O nouă perspectivă în forum

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.
2) in cel central este o nota pe care scrie "mesaje recente de pe forum", este blocata de ieri, nu se actualizeaza....
„Postări noi” și „Ce e nou” văd, nu ce spui... acestea nu sunt blocate unul arată cele mai recente subiecte iar celălalt elimină din ele ceea ce ai citit

Pe pagina principală de mai jos există "Ultimele postări", și asta arată bine
 
Ultima editare:
„Postări noi” și „Ce e nou” văd, nu ce spui... acestea nu sunt blocate unul arată cele mai recente subiecte iar celălalt elimină din ele ceea ce ai citit

Pe pagina principală de mai jos există "Ultimele postări", și asta arată bine
In cel central este un cupon al OPAP care voteaza.Ma jos scrie exact ""ultimele mesaje de pe Forum", deci nu se reinnoieste, s-a blocat....
 
  • Aprecieri
reacţii: admin
Două lucruri am verificat:
1) pm-urile sunt toate împreună, care sunt primite și care sunt trimise?
2) in cel central este o nota pe care scrie "mesaje recente de pe forum", este blocata de ieri, nu se actualizeaza....
3) unde văd utilizatorii care sunt conectați în prezent?
4) iată-ne, pe această temă...după dificultăți de a deosebi o postare de alta, nu există o linie de demarcație clară și vorbim de pc, pentru mobil este și mai greu să le deosebești.


Și avatarurile l-au schimbat pe Michalis.
Aveam o poză cu Canton și acum văd un K .
Și, desigur, nu știu cum se întoarce din nou sau altceva.
Dar probabil că nu va fi nevoie.: ochi:
 
Singurul lucru cert este că cineva a plătit foarte mulți bani pentru schimbări și noi îl respectăm și apreciem absolut.
Dar ..... pentru ca noi consideram forumul acasa si doare nu suport sa nu spun ce vad.Din pacate voi fi de acord cu Taso(kobra).Cred ca este inutilizabil si s-au scos lucrurile. .. ..O sa fiu si eu din nou de acord cu kobra ca celalalt nu prea vrea sa renunte daca devine mai greu decat suporta...nu vorbesc despre mine, dar sunt oameni care probabil sunt ceva mai în vârstă, care nu s-au născut în tehnologie, că obiectiv, vor avea multe dificultăți. Când facem ceva pentru utilizatori, luăm în considerare capacitățile utilizatorului mediu și creștem nivelul de dificultate cu un pas sau doi . Aici este mai mult decât suficient. Ei bine, este dificil pentru omul obișnuit. Pentru cei care sunt mai tineri și s-au născut cu un telefon mobil în mână, cu siguranță nu există nicio problemă :)
Pe partea pozitivă, cu siguranță este mai rapid...foarte rapid!

Cu această logică, ar trebui să rămânem cu o platformă care a fost reînnoită de mai bine de 5 ani.
Tehnologia se mișcă și sunt sigur că oricine este interesat de un anumit forum se va adapta la modificările făcute.
Cu toate acestea, mă întreb unde găsiți inconvenientul. Ok, unele lucruri pot fi diferite, dar asta este diferit. După cum ați învățat-o pe cea precedentă, o veți învăța și pe aceasta și, acolo unde putem, vom face modificări pentru a-l îmbunătăți.
Mesajele private au o altă filozofie. Vom adăuga în curând un plugin pentru a le putea organiza mai bine.
 
Ultima editare:
Și avatarurile l-au schimbat pe Michalis.
Aveam o poză cu Canton și acum văd un K .
Și, desigur, nu știu cum se întoarce din nou sau altceva.
Dar probabil că nu va fi nevoie.: ochi:

Îl poți schimba în profilul tău. Unele avatare nu au fost transferate pe platforma Nouă de pe cea veche.
Acum, dacă nu sunteți interesat să învățați noua platformă pentru că o preferați pe cea veche, este dreptul dumneavoastră. Cu toate acestea, nu vom schimba platforma pentru a vă potrivi.
Nu accept criticile răuvoitoare. Suficient.

Nektarios.
 
Cu această logică, ar trebui să rămânem cu o platformă care a fost reînnoită de mai bine de 5 ani.
Tehnologia rulează și este sigur că oricine este interesat de un anumit forum se va adapta la care se vor face modificări.
Cu toate acestea, mă întreb unde găsiți inconvenientul. Ok, unele lucruri pot fi diferite, dar asta este diferit. După cum ați învățat-o pe cea precedentă, o veți învăța și pe aceasta și, acolo unde putem, vom face modificări pentru a-l îmbunătăți.
Mesajele private au o altă filozofie. Vom adăuga în curând un plugin pentru a le putea organiza mai bine.
admin e firesc sa nu vezi abuzul cu cunostintele pe care le ai.La urma urmei ii cunosteai functia chiar inainte de a o face publica.Problema este ca nu te adresezi colegilor, ci oamenilor din toate clasele sociale si educative niveluri a caror dragoste pentru pariuri si dorul lor de comunicare i-au condus aici.... ei bine, aceasta comunicare le-a ingreunat unora.Personal am primit deja plangeri de la doi prieteni ca nu ies.
Ne place forumul la fel ca și dumneavoastră, vă rugăm să rețineți că.
De asemenea, pentru orice îmbunătățire relevantă, ține-ne la curent pentru ca mingea să nu fie pierdută...
 
  • Aprecieri
reacţii: admin
Băieți, orice sugestie de îmbunătățire este binevenită. Nu sunt de ieri. Sunt nektar doar folosind contul de administrator pentru a face modificări.
Am făcut mai multe modificări pe forum și de fiecare dată primim la fel. Utilizatori cărora nu le place noul mediu și spun că vor pleca.
Încearcă să afli. Milioane de non-tehnologi îl folosesc în întreaga lume și în prezent este numărul 1.
 
Dacă ai schimba culoarea, am avea mari probleme... :) nu schimba asta baieti deocamdata si incet incet ne vom obisnui cu tot.
Deși cred că a fost puțin mai mult...
 
Îl poți schimba în profilul tău. Unele avatare nu au fost transferate pe platforma Nouă de pe cea veche.
Acum, dacă nu sunteți interesat să învățați noua platformă pentru că o preferați pe cea veche, este dreptul dumneavoastră. Cu toate acestea, nu vom schimba platforma pentru a vă potrivi.
Nu accept criticile răuvoitoare. Suficient.

Nektarios.

In nici un caz nu a fost intentia mea sa fac o recenzie malitioasa.Trebuie doar sa tineti cont de faptul ca sunt oameni care nu cunosc foarte mult computerul si atat de multe schimbari li se par un munte.La urma urmei, este site-ul dvs. si puteti fă orice modificări vrei. .Totuși, ar trebui să accepți și părerile celorlalți. La urma urmei, de aceea a fost deschis acest thread pentru ca toată lumea să-și exprime părerea. Dar tu vrei doar urări și nimic altceva. Așa să fie. Mica noastră găleată si pe o alta plaja mai usor de folosit.

Vă doresc din suflet succes și succes în continuare cu noul dvs. site.

Mulțumesc pentru ospitalitate în tot acest timp.

Buna ziua.

cobră

: semn: : semn: : semn:
 
Foarte frumos aspectul nou! Calorific. Are nevoie de o reîmprospătare din când în când. Toată lumea își va da seama până la urmă.
 
Site-ul este excelent! Mai ales pentru uz mobil, este delicios! Problema pe care toată lumea (în general) o vede, este rezolvată și pe parcurs se va rezolva în mintea lui. Este rezonabil pentru un 20% că începutul este puțin dificil, dar nu este nevoie să te plângi în acest moment, plângerea este un blestem!
 
In nici un caz nu a fost intentia mea sa fac o recenzie malitioasa.Trebuie doar sa tineti cont de faptul ca sunt oameni care nu cunosc foarte mult computerul si atat de multe schimbari li se par un munte.La urma urmei, este site-ul dvs. si puteti fă orice modificări vrei. .Totuși, ar trebui să accepți și părerile celorlalți. La urma urmei, de aceea a fost deschis acest thread pentru ca toată lumea să-și exprime părerea. Dar tu vrei doar urări și nimic altceva. Așa să fie. Mica noastră găleată si pe o alta plaja mai usor de folosit.

Vă doresc din suflet succes și succes în continuare cu noul dvs. site.

Mulțumesc pentru ospitalitate în tot acest timp.

Buna ziua.

cobră

: semn: : semn: : semn:

Nu am spus că nu ținem cont de opiniile vizitatorilor dar după cum înțelegeți sunt utile după schimbarea pe care am făcut-o și nu știu cum o aveți în minte dar platforma nu merge înapoi la precedentul chiar dacă am fi vrut. Lucrurile nu sunt atât de simple.
Dacă ai înțeles greșit, nu mă voi așeza și mă voi ocupa de asta. Dacă vrei, scrie, dacă vrei, pleacă. Ești liber să faci ce vrei.

Bună continuitate.
 
O zi buna si din partea mea.

Bine purtat.

Două puncte:

1) Fundal foarte alb cu „litere slabe”. --------> dacă literele devin puțin mai intense și lumina albă din fundal se reduce puțin, cred că va fi mai prietenos


2) Nu există o distincție mai bună - mai clară între diferitele subiecte care există pe pagină


Funcționează fonturile pentru a vedea...
 
  • Aprecieri
reacţii: admin
Nu am spus că nu ținem cont de opiniile vizitatorilor dar după cum înțelegeți sunt utile după schimbarea pe care am făcut-o și nu știu cum o aveți în minte dar platforma nu merge înapoi la precedentul chiar dacă am fi vrut. Lucrurile nu sunt atât de simple.
Dacă ai înțeles greșit, nu mă voi așeza și mă voi ocupa de asta. Dacă vrei, scrie, dacă vrei, pleacă. Ești liber să faci ce vrei.

Bună continuitate.

Te văd frate foarte agresiv și mai ales cu oameni care ți-au spus clar că nu au o anumită vârstă și că își doresc timpul.
Am avut dezacordurile mele cu Tasso, dar acum am și dezacordurile mele cu tine...
Frate, arati ca nu iti pasa de nimic... Te descurci bine, desigur, magazinul este al tau, doar un magazin trebuie sa aiba oameni si ca sa aiba oameni, pe langa continut, trebuie sa aiba si el. personal politicos. Și nu-l văd pe ultimul. Oricare ar fi nervii ai avea, clientul are dreptate și te descurci cu ei cu răbdare, dar nu te reproșez că le ai..
test....
 
Te văd frate foarte agresiv și mai ales cu oameni care ți-au spus clar că nu au o anumită vârstă și că își doresc timpul.
Am avut dezacordurile mele cu Tasso, dar acum am și dezacordurile mele cu tine...
Frate, arati ca nu iti pasa de nimic... Te descurci bine, desigur, magazinul este al tau, doar un magazin trebuie sa aiba oameni si ca sa aiba oameni, pe langa continut, trebuie sa aiba si el. personal politicos. Și nu-l văd pe ultimul. Oricare ar fi nervii ai avea, clientul are dreptate și te descurci cu ei cu răbdare, dar nu te reproșez că le ai..
test....

Dimitris, nu ai dreptate. Răspund la toate mesajele foarte politicos și încerc să ajut cu noua platformă, dar pe de altă parte primesc ironie (despre avatar că probabil nu va trebui să-l schimbe pentru că va pleca evident) și o insistență pe care o doresc unii. să ne întoarcem la platforma anterioară. Ei bine, asta nu se poate, frate. Mi-a luat 2 luni să pregătesc accesul la noua platformă în consultare cu Aris pentru aspectul-funcții etc. Este posibil să vă întreb înainte să fac toate acestea? Veți lua decizia când și dacă vom schimba platforma?
Vă găsesc pe voi 100 care preferați noua platformă și alți 100 care preferați vechea. Decizia este a noastră și tu doar să ne spui părerile și sfaturile tale pentru a o îmbunătăți. Este atat de simplu. Comentariile precum cel pe care l-a făcut Kobra ajută? Din prima postare ne-a luat de pe chip ca va pleca ca nu-i place, etc.

Prin urmare, aș spune că ar trebui să-i spui și fratelui tău, pe care îl apreciez profund, în loc să arunci totul în magazin. Răbdarea are și ea limitele ei și personal detest mesajele ironice și le voi răspunde așa cum cred.

Cred că am dat destule explicații. Oricine dorește să ajute își poate scrie părerea fără a încerca să o impună. Citim toate opiniile și cele cu care suntem de acord și le putem implementa le facem.
 
Ceea ce face mai greu decât toate este faptul că porii nu se separă unul de celălalt, deoarece decalajul dintre ele este alb ca spațiul pe care îl scriem în mijloc ... Albul pe alb nu pare ușor ...
Dacă mi-ar spune că UN singur lucru ar putea fi schimbat, aș sugera asta.
Alb pe alb te încurcă....

Nu spun altceva pentru că deja sunt supărat de cele de mai sus...
Nektar....pe pagina principala "ultimele mesaje de pe forum" merg bine, s-au blocat...:)
 
Ceea ce face mai greu decât toate este faptul că porii nu se separă unul de celălalt, deoarece decalajul dintre ele este alb ca spațiul pe care îl scriem în mijloc ... Albul pe alb nu pare ușor ...
Dacă mi-ar spune că UN singur lucru ar putea fi schimbat, aș sugera asta.
Alb pe alb te încurcă....

Nu spun altceva pentru că deja sunt supărat de cele de mai sus...
Nektar....pe pagina principala "ultimele mesaje de pe forum" merg bine, s-au blocat...:)

Voi fi de acord cu vorbitorul despre alb.
 
Dimitris, nu ai dreptate. Răspund la toate mesajele foarte politicos și încerc să ajut cu noua platformă, dar pe de altă parte primesc ironie (despre avatar că probabil nu va trebui să-l schimbe pentru că va pleca evident) și o insistență pe care o doresc unii. să ne întoarcem la platforma anterioară. Ei bine, asta nu se poate, frate. Mi-a luat 2 luni să pregătesc accesul la noua platformă în consultare cu Aris pentru aspectul-funcții etc. Este posibil să vă întreb înainte să fac toate acestea? Veți lua decizia când și dacă vom schimba platforma?
Vă găsesc pe voi 100 care preferați noua platformă și alți 100 care preferați vechea. Decizia este a noastră și tu doar să ne spui părerile și sfaturile tale pentru a o îmbunătăți. Este atat de simplu. Comentariile precum cel pe care l-a făcut Kobra ajută? Din prima postare ne-a luat de pe chip ca va pleca ca nu-i place, etc.

Prin urmare, aș spune că ar trebui să-i spui și fratelui tău, pe care îl apreciez profund, în loc să arunci totul în magazin. Răbdarea are și ea limitele ei și personal detest mesajele ironice și le voi răspunde așa cum cred.

Cred că am dat destule explicații. Oricine dorește să ajute își poate scrie părerea fără a încerca să o impună. Citim toate opiniile și cele cu care suntem de acord și le putem implementa le facem.

Frate, problema este că vezi totul prin ochii tehnicianului. Dar din moment ce treaba mea este aceasta, să educ oameni de toate vârstele și nivelurile în aplicația pe care o avem, vă spun că ceea ce vi se pare ironic, sunt adevărate preocupări pentru unii. Și trebuie să-i vezi prin această lentilă cu înțelegere și răbdare, altfel tot ce vei face este să-l faci să se gândească negativ la schimbările pe care urmează să le „impune”.

Altceva nu am să-ți spun pentru că evident că nu poți vedea din aceeași perspectivă. Am aceeași problemă ca și tine cu dezvoltatorii companiei mele. Așa s-au adresat clienților... Și până la urmă s-a creat departamentul de consultanți pentru că altfel nu mai rămâneau clienți.
Pentru că frate... ideea nu sunt schimbările... ci să știi să le cheltuiești într-un mod frumos... Mai ales când ai un magazin și vrei să fie caracterizat ca bun..

Acești câțiva : semn:
 
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...