Sistem economic pentru baschet

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Alegerea concursuri 7 în baschet, fără noi care nu sunt niciodată endeiaferei începe și suma va lixoun.Stis cele mai multe companii, atunci când acesta este de peste 1,90 în mod necesar va fi sub 1,91 sau mai mult la antitheto.Symplironoume 13 următoarele coloane cu peste si sub același 13 cu corespunzătoare în conformitate cu numerele 1234567 cu meciurile dialexame.1245-1267-1347-1356-2346-2357-4567-1237-1346-1567-3457-2356-2467
Cu toate că dezvoltarea mea variabilă are rezultate bune cu curse 7 13 cu siguranță succese, cu curse cu siguranță succese 6 5-6, curse 5 cu siguranta banii mei piso.me succese în jurul valorii de 4 37,5 la 1 milioane pentru / 2 pariu mou.Einai alegerea dvs. de a alege suma pe care a pus de exemplu, cea mai mică valoare 2.60 ai câștiguri nete 17.To sistemul ajustează handicapul și suficient pentru a fi 1.90 și noroc în sus bune în toate eforturile dumneavoastră de baschet.

stxma

Membru bine-cunoscute
1 Oct 2008
1,119
326
83
Cu toate că dezvoltarea mea variabilă are rezultate bune cu curse 7 13 cu siguranță succese, cu curse cu siguranță succese 6 5-6, curse cu siguranta 5 mele succese bani piso.me în jurul 4 37,5 la 1 milioane pentru / 2 pariul meu.
Care variabilă este exact ca, de exemplu, amplificatorul?

25897

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63

Vedeți atașamentul 25897
[/ Quote

Vedeți atașamentul 25897
Bucuros ne răspunde la prietenul tău stxma întrebare cu privire la sistemul de inserez care seamănă cu baza rasei în starea 4 5 în 7.Kapoies pagini dau și productivitatea medie 1,60.akolouthontas, dar dacă faci calculele , veți vedea că, cu astfel de randamente nici o companie nu vă oferă nici o restituire de miza chiar și atunci când găsești curse 5 .ca doar o modalitate de a obține cu 75 50 și nu cu garanția din spate 100.me cere curse 7, numai 2 rezultate în 4adhes, 1,90 și re, Me acest concept și doar câteva coloane de mai sus, considerat sistemul meu ca o variabilă amplificată cu puțin bani și puțin risc. Succesul tău.

• Aprecieri
reacţii: stxma

SERRES

Membru activ
18 Jan 2006
76
204
33
71
SERRES
Ne pare rau (dar dacă am înțeles corect) ar trebui să completeze cupoane 26 13 13 cu meOVER și SUB.

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Ne pare rau (dar dacă am înțeles corect) ar trebui să completeze cupoane 26 13 13 cu meOVER și SUB.
SERRES prieten este absolut corect este 13 4 la 13 peste și sub .Ennoeitai că cel mai simplu mod este pe internet, în cazul în care aveți nevoie de foarte puțin timp pentru succesul anaptyxi.Kali.

qazdas

Membru activ
14 Aug 2018
142
77
28
Nu ar fi „mai ușor” de combinat cu sub în bilete?
Dacă am înțeles corect pentru a obține miza înapoi la 5 de la jocuri 7 pe care o alegeți pentru a avea același efect, fie sub sau peste, și aveți un profit sau au ajuns sub 6 sau 6 peste.
Ceea ce vreau să spun și să mă ierte dacă am înțeles greșit ceva este că, alegând în meciurile „orbe”, ai nevoie de o doză suficientă de noroc pentru a obține 5 sau 6 sau chiar 7 aceleași rezultate.
(Cu toată buna dispoziție)

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Dacă am înțeles corect pentru a obține miza înapoi la 5 de la jocuri 7 pe care o alegeți pentru a avea același efect, fie sub sau peste, și aveți un profit sau au ajuns sub 6 sau 6 peste.
Ceea ce vreau să spun și să mă ierte dacă am înțeles greșit ceva este că, alegând în meciurile „orbe”, ai nevoie de o doză suficientă de noroc pentru a obține 5 sau 6 sau chiar 7 aceleași rezultate.
prietenul cu qazdas Răspuns sou.Mporeis bucuros în cauză pentru a pune amestecate peste și sub deoarece au încredere într-o predicție sou.Se acest caz, dacă doriți să joace doar 7 4 prime care garantează o siguranță cu siguranță 5 cu siguranță 6 3 la 7 7 cu siguranta.

Argint

Câștigător de victorie 2010
30 și 2005
5,648
2,420
113
38
Orașul Katerini
Bună seara ... o să fac puțină matematică ...

Mă bat joc de 7 ... Sunt șanse ...

(1) Ambele 7 U și sau 7 O ................................. 2 / 128
(2) 6 U sau 6 C ........................................ .... 14 / 128
(3) 5 U sau 5 O ........................................ .... 42 / 128
(4) 4 U sau 4 C ........................................ .... 70 / 128

Spuneți că joc 128 ori ... așa că voi plăti 128 * 2,60 = 332,8 €
În mod normal (1) va ieși 2 ori ... așa că voi câștiga 2 ori de la 17 €, deci 34 €
(2) va fi 14 ori, așa că voi câștiga 14 ori de la 6 1,31 = 7,86 110 € XNUMX €
(3) va ieși din 42 pentru a-mi primi banii înapoi, deci 42 * 2,6 = 109,2
(4) va fi 70 ori când 37,5% dintre aceștia vor primi jumătatea mizei înapoi, adică 27 ori voi primi de la 1,30 €, deci 35,1 €

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 € returnează

Deci, sunt în 45 în rake.

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Bună seara ... o să fac puțină matematică ...

Mă bat joc de 7 ... Sunt șanse ...

(1) Ambele 7 U și sau 7 O ................................. 2 / 128
(2) 6 U sau 6 C ........................................ .... 14 / 128
(3) 5 U sau 5 O ........................................ .... 42 / 128
(4) 4 U sau 4 C ........................................ .... 70 / 128

Spuneți că joc 128 ori ... așa că voi plăti 128 * 2,60 = 332,8 €
În mod normal (1) va ieși 2 ori ... așa că voi câștiga 2 ori de la 17 €, deci 34 €
(2) va fi 14 ori, așa că voi câștiga 14 ori de la 6 1,31 = 7,86 110 € XNUMX €
(3) va ieși din 42 pentru a-mi primi banii înapoi, deci 42 * 2,6 = 109,2
(4) va fi 70 ori când 37,5% dintre aceștia vor primi jumătatea mizei înapoi, adică 27 ori voi primi de la 1,30 €, deci 35,1 €

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 € returnează

Deci, sunt în 45 în rake.
Tipule coechipierul de argint, citiți cu atenție analiza și s'efcharisto.Apo zi coincidență înainte de ieri am închis timp 14 pentru sistemul meu și citat cu ONESTITATE ABSOLUTĂ rezultate tou.4 ori X = 13 67,6 ------ 2 foresCh6 = 15.6 ----- 1 timp CH5 = 6,5 ------- 7 ori nu a reușit valoarea -18,20.Synoliki 36.4.Apo 19 / 5 și prima dată a scris că cazul .pou AAR plutitoare pare că din moment ce acestea dat am eșuat și .... înghiți grebla, vă doresc întotdeauna succes în faptul că acestea joacă.

Argint

Câștigător de victorie 2010
30 și 2005
5,648
2,420
113
38
Orașul Katerini
Tipule coechipierul de argint, citiți cu atenție analiza și s'efcharisto.Apo zi coincidență înainte de ieri am închis timp 14 pentru sistemul meu și citat cu ONESTITATE ABSOLUTĂ rezultate tou.4 ori X = 13 67,6 ------ 2 foresCh6 = 15.6 ----- 1 timp CH5 = 6,5 ------- 7 ori nu a reușit valoarea -18,20.Synoliki 36.4.Apo 19 / 5 și prima dată a scris că cazul .pou AAR plutitoare pare că din moment ce acestea dat am eșuat și .... înghiți grebla, vă doresc întotdeauna succes în faptul că acestea joacă.
Aș vrea să fi fost întotdeauna atât de norocos! Bună continuitate în munca ta ...

Trimis de la Notă 3 cu ajutorul funcției Tapatalk

• Aprecieri
reacţii: qazdas

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
107
168
43
Din momentul în care joci fără a fi interesat de ceea ce pariezi, este o chestiune de timp pentru Silver să-ți spună ce se întâmplă. Nu a fost acum, nu poate fi în foile următoare 100, dar va deveni în cele din urmă și asta e sigur. Atunci când aveți persoane 10 și scaune 9, precum și în curs de dezvoltare, 1 va rămâne mereu în poziție verticală. Astfel de sisteme au fost testate în trecut și rezultatul lor a fost întotdeauna același. Nu are sens să încercați să descoperiți calea cu ceva dovedit matematic că duce la eșec. Sau vei juca pariurile care au valoare și va câștiga sau va dedica ore interminabile pentru nimic și la sfârșitul rake-ul va mânca banii.

Dacă joci pentru cavaleria ta și nu-ți pasă de profit, atunci bine, te descurci bine și joci în timp ce joci. Dar dacă vrei să câștigi pe termen lung atunci să joci în timp ce joci este puțin probabil.

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Din momentul în care joci fără a fi interesat de ceea ce pariezi, este o chestiune de timp pentru Silver să-ți spună ce se întâmplă. Nu a fost acum, nu poate fi în foile următoare 100, dar va deveni în cele din urmă și asta e sigur. Atunci când aveți persoane 10 și scaune 9, precum și în curs de dezvoltare, 1 va rămâne mereu în poziție verticală. Astfel de sisteme au fost testate în trecut și rezultatul lor a fost întotdeauna același. Nu are sens să încercați să descoperiți calea cu ceva dovedit matematic că duce la eșec. Sau vei juca pariurile care au valoare și va câștiga sau va dedica ore interminabile pentru nimic și la sfârșitul rake-ul va mânca banii.

Dacă joci pentru cavaleria ta și nu-ți pasă de profit, atunci bine, te descurci bine și joci în timp ce joci. Dar dacă vrei să câștigi pe termen lung atunci să joci în timp ce joci este puțin probabil.
prieteni buni dedica Anon ceva timp pentru a înțelege gândirea și trebuie să recunosc că am văzut undeva o rivalitate. dacă nu fac o greșeală. Sunt 61 de ani și au avantajul, .eftychos pentru mine înainte de a face nici o postare, a verifica it 10 fores.Egrapsa o variabilă în limba greacă în speranța că poate ajuta unul, evitând dezvoltarea integrală și punerea o îmbunătățire a 5 zer în 7.Gnomi perspectiva mea este că prietenii de pe forum este de a oferi gândurile lor, în speranța întotdeauna katanoisi.Gi'afto reciprocă Văzut Evitați expresii ca ...... oameni 10 9 în scaune ...... chavales ... că au fost testate și eșuate ... Nu am prevăzut nici una c Se poate pune în mod alternativ, cei care încă mai vrea curse și 1 n și NR, în combinație cu handicap în baschet sau peste în under.Sou pe care doriți întotdeauna rezultate bune.

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
107
168
43
Nu e vorba de rivalitate, nici de personal, dar așa sunt lucrurile. În majoritatea covârșitoare a acestora, cei care se ocupă de astfel de sisteme pierd bani în timp dintr-un simplu motiv. Se concentrează asupra lucrurilor greșite. In schimb, care cauta jocurile 1-2 care vă va oferi avantajul de ai petrecut cu privire la modul de a umple un cupon cu lupte 5 și 10 și cum să faci jonglerie dvs. să plătească cât mai puțin posibil și să obțină cât mai mult posibil mai mult. Care este, practic, prea contradictoriu, deoarece doriți să reduceți riscul și pe de altă parte să măriți profitul. În acest efort, singurul lucru pe care îl gestionați este de a pune lupte cu valoare negativă multiplicat atunci când sunt puse în sistem și se termină grebla rezumat mănâncă banii.

stxma

Membru bine-cunoscute
1 Oct 2008
1,119
326
83
4 ori x 13 = 67,6
2 oriX6 = 15.6
1 ori X5 = 6,5
7 pierdut pierdut -18,20
Valoarea totală 36.4.

Nu înțeleg analiza pe care o vedeți clar!

1 ori * 5 = 6,5
Vrei să spui că ai 5ary și ți-ai dat 2 4? Dacă da, 6,5 are dreptate?

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,435
958
113
Raționamentul ambelor este corect, după părerea mea. Nu cred că este un sistem „obțineți 2 echipe de koutourou”, dar din punct de vedere logic vreau un minim de 13/7 pentru a obține ceva, întotdeauna cu predicție.
Și are sens dacă nu puteți prinde cel puțin jumătate + 1 în performanța 1,90, nu puteți câștiga pe termen lung. Dacă nu ajustați pariul.

• Aprecieri
reacţii: SERRES

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
63
Raționamentul ambelor este corect, după părerea mea. Nu cred că este un sistem „obțineți 2 echipe de koutourou”, dar din punct de vedere logic vreau un minim de 13/7 pentru a obține ceva, întotdeauna cu predicție.
Și are sens dacă nu puteți prinde cel puțin jumătate + 1 în performanța 1,90, nu puteți câștiga pe termen lung. Dacă nu ajustați pariul.
[/ QUOT
Coechipierul Larry nu a vorbit nicăieri despre curse 13 .Milisa numai pentru coloane 7.Oi 26 pe care le vedeți este pentru curse 7 .Atunci am scris că nu suntem interesați care este .ennoousa pe care le puteți alege pentru tine 7 crezi că va trece prin sau cel mai puțin la 6 seara 5.PAME XIGIOUMASTE de mai jos pentru PAREXIGIOUMASTE, și nu se temea de 1,90 să nu se grăbească și să aștepte pentru Semptevri în cazul în care cele mai multe companii dau evenimentele 1,93 2. De exemplu, pentru cei care se tem de fantoma ratonului, poate fi ușor pentru 2,60 să se scufunde până la 18 și să o lase să stea oriunde este. Ce se va întâmpla pe termen lung și nici eu nu știu sau nici unul dintre noi aici în mijloc și îmi pare rău?

• Haha
reacţii: kerkireos

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,435
958
113
Coechipierul Larry nu a vorbit nicăieri despre curse 13 .Milisa numai pentru coloane 7.Oi 26 pe care le vedeți este pentru curse 7 .Atunci am scris că nu suntem interesați care este .ennoousa pe care le puteți alege pentru tine 7 crezi că va trece prin sau cel mai puțin la 6 seara 5.PAME XIGIOUMASTE de mai jos pentru PAREXIGIOUMASTE, și nu se temea de 1,90 să nu se grăbească și să aștepte pentru Semptevri în cazul în care cele mai multe companii dau evenimentele 1,93 2. De exemplu, pentru cei care se tem de fantoma ratonului, poate fi ușor pentru 2,60 să se scufunde până la 18 și să o lase să stea oriunde este. Ce se va întâmpla pe termen lung și nici eu nu știu sau nici unul dintre noi aici în mijloc și îmi pare rău?

Prieten 1000 Îmi pare rău, am înțeles greșit, credeam că ai meciuri 13 și ai pus 7 / 13 cu siguranță pe 4.

După cum spui, este încă mai rău. De obicei, vei prinde 4 și te vei pune. Și, de asemenea:

Dacă am bătut 4 / 7, de ce să nu jucăm 4 * 1,9 = 7,60 și să obținem 10% din acest capitol de fiecare dată?

• Aprecieri
reacţii: X este BettLadden

BLIZARD

Membru activ
30 Nov 2012
515
168
43
Jucătorul de aici a ales atât sub și peste din EVERY RACE ... el a pus 7 overs într-un sistem propriu și 7 în loc de aceleași curse într-un singur sistem.
Deci, nu are nimic de-a face cu un singur ... dacă joci singuri aceste puncte 14, 7 întotdeauna de la 14 va câștiga și vei avea întotdeauna pierdere 5% rake.

Aici au venit 5 overs va câștiga, dar 5 Anders să vină din nou, va câștiga pentru că are sisteme 2 și un câștig de 5 7
Dacă aveți selecțiile în sistemul 1 și celălalt, veți câștiga dacă prindeți 5 sau dacă primiți 2

De exemplu, dacă cineva este un jucator foarte prost și pierde în mod constant ... jucând acest sistem va vedea că el a prins doar 2 și va câștiga prin opusul :)
Dacă meciurile sunt oarecum amestecate, o ploaie în fotbal sau este ziua pentru baschet, pentru că este rece și nu intră în nimic, veți profita de avantajele sistemelor împotriva călugărului
(single-urile au avantajul de a găsi cote mai bune pe sefi diferite)

Le-am înțeles bine; este vara .... originala Nu am vazut un sistem pe care stii ca jumatate va castiga, dar nu incerc ...

• Aprecieri
reacţii: stxma

Predictii

• 13: 30
    ERT Sports 4
    • Doxa Drama - Chania
  • 14: 00
    ERT Sports 5
    • Diagoras Rhodes - Ierapetra
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Manchester City
    ERT Sports 1
    • Ionikos - Ergotelis
    ERT Sports 2
    • Xanthi - Apollon Larissa
    ERT Sports 3
    • Levadiakos - AE Karaiskakis
  • 15: 30
    ERT3
    • AO Trikala - Panachaiki
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    Novasports 1HD
    • Sassuolo - Napoli
    Novasports 3HD
    • Essen - Holstein Kiel
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAS Ioannina
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Burnley - Leicester
    Novasports Extra 1
    • Lyon - Rennes
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Sheffield United - Aston Villa
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Milano - Udinese
    Novasports 3HD
    • Leipzig - Wolfsburg
    Novasports 4HD
    • Minut cu minut Serie A
    Novasports 24 HD
    • Fiorentina - Roma
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Sevilla
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Barcelona - Sevilla
    Novasports 24 HD
    • Heerenveen - Ajax
    Novasports Extra 1
    • Lille - Marsilia
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Crystal Palace - Manchester United
    Novasports 4HD
    • Unics Kazan - Andorra
    ERT3
    • Nijni Novgorod - AEK
    ERT3
    • Letonia - Grecia
    Novasports 2HD
    • Baskonia - Olympiacos
    Novasports 5HD
    • Armani Milano - Fenerbahce
    ERT3
    • Olympiacos - Hapoel Tel Aviv
  • Mâine 04-03-2021
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Houston Rockets - Brooklyn Nets
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Maria Sakkari - Madison Keys
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Galatasaray - Beziers
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Maaseik - Zenit St. Petersburg
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
Chat general
Ajutor utilizatori
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Sisteme variabile în termeni." în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Luna fericita alania
  • PANATHA PANATHA:
    Definiția meciului Lamia-AEL al celui de-al 21-lea meci al Super League Interwetten din 10 martie a fost anunțată de autoritatea organizatoare a campionatului.
  • PANATHA PANATHA:
    Câștigător pentru al 24-lea joc al Super League o vernos :p : sus: : ROFLMAO: în mod corespunzător;
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Σωστοοοοος
  • BetLaden BetLaden:
    Prieten Klso luna ... multumesc pentru actualizare. Ești o sferă ...
  • PANATHA PANATHA:
    Ok, a fost ușor ... din moment ce ai pregătit rezultatele de ieri
  • Ertzan Ertzan:
    Esti sigur? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    pentru cine, dacă sunt sigur? că le-a pregătit sau dacă le are corect; : ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    dacă ești sigur că a înțeles :p
  • PANATHA PANATHA:
    a Nu voi răspunde .... îl voi lăsa cu îndoială!
  • BetLaden BetLaden:
    Hahaha bine ...
    Îți voi arăta (Bubble)
    +1
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Pariuri transfrontaliere către Grecia" în Știrile pieței de pariuri.
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    hahaha ... ei bine ... îți arăt (Bubble)
    Ai uitat emailul sau l-ai trimis și nu l-ai primit ??
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden a spus:
    după cum puteți vedea, ei v-au luat și lucrează pentru voi, eu nu vă fac asta niciodată : paidi:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Colonie ..." în Pachete de conversații.
  • Okoński Okoński:
    a intrat din nou Theodore ???
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
    Nu spunem Mântuire. A spune că Dimitris Fragioglou i-a scris lui googlareis și a găsit-o ok este mâncat. Dar Bubble? ce este aceasta bula? precum se spune în satul meu :p : pește: : agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Lasă-l pe Chlapatsas să vină să-l vadă și să intenteze un proces cu avocatul Alexis ,,,,,
  • BetLaden BetLaden:
    :D:D:D:D Sunt topit ... ce esti ....
  • PANATHA PANATHA:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...

Mă bucur că vă faceți autocritica, deoarece sper și că alții vor face același lucru pentru înfrângerea nedreaptă din această seară : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Nu te curaja ... maine vei avea 0/2 ...
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea:
    BetLaden BetLaden: Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea: