Pentru a albi întunericul ..

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
aekara_se_xionia_kai_broxes.jpg

indiferent dacă vom zăpadă Karaiskakis sau vom mânca ploaie de goluri ... îmi va fi întotdeauna dor să mă întorc la un derby în deplasare cu prietenii și copiii noștri, să mănânc „murdar” afară, să beau o bere cu adversarii, să mă prostesc cu culorile și steagurile, pentru a ne distra, pentru a face cumpărături din magazine pentru copiii noștri .... și pentru a ne întoarce acasă ca persoană fericită sau tristă de înfrângere, dar fericit că ne-am distrat bine. Așa cum am făcut ca micuți cu tații noștri ... și mai târziu cu prietenii noștri. Până când au venit hunii.

Lumina zilei de azi, dar, în același timp, lupta țării noastre cu ... hunii economici are loc.

Să sperăm astăzi în întunericul serii să vedem cu adevărat o zi albă ...

PYLADHS

New Member
Răspuns: Pentru a albi întunericul ..

Ori de câte ori merg Karaiskaki pentru a vedea triumful AEK. Vorbim despre succesul 100%. Am fost ultima dată când am participat la campionatul 1994-1995. Cu Librecht OCSP, cu Bayew Union. 0-1 cu finisajul lui Timouris Ketspaya. Avea o nebunie și scăpase zăpada. A fost începutul lunii noiembrie. Îmi spui să merg în seara asta?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,620
20,343
113
39
CARE ESTE FENERUL

Ori de câte ori merg Karaiskaki pentru a vedea triumful AEK. Vorbim despre succesul 100%. Am fost ultima dată când am participat la campionatul 1994-1995. Cu Librecht OCSP, cu Bayew Union. 0-1 cu finisajul lui Timouris Ketspaya. Avea o nebunie și scăpase zăpada. A fost începutul lunii noiembrie. Îmi spui să merg în seara asta?

Peste puțin timp BetLaden vă va suna și vă va spune „Joacă-mi biletul, vino și pleacă, mâncare plătită de mine, du-te și primește dublul” :)

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

nu ... și nu m-aș duce. Aici am fost invitat să merg gratuit într-o suită și am preferat siguranța canapelei mele!

Nicolas

IFC # 9 campion 2012-13, campion V-Bookie 2008
28 IOL 2007
8,396
10,059
113
Salonic în inimă, Alimos pe hârtie ....

AEK a ieșit și a vorbit despre arbitraj ...

Vino la A să le vezi din nou pentru că ai uitat situația ...

Și dacă sunteți AEK și puteți câștiga "organizația criminală" pe care o aveți în cele două meciuri de liga ...

În restul cursei, organizația criminală "ucide" pe fiecare micuță ....... și apoi puteți juca o ligă întreagă în mod egal ....

sănătos Ce ofsaid a tăiat din nou crab ....: preot:

• Aprecieri
reacţii: Nikitas

Nikitas

Membru bine-cunoscute
9 Nov 2005
16,094
8,578
113
Unde vă plac cu voi și cu tine

Astăzi am admirat AEK.

Cu un pic mai mult noroc ar putea merge și a câștiga într-un joc care isofaristike de faulturi inexistente și, în general, am văzut fluieratul familiar văzând o luptă Olympiakos, adică OFSAID fault cu capul, CHARISMA galben ktl.Pleon nu privesc pe nimeni toate acestea, deoarece chiar dacă AEK trece peste tot și este foarte probabil ca toate să nu treacă ... după ce OPHF poate face o INSTITUȚIE pentru a le face pe hârtie. Niciodată nimeni nu știe ce XIMERONI atunci când joacă împotriva unei echipe care are cele mai bune .... pârtii și a patentat chiar moduri incredibile, masura nu goluri va fi dat OFSAID (așa cum l-am acoperit și am Katsouranis autogol al anulării și defensivă a fost chiar vizavi de portar) .Zoi (nu KONSTANTOPOULOU) au și nu au văzut încă multe dintre aceste typakia PLAY permanent cu un fluier în gură sau într-un depozit ...... (ca faza oficială versiunea cunoscută cu Big Shiver câștigător de Oscar out) .SyNGChAritiria Ei bine AEK ieri, care a învățat fotbal și a pus multe reflecții neplăcute pe repetor pentru Olympiakos dar, de asemenea, datorită în mod logic că sezonul viitor va fi acolo pentru a anikei.Stin CATEGORY gata pentru jocuri mari.

• Aprecieri
reacţii: Okoński

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

Mi-a plăcut o minge din AEK chiar și cu acest ... Lampropoulos clasic în joc. Bine, ne-am așteptat și nu contează.
Triunghiuri, panglici, fotografii împușcate, treceri îndepărtate și apropiate, împingerea corectă, designul corect și adorabil, reținerea nervoasă extraordinară etc.
Dacă acești copii în primul botez de foc au mers atât de bine ... singurul lucru care mă sperie este vițelul de stuf și aerul din minte.

Oportunitatea de a retrăi momentele mari ale echipei 90 care a umplut stadioanele în care AEK a jucat și toată audiența la finalul cursei a aplaudat în picioare pentru spectacolul pe care la oferit.

Până la atingerea acesteia, totuși, este nevoie de multă muncă, bineînțeles, și de răbdare. Cel puțin ceva a început să apară în întuneric ...

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,620
20,343
113
39
CARE ESTE FENERUL

AEK a ieșit și a vorbit despre arbitraj ...

Vino la A să le vezi din nou pentru că ai uitat situația ...

Și dacă sunteți AEK și puteți câștiga "organizația criminală" pe care o aveți în cele două meciuri de liga ...

În restul cursei, organizația criminală "ucide" pe fiecare micuță ....... și apoi puteți juca o ligă întreagă în mod egal ....

sănătos Ce ofsaid a tăiat din nou crab ....: preot:

Și Vasilakis Kaila a ieșit din campionatul de anul acesta.

Așa că ai lăsat Cupa pentru o organizație criminală.

Rusul lucrează puțin la tine, iar cel gras își bate joc de tine și pentru +8 pe care l-ai avut și a devenit -8 din nou cel gras este de vină. Cu Lino, Dino, Pino și cu Mac, Duck și Donald Duck te înnebunești. Aveți și un antrenor care „îl ajută în permanență pe Panagia” la care mergeți.
1.5 ce ai făcut? Nimic de lucru de la ruși nu merge ca un nor vânt ca Yiorgakis care a țipat bani și toată lumea l-au crezut și în cele din urmă nu a fost rusul tău.

Deci, uita-te pentru a face nici o victorie acum într-un sport, chiar și în tenis de masă ce guvern SYRIZA nu a avut victoria în orice sport înfrângeri 2 1 și egalitatea de fotbal și baschet înfrângeri 4 (Grecia, Europa), dar, pentru a le da Vanjel este vina

Uită-te mai întâi la prostiile tale, pentru că pe măsură ce te duci la timp sau pe Europa nu te văd, dar mai bine să nu ratezi nici măcar din sate (Ghibabam)
: Woohoo: : Woohoo: : Woohoo: : Woohoo: : Woohoo:

• Aprecieri
reacţii: Manolis Xaxas

Nicolas

28 IOL 2007
8,396
10,059
113

Rusul lucrează puțin la tine, iar cel gras își bate joc de tine și pentru +8 pe care l-ai avut și a devenit -8 din nou cel gras este de vină. Cu Lino, Dino, Pino și cu Mac, Duck și Donald Duck te înnebunești. Aveți și un antrenor care „îl ajută în permanență pe Panagia” la care mergeți.
1.5 ce ai făcut? Nimic de lucru de la ruși nu merge ca un nor vânt ca Yiorgakis care a țipat bani și toată lumea l-au crezut și în cele din urmă nu a fost rusul tău.

Deci, uita-te pentru a face nici o victorie acum într-un sport, chiar și în tenis de masă ce guvern SYRIZA nu a avut victoria în orice sport înfrângeri 2 1 și egalitatea de fotbal și baschet înfrângeri 4 (Grecia, Europa), dar, pentru a le da Vanjel este vina

Uită-te mai întâi la prostiile tale, pentru că pe măsură ce te duci la timp sau pe Europa nu te văd, dar mai bine să nu ratezi nici măcar din sate (Ghibabam)

Rusul a pus până acum 45 în milioane de euro .....

Dacă nu ar fi fost rusă, PAOK ar fi fost acum unde AEK a fost anul trecut .....

Dar am spus că grecii au totul pentru toată lumea și știu totul .....

Încerc să vorbesc când ești departe de realitate ...

: semn:

Nicolas

28 IOL 2007
8,396
10,059
113

Și "Giorgaki" nu l-au crezut cu toții ... au crezut oile ... că i-ai aparținut?

Pentru că dacă aparții la cea de-a doua categorie vorbim de fotbal cu xaxa Manolis, care pare familiarizat cu obiectul ...: semn:

• Aprecieri
reacţii: Manolis Xaxas

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • Mâine 27-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian Forum Bot: Utilizatorul zorian a început un nou subiect numit „SUBER BOWL LVII (2023)” în Remaining...