Sistem financiar pentru baschet

Diokar

New Member
19 și 2019
28
13
3
66
Alegem 7 meciuri de baschet fara a ne interesa cine sunt, cand incep si cat timp se vor termina.In majoritatea companiilor, cand over-ul este 1,90, under-ul va fi neaparat 1,91 sau invers.Completam urmatoarele 13 coloane. cu peste și același 13 cu sub potrivirea numerelor 1234567 cu cursele pe care le-am ales.1245-1267-1347-1356-2346-2357-4567-1237-1346-1567-3457-2356-2467
Deși dezvoltarea mea este variabilă, am rezultate bune, cu 7 curse sigur 13 reușite, cu 6 curse sigur 5-6 reușite, 5 curse sigur îmi înapoiez banii.cu 4 reușite cam 37,5 la sută pentru 1/2 din pariul meu .Este alegerea dvs. să alegeți suma pe care o veți paria, de exemplu cu cea mai mică valoare 2.60 aveți un profit net de 17. Sistemul se adaptează și la handicapul la baschet atâta timp cât acesta este 1.90 și din nou Succes bun în toate dvs. eforturi.
 
Deși dezvoltarea mea este variabilă, am rezultate bune, cu 7 curse sigur 13 reușite, cu 6 curse sigur 5-6 reușite, 5 curse sigur îmi înapoiez banii.cu 4 reușite cam 37,5 la sută pentru 1/2 din pariul meu .
Ce variabilă este exact, de exemplu, așa sau întărită?

25897
 
Ce variabilă este exact, de exemplu, așa sau întărită?

Vedeți atașamentul 25897
[/ Quote
Ce variabilă este exact, de exemplu, așa sau întărită?

Vedeți atașamentul 25897
Multumesc ca ai raspuns la intrebarea ta, prietene stxma, referitor la sistemul pe care mi l-ai atasat, care este asemanator cu baza curselor in 4s cu o rata de 5 din 7. Unele pagini iti dau si o rata medie de rentabilitate de 1,60 urmând-o, dar dacă faci calculele tale, vei vedea că cu astfel de returnări nicio companie nu îți dă rambursarea pariului tău chiar și atunci când găsești 5 curse.Singura modalitate de a intra cu 75 și nu cu 50 sau 100. cu o garanție de rambursare este să ceri 7 curse, doar 2 rezultate în 4 ade, randament 1,90 și înapoi, Cu acest concept și doar câteva coloane mai sus, consider sistemul meu ca o variabilă îmbunătățită cu bani puțini și riscuri mici.. Succes.
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma
Îmi pare rău (dar dacă am înțeles bine) trebuie să completez 26 de fișe, 13 cu OVER și 13 cu SUB.
 
Îmi pare rău (dar dacă am înțeles bine) trebuie să completez 26 de fișe, 13 cu OVER și 13 cu SUB.
Îmi pare rău (dar dacă am înțeles bine) trebuie să completez 26 de fișe, 13 cu OVER și 13 cu SUB.
Prietene SERRES, ai perfecta dreptate, sunt 13 4 pentru over si 13 pentru under.Inseamna ca cea mai usoara cale este pe internet unde dureaza foarte putin timp pentru dezvoltare.Bafta.
 
Nu ar fi „mai ușor” să combine over cu under în rapoarte?
Dacă am înțeles bine, pentru a vă recupera pariul, 5 din cele 7 jocuri pe care le alegeți trebuie să aibă același rezultat, fie sub, fie peste, iar pentru a obține profit, fie 6 trebuie să vină sub, fie 6 peste.
Ceea ce încerc să spun și iartă-mă dacă am greșit cu ceva, este că atunci când alegi meciuri orbește, ai nevoie de noroc pentru a obține 5 sau 6 sau chiar 7 din aceleași rezultate.
(Cu toată voie bună)
 
Nu ar fi „mai ușor” să combine over cu under în rapoarte?
Dacă am înțeles bine, pentru a vă recupera pariul, 5 din cele 7 jocuri pe care le alegeți trebuie să aibă același rezultat, fie sub, fie peste, iar pentru a obține profit, fie 6 trebuie să vină sub, fie 6 peste.
Ceea ce încerc să spun și iartă-mă dacă am greșit cu ceva, este că atunci când alegi meciuri orbește, ai nevoie de noroc pentru a obține 5 sau 6 sau chiar 7 din aceleași rezultate.
(Cu toată voie bună)
Nu ar fi „mai ușor” să combine over cu under în rapoarte?
Dacă am înțeles bine, pentru a vă recupera pariul, 5 din cele 7 jocuri pe care le alegeți trebuie să aibă același rezultat, fie sub, fie peste, iar pentru a obține profit, fie 6 trebuie să vină sub, fie 6 peste.
Ceea ce încerc să spun și iartă-mă dacă am greșit cu ceva, este că atunci când alegi meciuri orbește, ai nevoie de noroc pentru a obține 5 sau 6 sau chiar 7 din aceleași rezultate.
(Cu toată voie bună)
Prietene qazdas, iti raspund cu placere la intrebare. Poti pune amestecat peste si sub atata timp cat ai incredere in predictia ta. In acest caz, poti, daca vrei, sa joci doar primele 7 4 care sunt garantate cu siguranta cu 5 unul mereu sau cu 6 sigur 3 cu 7 sigur 7.
 
Buna seara amice...fac niste matematica...

Joc 7 meciuri... Cotele sunt...

(1) Toate 7 U sau toate 7 O.................................2/128
(2) Cele 6 U-uri sau 6 O-uri................................................. ....14 /128
(3) Cele 5 U sau 5 O ..................................................42/ 128
(4) Cele 4 U-uri sau 4 O-uri................................................. ....70 /128

Să zicem că joc de 128 de ori...deci voi plăti 128*2,60=332,8€
În mod normal (1) va ieși de 2 ori... așa că voi câștiga de 2 ori de la 17 €, deci 34 €
(2) va ieși de 14 ori, așa că voi câștiga de 14 ori din 6 bilete de 1,31=7,86 €, deci 110 €
(3) va fi 42 când îmi primesc banii înapoi, deci 42*2,6=109,2 €
(4) va ieși de 70 de ori din care 37,5% voi primi jumătate din pariu înapoi, adică de aproximativ 27 de ori voi primi de la 1,30 €, deci 35,1 €

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 EUR rambursări

Cu alte cuvinte, am vreo 45 de euro bani pe care i-a mâncat grebla.
 
Buna seara amice...fac niste matematica...

Joc 7 meciuri... Cotele sunt...

(1) Toate 7 U sau toate 7 O.................................2/128
(2) Cele 6 U-uri sau 6 O-uri................................................. ....14 /128
(3) Cele 5 U sau 5 O ..................................................42/ 128
(4) Cele 4 U-uri sau 4 O-uri................................................. ....70 /128

Să zicem că joc de 128 de ori...deci voi plăti 128*2,60=332,8€
În mod normal (1) va ieși de 2 ori... așa că voi câștiga de 2 ori de la 17 €, deci 34 €
(2) va ieși de 14 ori, așa că voi câștiga de 14 ori din 6 bilete de 1,31=7,86 €, deci 110 €
(3) va fi 42 când îmi primesc banii înapoi, deci 42*2,6=109,2 €
(4) va ieși de 70 de ori din care 37,5% voi primi jumătate din pariu înapoi, adică de aproximativ 27 de ori voi primi de la 1,30 €, deci 35,1 €

34 + 110 + 109,2 + 35,1 = 288,3 EUR rambursări

Cu alte cuvinte, am vreo 45 de euro bani pe care i-a mâncat grebla.
Prietenul meu Silver, am citit cu atentie analiza ta si iti multumesc.Din coincidenta ieri mi-am inchis sistemul pentru a 14-a oara si te citez cu CINTETITATE ABSOLUTA rezultatele.de 4 ori X 13=67,6-------2 oriX6= 15.6-----1 data X5=6,5-------de 7 ori ratat -18,20.Valoarea totala 36.4.Din 19/5 si din prima data am scris ca este o variabila.deci se pare ca din ce mi-a dat sunt si eu pierdut....inghitit de grebla?Iti doresc mult noroc in orice vei juca.
 
Prietenul meu Silver, am citit cu atentie analiza ta si iti multumesc.Din coincidenta ieri mi-am inchis sistemul pentru a 14-a oara si te citez cu CINTETITATE ABSOLUTA rezultatele.de 4 ori X 13=67,6-------2 oriX6= 15.6-----1 data X5=6,5-------de 7 ori ratat -18,20.Valoarea totala 36.4.Din 19/5 si din prima data am scris ca este o variabila.deci se pare ca din ce mi-a dat sunt si eu pierdut....inghitit de grebla?Iti doresc mult noroc in orice vei juca.
Să fii mereu atât de norocos! Spor la munca...

Trimis de la Notă 3 cu ajutorul funcției Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Prietenul meu Silver, am citit cu atentie analiza ta si iti multumesc.Din coincidenta ieri mi-am inchis sistemul pentru a 14-a oara si te citez cu CINTETITATE ABSOLUTA rezultatele.de 4 ori X 13=67,6-------2 oriX6= 15.6-----1 data X5=6,5-------de 7 ori ratat -18,20.Valoarea totala 36.4.Din 19/5 si din prima data am scris ca este o variabila.deci se pare ca din ce mi-a dat sunt si eu pierdut....inghitit de grebla?Iti doresc mult noroc in orice vei juca.
Deoarece joci fără să-ți pese de ce pariezi, este doar o chestiune de timp până să se întâmple ceea ce ți-a spus Silver. Nu s-a întâmplat acum, s-ar putea să nu se întâmple în următoarele 100 de bilete, dar la un moment dat se va întâmpla și acesta este singurul lucru sigur. Când aveți 10 persoane și 9 scaune, indiferent de modul în care le-ați desfășura, va rămâne întotdeauna 1 în picioare. Astfel de sisteme au fost încercate în trecut și rezultatul lor a fost întotdeauna același. Nu are rost să încerci să descoperi roata cu ceva despre care s-a dovedit matematic că duce la eșec. Fie vei plasa pariuri care au valoare și câștig, fie vei petrece ore nesfârșite degeaba și în cele din urmă rake-ul îți va mânca banii.

Dacă joci pentru banii tăi și nu îți pasă de profit, atunci ok, te descurci bine și joci așa cum joci. Dar dacă vrei să câștigi pe termen lung, atunci joci așa cum joci, acest lucru este mai mult sau mai puțin probabil.
 
Deoarece joci fără să-ți pese de ce pariezi, este doar o chestiune de timp până să se întâmple ceea ce ți-a spus Silver. Nu s-a întâmplat acum, s-ar putea să nu se întâmple în următoarele 100 de bilete, dar la un moment dat se va întâmpla și acesta este singurul lucru sigur. Când aveți 10 persoane și 9 scaune, indiferent de modul în care le-ați desfășura, va rămâne întotdeauna 1 în picioare. Astfel de sisteme au fost încercate în trecut și rezultatul lor a fost întotdeauna același. Nu are rost să încerci să descoperi roata cu ceva despre care s-a dovedit matematic că duce la eșec. Fie vei plasa pariuri care au valoare și câștig, fie vei petrece ore nesfârșite degeaba și în cele din urmă rake-ul îți va mânca banii.

Dacă joci pentru banii tăi și nu îți pasă de profit, atunci ok, te descurci bine și joci așa cum joci. Dar dacă vrei să câștigi pe termen lung, atunci joci așa cum joci, acest lucru este mai mult sau mai puțin probabil.
Bună, prietene, am petrecut mult timp să-ți înțeleg gândirea și trebuie să mărturisesc că am văzut o rivalitate la un moment dat. daca nu gresesc. Am 61 de ani si am avantajul, din fericire pentru mine, inainte de a face orice postare, verific de 10 ori. Am scris o variabila in GRECA sperand sa ajut poate pe cineva, evitand dezvoltarea deplina si punand o imbunatatire a termenul 5 din 7. Opinie Cred ca scopul prietenilor forumului este de a-si oferi gandurile, sperand mereu la intelegere reciproca.De aceea, dupa cum vezi, am evitat fraze ca ...... 10 oameni in 9 scaune ...... havales... ..sau ca astfel de lucruri s-au incercat si nu au reusit....nu am incurajat pe nimeni, desi alternativ cineva poate pune cate curse vrea, chiar si 1 si DE in combinatie sau cu handicap la baschet sau cu peste sau cu under.Va doresc toate cele bune rezultate bune.
 
Nu este o chestiune de rivalitate sau personală, dar așa stau lucrurile. În marea majoritate a acestora, cei care se ocupă de astfel de sisteme pierd bani în timp dintr-un motiv simplu. Se concentrează pe lucrurile greșite. Adică, în loc să cauți cele 1-2 jocuri care îți vor oferi avantaj, îți petreci timpul cum să umpli o carte cu 5 și 10 jocuri și cum să-ți faci alchimia pentru a plăti cât mai puțin și a obține cât mai mult. pe cat posibil mai mult. Ceea ce practic este mai mult sau mai puțin contradictoriu pentru că pe de o parte doriți să reduceți riscul și pe de altă parte doriți să creșteți profitul. În acest efort, singurul lucru pe care reușești este să plasezi meciuri cu valoare negativă care se înmulțește atunci când intră în sistem și în final rake-ul îți mănâncă banii cu proceduri sumare.
 
de 4 ori X 13=67,6
2x6=15.6
1 dată X5=6,5
De 7 ori învins -18,20
.Valoarea totală 36.4.

Nu inteleg analiza, esti din ce in ce mai clar!

1 dată*5=6,5
Vrei să spui că ai scos 5 monede și ți-a dat 2 4 monede? Dacă da, este corect 6,5?
 
Nu inteleg analiza, esti din ce in ce mai clar!

1 dată*5=6,5
Vrei să spui că ai scos 5 monede și ți-a dat 2 4 monede? Dacă da, este corect 6,5?
prieten stxma asa ai intrebat 1 data*5=6,5 ma refeream la 5 4ads. Cele 2 4 îți dau că ai jucat, înapoi. Succes.
 
Rațiunea ambelor este corectă, după părerea mea. Nu cred că este un sistem „get 2 teams of chumps”, dar logic vreau un minim de 13/7 pentru a obține ceva, întotdeauna cu o predicție.
Și are sens, dacă nu poți prinde cel puțin jumătate+1 la 1,90 cote, nu poți câștiga pe termen lung. Dacă nu reajustezi pariul.
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Rațiunea ambelor este corectă, după părerea mea. Nu cred că este un sistem „get 2 teams of chumps”, dar logic vreau un minim de 13/7 pentru a obține ceva, întotdeauna cu o predicție.
Și are sens, dacă nu poți prinde cel puțin jumătate+1 la 1,90 cote, nu poți câștiga pe termen lung. Dacă nu reajustezi pariul.
[/QUOT
Rațiunea ambelor este corectă, după părerea mea. Nu cred că este un sistem „get 2 teams of chumps”, dar logic vreau un minim de 13/7 pentru a obține ceva, întotdeauna cu o predicție.
Și are sens, dacă nu poți prinde cel puțin jumătate+1 la 1,90 cote, nu poți câștiga pe termen lung. Dacă nu reajustezi pariul.
Coleg de echipă Larry, nu am vorbit nicăieri despre 13 jocuri. Am vorbit doar despre 7. Cele 26 de coloane pe care le vezi sunt pentru 7 jocuri. Când am scris că nu ne interesează cine sunt. Am vrut să spun că poți alege 7 prin pe tine care crezi ca o sa treaca sau sunt cei 6 sau chiar 5. SA MAI INAINTA SA VA RELAXATI SI NU Scuza Oricine ii este frica de 1,90 nu ar trebui sa se grabeasca sa astepte septembrie unde majoritatea companiilor dau 1,93 pentru 2 evenimente. Să mergem puțin mai departe pentru cei cărora le este frică de fantoma greblei, pot relativ ușor cu 2,60 să le cufunde până la 18 și să o lase să stea cu înțelepciune unde este. Nu stiu ce se va intampla pe termen lung, dar nici unul dintre noi de aici.Este CORECT SI DE INTELES?
 
  • Haha
reacţii: kerkireos
Coleg de echipă Larry, nu am vorbit nicăieri despre 13 jocuri. Am vorbit doar despre 7. Cele 26 de coloane pe care le vezi sunt pentru 7 jocuri. Când am scris că nu ne interesează cine sunt. Am vrut să spun că poți alege 7 prin pe tine care crezi ca o sa treaca sau sunt cei 6 sau chiar 5. SA MAI INAINTA SA VA RELAXATI SI NU Scuza Oricine ii este frica de 1,90 nu ar trebui sa se grabeasca sa astepte septembrie unde majoritatea companiilor dau 1,93 pentru 2 evenimente. Să mergem puțin mai departe pentru cei cărora le este frică de fantoma greblei, pot relativ ușor cu 2,60 să le cufunde până la 18 și să o lase să stea cu înțelepciune unde este. Nu stiu ce se va intampla pe termen lung, dar nici unul dintre noi de aici.Este CORECT SI DE INTELES?

Prieten 1000 scuze, neînțelegere, am crezut că ai 13 potriviri și vrei 7/13 cu siguranță 4.

Felul în care spui este și mai rău. De obicei, vei prinde 4 și te va băga. În plus:

Dacă primesc 4/7, de ce să nu le joc doar 4*1,9=7,60 și să obțin 10% din capital de fiecare dată?
 
  • Aprecieri
reacţii: X este BettLadden
Jucătorul de aici a selectat atât under-ul, cât și over-ul din FIECARE meci... a pus 7 over-uri într-un sistem propriu și 7 under-uri din aceleași meciuri tot în același sistem.
Deci nu are nimic de-a face cu simplul....dacă joci acele 14 puncte la simplu, vei câștiga întotdeauna 7 din 14 și vei avea întotdeauna o pierdere cu rake de 5%.


Aici daca vin 5 overuri vei castiga, dar si daca vin din nou 5 barbati vei castiga pentru ca ai 2 sisteme si unul castiga cu 5 din 7
Sau dacă ți-ai pus alegerile într-un sistem și invers în celălalt, vei câștiga dacă prinzi 1 sau dacă prinzi 5

De exemplu, dacă unul este un jucător foarte rău și pierde constant.... jucând acest sistem va vedea că a luat doar 2 și va câștiga din contrarii :)
Dacă, de exemplu, meciurile sunt cumva combinate, plouă în fotbal sau e ziua bărbaților la baschet pentru că e frig și nu intră nimic, vei profita de avantajul pe care îl au sistemele față de simplu.
(mănăstirile au avantajul că găsești profituri mai bune în diferite cărți)

Am inteles bine? e si vara... original nu am vazut un sistem in care sa stii ca jumatate va castiga, dar nu as incerca...
 
  • Aprecieri
reacţii: stxma

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...