Chirurgul este tratat

sportbilly

New Member
5 Oct 2014
155
74
0
„Obiectivele” (alias antiolimpieni) care au văzut 50-50 masacrul legendei în stejar (și acceptă părerile angajatului lui Alfuzos Barucha care l-a numit nicovală până când merge la cer) s-au înfuriat odată. din nou, din moment ce arbitrul internațional (care înainte de meci ni s-a spus că purta o eșarfă de olimpic) este citat pentru greșelile provocatoare de arbitraj care au alterat rezultatul cu cei nou luminați.

http://www.gavros.gr/content/footba...eimenikwn-raquo-parapempetai-o-kalogeropoylos
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Răspuns: Se trimite chirurgul

Omule, nu te-am mai văzut pe aici de mult timp...
tăiați-l pe KaragiozosNikolakopoulos și dacă doriți să discutați, schimbați subiectul. dacă nu poţi... E greu pentru gavros să se înţeleagă cu celelalte oi.
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Ei bine, nu mesteca, din moment ce am îndurat atâția ani, nu avem nevoie: bb:
Imediat ce vor fierbe în sucul lor, vor uita...
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Omule, nu te-am mai văzut pe aici de mult timp...
tăiați-l pe KaragiozosNikolakopoulos și dacă doriți să discutați, schimbați subiectul. dacă nu poţi... E greu pentru gavros să se înţeleagă cu celelalte oi.

Evident, acest tip de șantaj este și motivul pentru care nimeni altcineva nu răspunde provocărilor antiolimpice scrise aici. Deoarece stilul meu nu se poate ridica la nivelul de a numi pe altcineva o oaie, comicul va accepta interzicerea cenzurii fără a blestema
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Evident, nu poți înțelege evidentul. O postezi, zice tsoukalas, iar hamsia o scrie. k apoi enervat ca iti spune oaie. Nici oamenii tăi nu te vor lua în serios
Dureaza..
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

E clar că nu m-a supărat că un tip necunoscut mi-a zis oaie pentru că caută o scuză să-l înjure și să mă interzică doar pentru că ceea ce scriu îl deranjează pe el și pe prietenii lui în vârstă. Tocmai m-am speriat, așa cum îmi imaginez că băieții anteriori care au scris despre asta s-au speriat și ei, acum nimănui nu-i pasă. Și nu mă înțelege greșit, o să-i las și pe ei în grija lor

ok, consideri ca sdna si vazletta sunt obiective, poate onsport si autobuz
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

cati ani ai sportbilly

Mă așteptam la această întrebare, nu de la tine, dar este obișnuită. Pe de altă parte, este distractiv să citești despre cât de grav nedreptățit este OSFP, amenințând să se retragă din liga putredă pe care nici măcar o echipă neînvinsă nu o poate asigura în ciuda investițiilor pe care le face
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Mă așteptam la această întrebare, nu de la tine, dar este obișnuită. Pe de altă parte, este distractiv să citești despre cât de grav nedreptățit este OSFP, amenințând să se retragă din liga putredă pe care nici măcar o echipă neînvinsă nu o poate asigura în ciuda investițiilor pe care le face


Nu mi-a păsat în mod deosebit, doar pentru că îi cheamă pe ceilalți barbari mi-a stârnit curiozitatea. Mai mic decât mine va fi standard.
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

pai baieti, si eu am 24 de ani, dar nu stau la patrarea cercului.Toata lumea este la fel, cand sunt in situatie, vad totul corect si de indata ce lucrurile se schimba, incep sa tipa. exemplu ciudat sunt fotbalul Olympiacos si baschetul Panathinaikos.Iar cele 2 echipe dominate ani de zile in sportul lor, Pao a reusit si a castigat Campionatele Europene datorita diferentei de marime economica din Europa in cele 2 sporturi dar ambele sunt favorizate de arbitraj. Dau o mie de drepturi celor care se plâng de arbitrajul fotbalistic dar o iau razna când aud pe cineva de la Panathinaikos spunând că fotbalul este nedrept, dar baschetul este curat.
În ceea ce privește meciul de duminică și Kalogeropoulos, singurul lucru cu care nu sunt de acord ca decizie este cartonașul lui Milivojevic pentru că fiecare penalty nu este un cartonaș.
 
  • Aprecieri
reacţii: MAN7
Mult succes, pentru că armada lui Vagnelis, Savva și Marco Neomourinho Silva, doar cu arbitru chirurgical, și-ar pierde invincibilitatea.
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Um, dupa ce a inceput bine in prima repriza cu 80-20 de mana, ce a transformat-o in a 2-a la penalul 50-50???
Pentru informare și conformare pentru cei care îndrăznesc să schimbe din nou legea 80-20!
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Se trimite chirurgul

Omule, nu te-am mai văzut pe aici de mult timp...
tăiați-l pe KaragiozosNikolakopoulos și dacă doriți să discutați, schimbați subiectul. dacă nu poţi... E greu pentru gavros să se înţeleagă cu celelalte oi.
Ari, scuze, te înșeli. Și pentru că ești Aris, greșești de două ori. Fiecare membru are dreptul să vadă penalty-ul, o lovitură liberă și cornerul timp de 3 secunde. Din păcate, probabil te-ai pus pe nervi și ai vorbit cu el... în felul în care nu ai vrea să vorbească cu un membru cu altul: semn:
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

E clar că nu m-a supărat că un tip necunoscut mi-a zis oaie pentru că caută o scuză să-l înjure și să mă interzică doar pentru că ceea ce scriu îl deranjează pe el și pe prietenii lui în vârstă. Tocmai m-am speriat, așa cum îmi imaginez că băieții anteriori care au scris despre asta s-au speriat și ei, acum nimănui nu-i pasă. Și nu mă înțelege greșit, o să-i las și pe ei în grija lor

ok, consideri ca sdna si vazletta sunt obiective, poate onsport si autobuz
Ce vrei cu barba asta și prieteni în vârstă, iubire?
 
Răspuns: Se trimite chirurgul

Din moment ce bem împreună la KAPI, nu vă jucați cu cercetașii
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
    PANATHA PANATHA: Desigur....