New Philadelphia: Clubul de fotbal

Răspuns: New Philadelphia: Templul fotbalului

adevărul este că tigrul până acum nu a băgat bani în echipă, nici într-un fel, nici în altul, banii care vin sunt din alte surse...
 
  • Aprecieri
reacţii: KOUVADOKINIGOS
Răspuns: New Philadelphia: Templul fotbalului

de cand esti AEK....ai uitat asta?: twis:

1.nu prietene nu sunt AEK nu am nimic cu aceasta echipa in afara de faptul ca la ambele echipe slujitorii lui au facut refugiati ca sa nu construiasca stadioane.la baschet si fotbal (dar si in alte sporturi ) și pentru că simbolizează multe lucruri pentru fanii săi, lucruri pe care clar nu le pot împărtăși, din moment ce nu sunt nici cetățean/cetățean, nici nu am trăit criza refugiaților și nici nu am crescut în philadelphia, doar că respect totul exprimat de acest grup deoarece face parte din istoria Greciei.

2. Nu sunt AEK, prietenul meu Nicola, sau daca vrei macar mai mult decat tine, din moment ce echipa ta - infiintata mai tarziu decat Regina Greciei - o are printre ei pe AEK THESSALONIKI, si drept urmare cu siguranta il iubesti mai mult decat eu și pe bună dreptate.
 
Astăzi scot acest post... care a început cu mulți ani în urmă!
Astăzi este ziua în care noi studenții AEK o așteptăm de 19,5 ani!
Si a venit!!!
Emoții inimaginabile au fost defilate în toți acești ani de „refugiați”! Ținem și mergem înainte, pentru că timpul merge doar înainte!
Astăzi voi fi la vernisajul „Agia Sofia” și nu știu ce emoții noi se vor crea și la ce intensitate!
Lupt și mă duc să șterg amărăciunea de 19.5 ani intrând în acest Centru de Memorie și Cultură care va fi sediul nostru de fotbal renovat pe același teren pe care s-a născut AEK.
 
Urmăresc proiectele în fiecare zi prin videoclipuri ale primelor săpături și sunt geloasă în sensul bun. Mă bucur că un astfel de stadion a fost construit la standardele grecești de parcă ar aparține propriei mele echipe și abia aștept să-l vizitez eu.

Este foarte important ca o echipă să rămână fidelă rădăcinilor sale. Mă uitam la adunarea de aseară a oamenilor de afară cu lozinci și bombe fumigene și mă gândeam că ceva asemănător nu se va întâmpla în deșertul Botanikos. Dimpotrivă, dacă s-ar putea face pe Avenue, am avea o petrecere în fiecare seară.

Calorific!!! Bucură-te de el și trăiește fiecare moment în seara asta.
 
Pentru deschidere, tigrul, pe lângă cele 4.1 milioane de euro pe care i-a băgat ieri în buzunar de la joker (și bine câștigătorul de la Menidi cu un bilet de 3 euro), a mai ciupit 21 de euro de la fiecare fan al sportului pentru un stadion pe care l-a construit fără să pună un ștampila pe ea. respect mă înclin : wrsh:: wrsh:: wrsh:
 
Îmi pare rău, ce este chestia asta?

Suntem la serviciu de trei ori mai mulți Panathinaikos decât aektzis și gavros și suntem fericiți de parcă am face parte din echipa noastră, așteptând să vedem cum și cum putem vedea sărbătoarea seara la televizor. Noi cei care nu avem un stadion nou.
Gavrii, dimpotrivă, spun cele mai rele lucruri de dimineață, toată ironia etc

Găsiți-mă pe cineva care a construit sau va construi un stadion în Grecia cu banii lui oricum.
 
Ultima editare:
Astăzi este un moment foarte mare pentru AEK...Sper să le placă și să se bucure de el, să-l păstreze nou în fiecare duminică și că nu există vreodată episoade....Mă simt trist când merg pe stadionul din Leoforo să văd fiecare singur fan țigan sau fan sport să plece și să-și arunce gunoiul jos..... bravo lui Melissanidis pentru că i-a invitat pe ceilalți majori acționari la sărbătoarea de azi... doar o persoană complexă și meschină va fi oricine nu merge.. în ceea ce privește anunțul răspunsul lui Marinaki la invitație, răspunsul lui a fost cel mai rău lucru pe care l-am citit vreodată într-un anunț.....complex, gelozie, fiecare cuvânt și minciună de la cineva pentru care statul și-a favorizat echipa. decenii donând datorii și un stadion - nu ne-a spus și un cuvânt despre Ethnikos Piraeus - și multe alte lucruri pe care nu le scriu pentru că pe de o parte nu este un site de fani aici și pe de altă parte ESR va bine noi....
 
  • Aprecieri
reacţii: bono, și Okoński
Unchiul meu nu s-a dus pentru că a aflat că nu are un souvli scurt și un purcel și o vor scoate cu o nucă cretană și cafea, stai jos, prietene Kojam, ți-au construit un stadion, măcar adu mâncarea, a justificat-o cât a putut de politicos : paidi:
 
  • Haha
reacţii: Eric Castel
Am fost la New Philadelphia de lut cu Nestoridis-Kanakis-Emmanouilidis și, de asemenea, la inaugurarea din 1962 cu Don Juan.
Toate bune, Tiger a construit una dintre cele mai impresionante arene sportive din Europa.
Dar această „arenă opap” de aici îmi place.
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...