Care sunt scenariile naționale de calificare și excludere a baschetului?

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
39,137
26,154
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
Mai jos puteți vedea toate scenariile de calificare și excludere de la National, care începe în faza următoare cu înregistrarea anterioară (2-1).

Cu 2 victorii împotriva SUA și Cehiei, echipa națională avansează direct la „8”, dacă Brazilia face două înfrângeri, sau dacă câștigă SUA, totuși, dacă Brazilia câștigă Republica Cehă și pierde în fața SUA, acolo va fi o triplă egalitate.

Dacă Naționala câștigă doar Cehia și pierde în SUA, atunci speră la o înfrângere a Braziliei de către Cehia și speră la diferențe în posibilitatea unui triplu fund.


SCENARIO 1: CÂȘTIGURI 2 GRECIA, CÂȘTIGURI 2 BRAZIL:

BRASIL 5-0
GRECIA 4-1
SUA 3-2
2-3 REPUBLICA CEHĂ


SCENARIO 2: GRECIA CÂȘTIGĂ REPUBLICA CEHĂ ȘI ÎN special, DIN SUA, BRASIL DIN SUA ȘI ESPECIAL DIN REPUBLICA CEHĂ:

SUA 5-0
GRECIA 3-2
3-2 REPUBLICA CEHĂ
BRASIL 3-2

* Diferențele vor conta în echilibru.


SCENARIO 3: GRECIA CÂȘTIGĂ PE REPUBLICA CEHĂ ȘI PIERDURI DIN SUA, BRASILUL SUBSCRIE DIN SUA ȘI CÂȘTIGĂ PE REPUBLICA CEHĂ:

SUA 5-0
BRASIL 4-1
GRECIA 3-2
2-3 REPUBLICA CEHĂ


SCENARIO 4: CÂȘTIGURI 2 GRECIA ȘI Pierderi 2 BRASIL:

GRECIA 4-1
SUA 4-1
3-2 REPUBLICA CEHĂ
BRASIL 3-2


SCENARIO 5: GRECIA REPUBLICII CECHE ȘI CÂȘTIGĂRII SUA, BRAZILA SUA DIN CECA CÂȘTIGULUI:

BRASIL 4-1
SUA 4-1
3-2 REPUBLICA CEHĂ
GRECIA 3-2


SCENARIO 6: Pierdeți GRECIA DIN CECA ȘI CÂȘTIGĂȚI ÎN SUA, BRAZILUL CÂȘTIGĂ ÎN SUA ȘI PIERDE DIN CEHA:

BRASIL 4-1
4-1 REPUBLICA CEHĂ
SUA 3-2
GRECIA 3-2


SCENARIO 7: 2 GRECIA CÂȘTIGĂ, BRAZILUL CÂȘTIGĂ PE REPUBLICA CEHA ȘI PIERDEREA SUA

GRECIA 4-1
SUA 4-1
BRASIL 4-1
2-3 REPUBLICA CEHĂ

* În rânduri triple, efectele reciproc și apoi diferențele dintre ele joacă un rol.


SCENARIO 8: Câștigă 2 GRECIA, CÂȘTIGĂ BRĂZILUL ȘI REPUBLICA CEHA

GRECIA 4-1
BRASIL 4-1
SUA 3-2
3-2 REPUBLICA CEHĂ
 
Ultima editare:
Cred că înfrângerea din Brazilia ne va costa ... Încă mă întreb cu cehii că nu știam că joacă baschet și nu joacă fotbal, dar a trebuit să spunem haha
 
Dacă pierdem în SUA, dorim ca cehii să câștige peste Brazilia cât mai puțin (doresc puncte 1) pentru că atunci Grecia se va califica pentru cehi cu un punct mai mare decât cehii au câștigat brazilienii.
 
Dacă pierdem în SUA, dorim ca cehii să câștige peste Brazilia cât mai puțin (doresc puncte 1) pentru că atunci Grecia se va califica pentru cehi cu un punct mai mare decât cehii au câștigat brazilienii.
Bună dimineața!
Să spunem că pentru ca acest lucru să se întâmple, americanii vor trebui să învingă și pe brazilieni, altfel nu va exista un echilibru triplu.
Pe scurt, brazilienii vor trebui să înfrângă 2 pentru a se califica în sferturile de finală.

Trimis de la ONEPLUS A5010 folosind funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
și nu ar trebui să excludem posibilitatea ca o „maimuță” să fie jucată între SUA și Brazilia, dacă ne-au bătut și brazilienii au pierdut în fața cehilor (care sunt în fața cehilor 32-45 în HT). Așa că am ajuns la concluzia că astăzi trebuie să învingem SUA
 
Cu siguranță mergem cu 2 câștiguri, altfel dacă pierdem astăzi vrem o victorie asupra Cehiei cu puncte 23 și o victorie a SUA asupra Braziliei în același timp.
 
SCENARIO 1: Dacă Grecia învinge SUA, atunci se va califica pur și simplu pentru cehi și poate fi chiar primul din grup (dacă Brazilia învinge SUA). În acest caz, Brazilia-SUA va fi „finală” după ce câștigătorul va fi în faza eliminatorie, iar cel care pierde își va spune la revedere.

SCENARIO 2: Odată cu înfrângerea cehilor, ne luăm rămas bun de la alte rezultate.

SCENARIO 3: Dacă SUA învinge atât Grecia cât și Brazilia, Grecia va trebui să câștige cehii cu diferența de puncte 12.
În acest caz, evaluarea va fi următoarea:
SUA 5-0
Grecia 3-2
Republica Cehă 3-2
Brazilia 3-2
În echilibru triplu dacă Grecia îi învinge pe cehi cu 12 și mai multe puncte, se va califica.
Dacă Grecia câștigă până la 11 puncte, Republica Cehă va conduce.

SCENARIO 4:
Dacă SUA învinge Grecia și pierde în Brazilia, atunci Grecia este exclusă indiferent de rezultatul meciului cu cehii.
Brazilia 4-1
SUA 4-1
Grecia 3-2
Republica Cehă 3-2

Jocuri rămase pentru grup
SUA-Grecia (07 / 09 -15: 30)
Grecia - Republica Cehă (09 / 09 - 11: 30)
SUA-Brazilia (09 / 09 - 15: 30)
 
Hai să mergem mai bine acasă, până acum am arătat că nu merităm 8, cu excepția jocului 1, dar nu vedem și cine Skurtopoulos face ceea ce își dorește toată lumea


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Într-un fel acum primul scenariu ...

SCENARIO 1: SUA vor învinge Brazilia și Grecia pentru a câștiga cehi cu diferența de puncte 12
În acest caz, evaluarea va fi următoarea:
SUA 5-0
Grecia 3-2
Republica Cehă 3-2
Brazilia 3-2
În echilibru triplu dacă Grecia îi învinge pe cehi cu 12 și mai multe puncte, se va califica.
Dacă Grecia câștigă până la 11 puncte, Republica Cehă va conduce.

SCENARIO 2:
Dacă SUA pierd în fața Braziliei, Grecia este exclusă indiferent de rezultatul meciului împotriva cehilor.
Brazilia 4-1
SUA 4-1
Grecia 3-2
Republica Cehă 3-2

Jocuri rămase pentru grup

Grecia - Republica Cehă (09 / 09 - 11: 30)
SUA-Brazilia (09 / 09 - 15: 30)
 
Domnilor, nu există Grecia. Boulou din competiție și Yiannis Antetokoumpou niciodată pentru binele său.
 
o sa stau cu doi jucatori care sunt atat de buni la 1 ??? că unii îl înfățișează ca messi al lui Basket doar supraevaluat și nimic altceva și o altă dezamăgire Papanikolaou se întreabă cum pot prezenta amândoi o imagine atât de cumplită. Am fost impresionat de celălalt Papa Papapetro pentru că am fost printre distinsi. Nu ne putem aștepta să marcăm doar de la Sluka și Countertube. Chiar dacă nu am nici o idee despre sport, par să fim previzibili. Bancă inexistentă ....
 
O echipă avea pop kerr pe bancă, iar cealaltă tipă.
Orice altă conversație cred că nu are sens
 
Cred că este o valoare pentru bani, m-am întrebat despre performanțele bune din Republica Cehă, îmi imaginez și din cauza avantajului 11 nu ard atât de mult pentru victorie


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Cred că dacă nu te duci la câștig și mergi la diferența, vei pierde, iar pe baza imaginii ambelor echipe, performanța din Cehia este ireală.
 
Evident, putem compensa diferența atât timp cât jucăm baschet


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...