Leonardo din Portugheza

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0
Unde vă plac cu voi și cu tine
Curat de: Vangelis Karamalis
<TABLE class = "MainArticleLabel ctl39_2" id = ctl39 cellSpacing = 0 cellPadding = 0 border = 0> <TBODY> <TR id = ctl39n0 onkeyup = Menu_Key (aceasta) onmouseover = Menu_HoverSthoatic (this) Men_UD = onmouseout = > <TABLA class = ctl39_4 cellSpacing = 0 cellPadding = 0 width = "100%" border = 0 hoverClass = "ctl39_6"> <TODA> <TR> <TD style = "WIDTH: 100%; WHITE-SPACE: nowrap">e-mail: [E-mail protejate]</ TD> </ TD> </ TD> </ TD> </ TD>
Postare: 22 / 1 / 2008 8: 53
Panathinaikos pare să-l fi pus pe tânărul de 21 de ani stânga în spatele lui Leonardo, în Portugheșa, în ținta sa de transfer. (DE CE EȚI COPII? DE LA CÂND AVEM SERITURILE DE JUCATOR, NU PUTI IMAGINA CĂ NATURA CU DARLAS NU A DAT Până la 11ADA, CE VOI FACE) AMPALOS VZA Președintele clubului brazilian, Manuel D’Lupa, susține că are o propunere de 2.5 milioane de euro în mâinile sale. (DIN PANATHINAIKO: surpriza:„EL ZICĂ BUNURI BUNE. EXCEPȚI DACĂ ÎNCEPUT-O LA VGENOS ȘI N-O știm. Cu toate acestea, „verdeața” minte (I-am spus ACUM, I-am spus și mie) că au de-a face cu acel jucător de fotbal. Felicitări de la Peseiro pentru victoria cu Ergotelis. ( CURSUL NU ESTE DE A CONGRATULAȚI PERYSSI PE CARE L-am pierdut din conducerea din sediile noastre Formalitățile rămân ca Petropoulos să fie anunțat. (Mâncăm POSTIGA)

Analitic!
Sugestie și refutare pentru Leonardo ...
Oferta Panathinaikos de 2,5 milioane de euro pentru Leonardo susține că Manuel D'Lupa, președintele Portugueza, căruia îi aparține tânărul în vârstă de 22 de ani. „Am propuneri de la Dynamo Moscova, Dynamo București, Stuttgart și o companie engleză care vrea să-l ducă în Spania. Panathinaikos oferă și 2,5 milioane de euro. Nu voi pierde bani ”, a declarat președintele clubului brazilian, care deține 65% din drepturile jucătorului. Restul de 35% aparține managerului tânărului as, membru al echipei olimpice a țării și un așa-numit ... tânăr Roberto Carlos.
Leonardo este revendicat de Palmeiras, deoarece este o sugestie personală a antrenorului ei, Vanderlei Luxemburg, și se spune că dorește să se transfere la acesta. Palmeiras oferă 3 milioane de dolari și un jucător împrumutat lui Portugesse, dar oferta a fost respinsă.
La rândul lor, „verdele” neagă că sunt interesați de acest fotbalist în particular și că au depus o propunere.

Tipic pentru Petropoulos ...
Anunțul transferului lui Antonis Petropoulos de la Panathinaikos se întâmplă zi de zi. Marți, achiziția tânărului atacant este în sfârșit așteptată să fie finalizată, întrucât conducerea „trifoiului” a găsit-o cu Egaleo și rămân doar soluționate câteva detalii formale cu fotbalistul însuși.
În afară de achiziția Petropoulos, „verdele” examinează și cazul unui mediu creativ, care va fi gata să înceapă în linia de start a PAO. Oamenii echipei par să fie în contact cu un anumit fotbalist și nu este exclus ca în curând să avem și noi evoluții în această chestiune.
Felicitări de la Peseiro ...
Atmosfera predominantă în sesiunea de antrenament de luni, la instalațiile Panathinaikos din Peania, nu a fost cea mai bună, deși „verdele” a învins Ergotelis cu 1-0 și a rămas aproape de vârf, dezaprobarea podiumului și episodul Papadopoulos - Poseidon. au încărcat atmosfera.
Dându-și seama de psihologia jucătorilor săi, antrenorul portughez a „împărtășit” felicitări pentru victoria împotriva Cretanilor și le-a rugat să rămână concentrați asupra continuării dificile care îi așteaptă. „Felicitări tuturor pentru victoria lor. Ați depus un efort foarte bun și continuăm să ne urmărim obiectivele", A spus Peseiro.

www.sport11.gr
CE DE OBIECTIVE VIAȚI? AȚI DACĂ AȚI PĂTRE UNUI DUPĂ CE am învățat? A FOST O PROTECȚIE.: surpriza:
  • ca
reacţii: biancoseleste

jmarkog

Infobeto Tipster
30 Nov 2007
19,279
9,334
0
De aici și de acolo
da, Jigger nu ar trebui să dea 2.5 milioane ... și pentru un jucător atât de tânăr ... hai să luăm în serios jocul managerului care are 35% din jucător pentru a-și ridica prețul este : ochi:... la urma urmei, ce vom face cu el, așa cum ați arătat, avem Seric (jucător al echipei naționale), Fyssa (1 meci joacă, 5 pierde din cauza accidentării), Darla (dar bun din jocurile cu Barcelona cu 2 ani înainte de a trebui să joace mingea băiat) și în cele din urmă Vyntra cade la stânga în meciuri serioase ... : ciocan:
  • ca
reacţii: Nikitas

Predictii

• 13: 30
    Novasports 1HD
    • Parma - Napoli
  • 14: 00
    Novasports 2HD
    • Nice - Paris Saint-Germain
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Southampton - Tottenham Hotspur
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Kiel - Paderborn
  • 15: 30
    Novasports 3HD
    • Feyenoord - Twente
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Genova - Crotone
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Newcastle - Brighton
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leipzig - Mainz
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Huesca - Cadiz
  • 17: 45
    Novasports 4HD
    • Ajax - Walwick
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Lamia - Ofi
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Liverpool
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Panathinaikos - Levadiakos
    Panathinaikos TV
    • Panathinaikos - Levadiakos
  • 19: 00
    Novasports 3HD
    • Sassuolo - Cagliari
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Leverkusen
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Alawes
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Betis - Valladolid
  • 20: 30
    Novasports 1HD
    • Volos - Aris
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - Burnley
  • 21: 45
    Novasports 2HD
    • Juventus - Sampdoria
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Lille
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Sociedad - Real Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tondela - Rio Ave.
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aston Villa - Sheffield United
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Bochum - San Pauli
    Novasports 1HD
    • Milano - Bologna
    Novasports 2HD
    • Auxerre - Troyes
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Betis - Valladolid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Lupii - Manchester City
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Khimki - Zenith
  • 19: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Coșuri - Valencia
  • 20: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Playoff-uri WNBA 2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 14: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Daily
  • Mâine 22-09-2020
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 07: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 09: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 10: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 11: 00
    ERT Sports HD
    • Al 12-lea Pick Racing
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 13: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 12: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 15: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P PANATHA:
    Leeds - Fulham 4-3 la 75 ΄ ..... Merită jucat peste 7,5 ... la cota de 1.70
  • P PANATHA:
    Dortmund - Gladbach PESTE 3.5 cu cota de 2.52 / și puțin în 2 cu cota de 5.25
  • P PANATHA:
    Manchester - Crystal Palace 1 și peste 3,5 cu cota de 3.05 / Și puțin în scorul final 3-1 cu cota de 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps a părăsit încăperea.
  • P PANATHA:
    Am inchis la ora opt .... buna seara alania
  • P PANATHA:
    Bună dimineața în companie
  • P PANATHA:
    Primul pariu al zilei .... duo gg în meciurile Hibernian - Rangers și Southampton - Tottenham
  • P PANATHA:
    În continuare .... Newcastle - Brighton 1 la cota de 2.70 / și puțin la 1 și peste 2,5 la cota de 4.60
  • Ertzan Ertzan:
    Am jucat Feyenoord Peste 2,5 și Peste 3,5 și fii 1-1 din 29 și vezi ce se pierde. Este un motiv să-ți tai venele (nu nu m-am jucat din cauza faptului că am alergie)
  • jogo jogo:
    peste a fost tăiat de câțiva ani acum ... germania b sau c de care îmi amintesc ... 1-1 la 9 "... eeee încă 1-1 este ... mătușa re ...
  • Balaton Balaton:
    să nu joace peste 2,5 Erjan pentru a juca golul și atât
  • Ertzan Ertzan:
    Golaki ai spus. Vineri Lyon și-am luat rămas bun de la viața de bună dimineață
  • Balaton Balaton:
    da l-am văzut și nu l-am jucat întâmplător pentru că nu eram acasă
  • Ertzan Ertzan:
    Asta mă face fericit este adevărul
    că ai juca și tu, dar întâmplător nu l-ai jucat
  • Balaton Balaton:
    uită-te la 3 meciuri pe sezon, nu le vei mai pierde, doar că nu știi când se va întâmpla
  • Balaton Balaton:
    și veți putea juca în jur de 160 de meciuri pe sezon
  • Balaton Balaton:
    așa îmi funcționează statisticile
  • Balaton Balaton:
    că voi pierde 3 meciuri pe sezon în cele 160 pe care le voi putea juca
  • Balaton Balaton:
    un sezon poate avea 140 altele altul 180 cumva deci merge și iese în medie 160
  • Φανουριος Chat Bot:
    Φανουριος a părăsit încăperea.
  • Ertzan Ertzan:
  • Ertzan Ertzan:
    Acesta este un campionat de care nu te plictisești niciodată de tot ce se întâmplă
  • Ertzan Ertzan:
    În timp ce văd Chelsea-Liverpool, sunt deja somnolent, deși am băut 3 cafele de dimineață :p
  • P PANATHA:
    Inspirație pentru Chelsea - Liverpool că vom primi o penalizare
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul knemon a lansat o nouă temă numită "5 euro pentru un serviciu mic la Skrill„la Portofele electronice.