote-Intralot.Pentru agenti, cert este ca multi agentiile vor fi inchise, din cauza planurilor organizatiei, cred ca le va fi greu sa devina angajati OPAP, deoarece acest lucru va aduce o crestere mare a costului salarial al companiei iar OPAP urmeaza o strategie de a prezenta un profit continuu ( Acesta este și motivul pentru care mai multe dintre serviciile sale au fost externalizate către contractori). Părerea mea personală este că, chiar dacă piața se deschide, puțini vor putea concura pe termen lung cu peștii mari de pe piața noastră mică, deoarece vor avea nevoie de mai mult decât licența pentru marketing, poate birou, personal etc.
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD
Acum este momentul optimismului că știm cu TOȚI ce să facem și cât de scump...
Niciun brevet grecesc nu trece, vedem ce fac cei din jurul nostru pentru a merge mai departe și cum lucrează oamenii noștri pentru noi.

PS
Să vinzi totul nu este o rușine.... vinzi aeroporturile, de exemplu, străinilor, și fiecare grec ia 40 de euro pe lună din profit și 600 forfetară de când asta e înțelegerea (indiferent dacă statul se scufundă). ei acum)

Nimic nu se vinde cu adevărat, se închiriază, primește licență de funcționare de la proprietarii greci, noi. Și ne aduce profituri, dezvoltare, muncă, confort și calitate a vieții, a pus-o în practică tatăl lui Mitsotakis.
(DDL Nu ar trebui să avem doar un pariu de stat... nu putem face metroul singuri sau va fi ca Salonic... pentru binele tuturor)

Nu există locuri de muncă, profituri, creștere, investiții, confort, calitate.
Ei cumpără „fileurile” pentru firimituri cu bani pe care băncile noastre le împrumută (pe care le-am salvat și va trebui să-i scoatem din nou). Îmi pare rău, dar este scandalos ca cineva să numească sinuciderea economică „confort și calitate”. Ei boteză răul tuturor ca fiind binele tuturor, dar botezurile nu schimbă esența, realitatea în care trăim, enormul dezastru financiar pe care l-am suferit în acești 10 ani.
 
Nu există file care să dea bani frumoși înainte să-l vândăm să-l pierdem!!! europenii nu ne lasa in primul rand.....totul este "inchiriat" ei iau licenta si ne platesc ca sa nu putrezeasca si sa pierdem bani, dar mai ales pentru a ne ajuta dezvoltarea si calitatea viaţă

Imaginați-vă Grecia ca pe o uriașă mină de aur pe care am moștenit-o de la părinții noștri și o putem închiria cuiva care știe să o lucreze, astfel încât să putem câștiga și să trăim bine.

Sau o putem da unei rude a unui politician ca sa nu ajunga la straini...cel care va bate si ne va da o pauza, stai linistit, ba chiar te va taxa si te va pune problema, cel mai in varsta truc din lume pentru a fura de la un grup de indivizi proprietatea lui.

NU vindem nicio proprietate pe care am dat-o OPAP... nu am vandut zona tinta, am dat-o unor persoane fizice care stiu mai bine si ne dau bani.
Trebuie să aducem și case de schimb valutar, nici acesta nu este un sell-out pentru străini, ci o firmă care va obține licență, va îmbunătăți zona și viața noastră și va aduce și venituri... lumea trebuie să înțeleagă asta.


PS
În orice caz, tatăl lui Mitsotakis a fost un om practic, și știa ce trebuie să „vândă”, să sperăm că știe și fiul său.

A „vindut” metroul străinilor și aeroportul rutier Attica ca să se construiască repede... a vândut autobuzele ca să se poată mișca corect și le-a dat autobuze, a vândut profitul Dei ca noi. putea avea electricitate chiar și din Bulgaria, a vândut mediul pentru a avea noi apă, a dat taxe de mașină persoanelor fizice, a vândut drepturile muncitorilor de a strânge până la prânz până la gunoaie și chiar și când ți-a pus coșurile mari. nu-mi pot imagina reactiile...

În 2 ani cu simple „vânzări” și în același timp intervenție corectă a guvernului, Atena a trecut dintr-un IAD de gaz și trafic fără apă curentă sau telefoane, pe care Andreas a predicat să scoată gunoiul după ora 8 dimineața, a devenit aproape normal. orasul este acum...
 
Ultima editare:
Exact aceeași irelevanță care ne lovește în pariuri ne lovește și în politică și viața continuă.....

Cățeaua vrea să se ascundă dar bucuria nu o lasă.....înainte ca oamenii să voteze am decis cine va fi noul guvern.....la fel ca în Chile-Peru pariam as cu acoperire pe X,X cu acoperire pana la as si apoi am prins 3 bile si am facut-o sa faca gargara ...... ne ajunge, atat facem!
În orice caz, conversația ar trebui să se limiteze la pariuri extreme, pentru că aici sunt interzise discuțiile partizane, precum și cele fanatice, rasiste, religioase etc...de asemenea, guvernul pe placul nostru poate să nu fie pe placul altora și invers. . .
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Oamenii noștri pot fi atât de proști încât joacă un pariu fără să înțeleagă ce este un rake... se pot enerva când li se arată ce trebuie și fac la fel în politică, dar politica NU ESTE UN PARIU.

E ALTĂ ca Peru să învingă Chile cu o minge rotundă pe care o decid în finală, iar ALTĂ sunt alegerile pe care le votează TOATA LUMEA și ei le decid.
ÎNTÂI demitificăm diferențele dintre perie și Lutsa, apoi facem sugestii pentru una sau alta.

Dacă nu iese niciun document că Mitsotakis îi urăște pe macedonenii de Sud și l-a forțat pe Tsipras să le lipească acest nume internațional, oamenii îl vor vota ca să NU PIERDE.


PS
Așa că continuăm cu logica că va câștiga, și explicăm că NU este o persoană care să facă OPAP de stat pentru a nu „VINDE” pariul străinilor sau persoanelor fizice.

Probabil va da multe permise, poate da si pentru schimburi si NU il considera un sell-out ca ceilalti, este ceva care va aduce bani in loc, si optiuni, si ne va placea, asa ca este o oportunitate de a împinge în acea direcție.

Dacă ceilalți vor câștiga, știm că vor încerca să facă totul să se arate ca înainte și nicio părere a noastră nu îi va schimba... înapoi când este posibil, asta de la finanțele noastre la un monopol de stat al pariurilor, rake-uri uriașe și cei care nu Nu am idee despre ce este asta, vor vota și vor fi fericiți.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: X esti B@tLad@n
Am zis... vorbim cât vrem despre pariuri și doar pariuri... acum dacă Koulis, Foulis sau Alexis sunt mai buni pentru prim-ministru, spunem că cu firma noastră... aici este interzis în mod expres!
Aici vorbim doar despre pariuri!
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...