Fotbal și evoluție

Avrolimos

Membru bine-cunoscute
2 Oct 2009
5,387
4,993
113
Atena
Regele dovedit al sportului și-a făcut apariția oficială, devreme dimineața, pe 1863 odată cu datele de naștere ale Federației de Fotbal din Anglia.

Cu toate acestea, înainte de acest eveniment, există fapte istorice care atestă existența unui fel de sport în antichitate. China antică și Roma au fost unele dintre orașele-state în care au fost jocuri cu zeița rotundă.

Regulile au fost modificate, adăugate, eliminate cu scopul de a îmbunătăți fotbalul. Obstetricieni, gimnasti, nutriționiști, psihologi, sportivi au devenit indispensabili în aproape fiecare club care dorește să conducă. Antrenorii au devenit manageri, antrenamentele chiar mai dure, mai complicate. Speedy, exploziv, tehnic, unde să înceapă și să se termine.

Nu mai vorbim, deoarece tactica a evoluat. Prin aceste noi poziții apărute pe teren, o mulțime de jocuri și oportunități ieșeau până la prim-plan, care era diferită de cele obișnuite.

În ochii mei, Barcelona a fost filozofia fotbalului totalitar, inspirată de strălucirea Aianelor și a naționalei olandeze. Unii pot considera plictisitori, alții atractivi.

Modul în care această echipă a reușit să ajungă în vârful Europei și nu doar o singură dată este unic. Superb universal în linia instanței fără nicio marjă de dispută.
A făcut munca grea, a atacat, a creat, a dat spectacol și a obținut titluri. A făcut totul, apărând chiar și implorându-i pe atacatori.

Nu exagerez abordări diferite, dar le admir în egală măsură. Dar realizarea catalanilor este de prim rang.

Aștept cu nerăbdare părerile voastre.

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
627
560
93
lac din penthouse
Răspuns: Fotbal și evoluție

Bună seara Obiectul plăcut. Într-adevăr, Barcelona este unică și va rămâne mulți ani. Opinia mea este aceea a unui șase. șarpe din gaură și invers.
Jucătorii joacă repede mingea Liniile sunt scurte, cu o fitness excelent și spiritul de echipă prevalează. pe 6 transportatorii o fac sau cel puțin trimit mingea în lateral și opresc contraatacul.
Condiții fizice combinații excelente de viteză a spiritului de echipă și jucători care pot răspunde la toate rolurile.
Singurul lucru rămas pentru noi pariori este cu câte goluri vor primi în joc și ce ore suplimentare vor juca.
Aceste elemente sunt ceea ce văd majoritatea oamenilor și suntem de acord cu toții. Ceea ce trecem cu vederea și cred că este cel mai important, după părerea mea, din perioada în care Rickard creează această echipă este aspectul pe care această echipă l-a oferit acestei echipe. A înscrie un gol 3 nu înseamnă nimic dacă acceptați exemplul de tren 4 sau 5 din anul precedent, echipa Werder din Germania.
Barcelona nu a acceptat și nu a acceptat niciun obiectiv.Zero este alfa și omega, în primul rând, va urma și restul. Acum îmi veți spune unde se află echipa noastră națională cu o ușoară diferență. Am căutat independent un gol pe jumătate și acesta a fost cel mai mult timp consumat chiar și la 94 în timp ce Barcelona X XN caută meciul. goluri.
Barcelona a avut și este la dispoziția jucătorilor 11 DEFENSE. Literalmente, cei din centru și atacatorii sunt, de asemenea, DEFENDERI.
Mi-a redus simbolic mențiunea despre super-capacul final cu ușa. .Nu este convenabil în joc, egal cu partea portului, nu este special și încearcă să atingă echilibrul liber, fără a fi nevoie să pierzi nimic special dincolo de prestigiu.
Călugăreții încercau repede să împingă mingea înainte, și venea pe linia centrală, cine a spus? Fecioara. Și oprea atacul și vorbeam despre ce va fi gelos, iar pugilul la momentul potrivit, doar întâmplător, nu era nimic.
Cei puțini au plecat ... noroc: semn:
  • ca
reacţii: Avrolimos

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Darmstadt - Greuther Firth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Leverkusen
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi