Pariu ciudat de pariu

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,531
1,325
113
Ieri mi-a dat Caen - Azaccio la 0.5 si peste cu 2.10 in 55'!
Eu joc, intră 1-0 în 65' cred și apoi a dat 2.50 1.5 și peste.
Eu joc și asta, devine 2-0 în 88'.
Ambele au fost cadouri dar mai ales primul cum le-a venit?

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
18,425
2,844
113
Ieri mi-a dat Caen - Azaccio la 0.5 si peste cu 2.10 in 55'!
Eu joc, intră 1-0 în 65' cred și apoi a dat 2.50 1.5 și peste.
Eu joc și asta, devine 2-0 în 88'.
Ambele au fost cadouri dar mai ales primul cum le-a venit?

Nu au fost cadouri pentru că la sfârșitul primei reprize cota pe over era în jur de 14. Pe baza acestei cote, algoritmul pe care îl folosesc, evident, este puțin probabil să aibă mai mult de 2 goluri, ori de câte ori cred că cotele au fost corecte.

• Aprecieri
reacţii: joc cinstit

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,531
1,325
113
Nu au fost cadouri pentru că la sfârșitul primei reprize cota pe over era în jur de 14. Pe baza acestei cote, algoritmul pe care îl folosesc, evident, este puțin probabil să aibă mai mult de 2 goluri, ori de câte ori cred că cotele au fost corecte.
0.5 Sunt gras, nu 1.5.
Boot-ul 1.5, intrat 88, era riscul meu.

Ultima editare:

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
18,425
2,844
113
0.5 Sunt gras, nu 1.5.
Boot-ul 1.5, intrat 88, era riscul meu.

Spun si eu despre 0.5. Un caz similar a fost jocul scutecelor cu ol. Ca să fiu puțin mai specific, orice joc care se închide cu cote peste 10 (peste) la pauză, procentul de 2 sau mai mult este de aproape 20-30%. Să presupunem că Caen a fost și un străin bazat pe cote.

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,531
1,325
113
Spun si eu despre 0.5. Un caz similar a fost jocul scutecelor cu ol. Ca să fiu puțin mai specific, orice joc care se închide cu cote peste 10 (peste) la pauză, procentul de 2 sau mai mult este de aproape 20-30%. Să presupunem că Caen a fost și un străin bazat pe cote.

1 (un) gol λαίμαι. Nu doi.

Și dacă Koutsimariakos joacă și este 0-0 la 55, se va înscrie un gol

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
18,425
2,844
113
Ei bine, omule, pentru că m-am confruntat cu overs de câțiva ani, șansele erau corecte și probabil ar fi trebuit să fie mai mari, deoarece caen-ul era un underdog și, în general, majoritatea bookers-urilor au dat cote similare. La începutul jocului și după 15 minute, șansele erau mari (în jur de 5 erau cotele pe over) pe baza asta și că jocul nu a fost nimic special. Și în sfârșit, când over-ul se închide la jumătatea oră la astfel de prețuri, este REZONABIL să acordăm o astfel de performanță celor peste 0.5.
Prietenos George

• Aprecieri

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,531
1,325
113
Ei bine, omule, pentru că m-am confruntat cu overs de câțiva ani, șansele erau corecte și probabil ar fi trebuit să fie mai mari, deoarece caen-ul era un underdog și, în general, majoritatea bookers-urilor au dat cote similare. La începutul jocului și după 15 minute, șansele erau mari (în jur de 5 erau cotele pe over) pe baza asta și că jocul nu a fost nimic special. Și în sfârșit, când over-ul se închide la jumătatea oră la astfel de prețuri, este REZONABIL să acordăm o astfel de performanță celor peste 0.5.
Prietenos George

Unul din 30 de jocuri se termină 0-0, aproximativ.
De la 55 la 90 este 1/3 din durată.
Deci unul din 10 este 0-0.
Găsește-mă așa tine și scrie-ne în alertă.

georgesv53

Membru bine-cunoscute
12 Oct 2012
18,425
2,844
113
Unul din 30 de jocuri se termină 0-0, aproximativ.
De la 55 la 90 este 1/3 din durată.
Deci unul din 10 este 0-0.
Găsește-mă așa tine și scrie-ne în alertă.

Lasă-mă să-ți spun ceva în neregulă cu mine cu care m-am ocupat.. Cadou Tespa a fost așa cum ai spus.

deleanonim

New Member
1 Feb 2022
4
7
3
Lasă-mă să-ți spun ceva în neregulă cu mine cu care m-am ocupat.. Cadou Tespa a fost așa cum ai spus.
Bună dimineața,
Nu am nimic de oferit în această discuție specială și îmi pare rău dacă sunt în afara subiectului.
Am vrut doar să le mulțumesc ambilor cosmicsports pentru că au adus în discuție un subiect și cu atât mai mult lui George pentru că și-a acordat timp să răspundă și să-și împărtășească experiența. Forumul este deschis și citit de utilizatori și vizitatori (tocmai mi-am creat un cont pentru această postare), și mai ales astfel de controverse sunt un bun prilej de a învăța pe cei care nu au experiența relevantă în acest domeniu. Apoi rămâne la latitudinea fiecăruia care citește să păstreze ceea ce înțelege și să-și formeze punctul de vedere.
Deci mulțumesc.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
320
146
43
Bună dimineața,
Nu am nimic de oferit în această discuție specială și îmi pare rău dacă sunt în afara subiectului.
Am vrut doar să le mulțumesc ambilor cosmicsports pentru că au adus în discuție un subiect și cu atât mai mult lui George pentru că și-a acordat timp să răspundă și să-și împărtășească experiența. Forumul este deschis și citit de utilizatori și vizitatori (tocmai mi-am creat un cont pentru această postare), și mai ales astfel de controverse sunt un bun prilej de a învăța pe cei care nu au experiența relevantă în acest domeniu. Apoi rămâne la latitudinea fiecăruia care citește să păstreze ceea ce înțelege și să-și formeze punctul de vedere.
Deci mulțumesc.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
320
146
43
Evident că au fost pariuri mari la 0-0 cu suspiciunea unui set-up, așa că cotele au fost ajustate în consecință.

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Sampdoria - Fiorentina
  • 21: 45
    Novasports 2HD
    • Huddersfield - Luton
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Juventus - Lazio
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Newcastle - Arsenal
  • 22: 00
    Start Novasports
    • Oviedo - Zaragoza
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Bahseşehir - Galatasaray
  • Mâine 17-05-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Playoff NBA 2022
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2022
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Bună dimineața în companie
  • McLaren17 McLaren17:
    este Tsitsi norocos azi?
  • Ertzan Ertzan:
    Deși în formă palidă
  • McLaren17 McLaren17:
    a încărcat Nole
  • McLaren17 McLaren17:
    si cu profit mergem sa nu cumparam solana :D
  • Ertzan Ertzan:
    Acum știu că vei spune West Ham-City de la 2-0 la 2-2 etc, ce să ne spui în fața de ieri Aris-AEK de la 0-2 la 3-2 : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Deocamdată, Nole îl „viola” pe Tsitsi cu 6-0 în primul set
  • McLaren17 McLaren17:
    primul set a mers bine 1-6
  • McLaren17 McLaren17:
    200 € la 1,47 am aruncat
  • McLaren17 McLaren17:
    iar ieri am considerat Ucraina Eurovision un cadou dar nu m-am deranjat
  • Ertzan Ertzan:
    Ei bine, Kompotis ar trebui să fie orb acolo
  • McLaren17 McLaren17:
    De aceea am zis sa mergem la Solana cu un pret apropiat de 50 € iar restul de ~ 45 ii vom sparge in 1-2 crypto
  • McLaren17 McLaren17:
    din cauza războiului avea sens ca toată Ucraina să-l sprijine
  • McLaren17 McLaren17:
    Mi-a plăcut personal o melodie bună, dar nu știu dacă nu a avut război dacă ar ieși prima
  • Ertzan Ertzan:
    nu ar ieși
  • McLaren17 McLaren17:
    deocamdata vrem ca Nole sa faca curat eu il am si intr-o mica conditionare cu 14 € imi da 60 €, il astept pe Nole Everton 1X, Plzen si Inter X2
  • PANATHA PANATHA:
    Te descurci bine... 'Everton va câștiga ..... o dă și unul uriaș aici pe site : D!: ROFLMAO:: somn:
  • Ertzan Ertzan:
    Chichi usor
  • McLaren17 McLaren17:
    cu 10' jucatori si 2-2 s-a facut rapid
  • McLaren17 McLaren17:
    2-3 milă
  • McLaren17 McLaren17:
    62 și 64
  • P Pantelis2937:
    Băieți, vreau să întreb ceva despre voucherul de 5 € pe care l-am cumpărat de la OPAP pentru a-l juca la televizor acolo electronic, pot să mă duc să-l dau și îmi vor da înapoi cei 5 euro pe care i-am dat?
  • McLaren17 McLaren17:
    poți să te duci să întrebi la casă, îmi imaginez că poate
    ς
    +1
  • McLaren17 McLaren17:
    un mic duo Inter și Elveția X2
    hochei
  • McLaren17 McLaren17:
    Lucrurile grele pentru Milwaukee, fără Middleton nu au niciun scor
    +1
    McLaren17 McLaren17: Lucrurile grele pentru Milwaukee, fără Middleton nu au niciun scor +1