PLAY STIHIMA

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,552
113
Au scos curtea veche, iar digul nu a mai fost spart. De asemenea, nu încarcă toți lobii, dar ai o „vedere a tuturor”, cu atât este mai ușoară situația
  • ca
reacţii: loxagos marca

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
modificat site-ul recent, actualizare / actualizare. s-au schimbat multe. situația arată mai bine. lipit tragic vechi.
  • ca
reacţii: FunBet

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Site-ul ca site web merge mai bine decât înainte (funcțional vorbind).
Dar este incredibil de lent să accepți pariurile live. Dacă vrei să joci baschet doar în timp, poți, deoarece plata este prea lungă și șansele se schimbă.
O situație similară cu kickbox-ul, în care, după 80 de ani, găsesc uneori cote bune, se schimbă până când pariul este acceptat și te obosește mult.

Totuși, în general, cred că merge în sens invers.
Acesta a oprit pariurile gratuite, a reîncărca bonusurile, a primi bonusuri, a mărit mult rake-ul și a pus 0% la egalitate. Nu a pariat pe kickbox în loc de 1X2, așa cum fac toți ceilalți. Doar tragic

NickmambA1984

New Member
13 Dec 2019
23
5
3
Există cineva care se poate alătura chat-ului Pamestoixima.gr?
În timp ce fac toate acțiunile pe care le face, mă redirecționează către pagina principală

GATHS

Membru
4 Sep 2018
96
50
18
ATENA
Totuși, în general, cred că merge în sens invers.
Acesta a oprit pariurile gratuite, a reîncărca bonusurile, a primi bonusuri, a mărit mult rake-ul și a pus 0% la egalitate. Nu a pariat pe kickbox în loc de 1X2, așa cum fac toți ceilalți. Doar tragic
Pentru o companie fără licență, noroc! realizează upgrade-uri pentru a construi o parte din platforma sa și cu puțin timp înainte ca EURO să își obțină licența după schimbarea sa OPAP, EYE, nu a pus-o pe o listă neagră pentru a putea depune o licență, în timp ce, dacă era o listă neagră, ar fi trebuit să petreacă un an de când a fost exclusă. Este logic să nu aveți promoții imediat ce obțin licența, cred că va intra în ponei în promoții.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Pentru o companie fără licență, noroc! realizează upgrade-uri pentru a construi o parte din platforma sa și cu puțin timp înainte ca EURO să își obțină licența după schimbarea sa OPAP, EYE, nu a pus-o pe o listă neagră pentru a putea depune o licență, în timp ce, dacă era o listă neagră, ar fi trebuit să petreacă un an de când a fost exclusă. Este logic să nu aveți promoții imediat ce obțin licența, cred că va intra în ponei în promoții.
cum să funcționezi fără licență?

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hamburg - Vehen Wiesbaden
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Dinamo Dresda - Stuttgart
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Gladbach - Uniunea Berlinului
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Paderborn - Dortmund
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 Seria GP Virtual MotoGP

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...