Plata unui abonament tipster cu un PIN PAYSAFECARD

vigoare

New Member
17 IOL 2016
20
5
3
Buna seara băieți !
Tipster mă ​​roagă să-l ajut trimițând pinul PAYSAFECARD, astfel încât să-mi poată da predicțiile.
Te-ai abona astfel?
 
Îmi pare rău că sunt nebun când aud despre abonamente!
O intrebare .
Care sunt abilitățile acestui om care cere bani pentru a PERFORMA corect prezicerea rezultatului unui meci ????
Dacă este așa cum spune și este profitabil, de ce „vinde” opțiunile ??? În mod normal nu ar avea nevoie de el ... ar fi bogat ....
Acum, dacă mergem la cazul în care are unele abilități speciale de a alege corect, de ce vrea bani, cu riscul de a fi închis, să spunem pentru evaziune fiscală? Pentru că este ilegal să retragi bani fără să-i declari.

Și, desigur, băieții de aici știu mai bine decât mine că nu există nicio modalitate în care cineva să știe rezultatul să-mi spună.

Nu o ascund ..... am plătit de mai multe ori pentru astfel de situații. De fiecare dată când eram dezamăgit de gălețile mele, căutam astfel de tipuri.

Și spun că știe ceva mai mult decât mine ... nu sunt bun ... el să vândă opțiunile va fi .....
De obicei am dat 10 € .... și bineînțeles că nu am plătit o a doua lună pentru că eram permanent în găleată .... și nu ascund că de multe ori au dat opțiuni unde am avut opiniile opuse cu rezultatul că, dacă aș juca al meu, aș câștiga ... ..nu mă mai obosesc .....

aaaa și ceva a durat ..... acum câteva luni aveam niște bani și spun că încercați puțin scump pentru propriile niveluri de bani ... 50e a fost îmi amintesc ... prin paypall (din fericire).
Vorbim despre un escroc național. Mi-am făcut reclamațiile la paypall .... în 2 zile mi-au fost returnate 50 € și de atunci ... oricât de dezamăgit aș fi, nu merg pe astfel de căi.

CEL MAI BUN TIPSTER ESTI TU !!!!!!!
 
Aș dori să pun o întrebare.

De ce majoritatea (dacă nu toți !!!) dintre ei, nu dețineau KAVA ?? ; nu deținea un FOND? ;;;;.
 
Îmi pare rău că sunt nebun când aud despre abonamente!
O intrebare .
Care sunt abilitățile acestui om care cere bani pentru a PERFORMA corect prezicerea rezultatului unui meci ????
Dacă este așa cum spune și este profitabil, de ce „vinde” opțiunile ??? În mod normal nu ar avea nevoie de el ... ar fi bogat ....
Acum, dacă mergem la cazul în care are unele abilități speciale de a alege corect, de ce vrea bani, cu riscul de a fi închis, să spunem pentru evaziune fiscală? Pentru că este ilegal să retragi bani fără să-i declari.

Și, desigur, băieții de aici știu mai bine decât mine că nu există nicio modalitate în care cineva să știe rezultatul să-mi spună.

Nu o ascund ..... am plătit de mai multe ori pentru astfel de situații. De fiecare dată când eram dezamăgit de gălețile mele, căutam astfel de tipuri.

Și spun că știe ceva mai mult decât mine ... nu sunt bun ... el să vândă opțiunile va fi .....
De obicei am dat 10 € .... și bineînțeles că nu am plătit o a doua lună pentru că eram permanent în găleată .... și nu ascund că de multe ori au dat opțiuni unde am avut opiniile opuse cu rezultatul că, dacă aș juca al meu, aș câștiga ... ..nu mă mai obosesc .....

aaaa și ceva a durat ..... acum câteva luni aveam niște bani și spun că încercați puțin scump pentru propriile niveluri de bani ... 50e a fost îmi amintesc ... prin paypall (din fericire).
Vorbim despre un escroc național. Mi-am făcut reclamațiile la paypall .... în 2 zile mi-au fost returnate 50 € și de atunci ... oricât de dezamăgit aș fi, nu merg pe astfel de căi.

CEL MAI BUN TIPSTER ESTI TU !!!!!!!
Din câte am înțeles, nu ați obținut șmecheri bune. În prezent, cu asistență juridică, există una în Grecia. Dar pentru mine nu funcționează, deoarece este pentru cei care plasează sume de pariu din 3 cifre și plus ceilalți acum, în ultima vreme, datorită poftei, are o scădere a ratelor de succes.
De asemenea, îmi veți spune cui vreau să intru cu un abonament de 25 €, are cote mai mici, aproximativ 1,55 și din nou vrea o sumă de 3 cifre cât să pariați, dacă nu doriți să puneți mai puțin și să colectați bani de buzunar. Poate juca până la 270 de meciuri pe lună. Rata de succes în funcție de excel-ul său pe care îl are atât pe pagina de Facebook, cât și pe telegramă este de 65-70%.
În urma publicării acestui subiect, am făcut o căutare pe internet și am văzut că cei mai mulți sfătuitori cer paypal sau PAYSAFE. Cei care sunt legali solicită și un depozit bancar. Dar astăzi, astăzi, astăzi sunt la îndemână, în Grecia întotdeauna.

Rata de succes de 70% pentru cei care joacă singuri, știu că este un procent ridicat.
Desigur pentru acest jucător contează dacă joacă constant și cât de mult are o cramă importantă.
Am un grup pe Facebook pe care l-am închis, dar celor 60 de persoane pe care le-am avut le-am dat o grămadă de predicții doar în principal pentru meciurile de fotbal feminin cu 95%. Acestea sunt cele pe care le studiez de 4 ani și le știu aproape din exterior și le amestec.
Anul acesta s-au schimbat multe în sezonul de pariuri electronice.
Una este că pariurile mari nu pun multe meciuri de fotbal feminin cu favorite foarte puternice, de exemplu Gintra Universitates, din Lituania, care cu echipe foarte slabe aduce scoruri uriașe.
Ca urmare a celei anterioare pe care le-am menționat, nu am o gamă de jocuri de jucat pariind scoruri exacte (am rămas cu asta din 2017 când am început să pariez) și nu pot da echipei.
După 3 luni și în timp ce dădeam 2-4 meciuri pe săptămână, am încetat să mai dau. Procentul meu a scăzut de la aproximativ 80% la 69%. Am și un fișier de dezvoltare relevant.

În afară de faptul că multe dintre meciurile pe care le studiam, pariorii nu le-au avut în direct, au aruncat în ceea ce au pus și profitul maxim pe scor de la 500 € la 200 €. Acest lucru s-a întâmplat în martie, dacă îmi amintesc bine, mai ales la Stoiximan, unde am jucat datorită performanțelor bune. Îmi vei spune că risipesc cei 200 de euro? Gata, învățasem să pun până la 50 € -100 într-un pariu pentru a obține un profit maxim de 5-10 ori. Profitul net a fost de maximum 400-450 pe meci. Când am primit această sumă în cont, am retras 80-90% din sumă. De câteva ori am ajuns la 250-300 și am făcut greșeala obișnuită de a îndulci jucătorii și de a juca suma în multe meciuri chiar și în ligi cunoscute, cu consecința firească a pierderii lor.
În general, ca majoritatea jucătorilor, am pierdut în jur de 2k.
Adevărul este că timpul pe care l-am pierdut studiind și jucând este mult. Și la un moment dat obosiți psihologic.
Acum joc foarte puțin, din moment ce nu mai vreau să pierd, dar nu vreau să pierd bani nici măcar puțin.
Mă întrebam dacă aș putea scrie pe un tipster pentru a le avea gata, pur și simplu nu am mai făcut-o înainte și m-am gândit să postez aici pentru a obține păreri.
Vă mulțumim pentru opiniile prezentate de copiii forumului până acum.
Cei care vor să își spună cuvântul și sunt dispuși să facă acest lucru vor fi încântați să-l citească.
Ceea ce mi-am dat seama după 4 ani de logodnă este că câștigi bani profesional doar din pariu, fie ca tipster sau jucător, sau jucând, așteptând un bilet cu o sumă mare.

Iarna trecută am ajuns aproape de un câștig de 4 cifre jucând un al doilea scor de 2 jocuri, dar în a 2-a repriză în 2 dintre meciuri, scorul a rămas scăzut. Compania mi-a acordat o încasare de aproximativ 1 € la pauză, dar nu am obținut-o pentru că mă așteptam ca cei puternici să bombardeze echipa slabă cu multe goluri și în a doua repriză.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Pe același subiect, un prieten de-al meu are următoarea întrebare, pe care, de asemenea, o am fără legătură cu paysafe.
Să presupunem că cumpăr un payafe de 50 € și dau codul PIN de piață tipsterului, le poate transfera în contul său bancar prin contul său payafe?
 
Din câte am înțeles, nu ați obținut șmecheri bune. În prezent, cu asistență juridică, există una în Grecia. Dar pentru mine nu funcționează, deoarece este pentru cei care plasează sume de pariu din 3 cifre și plus ceilalți acum, în ultima vreme, datorită poftei, are o scădere a ratelor de succes.
De asemenea, îmi veți spune cui vreau să intru cu un abonament de 25 €, are cote mai mici, aproximativ 1,55 și din nou vrea o sumă de 3 cifre cât să pariați, dacă nu doriți să puneți mai puțin și să colectați bani de buzunar. Poate juca până la 270 de meciuri pe lună. Rata de succes în funcție de excel-ul său pe care îl are atât pe pagina de Facebook, cât și pe telegramă este de 65-70%.
În urma publicării acestui subiect, am făcut o căutare pe internet și am văzut că cei mai mulți sfătuitori cer paypal sau PAYSAFE. Cei care sunt legali solicită și un depozit bancar. Dar astăzi, astăzi, astăzi sunt la îndemână, în Grecia întotdeauna.

Rata de succes de 70% pentru cei care joacă singuri, știu că este un procent ridicat.
Desigur pentru acest jucător contează dacă joacă constant și cât de mult are o cramă importantă.
Am un grup pe Facebook pe care l-am închis, dar celor 60 de persoane pe care le-am avut le-am dat o grămadă de predicții doar în principal pentru meciurile de fotbal feminin cu 95%. Acestea sunt cele pe care le studiez de 4 ani și le știu aproape din exterior și le amestec.
Anul acesta s-au schimbat multe în sezonul de pariuri electronice.
Una este că pariurile mari nu pun multe meciuri de fotbal feminin cu favorite foarte puternice, de exemplu Gintra Universitates, din Lituania, care cu echipe foarte slabe aduce scoruri uriașe.
Ca urmare a celei anterioare pe care le-am menționat, nu am o gamă de jocuri de jucat pariind scoruri exacte (am rămas cu asta din 2017 când am început să pariez) și nu pot da echipei.
După 3 luni și în timp ce dădeam 2-4 meciuri pe săptămână, am încetat să mai dau. Procentul meu a scăzut de la aproximativ 80% la 69%. Am și un fișier de dezvoltare relevant.

În afară de faptul că multe dintre meciurile pe care le studiam, pariorii nu le-au avut în direct, au aruncat în ceea ce au pus și profitul maxim pe scor de la 500 € la 200 €. Acest lucru s-a întâmplat în martie, dacă îmi amintesc bine, mai ales la Stoiximan, unde am jucat datorită performanțelor bune. Îmi vei spune că risipesc cei 200 de euro? Gata, învățasem să pun până la 50 € -100 într-un pariu pentru a obține un profit maxim de 5-10 ori. Profitul net a fost de maximum 400-450 pe meci. Când am primit această sumă în cont, am retras 80-90% din sumă. De câteva ori am ajuns la 250-300 și am făcut greșeala obișnuită de a îndulci jucătorii și de a juca suma în multe meciuri chiar și în ligi cunoscute, cu consecința firească a pierderii lor.
În general, ca majoritatea jucătorilor, am pierdut în jur de 2k.
Adevărul este că timpul pe care l-am pierdut studiind și jucând este mult. Și la un moment dat obosiți psihologic.
Acum joc foarte puțin, din moment ce nu mai vreau să pierd, dar nu vreau să pierd bani nici măcar puțin.
Mă întrebam dacă aș putea scrie pe un tipster pentru a le avea gata, pur și simplu nu am mai făcut-o înainte și m-am gândit să postez aici pentru a obține păreri.
Vă mulțumim pentru opiniile prezentate de copiii forumului până acum.
Cei care vor să își spună cuvântul și sunt dispuși să facă acest lucru vor fi încântați să-l citească.
Ceea ce mi-am dat seama după 4 ani de logodnă este că câștigi bani profesional doar din pariu, fie ca tipster sau jucător, sau jucând, așteptând un bilet cu o sumă mare.

Iarna trecută am ajuns aproape de un câștig de 4 cifre jucând un al doilea scor de 2 jocuri, dar în a 2-a repriză în 2 dintre meciuri, scorul a rămas scăzut. Compania mi-a acordat o încasare de aproximativ 1 € la pauză, dar nu am obținut-o pentru că mă așteptam ca cei puternici să bombardeze echipa slabă cu multe goluri și în a doua repriză.
Îmi imaginez că tipsterul despre care vorbești este cretanul Giannis, care a mai trecut de acest site de aici înainte, dar, așa cum ai spus ... trebuie să ai o pivniță puternică și să fii în permanență cu un telefon mobil sau laptop în mâna ... tocmai din acest motiv nu intru niciodată în procesul de plată a abonamentelor ... ca și cum, în general, de îndată ce dă un punct performanța sa scade chiar înainte să reușim chiar să pariez ... în general, toată problema este o conversație mare. ... ok cealaltă ne oferă 100 de single-uri pe parcursul lunii și el este pozitiv ... problema este câți dintre noi putem juca singuri, la ce cote și cu ce pariuri ... în general mă îndoiesc dacă pariază pe toți aceștia noi ... așa că acest pariu pentru jucătorii obișnuiți ca mine necesită multă prudență și să-ți faci licitația fără deschideri financiare și stres .... și pentru nebunia mea joc aici în competiție exact în la fel ca mulți copii ai site-ului au intrat corect și inteligent în condițiile concursului pentru a se potrivi cu pariuri prudente
 
  • Aprecieri
reacţii: vigoare
Și în total ... dacă este să te joci singur, de ce să plătești abonamente și nu te uiți la copiii de aici de pe site care au rate de succes foarte bune și bineînțeles că îi vedem gratuit ....
 
  • Aprecieri
reacţii: vigoare
Ai dreptate să spui asta.
Oricine vă sugerează ca tipster, configurarea site-ului, program de calculator, veți spune „nu vă credem”.

Dar vezi și următoarele:

Mai întâi presupuneți că sunteți medic și descoperiți leacul pentru chelie.
Vei merge la institut național și le veți spune „domnilor am descoperit medicamentul împotriva cheliei”.
Institutul național ia preparatul, îl examinează și, de fapt, vindecă chelia.
Deci, descoperirea ta face parte din rețeta națională și primești o recompensă semnificativă.
Desigur, într-o astfel de fază există concurenți care vor încerca să-ți fure munca, dar există și brevete și biblioteci naționale care îți garantează siguranța împotriva legii.

Să presupunem acum că descoperiți super-sistemul pe care îl pariez.
Mergi din nou la institutul național și le spui ce?
Acest super sistem ia banii lui Thanasakis și Maria - așa cum funcționează astăzi
Thanasakis și Maria - și mi le pune în buzunar (pentru că asta face super-sistemul până la urmă).
Într-adevăr, super-sistemul ia banii lui Thanasakis și Maria și îi pune în buzunar - nu dezgustător - dar ce poate spune institutul național? Se va spune "ce? Cum? De ce? Care este utilitatea produsului? Nu vedem utilitatea? Du-te". Așa se va întâmpla.

Deci, atât dumneavoastră, cât și super-sistemistul, ați fost în fața unei probleme nerezolvate.

Există, desigur, legea descrierilor comerciale. Dacă super-sistemul nu funcționează, îl iei
cealaltă în interior cu actul descrierilor comerciale. Dar o rulează.
 
Dacă suntem de acord că un „tipster” este suficient de bun.
Dacă deține un fond despre care știm că nu șterge sfaturi.
Și dacă are profit ... ne vom întreba .. cât profit are.
Am citit mai sus despre cota de 1,55 (aproximativ) cu o rată de succes de 65 până la 70%
Cu puținele pe care le știu .... profiturile nu sunt suficiente nici măcar pentru a retrage abonamentul !!! pentru că, cu o cotă de 1,55, doriți ca o rată de succes de 64,51% să fie în banii dvs.

Pentru cei care sunt pozitivi cu privire la abonamente, nu voi argumenta ... voi fi de acord, dar cu termeni ....

.Acest tipster pentru a păstra banii .... (dld să ne spună cum joacă, ce sistem urmează și pentru a vedea cursul).

.Nu stingeți chibriturile.

Și dacă are un ROI suficient de bun pentru a-mi pune chiar și bani de buzunar în buzunar, voi fi de acord și de ce nu dacă pot să intru și eu ..... Artificiile unei săptămâni sunt excluse.

Dar, din păcate, nu au păstrat numerar.
Mulți sting lupte
și chiar mai multe sunt promovate în victorii mari.

Am lăsat ultima dată problema ratei de succes.
Oricine dorește să menționeze rata de succes pe care o are, va pune în mod necesar lângă performanța medie pe care o joacă.

80% succes spune celălalt !!!! și joacă peste 0,5 finale !!!!
90% vrei succes ??????? 94% vă voi spune.

Cu 94% succes, peste 0,5 finale trebuie să aibă 1,064 înainte de start pentru a fi în banii tăi. !!!!!!
 
Și sunt abonat la tipsterul care a fost menționat, trebuie să fiți cu adevărat vigilenți pentru că șansele scad, dar sunt 100% mulțumit de profituri și profesionalism, nici jocurile nu sunt șterse, nici mufa roi ...
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Buna seara băieți !
Tipster mă ​​roagă să-l ajut trimițând pinul PAYSAFECARD, astfel încât să-mi poată da predicțiile.
Te-ai abona la
Cu Pin și paysafecard și nici cu gloanțe, deoarece nu am folosit Paysafe, deoarece depunerile au fost făcute prin paysafecard. Altfel poate. Desigur, nu am dat niciodată în viața mea

Dar, după cum a spus betover, trebuie să studiem mult în astfel de cazuri, în special fondul său
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
nu, și de unde își ia sfaturile? este valabil?
Nu îi cunosc sursele. Ce vrei să spui în mod valid?
Un lucru pe care nu l-am menționat este că este rar și că unele predicții sugerează că vor fi jucate la bet22, care nu este inclus în cele legale. Bet22 pentru cei care nu știu este versiunea greacă a 1XBET rusesc.
 
Bună seara, permiteți-mi să vă spun propria mea experiență și să păstrez orice doriți.

1) Rusa are în multe cazuri prețuri deosebite și, în combinație cu faptul că este ceea ce este, mulți sunt cei care și-au plâns profiturile.
2) De asemenea, am folosit tipsters pentru mai multe achiziții de nișă cu succes. Aproape toată lumea a lucrat pentru green și a fost plătită cu paypal. Plată remunerată pe care nu am întâlnit-o la nimeni.
3) Este o situație în care solicitați o înregistrare a cotelor și pariurilor, totuși, atunci când acest lucru nu este certificat de către o terță parte, oricine poate declara ceea ce dorește.
4) Cât durează rentabilitatea este foarte important. În majoritatea cazurilor, dacă nu puneți punctul în primii 30 d / l, pierdeți de obicei valoarea. Pentru mine, confortul și disponibilitatea prețurilor într-un tipster sunt egale sau cu ROI-ul său. Ce trebuie să faceți cu un ROI dacă nu îl puteți aborda sau dacă nu puteți trăi în paralel.
5) ROI este o discuție mare acum. ROI către Dumnezeu cu 20 de pariuri pe lună nu mă interesează personal. Înseamnă că ai pierdut un pariu și ai închis toată luna. De o mie de ori un volum respectabil și un ROI mai mic
6) Limitele sunt aproape cu siguranță orice tip de mediocru și mai mare de urmat. Este, de asemenea, principalul motiv pentru care devin mulți tipster. Nu au unde să se joace și să câștige bani din abonamente. Ceea ce ți-a spus un alt membru este adevărat. Oamenii care au o modalitate și o metodă de a câștiga bani din pariuri în mod regulat NU vor să vă spună cum, darămite să vă vândă know-how-ul lor. NU sunt proști.

Există tipuri care funcționează cu adevărat, dar limitele sunt date. Întrebarea este dacă achizițiile pe care le fac pot întârzia puțin mai mult. (Altul pentru a juca caii, altul pentru a juca colțuri)

Aceștia.
 
Ultima editare:
Nu îi cunosc sursele. Ce vrei să spui în mod valid?
Un lucru pe care nu l-am menționat este că este rar și că unele predicții sugerează că vor fi jucate la bet22, care nu este inclus în cele legale. Bet22 pentru cei care nu știu este versiunea greacă a 1XBET rusesc.
Adică prin ce criterii dă informațiile? sunt mostre? să zicem că a dat 10 jocuri cu o rată de succes de 9 de exemplu? poate face publicitate acestei pagini. nu nu o cunosc.
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...