Ce link-uri / postări sunt interzise

Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

bun venit futurist

cumva ar putea fi un monopol (de exemplu,

Nu voi fi de acord cu prietenul meu
trebuie să respectăm anumite reguli ale forumului și să nu provocăm probleme
în cele ce urmează, cu excepția faptului că provocăm probleme managerilor
ne luăm propriile noastre ochi cu mâinile noastre
 
  • Aprecieri
reacţii: venoss
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

Cu toate acestea, voi fi de acord cu ceea ce spune nectarul interconectat
mai degrabă, unii interlocutori doresc un tutorial pentru a-și poloneze cunoștințele în jurul internetului și regulile bune de comportament.

fiecare site web are un proprietar și unii manageri care au ieșit din anumite reguli privind buna funcționare a site-ului, dacă cineva nu este de acord cu aceștia, doar nu merge pe site-ul respectiv.

Ar trebui să înțeleagă că, pentru că noi spunem / scriem utilizatorilor obișnuiți alte persoane sunt responsabile și pot fi trași la răspundere autorităților competente pentru acest lucru, în opinia mea, ar trebui să fie atenți la ceea ce spunem nu expun oamenii care nu sunt de a da vina pe noi nimic

Prin estimarea la toată lumea și fără nici o neînțelegere

Elias
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Giannaros
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

Ceva este scris pentru voi cu binele și în mod evident pentru că există motive specifice, pentru ca grecul să aibă sens și reactivitate, împotriva contra.
Desigur, cu toată nevoia politică pentru o conversație plictisitoare.
O viata la fel.
 
  • Aprecieri
reacţii: Giannaros și awax
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

INFOBETO în lunga sa istorie a arătat că este pe partea jucătorului și este împotriva împotrivirii și exprimării libere.
Dar există unele lucruri care nu pot fi spuse public în conformitate cu propria noastră judecată subiectivă.
În acest stadiu, am decis asupra ultimelor evoluții pe care publicarea modalităților de a ocoli barierele furnizorilor este ceva ce nu vrem să vedem în forumul nostru.

Vă mulțumim pentru înțelegerea dvs.

Am înțeles absolut motivele pentru care ratele de infobeto la o astfel de decizie și le va respecta în, pe de altă parte nu pot comenta pe care o văd în fața ochilor mei să cadă și ultimul bastion al libertății de exprimare: foarte puternic internet !!!

Nu stiu unde sa ma duc si unde sa ma duc, nu-ti face griji si BBC sa te informezi !!!
În cele din urmă, există și unul pozitiv când junta se simte grozavă și nepedepsită, atunci este mai vulnerabilă!
Cel mai întunecat întuneric este puțin înainte de zori ...
 
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

De asemenea, nu sunt de acord cu vânătăile (și cu pietrele : Cool:)
<o:p>:p>
Prin inima mea mare vreau ca ei să fie dorit, să găsească pe cineva și atâta timp cât ne protejează, 100 ori mai mult pentru ai proteja!
<o:p>:p>
Protecția va fi ....: twis:
 
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

bun venit futurist

cumva ar putea fi un monopol (de exemplu,

Dacă este să „pierd” informația pentru că ați ajuns să fiți informați despre căile „ilegale”, să jigniți politicienii, furnizorii și mă uitam în jur, prefer să vă pierd pe voi și pe toți cei care au venit într-un astfel de scop și să rămâneți 5-10-20 pe cei care rămân, dar a avea infobetul.

Infobeto pentru mine peste tot și TOATE și lăsați-o să vorbească despre rețete de gătit, inspirație, călătorii etc.

Data înregistrării mele: 10-08-2003
Număr de mesaje: 35.605

De altfel am terminat 10 ani pe forum
Dacă îți spun ceva, ni sa spus multe lucruri. Pe lângă infobeto există și alte forumuri și bloguri. Oricine ne place despre alții nu va putea fi aceste reguli : semn:
 
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

Dacă este să „pierd” informația pentru că ați ajuns să fiți informați despre căile „ilegale”, să jigniți politicienii, furnizorii și mă uitam în jur, prefer să vă pierd pe voi și pe toți cei care au venit într-un astfel de scop și să rămâneți 5-10-20 pe cei care rămân, dar a avea infobetul.

Infobeto pentru mine peste tot și TOATE și lăsați-o să vorbească despre rețete de gătit, inspirație, călătorii etc.

Data înregistrării mele: 10-08-2003
Număr de mesaje: 35.605

De altfel am terminat 10 ani pe forum
Dacă îți spun ceva, ni sa spus multe lucruri. Pe lângă infobeto există și alte forumuri și bloguri. Oricine ne place despre alții nu va putea fi aceste reguli : semn:

mesajul celei mai vorbite persoane despre care sunt nou pentru tine ma acoperit complet.

este cunoscută de tot ce-mi imaginez

că alte site-uri web se uită la cantitatea de utilizatori și alte calități

alegeți în consecință
 
  • Aprecieri
reacţii: Giannaros și awax
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

Bună dimineața tuturor,
prin citirea subiectului, sunt total de acord cu limitările managerilor deoarece vor explica problemele pe care le discutăm.
 
  • Aprecieri
reacţii: Giannaros
Răspuns: Câte legături / postări sunt interzise

Am șters problema cu compania care a fost deschisă. Am spus 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 ori „Aceasta nu este pe lista de ce? Ne luăm ochii de la noi înșine.
Teamați să jucați aveți îndoieli; Nu te juca, dar nu te duci să ne arzi pe noi și pe ceilalți.

Probleme similare vor continua să fie șterse.

Vă mulțumim pentru înțelegere : semn:
 
Niciodată nu am pus o legătură care să indice o pariere ilegală (pariul non-pariu pe care medicii mei l-au pariat).
Dar, de asemenea, nu funcționează. Alăturați-vă orice companie doriți utilizând vpn. după? Nu te juca.
O poveste neplăcută, dacă ar fi doar ... lipsa legăturii, noi toți dormem liniștit în patul nostru și nu ne-ar deranja subiectul vagabondului.
Forumul a căzut la nivelul analfabrilor de pe munte?

Acum, cu primii miniștri, ce sa întâmplat?
Δλδ. dacă am spune vechea zicală „Andreas în armată” am mânca ștergerea? „Rimelul Tsirimoko”?
 
Niciodată nu am pus o legătură care să indice o pariere ilegală (pariul non-pariu pe care medicii mei l-au pariat).
Dar, de asemenea, nu funcționează. Alăturați-vă orice companie doriți utilizând vpn. după? Nu te juca.
O poveste neplăcută, dacă ar fi doar ... lipsa legăturii, noi toți dormem liniștit în patul nostru și nu ne-ar deranja subiectul vagabondului.
Forumul a căzut la nivelul analfabrilor de pe munte?

Acum, cu primii miniștri, ce sa întâmplat?
Δλδ. dacă am spune vechea zicală „Andreas în armată” am mânca ștergerea? „Rimelul Tsirimoko”?

Nikos a citit un anunț pe care l-am făcut înainte de 6 de ani ... când a fost o întrebare despre ilegal ...
Deci, nu trebuie să vă faceți griji pentru ceva ...



Avatarul meu pentru că a devenit atât de mic?

Toată lumea a devenit un pic pentru că am schimbat un forum care are specificații diferite.
 
Nikos a citit un anunț pe care l-am făcut înainte de 6 de ani ... când a fost o întrebare despre ilegal ...
Deci, nu trebuie să vă faceți griji pentru ceva ...





Toată lumea a devenit un pic pentru că am schimbat un forum care are specificații diferite.

Nikos a citit un anunț pe care l-am făcut înainte de 6 de ani ... când a fost o întrebare despre ilegal ...
Deci, nu trebuie să vă faceți griji pentru ceva ...





Toată lumea a devenit un pic pentru că am schimbat un forum care are specificații diferite.

Primii șase ani în urmă este acest lucru.
Și tu ai reușit.
Cu toate acestea, companiile se deteriorează acum și se declară, de asemenea, în reclamele banner-lor geobanner, pentru a nu le arăta în țări care nu se joacă.
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...