Euroleague 2017 câștigător

Euroleague 2017 câștigător


  • Totalul alegătorilor
    20
  • Sondajul a fost închis .
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Dintre cei 7, singurul pe care nu ar trebui să-l întrebi ce ai văzut la Fenerbahçe de anul acesta sunt eu. Întrebați-i pe ceilalți :)

Acum ce nu am văzut la Fener de anul acesta. Este meciul ei de anul trecut. Aceeași roster nu schimbă aproape nimic și Obradovic pare să fi schimbat sistemul și nu-mi place asta

Pentru mine totul este o chestiune de performanta.. daca i-ar da 7,00 as zice ca da acolo sa joace ceva mic.Dar la 3,50 de unde si de unde? În toate jocurile pe care am văzut-o (și sunt multe pentru că de obicei joacă în momente diferite de Olympiakos-Panathenaikos) nu m-a convins. Lipsește clar un lider în echipă, care să-i tragă peste vremurile grele.Da ok, Bogdanovic este el, dar anul acesta încă nu a apărut. De fapt, mă gândesc serios să cer o performanță pentru Fener să nu fie în finalul 4. Istoria va spune..
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Pentru mine totul este o chestiune de performanta.. daca i-ar da 7,00 as zice ca da acolo sa joace ceva mic.Dar la 3,50 de unde si de unde? În toate jocurile pe care am văzut-o (și sunt multe pentru că de obicei joacă în momente diferite de Olympiakos-Panathenaikos) nu m-a convins. Lipsește clar un lider în echipă, care să-i tragă peste vremurile grele.Da ok, Bogdanovic este el, dar anul acesta încă nu a apărut. De fapt, mă gândesc serios să cer o performanță pentru Fener să nu fie în finalul 4. Istoria va spune..

Ca să conștientizeze, Fener are cel mai ușor-pasabil-favorabil (alegeți un cuvânt) program dintre toți cei de-a 4-a concurenți cu CSKA, Real și Olympiacos acasă și nu au niciun alt meci împotriva lui Asteras.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Dacă cei doi ajung în finala de la Sinan Erdem, cu peste 9000 de turci înăuntru, cotele vor fi împărțite, ca să nu mai vorbim că Fener va fi favorizat marginal.
Fenerbahce are găuri în lista lor (mai ales pe bancă), dar de acolo au totul. Cel mai bun antrenor, cea mai bună linie de front (dacă Bennett prinde vom vorbi despre două niveluri de diferență față de restul într-un joc deasupra cercului), unul dintre cei mai buni (dacă nu cel mai bun) jucător în situații speciale, Datome. Organizare serioasă, de la doi jucători cu plafon (Dixon, Sluka) care fac treaba, deși nu pot face diferența și iau echipa pe spate. Nunali este mic pentru acest nivel, dar și el face ceea ce vrea Obradovic. Dacă Bennett iese la Zots (evident că nu este ușor) Fener are cele mai mari șanse să-l ridice la Istanbul.

Sunt de acord cu tot ce mai scrii. Nu găsesc valoare în 4,5 al lui Real, dar pe baza imaginii lui Real, cu siguranță se poate juca mai ușor decât 3-urile rușilor.


Este un punct de vedere, ok oricum nu suntem de acord din cate vad eu. Oricum, cred că îl supraestimezi ușor pe Bennett, dar poate mă înșel. Nu cred că va face diferența, personal cred că nici măcar nu se apropie de clasa Vesely și Udoh, sau chiar de rivali precum Aion-Randolph. Vom vedea..
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

@Bakounin: Vei vedea ca cu Bamberg va zbura ca si cu Baskonia.De asemenea, joaca cu Panathinaikos in cateva zile si desi chiar si cu o pierdere de pana la 24 de puncte ramane primul, din motive de prestigiu poate invinge meciul . Stiu ca are dificultati in meciul cu OSFP in Euroliga, toate echipele sunt competitive. Dar cum ar fi OSFP primul cu o victorie dupa ce a pierdut cu CSKA si Real? Oricum ar fi al treilea, cel putin pana se vor juca intre ele, plus acolo sunt alte meciuri la mijloc.

@demetrio26: In nici un caz nu il consider pe Armani o cafenea.De fapt, ca cineva de pe forum care a pariat pe as (nu gasesc postarea acum), imi era frica de stramb.Dar cand te duci sa te uiti adversarii bagă mingea în plasă, dai un motiv ușor să-ți spui că nu ți-a păsat.

Pentru amândoi acum: Ați văzut că OSFP de fotbal din Europa a avut (teoretic cel puțin) o remiză mai bună decât prima din grupa APOEL.Echipa de baschet CSKA este cea mai stabilă echipă din Europa de ani de zile, ei mănâncă final four pentru micul dejun. pentru OSFP să accepte că CSKA va termina primul nu este slăbiciune, ci realism. În afară de toate echipele pe care cred că au dat și ia (cum mi-a spus odată un șofer de taxi "ce este fotbalul? 22 de milionari lovesc mingea pentru distractiv". Se referea în principal la Liga Campionilor și spun ceva asemănător despre Euroliga). Și da, nu exclud ca OSFP să vrea să joace cu a 3-a Steaua Roșie ca a 6-a (cu care atât cluburile, cât și fanii au relații bune), dar și PAO cu Fener (datorită lui Obradovic) sau Baskonia.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Este un punct de vedere, ok oricum nu suntem de acord din cate vad eu. Oricum, cred că îl supraestimezi ușor pe Bennett, dar poate mă înșel. Nu cred că va face diferența, personal cred că nici măcar nu se apropie de clasa Vesely și Udoh, sau chiar de rivali precum Aion-Randolph. Vom vedea..

Poate că îl supraestim, dar îl menționez și insist pentru că acolo doare Fener cu Kalinic și Andic morți și Veseli nu pentru cei 4. Dacă Bennett joacă așa cum a făcut la turneul preolimpic din 16, atunci va avea un impact bun asupra Fener și îi va oferi ceva mai mult. Vom vedea dacă joacă sau trage ca în NBA. Îl poți compara doar cu Randolph și da chiar acum nu există comparație, Randolph este la un alt nivel.
 
Ultima editare:
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

@Bakounin: Vei vedea ca cu Bamberg va zbura ca si cu Baskonia.De asemenea, joaca cu Panathinaikos in cateva zile si desi chiar si cu o pierdere de pana la 24 de puncte ramane primul, din motive de prestigiu poate invinge meciul . Stiu ca are dificultati in meciul cu OSFP in Euroliga, toate echipele sunt competitive. Dar cum ar fi OSFP primul cu o victorie dupa ce a pierdut cu CSKA si Real? Oricum ar fi al treilea, cel putin pana se vor juca intre ele, plus acolo sunt alte meciuri la mijloc.

El ar fi pe primul loc (la egalitate) și nu ar urmari. Acum este o victorie înapoi și cu do or die între ei pentru că cu înfrângeri (cu Real-CSKA) pierde toate legăturile.
Momentan nu există jocuri-rezultate „ciudate”. Este foarte devreme și nimeni nu poate prezice evoluția.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Grupa A

CSKA, Real

Ne-au arătat tavanul și sunt înspăimântători. Cu atât mai mult Cska. Fundul lor este ultimele patru.


Grup de condiții speciale

Fener, Olimpiacos

Primul are loc clar de îmbunătățire. Al doilea este o sperietoare pentru mulți. Orașul va da aripi ambilor dacă sosește unul.


Semn de întrebare de grup

PAO

O clasă în sine. Exuberanță, anarhie, flanel. O combinație capabilă de ce e mai bun și mai rău în jocuri în care mingea va cântări puțin peste 1 kg, mai ales în deplasare.


Grupuri de instinct de grup

Wow, Steaua Roșie

Pe primul nu l-am apreciat pe primul loc, ceea ce nu pot spune despre al doilea care imi aduce aminte de frumoasele Partizan, povesti Zalgiris din trecut.

Trimis din iQ1453 utilizând funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

O mai spun, Traki trage un as, daca poti intr-o asemenea perioada, altfel uita de vis. Dacă Barca sau Efes obțin victorii ciudate, văd PAO împărțind o colibă...
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

ET telefon acasă : twis:

Cei 8 din Euroliga
2 greacă => OSFP, PAO
2 turcesc => Fener, Daroussafaka sau Efes
2 spaniolă => Real, Baskonia
+CSKA, Steaua Roșie
(Adică din 2 din cele 3 țări, plus omniprezenta CSKA și o echipă sârbă, pe care știm cu toții că le găsești peste tot în baschet).

Mă voi aventura să prezic perechile:
OSFP-Baskonia
PAO-Real
Fener-Erythros
CSKA-Darousafaka sau Efes
Sau vor juca OSFP-Erythros și Fener-Baskonia.
În câteva cuvinte, cred că în finala patru îi vom avea pe Fener, CSKA, unul grecesc și unul spaniol.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

[h=1]Navarro: „Am atins fundul. Ceea ce se întâmplă este inacceptabil”[/h]http://www.sport-fm.gr/article/3261857


[h=1]Barcelona sprijină Barzoka[/h]
http://www.sport-fm.gr/article/basket/stirizei-mpartzwka-i-mpartselona/3261746



Încerc să-mi imaginez dacă aceste lucruri s-ar fi întâmplat în Grecia, ce s-ar fi întâmplat cu Bartzokas, care repet a făcut alegeri penale din momentul în care a plecat, și continuă să greșească la fiecare meci. De la un punct încolo, accidentările și gentrificarea nu pot fi o scuză atunci când echipa dă semne de dezintegrare în aproape fiecare meci.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

ar fi bine să plece ca să nu meargă Lozeski acolo. De la sfârșitul lunii februarie până la mijlocul lunii martie, vom vedea unde vor fi echipele pentru pronosticul etapei a 8-a. Eu cred că Erythros cu OSFP va da totul pentru că va arde la Belgrad și nu va fi prietenos și nici nu va pierde. Va arde pentru o plasare mai bună, mai ales dacă va cădea cu o tsska, va face totul pentru a o evita și a învinge osfp-ul. Baskonia face acum o burtă, cred că și Erythros va face o burtă. Cel mai critic pentru OSFP este cu Darousafaka înăuntru și Fener afară. Dacă îi câștigă pe acești doi plus Real în SEF, ar putea fi în primii trei
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

ar fi bine să plece ca să nu meargă Lozeski acolo. De la sfârșitul lunii februarie până la mijlocul lunii martie, vom vedea unde vor fi echipele pentru pronosticul etapei a 8-a. Eu cred că Erythros cu OSFP va da totul pentru că va arde la Belgrad și nu va fi prietenos și nici nu va pierde. Va arde pentru o plasare mai bună, mai ales dacă va cădea cu o tsska, va face totul pentru a o evita și a învinge osfp-ul. Baskonia face acum burtă Cred că Erythros va face și o burtă. Cel mai critic pentru OSFP este cu Darousafaka înăuntru și Fener afară. Dacă îi câștigă pe acești doi plus Real în SEF, ar putea fi în primii trei

Baskonia a dat însă cea mai bună performanță ieri, mai bună decât dubla de la Madrid și poate cea mai bună și mai substanțială performanță de echipă din acest an în Euroliga. Și Barca poate fi un cadavru, dar cu siguranță au avut jocuri mult mai rele anul acesta.
Laprovitola, in scurtul timp in care a jucat (a reusit sa dea 5 pase decisive) a aratat ca este capabil sa schimbe balanta in Baskonia, poate chiar in turneu.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

La Stoiximan, Fener era acum al doilea favorit la victorie cu 3,75. CSKA 3,00, Real a căzut pe a treia favorită cu 4,00.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Cea mai mare parte a lumii, la fel ca toate casele de pariuri, favorizează CSKA, Fenerbahce și Real M. Nu pot exclude Olympiakos, Darussafaka și Baskonia.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

De îndată ce se dovedește că bascii nu au un singur jucător care să poată juca defensivă (nu există Badiger pe perimetru și Voightman Diop în vopsea), nu se duc nicăieri. Și Sito e bun, îmi place de el, dar nu poate face față situațiilor din Euroliga, cel puțin nu încă. Darushafaka este personificarea impermanenței. Dacă nu ar fi fost Blatt, ar fi fost deja interzis. CSKA are probleme pe banca sa, s-a văzut și astăzi cu Unix, că ori de câte ori au ieșit principalii jucători Unix a acoperit imediat diferențele de 10 puncte.
Bennett nu s-a adaptat și cred că e mai gras decât Sofo acum. Fără ca Bennett să înceapă să joace baschet, Fener îl va pierde din nou.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

28/1 vorbeam de Baskonia. Dacă merge Φ4 tsska fan real osfp. Văd un ultim fener real și Yule îl ridică
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Cred că Darushafa va ajunge la 16 victorii (plătind 1,87 casei de pariuri), ceea ce nu este garantat să-i ofere un loc în top 8. Meciul din această seară este decisiv pentru turci. Dacă vor câștiga în seara asta, iau de la sine înțeles că se vor califica pentru knockout. Dar chiar și cu o pierdere, ei rămân puternici în joc. Cele 4 victorii pe care le estimez că le vor face nu includ, desigur, posibila lor victorie astăzi.

Baskonia a coborât la ora 20,00 pentru a câștiga. orice persoană norocoasă care l-a cumpărat înainte de dubla în Fener va avea oportunități de plată confortabilă și bună cu cash out ulterior. Cred că Baskonia este (sau ar trebui să fie) echipa pe care toate echipele din divizia a 4-a ar vrea să o evite. Bun pentru Real, nu vorbesc despre asta. sau înălțimea sau adâncimea bascilor, dar dacă reușesc să-și stabilizeze performanța atunci nu mă va surprinde dacă se regăsesc în finalul 4 pentru al doilea sezon la rând, dimpotrivă.

Dacă Asteras învinge Olympiakos, ei sunt pe cal pentru locul 8. Efes cu avântul pe care îl are și după ce și-a transformat sediul într-o cetate inexpugnabilă și cred că e greu să pierzi locul 8, în sensul că mereu câștigă acasă.

În situația în care stau lucrurile, singura echipă aflată în competiție pentru locul 8, fără a fi în el, este Darushafa. După cum am spus, cred că va obține 4 victorii și chiar și cu ele are speranțe. Dacă, spun dacă, câștigă în seara asta, cred că trece și cineva trebuie lăsat afară. PENTRU CINE BAT CLOPOTELE;; Pentru PAO și Astera sună. Dacă Asteras trece prin Milan și apoi învinge Olympiakos, PAO, care l-a ținut pe periculosul Pascual și este în prag de panică, ar trebui să înceapă să tremure. Meciul împotriva lui Real este să faci sau să mori. Dacă nu o obține, șansele ca el să fie eliminat vor fi mai mari decât calificarea, chiar și la 49-51.
 
Răspuns: câștigătorul Euroleague 2017

Fener a avut un câștig din înfrângerea de ieri, Bennett, care, după cum am scris, este variabila din ecuație care poate duce la râvnitul titlu. Pentru prima dată ieri a arătat că începe să se adapteze. A arătat chiar că poate sta la 5, deoarece cu volumul lui se umple (la propriu : twis: ) racheta. Udo și Vesely nu pot amenința în afara liniei. Dar imaginați-vă o formație de condiții speciale cu Bennett și Andics în prima linie, chiar și pentru câteva minute, ce tulburare și confuzie poate provoca apărării adverse (concluzie: Obradovic este mare, ce vedeți acum, văd alții a doua zi mâine. Hei, ce am citit despre alegerea lui Zoch a lui Bennett și cât de proaste face el în străinătate. La fel și cu Nunnally, desigur. Bineînțeles că oamenii care scriu astfel de lucruri pur și simplu nu înțeleg). De atunci. 1 Draft a arătat că are încredere în sine, are încredere, deoarece prin introducerea mingii pe perimetru, chiar dacă ecranul dreapta-reușit departe de minge nu a fost făcut, i-a luat pe cei trei fără să se gândească. Fener are nevoie de el, au nevoie de bunul Bennett care muncește mult pe teren, chiar și pentru 10-15’ pentru a putea ridica cupa.
 
Ultima editare:

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
    Ertzan Ertzan: Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating