Înghețarea contului pamestoixima Opap

Alexis12345

New Member
18 Apr 2022
1
0
1
Am un cont la pamestoixima.gr. M-am autoexclus la cererea mea și după mult timp contul meu a fost redeschis acum aproximativ 2 săptămâni. In acest timp am facut depuneri separate de 1000 de euro. În general, am pierdut și am avut multe suișuri și coborâșuri, deoarece sunt un fan al pariurilor live. Din fericire, în ultimele zile și cu mult noroc la evenimentele din toate sporturile din pariuri live, am reușit să câștig aproximativ 700 + depunerile mele. Ieri am încercat să pun un pariu și nu mi-a permis, trimițându-mă la comunicarea cu clienții. Vorbind cu Chat, nu mi s-a dat niciun răspuns, cu excepția faptului că departamentul relevant vă va examina cazul. Am tot încercat să plasez pariuri punând 1,2 euro să văd dacă mi-au pus o limită și într-adevăr a fost. Imediat am retras ca aveam inauntru, 1700 euro, din moment ce nu avea sens si dupa cateva minute contul mi s-a inchis temporar. I-am contactat cu furie si mi-au spus ca va raspunde departamentul competent. Sunt nelinistit pentru ca e serios cat de mult si de fapt 1000 este capitalul meu. Tot ce am pariat a fost pe nba, volei, tenis de masă, totul. Este prima dată când mi se întâmplă acest lucru și am vizitat toate companiile. Aștept cu nerăbdare retragerea mea, precum și explicații de ce se întâmplă acest lucru. Daca este cineva cu experienta similara va rog sa ma sfatuiti

14 și 2021
74
26
18
Am un cont la pamestoixima.gr. M-am autoexclus la cererea mea și după mult timp contul meu a fost redeschis acum aproximativ 2 săptămâni. In acest timp am facut depuneri separate de 1000 de euro. În general, am pierdut și am avut multe suișuri și coborâșuri, deoarece sunt un fan al pariurilor live. Din fericire, în ultimele zile și cu mult noroc la evenimentele din toate sporturile din pariuri live, am reușit să câștig aproximativ 700 + depunerile mele. Ieri am încercat să pun un pariu și nu mi-a permis, trimițându-mă la comunicarea cu clienții. Vorbind cu Chat, nu mi s-a dat niciun răspuns, cu excepția faptului că departamentul relevant vă va examina cazul. Am tot încercat să plasez pariuri punând 1,2 euro să văd dacă mi-au pus o limită și într-adevăr a fost. Imediat am retras ca aveam inauntru, 1700 euro, din moment ce nu avea sens si dupa cateva minute contul mi s-a inchis temporar. I-am contactat cu furie si mi-au spus ca va raspunde departamentul competent. Sunt nelinistit pentru ca e serios cat de mult si de fapt 1000 este capitalul meu. Tot ce am pariat a fost pe nba, volei, tenis de masă, totul. Este prima dată când mi se întâmplă acest lucru și am vizitat toate companiile. Aștept cu nerăbdare retragerea mea, precum și explicații de ce se întâmplă acest lucru. Daca este cineva cu experienta similara va rog sa ma sfatuiti
Situația din opap este inacceptabilă, se pun limite foarte ușor și acolo
Vor doar să piardă, totul pentru profit maxim. Mai întâi spun că nu s-a impus nicio limită și apoi răspund că limitele sunt ajustate în funcție de fiecare piață. Ei spun aceeași poezie la telefon și te enervează cu anestezia lor.
Nu este corect să acceptăm în aceeași piață de la fiecare jucător un pariu, de exemplu până la 100 de euro și în câștigul limitat doar 5 €.

pan12345

New Member
26 Nov 2022
7
0
1
Ai înțeles în sfârșit?

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Această istorie de auto-excluderi este inacceptabilă.
Este o invenție a lui Vassos Papandreou din 1995 (Vasoula tis Exormisis).
Domnilor, dacă mă autoexclud, trebuie să fie pentru toate pariurile și pentru toate cazinourile în general.
Autoexcludere de la Rio, dar pot juca în Loutraki? Milă.

În orice caz, am spus mai mult decât suficient despre celelalte, excluderile.
numai dacă ar exista reciprocitate nu am mânca excluderi.
Nu ar strica pariul așa.
De exemplu, pariul „câștigătorul Cupei Mondiale 2022” spune în prezent Brazilia 2.75.
Momentan suntem la faza în care meciurile sunt pe cale să înceapă pentru optimile de finală și s-ar închide
Presupun că cu cruce în primul sfert de finală. Apoi, un alt pariu când s-a remarcat patrulea din semifinale.
Deci s-ar închide și 2.75 pe care spune acum ar deveni 2.65 sau 2.85. Şi ce dacă ;

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • Mâine 27-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian Forum Bot: Utilizatorul zorian a început un nou subiect numit „SUBER BOWL LVII (2023)” în Remaining...