Noua guvernare - o nouă aroganță la fața locului cu privire la pariuri?

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,834
1,451
113
Cred că sunteți de acord fără riscul de coroborare a neutralității politice a forumului, că în 35 Merlot va avea un nou guvern, din timpul de plecare de astăzi.
După toate probabilitățile, vor ieși noi unchi și ne vor spune „aaaaa sunt foarte grași – o taxă de 20-30% este obligatorie”.

Adevărul este că pariurile reprezintă, de asemenea, o expresie a economiei libere.
Nu este o manifestare a centralizării, așa cum facem noi.
Explicarea economiei centralizate este lemnul pe care l-am tăiat în pădure.
Dar o rezolvăm.
Ce facem?
 
Cel mai rău dintre cei care părăsesc este exclus, și o spun fără teamă, deși am ars de mai multe ori în trecut, când am făcut-o înainte.

Poate că există o oportunitate de a se prevala, pentru a permite cel puțin schimbul de birouri împreună cu spargerile, chiar și cu impozite barbare în momentul de față.

Este nebun să nu se joace unul cu celălalt! într-un joc mai tehnic, mai sigur pentru depozite, fără limite, care pot aduce venituri suplimentare statului din străinătate
De exemplu, animale de companie antalaktiria și pune impozit 35% pe câștigurile jucătorilor la sfârșitul timpului ... și va proteja de carte și licențele lor, și nu vor împiedica jucătorii care pot câștiga în antalaktiria aduce jucători străini în bani Grecia ;)

Părintele Mitsotakis este singurul politician care are un sentiment de logică, puțin a fost luat de fiul pe care îl sperăm
 
  • Aprecieri
reacţii: Astrahan
Cel mai rău dintre cei care părăsesc este exclus, și o spun fără teamă, deși am ars de mai multe ori în trecut, când am făcut-o înainte.

Poate că există o oportunitate de a se prevala, pentru a permite cel puțin schimbul de birouri împreună cu spargerile, chiar și cu impozite barbare în momentul de față.

Este nebun să nu se joace unul cu celălalt! într-un joc mai tehnic, mai sigur pentru depozite, fără limite, care pot aduce venituri suplimentare statului din străinătate
De exemplu, animale de companie antalaktiria și pune impozit 35% pe câștigurile jucătorilor la sfârșitul timpului ... și va proteja de carte și licențele lor, și nu vor împiedica jucătorii care pot câștiga în antalaktiria aduce jucători străini în bani Grecia ;)

Părintele Mitsotakis este singurul politician care are un sentiment de logică, puțin a fost luat de fiul pe care îl sperăm
Și de ce 2012 nu a făcut-o guvern? De ce nu au permis birourile?
 
Samaras Cred că ... Mitsotakis a fost undeva 89-92, cele mai multe lucruri pe care le avem acum la Atena, atunci au fost ;)
 
Samaras cred că a fost atunci ... Mitsotakis a fost undeva 89-92, cu atât avem mai multe lucruri pe care le avem acum, atunci au devenit ;)

Permiteți-mi să vă spun că nu voi discuta politic cu voi. Doar pentru istorie, SW era un guvern 2012-2014 și era chiar plictisitor de Voridis, care deja cunoștea problema cu casele de schimb valutar din LAOS și nu. Acestea!
 
Ed: OK, opriți-vă în politică, dar să facem ceea ce avem nevoie și să vedem dacă există speranță.
 
Ultima editare:
Atât de vechi, 1989 nu-și amintește.
85 Cu toate acestea, ceva a spus tatălui său Mitsotakis, în discursul său la Constituție chiar că ar elimina taxa de Drettakeio la PROPO. Dar a învins curs Andreas după 89 când am căutat centrale Mitsotakis vorbind, problema a fost dispărut.
De la 2009, cu toate acestea, atât ND, cât și Syriza au fost înfrânți.

În mod logic, ND ar trebui să sprijine, deoarece pariurile reprezintă un fel de investiție - o activitate de afaceri.
Într-un alt sens, centru-stânga a trebuit să sprijine, deoarece vorbește despre justiție și măsuri în favoarea poporului.
KK și alte partide marxiste cu siguranță nu vor - vor lua o pereche de papuci care ar prinde 13.

Din păcate, toți trei ne-am îndrăgostit - ei cred în marioneta care bate bunicii pentru ca firmele de stat să se răstoarne (pentru că OPAP astăzi este semiguvernamental, așa cum îi spunem noi).

Sugestia mea este „scrie-i acum membrului tău”.
 
Din păcate, toți trei ne-am îndrăgostit - ei cred în marioneta care bate bunicii pentru ca firmele de stat să se răstoarne (pentru că OPAP astăzi este semiguvernamental, așa cum îi spunem noi).
Exact asta... Cu cât dețin mai mult de stat, cu cât rake-ul este mai mare, cu cât le limităm mai multe procente, cu atât statul va primi mai mult din hasourul grecului, „i protejezi pe burghezi, nu te plictisești”.
Nu veți vedea că este o formă de divertisment, sau într-un joc de schimb regulat cea mai mare parte ne poate da lucruri .... și, din păcate, oamenii nu sunt inteligente, un drept politic trebuie să fie găsit cu asume responsabilitatea rezonabilă.

De exemplu, avem în fiecare zi de evacuare și pentru a muta ad nauseam în Atena, iar 08 de lucru gunoier: 00 - 02: 00 pentru binele nostru întotdeauna, în politicianul nostru yob ... cine ar îndrăzni să meargă împotriva și să permită pentru a muta la miezul nopții;
 
Ultima editare:
Antalaktiria îmi amintesc interzis în multe țări europene, cu logica mafrouchrimatos de spălare I, desigur, după cum îmi amintesc Betfair când cineva a depășit o cifra de afaceri de greutate, cu o rată de impozitare uriașă
 
Acolo te înșeli ... doar scuza spălarea este ca scuza de a avea o zi de gunoi nu pentru a rămâne toți lucrătorii de noapte la curățenie,.

Linia de jos este că, în cazul contribuabililor, profitul în timp ce au loc spargeri ... este mai ușor pentru state să se desprindă de eclozare și constrângere și să fie indiferenți față de calitate și alegerile.

PS
Dacă spun ei ca un politician: cules de noapte de gunoi, Creați benzi de autobuz și de autobuz cumpărate cu stimulente de profit pentru mișcare continuă, ce ai face;
Știi că vei pierde bani pe benzină, deoarece mașinile nu vor accesa cu crawlere, va pierde autobuzul, veți plăti ore de noapte și să se jure cele mai multe dintre ele din diverse motive, ci ca un profit va avea o calitate mai bună a vieții și într-un termen lung, ce ai face tu?

Vrem ca un politician să înțeleagă că nu există niciun motiv să mergem la vremuri OPAP fără opțiuni, cu taxe și restricții uriașe
 
Tot ce au spus despre birouri a fost amuzant, dar linia lor defensivă a fost povestea plăcii. De aceea sa întâmplat.
Fii atent doar Ei au început să limiteze schimbul (2008 - Sarkozy), xamolithikan dreapta-tsoup și a noastră de a impune taxe și grebla suplimentare!
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...