Licențe și pariuri noi

Minoas25

New Member
10 Apr 2020
12
6
3
Bună seara, am vrut să întreb dacă cineva are cunoștințe specifice despre care dintre pariurile existente în Grecia vor primi noile licențe pe lângă celebrul bet365 stoiximan bwin sporting vista winmasters... Și, de asemenea, dacă știe în mod specific ce dintre noi s-au aplicat .... Sper că unii nu răspund din articole că există tipuri, dar lucruri specifice, de exemplu fonbet (exemplu aleatoriu), zic că exemplul este unul singur.

tarantules

Membru activ
5 Sep 2008
204
92
28
Ieri la Metropolis 95,5 am auzit din întâmplare că 4 companii noi vor primi licențe, pe care nu le-a numit. Din păcate, nu am prins discuția de la început pentru a vedea ce s-a mai spus.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,248
1,252
113
Sunt plictisit.
În mod normal, ar fi trebuit să existe un serviciu de stat pentru „pariuri de tot felul” și asta este.
Plătește-i o taxă rezonabilă pentru a obține tabele de scor și nimeni altcineva.
Jucam cu Manchester United cu Hartlepool as de la Cupa Angliei. Nu joc jucătorul intervenient, nici Beguin, nici unul dintre ei.
Ar trebui să existe și anti-furt - legi anti-papale.
Unchii - cred eu - și-ar strânge banii pentru a construi stadioane și săli de sport, pentru a închide transferul Lagios Detari la Olympiakos.
Locuiesc într-o utopie?

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Kiello - Arminia Bielefeld
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Nuremberg - Bochum
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Karlsruhe - San Pauli
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Schalke - Werder Bremen
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hertha Berlin - Augsburg
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Hoffenheim
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bayern Munchen - Fortuna Dσελsseldorf
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...