Pandemică și ... # majoră





CUM SĂ TAIBANI TIBAN NUMAI 20KATOM CATICO NOTĂ DOAR 45 COPIA EKATOM POATE IT 60 CATEGORIA ITALIA ITALIA?

SONOR PENTRU STICCURI CAPITALE MOBILE
 
Dacă ar fi să punem la îndoială numerele, nu am duce nicăieri la nicio concluzie ... În egală măsură am împinge fiecare nebun să spună ce a spus celălalt în Creta.
America, 9 martie 2020, a avut 140 de cazuri, iar astăzi 29 martie 2020 are 120.000 de cazuri. Se pare că până la urmă nu au luat nicio măsură de protecție.


Am spus-o și am scris-o aici pentru SUA și Marea Britanie. Fără surprize. Întreb numerele din 500 de motive pe care mă plictisesc să le analizez (și de aceea am încetat să comentez pentru a nu fi considerat posibil ca „terorizând” lumea) și să-mi prezint respectul față de Kavajim - în principal - și oricui altcineva care dedică timp personal scrie. Eu personal am trecut printr-o situație undeva între disperare, disperare și ... „Kazantzaki”. „Nu sper la nimic, nu mă tem de nimic, sunt liber”.
 
Cred că ai un punct.

Cu câteva postări în urmă, când vorbeam despre presa din Ikaria, m-ai atacat spunând că va trebui să plătească cel puțin taxa. Să nu spună nimic din cele de mai sus. Acum le schimbi și îmi spui la fel ca mine.

Vă mai redactez, care vă anunță despre problemele sistemului de sănătate publică mai bine decât sunteți în Uruguay. Le cunosc din interior. Și cum a spus anunțul, când spun din interior mă refer la MEDIA.

În al treilea rând, în ceea ce privește „facilitățile” pe care le menționați în sectorul privat, care sunt mai strălucitoare decât soarele, acest lucru nu este contestat. Cu toții îi cunoaștem, îi vedem cu toții. Dar aceasta nu este o scuză pentru a nu lua măsuri adecvate de sănătate publică, precum cele luate și luate de toate țările din Europa și din lume, cu excepții.

De asemenea, încetați să comparați lucruri diferite.
1) Europa este diferită în relațiile sale cu China și alta în America de Sud.
2) Există, de asemenea, libertate de frontiere în Europa și alta în America de Sud.
3) De asemenea, nu comparați țara dvs. de 30 de grade cu Europa în acest moment.

Nu te uita doar la ce se întâmplă în Uruguay, uită-te la ce se întâmplă în New York, vezi ce se întâmplă în Italia și Spania, sunt milioane de morți, privește colindele Angliei, privește ce se întâmplă în Olanda, Belgia, Austria și apoi din nou. junta Greciei.

Și credeți-mă că astăzi în Grecia avem mai multă libertate decât unele alte țări europene, care sunt prinse de poliție pe stradă și sunt prinse.

Dar am spus din nou, cum fiecare vede și judecă moartea este subiectiv. Unii spun că au fost puternici și nu le deranjează, alții o consideră umanitară, alții o văd din punct de vedere economic și numai, alții nu văd nimic, și poartă o bomboană care nu știu care este scopul ei.

Și închei spunând că nu ești o dezbatere politică, ci una socială. Koulis-ul, ca oricare altă lume Koulis, va fi judecat de victime, rude, economie și multe altele. Dar aceasta este treaba de mâine. Acum există astăzi și este mai special.
Epeidi den exo xrono tha sou apantiso mono os pros ton gio efoplisti. Den leme katholou ta idia. Ego ferno os paradeigma ton gio tou efoplisti gia na sou eksigiso pos stin Ellada oi nomoi isxuoun PANTA epilektika. Den zitao tin timoria tou, opos k de zitao tin timoria kanenos gia atomiki euthuni. Esu pentru zitas tin timoria olon oson vgenoun ekso "paranoma" sto telos to mono pou tha katafereis tha einai na timorountai mono oi kakomoirides .. Giati pisteuo antilamvanesai pos to na timorithoun gioi efopliston einai ligo outopiko stin xora tin. Auta.
 
  • Aprecieri
reacţii: Kavajim
Pentru prietenul său Tigres….țineți un coș mic, pentru că aceeași strategie a fost urmată de englez și acum nu mizează pe victime. În Uruguay ieri nu aveai niciun mort, decât ai scris, astăzi are unul. Stați timp de 10 zile (fără măsuri restrictive) și apoi verificați numerele. Iar Turcia a raportat primul caz pe 9 martie și acum numără 7.500
 
Am spus-o și am scris-o aici pentru SUA și Marea Britanie. Fără surprize. Întreb numerele din 500 de motive pe care mă plictisesc să le analizez (și de aceea am încetat să comentez pentru a nu fi considerat posibil ca „terorizând” lumea) și să-mi prezint respectul față de Kavajim - în principal - și oricui altcineva care dedică timp personal scrie. Eu personal am trecut printr-o situație undeva între disperare, disperare și ... „Kazantzaki”. „Nu sper la nimic, nu mă tem de nimic, sunt liber”.

Harul care va fi obiectivul. Să nu intrăm în deznădejde. Și de aceea sunt mai supărat.
Trebuie să-l pedepsesc pe copilul meu și să-l las până la balcon, pentru că cei necăjiți nu pot ține pedofilii și neascultătorii în casa lor timp de 20 de zile și fiecare „anarho-autonom” poate sparge carantina și poate cere să vină lui Manoula când luni și ani a înjurat Grecia și covoarele ei ...
 
Scrie-mi părerea repede. Și în domeniul politic și social. Singurul lucru bun pentru guvern, pentru mine, este că a luat măsuri restrictive din timp. aproape în toate domeniile. Școlile au fost închise devreme, din fericire carnavalele au fost anulate pentru că acum am fi pentru carnavaluri, relativ timpuriu (ar fi putut fi mai devreme) stadioane închise, cei care veneau din străinătate ar fi trebuit să intre în măsuri de carantină mai devreme, cu bisericile trebuia să fie închis imediat, magazinele au fost închise devreme, a încetinit un pic cu călătorii inutile către insule și provincii și astfel a devenit insula Ikaria. Desigur, 100% tipul paparazzi care a spart carantina și l-a făcut să fumeze.
De atunci, pe partea politică, toate celelalte au mers prost. Fără pregătire pentru ceea ce venea, lipsă de materiale necesare în aproape toate spitalele, așa că toți medicii au ieșit pe gratii, jocuri de comunicare și o mulțime de bani pentru a ascunde lucruri rele și fără bani pentru îngrijirea sănătății. De când am citit Franța cu 5 mi-am asigurat 100.000 de teste, am dat 11 să ne lingă în canale. Mulți bani pentru ai noștri (centre medicale private, KEK) și atenție la frangas, în timp ce poliomielile mor. Este clar în incidentul cu paparazzi din Ikaria, care a izbucnit în carantină, care știe ce pagube nenorocite a făcut insula și am trimis un jet de luptă pentru a-l scoate din pușcărie, în timp ce femeia cu trei copii din Kastoria a cerut EODY pentru un test și a murit. . Greu pentru 3 roșii, nu doar unul.
Chiordas a fost transformat într-un câine guvernamental. El nu spune adevărul decât ceea ce i se spune. Și ieri a acuzat un jurnalist că a semănat frică, când Koulis a spus că în Italia nu primesc sicrie și dacă vrem să ajungem acolo. Lucruri ridicole. Au pierdut mingea la toate nivelurile.
În Londra, mulți studenți sunt interzise și nu au cum să-i primească, dar Ikaria a mers la Ikaria pentru a-l obține. Sau, ca să spunem, care crede că este ministru al educației, nu numai că a făcut-o, dar nici nu știe ce se întâmplă. Fac ore la 15 copii, de la clasa întâi la liceu, care urmează 4 licee diferite și 3 licee diferite. Nu fac un tweet nicăieri. Traseul la distanță a devenit zgomot, întrucât nu a fost niciodată o lecție. Și gimnaziile sunt scrise pe rețeaua școlară (sch.gr pentru cei care știu), iar unii profesori trimit exerciții în unele lecții, pentru ca cei mici să nu ruginească. Fără lecție, exerciții de repetare. Nici nu au reușit să înființeze.
Și să mergem la partea socială. Încearcă să treacă inutilitatea conducătorilor la laoutziko! Suntem indisciplinati, nu locuim acasa etc. Da, suntem m @ l @ kes, nimeni nu contesta acest lucru. Nu numai în Grecia, peste tot. Un exemplu clasic este videoclipul sugerat de prietenul de mai sus. În loc să-l convingem în videoclip că problema există și ne amenință pe toți. De aceea sunt de acord cu măsurile. Din moment ce nu ne hotărâm propriile minți, cineva trebuie să ne strângă. Dar plus Atena și mișcările de mână! Fă ceva, afirmi. Într-un cântec cântat de oamenii din Katsimiha, el spune: „lumea nu se schimbă nici prin cuvinte, nici prin rugăciuni”. Există multe puncte de vedere, precum imunitatea turmei, precum exemplul Germaniei și Coreei de Sud, ce au făcut britanicii, ce face uruguayanul, în Belarus președintele le-a spus să bea 100 ml de vodcă pe zi, deoarece ucide virusul . În general, toată lumea încearcă să facă ceva. Aici am închis lumea acasă și spunem rugăciuni. Cu excepția celor din spital, unde oamenii s-au jucat.
Asta cred și am vrut doar să o dau jos ......

PS Am uitat să menționez m @ laki @ pe care a aruncat-o Khardalias, pe care trebuiau să-și dea demisia la timp
 
Ultima editare:
Harul care va fi obiectivul. Să nu intrăm în deznădejde. Și de aceea sunt mai supărat.
Trebuie să-l pedepsesc pe copilul meu și să-l las până la balcon, pentru că cei necăjiți nu pot ține pedofilii și neascultătorii în casa lor timp de 20 de zile și fiecare „anarho-autonom” poate sparge carantina și poate cere să vină lui Manoula când luni și ani a înjurat Grecia și covoarele ei ...
Den Katalava kala opoios vrizei tin Ellada, k ta apodedeigmena xalia tis apagoreuetai na epistrepsei sto spiti tou? An einai etsi vgalte K ena nume ekei sto elladistan oloi osoi antidroun k vrizoun apateones politice K ellada na sulamvanontai apo to kratos K na apelasontai amesa. Ti aparadekti ritoriki misous einai autia gia tous ellines tou exoterikou? Aveți vreo fantezie despre xardalii?
 

Aceasta este, de asemenea, o soluție, dar avem ani la rând cu scaunele.
Dar, din păcate, chiar și cei sensibili, care văd că masturbarea merge în nor, fac acest lucru, în timp ce roșiile, care nici nu înțeleg sensul cuvântului umanitate, nu fac nimic, cornul meu
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Den Katalava kala opoios vrizei tin Ellada, k ta apodedeigmena xalia tis apagoreuetai na epistrepsei sto spiti tou? An einai etsi vgalte K ena nume ekei sto elladistan oloi osoi antidroun k vrizoun apateones politice K ellada na sulamvanontai apo to kratos K na apelasontai amesa. Ti aparadekti ritoriki misous einai autia gia tous ellines tou exoterikou? Aveți vreo fantezie despre xardalii?

Îți place să confunzi lucrurile. Nu urăști pe nimeni. Am fost întotdeauna un avocat al libertății la toate nivelurile.
Dar atunci când sunteți într-o fază de blocare, trebuie să înțelegeți că trebuie să vă supuneți oricărei măsuri vi se impun.

Așadar, dacă nu aveți motive serioase să veniți, nu cred că ar trebui să existe o problemă serioasă de repatriere pentru următoarea perioadă (1 lună) dacă sunteți rezident permanent în străinătate. De asemenea, toată lumea ar trebui să înțeleagă în sfârșit că vei veni aici și vei intra într-o carantină grea de simptome independente.
 
Scrie-mi părerea repede. Și în domeniul politic și social. Singurul lucru bun pentru guvern, pentru mine, este că a luat măsuri restrictive din timp. aproape în toate domeniile. Școlile au fost închise devreme, din fericire carnavalele au fost anulate pentru că acum am fi pentru carnavaluri, relativ timpuriu (ar fi putut fi mai devreme) stadioane închise, cei care veneau din străinătate ar fi trebuit să intre în măsuri de carantină mai devreme, cu bisericile trebuia să fie închis imediat, magazinele au fost închise devreme, a încetinit un pic cu călătorii inutile către insule și provincii și astfel a devenit insula Ikaria. Desigur, 100% tipul paparazzi care a spart carantina și l-a făcut să fumeze.
De atunci, pe partea politică, toate celelalte au mers prost. Fără pregătire pentru ceea ce venea, lipsă de materiale necesare în aproape toate spitalele, așa că toți medicii au ieșit pe gratii, jocuri de comunicare și o mulțime de bani pentru a ascunde lucruri rele și fără bani pentru îngrijirea sănătății. De când am citit Franța cu 5 mi-am asigurat 100.000 de teste, am dat 11 să ne lingă în canale. Mulți bani pentru ai noștri (centre medicale private, KEK) și atenție la frangas, în timp ce poliomielile mor. Este clar în incidentul cu paparazzi din Ikaria, care a izbucnit în carantină, care știe ce pagube nenorocite a făcut insula și am trimis un jet de luptă pentru a-l scoate din pușcărie, în timp ce femeia cu trei copii din Kastoria a cerut EODY pentru un test și a murit. . Greu pentru 3 roșii, nu doar unul.
Chiordas a fost transformat într-un câine guvernamental. El nu spune adevărul decât ceea ce i se spune. Și ieri a acuzat un jurnalist că a semănat frică, când Koulis a spus că în Italia nu primesc sicrie și dacă vrem să ajungem acolo. Lucruri ridicole. Au pierdut mingea la toate nivelurile.
În Londra, mulți studenți sunt interzise și nu au cum să-i primească, dar Ikaria a mers la Ikaria pentru a-l obține. Sau, ca să spunem, care crede că este ministru al educației, nu numai că a făcut-o, dar nici nu știe ce se întâmplă. Fac ore la 15 copii, de la clasa întâi la liceu, care urmează 4 licee diferite și 3 licee diferite. Nu fac un tweet nicăieri. Traseul la distanță a devenit zgomot, întrucât nu a fost niciodată o lecție. Și gimnaziile sunt scrise pe rețeaua școlară (sch.gr pentru cei care știu), iar unii profesori trimit exerciții în unele lecții, pentru ca cei mici să nu ruginească. Fără lecție, exerciții de repetare. Nici nu au reușit să înființeze.
Și să mergem la partea socială. Încearcă să treacă inutilitatea conducătorilor la laoutziko! Suntem indisciplinati, nu locuim acasa etc. Da, suntem m @ l @ kes, nimeni nu contesta acest lucru. Nu numai în Grecia, peste tot. Un exemplu clasic este videoclipul sugerat de prietenul de mai sus. În loc să-l convingem în videoclip că problema există și ne amenință pe toți. De aceea sunt de acord cu măsurile. Din moment ce nu ne hotărâm propriile minți, cineva trebuie să ne strângă. Dar plus Atena și mișcările de mână! Fă ceva, afirmi. Într-un cântec cântat de oamenii din Katsimiha, el spune: „lumea nu se schimbă nici prin cuvinte, nici prin rugăciuni”. Există multe puncte de vedere, precum imunitatea turmei, precum exemplul Germaniei și Coreei de Sud, ce au făcut britanicii, ce face uruguayanul, în Belarus președintele le-a spus să bea 100 ml de vodcă pe zi, deoarece ucide virusul . În general, toată lumea încearcă să facă ceva. Aici am închis lumea acasă și spunem rugăciuni. Cu excepția celor din spital, unde oamenii s-au jucat.
Asta cred și am vrut doar să o dau jos ......

PS Am uitat să menționez m @ laki @ pe care a aruncat-o Khardalias, pe care trebuiau să-și dea demisia la timp

Bun pentru tot !!!
Doar isterografia nu a prins. Probabil mi-au scăpat niște informații importante
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Îți place să confunzi lucrurile. Nu urăști pe nimeni. Am fost întotdeauna un avocat al libertății la toate nivelurile.
Dar atunci când sunteți într-o fază de blocare, trebuie să înțelegeți că trebuie să vă supuneți oricărei măsuri vi se impun.

Așadar, dacă nu aveți motive serioase să veniți, nu cred că ar trebui să existe o problemă serioasă de repatriere pentru următoarea perioadă (1 lună) dacă sunteți rezident permanent în străinătate. De asemenea, toată lumea ar trebui să înțeleagă în sfârșit că vei veni aici și vei intra într-o carantină grea de simptome independente.
To na min exeis spiti, na mi dexontai ta hotel, K na min exeis lefta epeidi se edioksan or ti douleia einai sovaroi logoi gia sena? Gia ton xardalia pantos oxi .. Episis psax ligo ti kanane alles xores me ton epanapatrismo .. I moni xora pou arneitai toso proclitika epanapatrismous einai i ellada.
 
În toate răspunsurile tale, încerci să confunzi răspunsurile celorlalți cu părerile de la terțe părți obișnuite pentru a-ți putea vedea corect părerile.
De ce împărtășiți părerile mele cu Khardalia, pe de altă parte, eu și ceilalți susținători ai lui Kouli etc ...

Vă întreb care dintre aceste categorii aparține studentului care a venit cu un englez și un olandez pentru o vacanță în Ikaria, în mijlocul unui blocaj, după ce a rupt prima carantină?
Nu mai vorbim de atât de mulți studenți care urmăresc zilnic canalele.

Toți colegii mei de muncă pe care îi am (și sunt mulți) în Anglia și Germania, au stabilit și „au suportat” ca noi deciziile țărilor în care lucrează.

Cei care trebuie să se întoarcă vor reveni !!! Trebuie doar să știe să-l facă carantină obligatorie, pe baza deciziilor luate de țara de întoarcere.
 
Ei bine, nu ne spune nimic despre evoluțiile din Xanthi și Tracia în general. Și nu vreau să spun că iese la mijloc.

Noapte buna !!
 
Ego den exo psifisei pote kanena, K to suriza to ftuno sta moutra. Ca milisoume omos ligo gia tin Uruguay pou meno tora. Loipon sau den uparxei kanena metro pou na apagoreuei tin kukloforia, KI kinisi malista stous dromous den exei kan meiothei (toulaxiston aisthita) sxedon oloi pane eleuthera pantou, K perou la 1% sau masini forane autous. Luați net uparxoun 280 perou krousmata koronoiou, sau ta opoia mono ena sovara, kanenas thanatos fusika. Edo omos den moirazei i guvernisi i idiotika nosokomeia, alla koitaei na kanei oso perissotera test ginetai dorean se dimosia. Episi o prothupourgos sto diaggelma pou ekane eipe bes kurio melima tou einai na anteksoun S auti tin krisi og asthenesteroi oikonomika, tous opoious tha voithisei me epidomata. Mazeutikan arketes ma diafores to kouli e?


Da, au fost destul de multe diferențe cu Koulis. Și așa?

Dacă nu a distribuit cadouri în spitale private, nu ar trebui să facă demersurile?
Dacă nu a distribuit bani canarilor, nu ar trebui să ia măsurile?
Dacă a făcut mai multe teste, nu ar trebui să facă demersurile?
Dacă ar putea crește magic UCI și personalul spitalului într-o singură zi, nu ar trebui să facă demersurile?
Toate țările care au un sistem de sănătate publică mai bun decât Grecia au făcut greșeala de a lua măsuri?
 
  • Aprecieri
reacţii: Kavajim
Ei bine, nu ne spune nimic despre evoluțiile din Xanthi și Tracia în general. Și nu vreau să spun că iese la mijloc.

Noapte buna !!
În Tracia mergem bine deocamdată. Toată lumea dinăuntru. Imaginați-vă că m-am dus să colectez pensii de la 3 bancomate diferite vineri seara, la ora 10, aveam de gând să am o coadă și nu exista literalmente suflet.
Lucrurile sunt în general liniștite atât în ​​zona montană, cât și la noi
 
Da, au fost destul de multe diferențe cu Koulis. Și așa?

Dacă nu a distribuit cadouri în spitale private, nu ar trebui să facă demersurile?
Dacă nu a distribuit bani canarilor, nu ar trebui să ia măsurile?
Dacă a făcut mai multe teste, nu ar trebui să facă demersurile?
Dacă ar putea crește magic UCI și personalul spitalului într-o singură zi, nu ar trebui să facă demersurile?
Toate țările care au un sistem de sănătate publică mai bun decât Grecia au făcut greșeala de a lua măsuri?
Ce metri ai, cum urmărești Ellada? În metri în afară de ano gia douleia den kollao? Mathaino în afară de ergates în stis canonic oikodomes Kai douleuoun, mathaino episis cu excepția den exei apagoreutei stous taxitzides na douleuoun (giati vlepeis, cu excepția unui colisoun pelati tous, K autos sti sunexeia allous și de trexei tpt afou ergoise .. Milise mou gia meters stin ellada na gelaso.
 
Sau fb filo
Și uite așa, un virus stinge neputința unui stat al cărui guvern a avut grijă să deprecieze sănătatea publică timp de ani buni. Față de medici și asistenți drept bariere statistice în calea de a economisi bani, am considerat cetățeni de clasa a treia, deoarece nu eram asigurați în sectorul privat, pentru că este rușinos să așteptăm ca statul să îți ofere ceea ce este evident.
Și astfel mulți dintre concetățenii noștri au aplaudat decizia de a închide totul, au fost impresionați de măsurile de precauție, doar că a fost vorba în principal de încercarea guvernului de a-și acoperi fundul, astfel încât deficiențele din spital să nu fie realizate.
Chiar și acum purtătorul de cuvânt al acesteia, dl Tsiodras, care a obținut mii de grupări pentru că a spus că este bine, nu a răspuns niciodată la moartea unui tânăr de 41 de ani care a fost agresat între EODY și medicul ei personal, ne aruncă numere goale cu deficiențe de test, relatează țări care au încetat să ia măsuri, dar nu țări care ar putea expune modul nostru de a face față.
Bomboana responsabilității individuale continuă să fie o minunată scuză care se poate dovedi utilă dacă lucrurile merg prost, deoarece statul nu este niciodată de vină, învinuiește-l pe cei care au scos gunoiul fără a trimite un mesaj la 13033.
Și nu criticați pentru că sunteți sirieni și aveți nevoie de consens: consensul în Grecia înseamnă că nu avem cerințe pentru drepturile noastre și acordăm atenție calcedonienilor.
Așa că rămâneți acasă, Tsiodras, rămâneți acasă Chardalias, rămâneți acasă și pași.
Și atâta timp cât rămânem acasă și există o catastrofă pe partea financiară, cei care o fac curată și nu se blochează sau devin un zombie sau devin psihologici vor începe din nou cu viețile pe care le-am construit atât de greu, pentru că șefii au un zgomot și tu unde ai trăit și ai supraviețuit.
Și dacă vrei să supraviețuiești din nou, starea ta pregătește o viață de muli: vei trăi într-o recesiune și dacă nu-ți place glutonul vei muri.
Responsabilitatea individuală până la apariția soarelui.
 
Ce metri ai, cum urmărești Ellada? În metri în afară de ano gia douleia den kollao? Mathaino în afară de ergates în stis canonic oikodomes Kai douleuoun, mathaino episis cu excepția den exei apagoreutei stous taxitzides na douleuoun (giati vlepeis, cu excepția unui colisoun pelati tous, K autos sti sunexeia allous și de trexei tpt afou ergoise .. Milise mou gia meters stin ellada na gelaso.

Pe de o parte, se pare că aceste măsuri nu ar trebui luate și considerați că acestea limitează libertatea individuală. Pe de altă parte, spui că nu au nimic de oferit.

Dacă totul era necrotic și nu exista om pe străzi, ai face din nou comparații cu junta. Acum, că unele activități au fost interzise pentru a preveni activitatea economică și furnizarea de bunuri esențiale, nu vă place.

Din câte am înțeles, credeți că, cu un anumit sprijin de sănătate publică și sprijin financiar pentru cetățeni mai slabi din punct de vedere economic, am fi în regulă și nu va mai fi nevoie de nimic. Vorbești despre imunitatea efectivelor cu sprijin social. Deci, mă întreb, de câte UCI am avea nevoie într-un astfel de scenariu? Câte recrutări de personal pentru NHS? Cât durează pentru a implementa un astfel de plan? Am avea luxul timpului?

În general, îmi puteți spune care este planul alternativ pe care guvernul trebuie să-l urmeze?
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...