PANATHINAIKOS - PAOK 12/2/20

GATHS

Membru
4 Sep 2018
97
50
18
ATENA
Sper că am abordat corect problema aici. Nu am deschis niciodată un subiect pentru a-mi da un punct că sunt mai buni decât mine și să nu mai vorbim azi unde am jucat :) în timp ce există eric, pentru că nu l-am putut juca la 3,54. Motivul pentru care am deschis problema nu este legat de set, ci de setul de cote, întrucât a fost stabilit exact la 16:20: as 2,97 trage 3,42 dublu 2,68 !!! vorbim despre stoiximan 0% spun la acea dată cea mai mare dublă a avut sportingbet 2,80 sau sbo 2,74 și 2,69 pini. Cred că s-au jucat și șosetele lor duble și, în consecință, au obținut o cotă mai mică, deoarece imaginea de la bf în același timp era as 2,78 Înapoi 2,82Lay X 3,20 înapoi 3,30 Lay double 2,94 back 3 lay . Din fericire am jucat foarte puțin în x Nu vreau să mă gândesc la un prieten Panathinaikos care să joace 500 în 2,97!
Aș dori părerea dvs. despre citirea setului meu, este adevărat că aceasta este exclusiv pentru că a obținut dublu la rând sau ar putea fi un alt motiv?
  • ca
reacţii: PANATHA

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Bochum - San Pauli
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Gladbach
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Pliskova - Katerina Sinyakova
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Mukhova - Christina Pliskova

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Loukaros13 a lansat o nouă temă numită „Neteller” în portofele E.