Euroleague 2017 câștigător

Euroleague 2017 câștigător


  • Totalul alegătorilor
    20
  • Sondajul a fost închis .

Bakounin

New Member
8 Sep 2003
7,138
2,292
0
40
CSKA și Real sunt cele două mari favorite pe bună dreptate.

De aici înainte, îi evidențiez pe Fener, PAO și Baskonia.

Soarta lui Fener va fi judecată de Bennett. Cu Kalinic și Andic în 4 nu mergi nicăieri. Zots a fost forțat și îl joacă pe Veseli în 4 pentru că nu există altă cale cu cei doi 4 ai săi morți. Îl văzusem pe Bennett la pre-olimpiadele din Mexic. Jucător excelent cu abilități grozave. Are de toate, în interiorul jocului, se joacă cu fața și cu spatele la coș, pick and roll funcționează, DAR trebuie să-l vedem.

Lista PAO acum, pentru mine, este groaznică. Ar mai avea nevoie de un rollist pentru 5 ari. Dar dincolo de asta, cei 3 Calathes, James, Rivers în zilele lor curăță pe oricine. Rivers este un jucător psihologic, Calathes are acum ajutor de la James, iar James este un jucător foarte bun. PAO are calitate în toate liniile, dar are și o problemă serioasă departe de casă. Cred că va lupta din greu pentru finala 4 și nu-l anulez pentru victorie.

Baskonia la vremea ei joacă cel mai atractiv baschet din Europa. Plenitudine în toate pozițiile. Talent super bogat. Bun antrenor. Lipsa experienței europene și a performanțelor la mai mulți jucători, dar de când a început să lucreze și în apărare, pentru mine este cel mai puternic outsider. Cred că va ajunge în finala 4 și este un puternic subjugat.

Oamenii râd de Barcelona. Bartzokas a avut ghinion la accidentări, dar alegerile lui sunt tragice. Mai ales amânarea schimbării lui Dorsey clovnul a devenit gluma anului la baschet în toată Europa. Faverani nu este jucătorul care va face diferența, dar în raport cu Dorsey vorbim despre o întărire serioasă în tragicul linie de front a Barça. Cred că îi va fi greu să intre în al 8-lea.

Darusafaka echipă serioasă cu străini buni. Wanamaker și Bertans vă oferă în ziua lor câte 30 de puncte fiecare. Ea va lupta și pentru finala 4.

Olympiacos, cea mai strânsă echipă din Europa, dar fără profunzime de calitate în roster. Se bazează pe doi mesteacăn și tineri instabili. Milutinov este sincer, dar cu tavanul jos. Atâta timp cât Spanoulis și teribilul Printezi joacă bine, OSFP va avansa.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Fenerbahçe în oraș, în finala împotriva CSKA. Altfel, așa cum spune prietenul meu, va fi o ocazie bună pentru Obradovic să-i învingă (dacă planurile lui nu ies).Pentru un outsider care poate surprinde, voi sa va spun Baskonia!
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Dar este posibil să galopăm așa băieți, să fim serioși. Auzi acolo cine va câștiga Euroliga. Acest lucru este fixat pentru cine îl va primi : twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Fener in City, in finala cu CSKA Altfel, cum spune prietenul meu, va fi o oportunitate buna ca Obradovic să o lovească (dacă loviturile lui nu ies).Pentru un outsider care poate face o surpriza va spun Baskonia!

Ce să faci ce să faci? Dacă ar fi vrut să o bată, nu ar mai semna încă 3 ani în noiembrie. Dacă pleacă, va pleca singur, altfel nu va pleca, chiar dacă nu-l lăsăm noi
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Sunt singurul care crede că așii PAO sunt mediocri? Vedeți organizarea unui joc serios? James 9/10 face un drive sau pick 'n roll, în timp ce Kalathis este mai plăcut, dar îi lipsește acuitatea creierului și gândirea rapidă și, în opinia mea, nu citește adesea corect meciurile.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Sunt singurul care crede că așii PAO sunt mediocri? Vedeți organizarea unui joc serios? James 9/10 face un drive sau pick 'n roll, în timp ce Kalathis este mai plăcut, dar îi lipsește acuitatea creierului și gândirea rapidă și, în opinia mea, nu citește adesea corect meciurile.

Îmi place Kalathis anul acesta. Se blochează în cap și își pierde concentrarea uneori departe de casă, dar per total e bun. James nu a fost luat drept un organizator pur. În ciuda acestui fapt, îl eliberează pe Calathes cu prezența lui și îi dă respirații de calitate atunci când coboară la as, care era o gaură neagră pentru PAO când a ieșit Calathes.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Ok acceptat, am fost dezamăgit de câte ori am văzut PAO anul acesta. Bineînțeles că de vină este și alegerea tragică de a începe sezonul cu Argi pe bancă...

Cu toate acestea, dezvoltarea și circulația serioasă nu se potrivesc. De asemenea, oricare ar fi momentul, indiferent de stres, ce face Calathes la coechipierul de cupă, care s-a oprit înainte de a trece pe centru și a mâncat capcana care a fost greșită faultat nu a fost un moment rău, a fost un jucător amator greșit.. .

Cu acești ași (parerea mea) PAO nu are nicio speranță împotriva unor echipe precum CSKA, Fenerbahçe, Real, Baskonia, chiar și cu OSFP serios. Trebuie doar să aștepte ca miracolul de la cineva în fiecare meci să izbucnească și să pună 40 de puncte în meci.

De asemenea, imaginea proastă a lui PAO este și vina foarte mediocrului Bourousis, care probabil i-a tăiat sucul și se târăște.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Kalathis este cel mai bun joc organizatoric și defensiv din Europa. El este pur organizator și trebuie să fie flancat de trăgători. James vrea să aibă mingea în mâini pentru a performa, ceea ce anulează prezența lui Calathes. Nu este o coincidență că performanța lui Calathes a început să scadă odată cu revenirea lui James. James este mai potrivit unui stil Mantzari pg decât Calathes. Deși nu este organizator, poate ieși de pe bancă pentru a schimba tempo-ul jocului. Panathinaikos are nevoie si de un centru atletic, intrucat Singleton joaca ca atare, fara ca omul sa fie centru. Bourousis are un cu totul alt rol față de cel pe care l-a avut în Saski, cu rezultatul că nici măcar el nu poate îndeplini pe măsură. Cele 10 minute de conviețuire cu Fotsis pe care le aplică Pascual sunt cel mai tragic lucru care există în apărarea din Euroliga. În rezumat, Panathinaikos are nevoie de 1 și 5. Acum de ce au luat Gentile și Gabriel, Pascual și Giannakopoulos știu. Cu condițiile existente, însă, și cu semnul de întrebare al revenirii lui Gist, intrarea în primele opt este un plafon.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: NASH
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Neamul l-a luat și a ajutat în a 4-a, că până și pietrele râdeau de Fotsis, cu cât timp îi dă uneori Pascual... Omul nici nu se întoarce cu elice... De asemenea, n-am înțeles ce rolul cântărește Feldein.

În ceea ce privește cel mai bun pg organizațional Kalathi, nu sunt de acord pe verticală, pe orizontală și în toate direcțiile, dar fiecare are propria părere.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Italianul nu are patru. Practic l-a scos din senin, deoarece nu îi va da unul anul acesta. Nu cred că va face vreo greșeală și să-l primească vara cu o cumpărare. Pentru patru l-a luat pe Gabriel, care bineînțeles că nu știu ce rol poate juca când se întoarce Gist. Feldein, deoarece Papas nu mai filmează anul acesta, a evoluat într-un rău necesar. Vara, el și Nicholls vor trebui cu siguranță să-și croiască drum și să aducă un trio 3D care face zgomot. Deci, chiar și presupunând că primesc 1, să spunem Zisi și 5, să spunem Dunston, Panathinaikos poate deveni cu ușurință un candidat cu aproximativ același buget ca anul acesta și să spunem puțin mai mare.
Cifrele vorbesc pentru Kalathis până la jumătatea lunii decembrie, când singur a purtat Panathinaikos în organizație și a fost undeva în primele patru. La bine și la rău, nici Milos, nici Yule nu sunt în execuție, dar este un foarte bun organizator care dacă ar avea o lovitură mediocră nici măcar nu ar juca Europa.
 
Ultima editare:
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Da, sunt de acord cu Gentile, de câte ori l-am văzut, nici măcar nu are un al 4-lea rol, așa că i-am spus nu. Feldein și Nichols, da, sunt clar pentru drum. Nu am o părere completă despre Gabriels, pe de o parte voi spune că este un jucător bun, util și pe de altă parte voi spune despre câini, depinde de meciuri. Kalathis are numerele, nimeni nu poate fi de acord cu asta, dar de câte ori am văzut am PAO anul acesta, nu am spus o dată, ce atac frumos, sistem frumos, mingea s-a întors frumos. Într-adevăr, pentru mine, PAO joacă cel mai plictisitor baschet dintre toate echipele pe care le-am văzut. E posibil ca Galata să fi jucat cel mai rău, de exemplu, dar eu nu i-am văzut meciul să știu, vorbesc din câte am văzut. Chiar și în PAOK-PAO pe care l-am văzut pe teren, cel mai prost meci, m-am plictisit de viața mea.

Și vă spun încă o dată, pentru mine, alegerea tragică a lui Argi a jucat un rol important în tot ceea ce vedem, este greu să schimbăm brusc întreaga filozofie a echipei în câteva luni. Dar dacă ajungem în finala campionatului și PAO este așa, atunci există o problemă serioasă Pascual, cu excepția cazului în care putem face ceea ce spunem cu cei pe care îi am.

edit: de asemenea s-a vazut in cupa inexistenta asilor lui PAO ca daca corbul nu da fault in finala si fura mingea atunci am fi vorbit de suparari epice etc etc si in PAO am avea tribunale laice. (Cu siguranță că nu i-au dat un fault curat lui James pentru că a șutat în faza imediat anterioară și acolo OSFP s-a apropiat de meci).
 
Ultima editare:
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Ai văzut pe Olympiakos, în timp ce ar putea fi cu ceilalți 2 pe primul loc cu o victorie (chiar dacă este pe locul 3 la egalitate), a pierdut relativ ușor.Toate echipele se uită la intersecția de la „8”. Ah, cu ocazia ai fost surprins de infrangerea lui Itoudis de la Jasikevicius?Scuze.., ma refeream la CSKA de la Zalgiris?
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Ai văzut pe Olympiakos, în timp ce ar putea fi cu ceilalți 2 pe primul loc cu o victorie (chiar dacă este pe locul 3 la egalitate), a pierdut relativ ușor.Toate echipele se uită la intersecția de la „8”. Ah, cu ocazia ai fost surprins de infrangerea lui Itoudis de la Jasikevicius?Scuze.., ma refeream la CSKA de la Zalgiris?

Vrei să spui că Olympiacos a stat și a pierdut intenționat?
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Olympiacos a pierdut în seturi drepte ieri și sunt 100% sigur de asta. Nu scrie prostii.

Trimis din iQ1453 utilizând funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Vrei să spui că Olympiacos a stat și a pierdut intenționat?
Asta vreau sa spun atat pentru OSFP cat si pentru CSKA.Ei aleg Olympiakos cand au o gramada de meciuri pe care nu le vor "bate", ca sa se poata concentra pe restul (Euroliga si Grecia).La fel s-a intamplat si cu Bamberg.

Olympiacos a pierdut în seturi drepte ieri și sunt 100% sigur de asta. Nu scrie prostii.

Trimis din iQ1453 utilizând funcția Tapatalk
Dar de ce? Găsește-mi un site care să nu spună că a fost inexistent defensiv, nu care să spună că a fost rău.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Ai obsesii. Aș putea să îți explic înfrângeri mult mai mari precum cea a lui Aris zilele trecute împotriva Frankfurtului, dar ceva îmi spune că dacă verifici grupa o vei înnegri și pe aceasta...

Trimis din iQ1453 utilizând funcția Tapatalk
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Asta vreau sa spun atat pentru OSFP cat si pentru CSKA.Ei aleg Olympiacos cand au multe meciuri pe care nu le vor "bate", astfel incat se concentrează pe restul (în Euroliga și Grecia).Același lucru s-a întâmplat și împotriva lui Bamberg.

Care Grecia? Te referi la campionatul A1? Presupun că glumiți.

Deci Olympiacos nu vrea să iasă primul? Pentru că, știind că CSKA a pierdut mai devreme, cu o victorie la Milano au fost 1) primul și pe cal 2) ar face cel mai important pas pentru a se bloca în primii 4 și în avantajul de acasă.
Notă: Olympiacos mai trebuie să meargă la Belgrad și Moscova.
 
Ultima editare:
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Asta vreau sa spun atat pentru OSFP cat si pentru CSKA.Ei aleg Olympiakos cand au o gramada de meciuri pe care nu le vor "bate", ca sa se poata concentra pe restul (Euroliga si Grecia).La fel s-a intamplat si cu Bamberg.


Dar de ce? Găsește-mi un site care să nu spună că a fost inexistent defensiv, nu care să spună că a fost rău.

Prietene, cu toată buna dispoziție pe care o am, îți faci un deserviciu gândindu-te constant la scenarii de conspirație (te-am văzut făcând asta în alte subiecte). Olympiacos a pierdut ieri în seturi drepte, deoarece nu a reușit să controleze tempo-ul jocului. Când îi lași pe campionii Italiei să te alerge pe terenul lor, vei pierde, oricât de simplu. Pentru cei care nu și-au dat seama, 16 dintre cele mai bune 30 de echipe din Europa joacă una împotriva celeilalte, spun asta pentru unii care se așteptau ca Olympiacos să facă o glumă ieri și cred că echipele au luxul de a alegându-și adversarii! Doamne, ce auzim? Vă spun toate acestea într-un mod prietenesc, ca să nu existe neînțelegeri.

În sondaj de acum, nicio valoare pentru Fenerbahce și Olympiakos (ascultați 3.50 și 8.00, toată planeta râde). Nu pot înțelege obsesia unora de ani de zile cu Fener. Adică ce ați văzut anul acesta băieți de la Fener că l-ați votat și 7 oameni și credeți că merită să jucați la 3,50 (!!!)?? Doar o intrebare si nimic mai mult.. stii cat va da daca merge in finala cu CSKA? Cel puțin 2.40. Mai putin! Să o joci la 3.50 fără să ai măcar un avantaj acasă garantat în play-off și fără a convinge echivalează cu pariu pe sinucidere.. asta e părerea mea personală și nimic mai mult. Există valoare la Real Madrid (4.50) și CSKA Moscova (3.00), mai ales la felul în care merg lucrurile, adică dacă acest lucru va continua până la capăt, Real Madrid și CSKA Moscova s-ar putea încrucișa. NUMAI in final. Nu spune că le cumperi pe amândouă și doar așteaptă :) . Acum, pentru o surpriză, marea surpriză din acest an este Red Star, un grup cu toate acestea, în timp ce cu toții l-am renunțat la început. Dar casele de pariuri l-au scos, la 30,00 nu are valoare. Nici unul.
 
  • Aprecieri
reacţii: cont și Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Dintre cei 7, singurul pe care nu ar trebui să-l întrebi ce ai văzut la Fenerbahçe de anul acesta sunt eu. Întrebați-i pe ceilalți :)

Acum ce nu am văzut la Fener de anul acesta. Este meciul ei de anul trecut. Aceeași roster nu schimbă aproape nimic și Obradovic pare să fi schimbat sistemul și nu-mi place asta
 
  • Aprecieri
reacţii: cont și Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Prietene, cu toată buna dispoziție pe care o am, îți faci un deserviciu gândindu-te constant la scenarii de conspirație (te-am văzut făcând asta în alte subiecte). Olympiacos a pierdut ieri în seturi drepte, deoarece nu a reușit să controleze tempo-ul jocului. Când îi lași pe campionii Italiei să te alerge pe terenul lor, vei pierde, oricât de simplu. Pentru cei care nu și-au dat seama, 16 dintre cele mai bune 30 de echipe din Europa joacă una împotriva celeilalte, spun asta pentru unii care se așteptau ca Olympiacos să facă o glumă ieri și cred că echipele au luxul de a alegându-și adversarii! Doamne, ce auzim? Vă spun toate acestea într-un mod prietenesc, ca să nu existe neînțelegeri.

În sondaj de acum, nicio valoare pentru Fenerbahce și Olympiakos (ascultați 3.50 și 8.00, toată planeta râde). Nu pot înțelege obsesia unora de ani de zile cu Fener. Adică ce ați văzut anul acesta băieți de la Fener că l-ați votat și 7 oameni și credeți că merită să jucați la 3,50 (!!!)?? Doar o intrebare si nimic mai mult... stii cat va da daca merge in finala cu CSKA? Cel puțin 2.40. Mai putin! Să o joci la 3.50 fără să ai măcar un avantaj acasă garantat în play-off și fără a convinge echivalează cu pariu pe sinucidere.. asta e părerea mea personală și nimic mai mult. Există valoare la Real Madrid (4.50) și CSKA Moscova (3.00), mai ales la felul în care merg lucrurile, adică dacă acest lucru va continua până la capăt, Real Madrid și CSKA Moscova s-ar putea încrucișa. NUMAI in final. Nu spune că le cumperi pe amândouă și doar așteaptă :) . Acum, pentru o surpriză, marea surpriză din acest an este Red Star, un grup cu toate acestea, în timp ce cu toții l-am renunțat la început. Dar casele de pariuri l-au scos, la 30,00 nu are valoare. Nici unul.

Dacă cei doi ajung în finala de la Sinan Erdem, cu peste 9000 de turci înăuntru, cotele vor fi împărțite, ca să nu mai vorbim că Fener va fi favorizat marginal.
Fenerbahce are găuri în lista lor (mai ales pe bancă), dar de acolo au totul. Cel mai bun antrenor, cea mai bună linie de front (dacă Bennett prinde vom vorbi despre două niveluri de diferență față de restul într-un joc deasupra cercului), unul dintre cei mai buni (dacă nu cel mai bun) jucător în situații speciale, Datome. Organizare serioasă, de la doi jucători cu plafon (Dixon, Sluka) care fac treaba, deși nu pot face diferența și iau echipa pe spate. Nunali este mic pentru acest nivel, dar și el face ceea ce vrea Obradovic. Dacă Bennett iese la Zots (evident că nu este ușor) Fener are cele mai mari șanse să-l ridice la Istanbul.

Sunt de acord cu tot ce mai scrii. Nu găsesc valoare în 4,5 al lui Real, dar pe baza imaginii lui Real, cu siguranță se poate juca mai ușor decât 3-urile rușilor.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...