Acțiune colectivă împotriva Bet365

pkerest

New Member
17 Oct 2022
21
9
3
Oricine s-a confruntat sau se confruntă cu o problemă cu bet365.
Să ne adunăm și să comunicăm de aici și să găsim un avocat și să depunem primul proces în Grecia.
Casele de pariuri cred că pot face ce vor, fără a fi trase la răspundere.
Orice termeni și proceduri cu care ați fost de acord nu înseamnă că nu este abuziv sau ilegal.
Alții vor judeca asta.
Cu cât sunt mai multe, cu atât sunt mai bune și costurile procesului sunt mai mici.
Dacă nu primesc primul proces, nimic nu se va schimba.
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și betover
Oricine s-a confruntat sau se confruntă cu o problemă cu bet365.
Să ne adunăm și să comunicăm de aici și să găsim un avocat și să depunem primul proces în Grecia.
Casele de pariuri cred că pot face ce vor, fără a fi trase la răspundere.
Orice termeni și proceduri cu care ați fost de acord nu înseamnă că nu este abuziv sau ilegal.
Alții vor judeca asta.
Cu cât sunt mai multe, cu atât sunt mai bune și costurile procesului sunt mai mici.
Dacă nu primesc primul proces, nimic nu se va schimba.

Practic, fiecare inculpat trebuie să fi suferit un prejudiciu pentru a avea un interes legal.
Dar ce va cere?
Cei... 127 de euro pe care i-au mâncat?
Într-un proces, trebuie să ceri franci - și trebuie să fie justificați desigur.
Nu văd că merge așa decât dacă ai un pariu câștigător mare și ei nu te plătesc.
 
Ce cred toata lumea.Voi lua suma mica si fara proces cred.Dar nu ma voi opri aici.
Trucurile cu identificarea de a cere tranzacții bancare fără detalii acoperite sau cărți de credit care acoperă doar 4 numere sunt inacceptabile.Când se termină cazul meu îi voi raporta că acceptă bani și pariază fără să fi confirmat vârsta prin identificare .Deoarece ating identificare, haideți să vorbim cu ei despre identificare.Unde au rănit.
Nu pot avea restricții privind retragerile din motive de identificare, dar permit depuneri și pariuri înainte de identificare.Este evident ce fac.Alții vor judeca acest lucru.
Și vorbesc despre un caz. Fiecare dintre noi va avea ceva de adăugat.
Atâta timp cât nu au vorbit și nu i-au urmărit, utilizatorii vor face ce vor și noi vom veni aici să plângem.
Primim ceea ce dăm.Toți, de la stat la companii, lucrează pentru noi.
Daca ai avut o problema cu banca ai fi gasit o solutie.Arbitrarul se aplica la pariuri.
Justiția de stat este mai presus de lege.
Dar haide, casele de pariuri gestionează în prezent mulți bani, sunt ca băncile.
Pentru a face explozie și a ne cere banii toți în aceeași zi.
Au doar numere, la fel ca și băncile.De aceea fac asta pentru a asigura bani reali și nu o bulă.
Personal, de acum înainte voi lăsa doar 50 de euro și voi juca. Și dacă vreau să joc un pariu mare, voi depune timpul în care îl voi juca și dacă voi câștiga, îl voi retrage mai târziu.
Singurul lucru pe care casele de pariuri nu ne-au spus încă este ce jocuri și puncte vor să jucăm.
Nu joc glumeți, pariez pe curse și am cote, asta e jocul, asta oferă ei și de aceea iau și dau.
 
  • Aprecieri
reacţii: Larry
Te distrezi si pariezi 100 de euro pe Levadeiakos ca va invinge Olympiakos.Retragi 1200 si ceri retragerea a doua zi.Bafta.Aceiasi persoane care au acceptat actul de identitate in timpul inregistrarii ii vor cere ochii mai tarziu Panagia pentru retragere și vor găsi motive pentru a fi respins. Și atunci îți vor închide și contul. S-au întâmplat.
 
  • Aprecieri
reacţii: AntonisXanthi94
Te distrezi si pariezi 100 de euro pe Levadeiakos ca va invinge Olympiakos.Retragi 1200 si ceri retragerea a doua zi.Bafta.Aceiasi persoane care au acceptat actul de identitate in timpul inregistrarii ii vor cere ochii mai tarziu Panagia pentru retragere și vor găsi motive pentru a fi respins. Și atunci îți vor închide și contul. S-au întâmplat.
Bună seara
Ma intereseaza, s-au inchis cu asa ca vreau contul
 
Buna seara prietene.Cei credinciosi ne vor contacta/de aici.Nu te baza pe ea dar daca sunt persoane se va face comunicare.Am gasit personal niste conditii in contract si suma depozitului se va returna catre pe mine. Nu voi avea nici un beneficiu financiar, dar ii caut si pentru alte nereguli.Le-am pus intrebari si le-am cerut si Regulamentul de combatere a spalarii banilor pe care il invoca in fiecare actiune.Va rog sa nu-l trimiteti, O voi găsi și eu la un moment dat și o voi citi.

De exemplu, acum i-am întrebat dacă, în baza reglementării de mai sus, contul meu ar fi trebuit blocat sau temporar, pentru că dacă ar fi trebuit să fie blocat nu ar fi trebuit să accepte depuneri sau pariuri.Dar ei evită răspunsuri la întrebările legale, intelegi de ce.

Dacă găsesc notele lor cu nereguli, nu mă voi opri, voi începe cu o plângere și voi lăsa să nu am niciun beneficiu financiar și îi voi lăsa să-mi returneze suma depozitului.
Și dacă oamenii se adună aici, eu sunt aici pentru orice.
Dar trebuie să fie oameni.
 
De asemenea.....le pun intrebari si le pastrez raspunsurile, ulterior le voi pune aceleasi intrebari printr-o reclamatie si EEEP, pentru a avea un raspuns oficial si a-l traversa cu raspunsurile date de serviciul clienti daca acestia sunt de acord.au inteles ca nu le voi permite sa abuzeze de nici un euro.Si daca nu sunt de acord cu raspunsurile lor o sa demasc departamentul de service pe care il au pentru raspunsurile lor gresite fie din incercare de a insela, fie din ignoranta. să nu credeți că vom ajunge acolo, dar dacă o vom face, o să îngreunăm munca.
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Sincer, nu pot înțelege ce se întâmplă cu bet365. O mulțime de plângeri mi-au atras atenția pe forum, dar din păcate nu am timp să le citesc în detaliu. Dacă plângerile dvs. nu sunt nefondate și vă descurcați foarte bine să le urmăriți. Momentan nu pot avea o opinie pentru ca procentual sunt precaut pentru ca exista si un razboi continuu al impresiilor de la concurenti.

Să vă spun că, în afară de o limită maximă de pariu pe care o aruncaseră într-o a doua încercare de a paria din nou pe victoria unei anumite echipe, la două jocuri după primul pariu, în liga mexicană de subs, nu mi-au provocat niciun fel alta problema deocamdata. Lasă cursa să dispară după pariul meu. A fost un pic de mizerie, dar până la urmă totul este bine. Încerc să răspândesc pariurile pe două și trei companii. Stoichimanul a fost din fericire mai șchiop în această ligă. Au existat și câteva povești despre ceva prietenos norvegian în timpul verii, dar ei bine, lucrurile astea se întâmplă. Am scris despre acest caz în postarea mea anterioară. Înțeleg pe deplin compania care vrea să ni le ia dar deocamdată pare și o companie care nu are nicio problemă să le piardă. Dacă apare ceva mare, te voi anunța. Mult succes cu tratamentul tau!
 
.Le-am pus intrebari si le-am cerut si Regulamentul de combatere a spalarii banilor pe care il invoca in fiecare actiune.Va rog sa nu-l trimiteti, il voi gasi si eu la un moment dat si il citesc.

În esență, dacă nu este aceasta, este o directivă corespunzătoare de la IBAS, să zicem, și nu este altceva decât instrucțiuni cu privire la ce proceduri trebuie urmate în diferite probleme și a fost emisă de autoritatea de supraveghere.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: