2021 Premii Oscaruri

gdouvl1984

Peter Griffin
Membru al echipei
17 Ion 2012
3,401
3,930
113
3kala
Este un an foarte ciudat în toate domeniile și, desigur, nu ar putea fi diferit în peisajul premiilor. Nu cred că voi paria nimic anul acesta, nu am văzut încă niciun film, dar în scopuri record am vrut să am un articol despre Oscar și anul acesta. În căutarea unor posibile facturi neplătite cu recompense, arată foarte bine 5.00 de Glenn Close pentru actrița a doua.

Candidaturile

Cel mai bun film
Nomadland
„Procesul de la 7 din Chicago”
„Mank”
Minaret
Femeie promițătoare
Tatăl
Sunetul metalului
Iuda și Mesia Negru

direcție
Chloe Zhao pentru „Nomadland”
David Fitzgerald pentru „Mank”
Emerald Fenel pentru „Tânăra promițătoare”
Lee Isaac Chung pentru „Minari”
Thomas Winterberg pentru „White Bottom”

Primul rol masculin
Reese Ahmed pentru „Sound of Metal”
Chadwick Bozeman pentru „fundul negru al lui Ma Rainey”
Gary Oldman pentru „Mank”
Anthony Hopkins pentru „Tatăl”
Steven Youn pentru „Minari”

Rolul femeii
Francis McDormand pentru „Nomadland”
Carey Mulligan pentru „Tânăra promițătoare”
Viola Davis pentru „fundul negru al lui Ma Rainey”
Vanessa Kirby pentru „Piese de femeie”
Ziua Omului pentru „Statele Unite vs. Billie Holiday »

B 'Rolul feminin
Olivia Coleman pentru „Tatăl”
Yun Yoo-jung pentru „Minari”
Maria Bakalova pentru „Borat Subsequent Moviefilm”
Amanda Seyfried pentru „Mank”
Glenn Close pentru „Hillbilly Elegy”

Al doilea rol masculin
Daniel Kalougia pentru „Iuda și Mesia Negru”
Leslie Odom J. pentru „O noapte în Miami ...”
Sasha Baron Cohen la "Chicago 7 Trial"
Paul Rossi pentru „Sunetul metalului”
Lac Stanfield pentru „Iuda și Mesia Negru”

fotografie
Eric Messerschmidt pentru „Mank”
Joshua James Richards pentru „Nomadland”
Dariusz Volski pentru „Știrile lumii”
Faidon Papamichael pentru „Procesul celor 7 de la Chicago”
Sean Bobbit pentru „Iuda și Mesia Negru”

Sofisticat Script
Ramin Bahrani pentru „Tigrul alb”
Puterile taberei pentru „O noapte în Miami ...”
Christopher Hampton și Florian Zeller pentru „Tatăl”
Chloe Zhao pentru „Nomadland”
Peter Bainham, Sasha Baron Cohen, Gina Friedman, Anthony Hines, Lee Kern, Dan Meiser, Nina Pedrand, Erica Rivinogia, Dan Schwimmer pentru "Borat Subsequent Moviefilm"

Scenariul original
Li Isaac Chang pentru „Minari”
Emerald Fenel pentru „Tânăra promițătoare”
Aaron Sorkin pentru „Chicago 7 Trial”
Ebram Marder, Darius Marder, Derek Ciafrans pentru „Sunetul metalului”
Will Berson, Saka King, Keith Lucas, Kenneth Lucas pentru „Iuda și Mesia Negru”

muzică
Din 5 sânge
Suflet
uman
minari
News of the World

costume
uman
Fundul negru al lui Ma Rainey
Emma
Mulan
Pinocchio

montaj
Sunetul metalului
nomadland
Proba din Chicago 7
Tatăl
Tânără promițătoare

Direcția artistică
Donald Graham Bert pentru „Mank”
David Crank pentru „Știrile lumii”
Nathan Crowley pentru „Tenet”
Mark Reeker pentru „fundul negru al lui Ma Rainey”
Peter Francis, Kathy Federstone pentru „Tatăl”

Film internațional
White Bottom (Danemarca)
Colectiv (România)
Quo Vadis, Aida? (Bosnia si Hertegovina)
Zile mai bune (Hong Kong)
Omul care și-a vândut pielea (Tunisia)

Film de animație
Suflet (Pixar)
Wolfwalkers (Apple TV + / GKIDS)
Peste Lună (Netflix)
Am plecat (Pixar)
Un film Shaun the Sheep: Farmageddon (Netflix)

Documentar - Feature
Tabăra Crip
Timp
Colectiv
Agentul aluniței
Profesorul meu de caracatiță

Documentar - Scurt
Un concert este o conversație
Un cântec de dragoste pentru Latasha
Colette
Lumea foamei
Nu împărțiți
 
Am văzut Nomadland, Mank, Tânără promițătoare și Proces de 7. Miroase că voi vedea restul. În Globurile de Aur, cel mai bun film și regie s-a dus la Nomadland, dacă asta spune ceva. În regie, cred că lui Zhao nu-i lipsește. În cel mai bun film nu știu. Poate că Mank are primul cuvânt de spus, ca la categoriile Fotografie, Regie, Costume.
Voi vedea filmul, dar Clouse, dar cred că facturile au plătit puțin doar pentru că aveau un candidat pentru Soția : twis: Dar nu știu aici, de ce este uimitor Bakalova în Borat.
Când voi vedea restul, voi avea o imagine mai bună și îmi voi scrie părerea despre majoritatea categoriilor
 
Am văzut Hillbilly Elegy, Glenn Close foarte bun și probabil că o va lua, desigur, dar și de această dată rolul ei este cu adevărat demn. În general, acest film este foarte bun atât pentru scenariu, cât și pentru primul rol din Amy Adams, mă întreb de ce a fost lăsat deoparte
 
De asemenea, a fost nominalizat pentru zmeură (primul care este nominalizat atât la Oscar, cât și la zmeură pentru același film). Cred că, din cauza circumstanțelor, comitetele le-au pierdut anul acesta.

Trimis de la SM-G928F folosind funcția Tapatalk
 
L-am văzut pe Iuda ...., Minari, Tatăl și o altă rundă (fundul alb propus pentru regie)
Nu înțeleg de ce Minari are atât de multe nominalizări. Mă așteptam să văd ceva asemănător cu Paraziți, dar nu ... Într-un scenariu poate că va primi ceva, pentru că pentru restul nu merită pentru mine. Danezul Another Round (Druk în daneză, adică beat ar fi cea mai bună redenumire în engleză, pentru că se potrivește perfect, toți sunt orbi :p ) este bun, deși la nivelul lui Jagten, același director în urmă cu câțiva ani, nu ajunge. Tatăl este bun !! M-am așteptat să fie plictisitor, dar este destul de interesant și inteligent împușcat. Bunic foarte bun acum Anthony. Iuda .... cu Black Panthers este bun, dar cred că nu dă nimic mai mult decât ceea ce am văzut până acum. Probabil din cauza cursei, a primit și el atâtea candidaturi. Procesul din Chicago este un film mult mai drăguț, cu o temă similară.
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Cu toate acestea, „criteriul snl” (candidații care au prezentat spectacolul popular Saturday Night Live au ajuns de mai multe ori la cucerire), anul acesta are două favorite: Daniel Kaaluya și Carey Mulligan

Trimis de la SM-G928F folosind funcția Tapatalk
 
Pentru că pentru Oscarurile actorilor încă mai trebuie să văd pe Ma Rainey, Sound of Metal, Billie Holiday și Piese de femeie, după ce le voi vedea îmi voi scrie părerea, dar cu siguranță merită aceste două. Carey Mulligan, în special, este foarte, foarte bună. Dar Globul de Aur a fost luat de Andra Day pentru Billie Holiday, așa că aș vrea să-l văd pentru a-mi exprima părerea
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Cei care nu se pierd cu nimic, care merită încărcați rău, chiar dacă dau foarte puțin, sunt Chadwick Boseman pentru premiul postum pentru Ma Rainey și ... Rudy Giuliani pentru scena cu cămașa din Borat 2 (Raspberry B „Bărbați @ 1.10-1.20) pentru transmisie live!

Trimis de la SM-G928F folosind funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Am văzut-o și pe Ma Rainey și merită ambele premii Oscar. Bineînțeles că omul este sigur așa cum am spus, dar Viola merită și ea, interpretare foarte bună ca Ma !!! Dar aș prefera pe Carey Mulligan, în Promising ...
Desigur, mai sunt încă două filme de văzut pentru femei și unul pentru bărbați
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Pentru Sound of Metal am exact aceeași părere pe care am avut-o și pentru Minari. Nu cred că sunt filme la nivel de Oscar, așa cum am în minte. Desigur, în toți acești ani ochii noștri au văzut multe.
Statele Unite vs Billie Holiday este un film biografic bun. Încă un an în acest an cu o temă antiracistă. Și Andra Day ca Billie Holiday este destul de bună. Cred că șansele date primei femei sunt absolut corecte
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Privind la spectacolele din Stoiximan și cu logica că 1 și ceva mic nu pot fi jucate, sugestiile mele sunt: ​​Pentru un film mai bun The Trial of Chicago 7 (8,50) și Mank (40,00), pentru A 'male Hopkins (8.00) chiar desi este foarte greu....
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Avem și spunem:
Așa cum a scris Christos, 1 și ceva nu ne vor preocupa, indiferent de cât de mult ciment este.
Nomadland va primi cu siguranță film, regie, fotografie (ultimul peste 1,70 este bun dacă se găsește), Sound of Metal va primi cu siguranță sunet, Ma Rainey va primi cu siguranță un bărbat A pentru Boseman, costume, machiaj, Kaaluya al doilea mascul , Yun a doua femeie, Femeie tânără promițătoare scenariul original, animație Soul și OST, producție Mank, efecte Tenet, altă limbă străină rotundă, documentarul profesorului meu de caracatiță și Dacă se întâmplă ceva te iubesc scurt animat. Toate acestea sunt 1 și ceva. Acum să mergem la ce se va juca:

-Documentar scurt: Un concert este o conversație @ 5.00
Nu voi minți, nu am văzut niciunul dintre candidați. Cu toate acestea, filmul de mai sus a fost promovat pe scară largă de marile centre de influență din Statele Unite, cum ar fi NY Times, și are mulți prieteni în Academie. De asemenea, favoritul pariurilor (O melodie de dragoste pentru Latasha) este Netflix și cred că acolo unde poate fi evitată recompensarea platformei, va fi evitată.

-Film scurt: Two Distant Strangers @ 2.50
Citind despre candidați, m-a convins și am văzut-o. Un afro-american prins într-o lupă ajunge să fie împușcat de un ofițer de poliție alb în fiecare scenariu ... cât de actual? Și este bine! Favoritul pariurilor (camera The Letter) are și recenzii bune, joacă favoritul Oscar Isaac, dar merită riscul pentru Străini.

-Cântec: „Husavik” din ESC: Povestea Fire Saga @ 5.00
Aici mă opun celor spuse despre platforme, dar acest film și această melodie sunt o plăcere a mea ... vinovată și sper mai mult decât cred.

-Montaj: Sound of Metal @ 2.10
Nu că nu merită, dar dacă te uiți la anii trecuți, nu câștigă niciodată favoritul aici. Și, de asemenea, sunetul și editarea merg aproape întotdeauna împreună. Favoritul pariurilor (Trial of the Chicago 7) nu este atât de favorit ..

Scenariu adaptat: The Father @ 3.75
Drama uimitoare cu spectacolele minunate în mod logic dacă nu obține acest premiu, va părăsi ceremonia cu mâinile goale și este păcat, deoarece are un Oscar scris peste tot. Hopkins va fi mângâiat de BAFTA pentru portretizarea vieții sale, Coleman are deja un Oscar, Cea mai bună imagine nu se rupe, așa că aici are cele mai mari șanse. Favoritul pariurilor (Nomadland) nu se bazează pe scenariul său, ci pe interpretări și pe regia-fotografie.

Primul rol feminin: Carrey Mulligan din Promising Young Woman @ 2,50
O actriță foarte bună care și-a dat acreditările, o interpretare îndrăzneață într-un film îndrăzneț și actualizat, criteriul SNL (10) și o interpretare foarte bună.

Daca joci Stoiximan, iti sugerez sa il combini cu Rudy Guliani pentru raspberry second men pentru Borat 2. Este doar 1,17 dar este imposibil de pierdut (logic)

: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Sunt total de acord cu A 'femela și Montage în cote acceptabile. Documentar, scurt și melodie Nu pot să-mi exprim o părere.
La prima femeie aș pune un pic din Viola Davis, deși pentru mine Mulligan este cu siguranță mai bun în film. A doua femeie voi paria Clouse (10,00) și Bakalova (4.50), care sunt ambele foarte bune!
O las pentru un al doilea om, scenariu adaptat de Borat (9.00), scenariu original Voi arunca ceva în sus în Chicago Trial (4,00)
Desigur, părăsesc restul, deoarece în fotografie, planificarea producției și limba străină nu văd surprize și în rest nu am nici o părere
 
  • Aprecieri
reacţii: gdouvl1984
Între timp, Stoiximan are un combo canadian luat din postarea mea! Hahaha
1) Scenariu adaptat de The Father & Husavik Song & Short Lung Two Distant Strangers @ 45.00 !!
2) Scenariu adaptat de The Father & Editing Sound of Metal & Photo by Nomadland @ 8.00 !!

De asemenea, îmi place foarte mult în special 3,00 la 0,5 Oscarurile Tatălui.
În cele din urmă, logic, polinomul nopții va avea 4 premii. În care film va avea cele mai multe premii Nomadland dă 1,35 și Ma Rainey dă 5,00. Există scenariul - nu atât de puțin probabil - primul care a pierdut nici fotografia, nici scenariul adaptat (de ce nu cel mai bun film? Big bang-uri au apărut în ultimii ani) și Ma Rainey devine foarte puternic (bărbați, costume, machiaj) , astfel încât să aibă cel puțin căldura moartă în buzunar. Dacă Viola fură și premiul, va fi dificil să îi depășești cele 4 premii. Cu toate acestea, este dificil să acordi cele două mari premii de actorie aceluiași film (trebuie să se întâmple din Tăcerea mielilor), darămite pentru un film care nu a fost nominalizat la cea mai bună peliculă (nu s-a întâmplat niciodată). Deci, cu această opțiune, în esență, alegeți o remiză (jumătate de cote, adică 2,50) sau scufundarea Nomadland
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Giuliani a luat desigur zmeura acasă. Dacă cineva s-a gândit să-și crească șansele cu un ciment de 1.17 umil, nu a regretat.
La votul imdb pentru marile Oscaruri, favoriții sunt mult înainte, cu excepția rolurilor feminine. Acolo are (în paranteze procentul și performanța lor în momentul de față în stoiximan):
-O femeie:
1) Francis McDormand (31%, @ 4.00)
2) Carey Mulligan (27%, @ 2.35)
3) Viola Davis (21%, @ 2.85)
4) Vanessa Kirby (12%, @ 25.00)
5) Ziua bărbaților (9%, @ 10.00)

-B 'femeie:
1) Yoo Jung Yun (26%, @ 1.15)
2) Amanda Seyfried (23%, @ 25.00)
3) Olivia Coleman (21%, @ 20.00)
4) Glenn Close (15%, @ 12.00)
5) Maria Bakalova (15%, @ 6.00)

Mâncare pentru gândire, mai ales la a doua femeie. Poate că ceva mic în Seyfried merită.
 
Avem și spunem:
Așa cum a scris Christos, 1 și ceva nu ne vor preocupa, indiferent de cât de mult ciment este.
Nomadland va primi cu siguranță film, regie, fotografie (ultimul peste 1,70 este bun dacă se găsește), Sound of Metal va primi cu siguranță sunet, Ma Rainey va primi cu siguranță un bărbat A pentru Boseman, costume, machiaj, Kaaluya al doilea mascul , Yun a doua femeie, Femeie tânără promițătoare scenariul original, animație Soul și OST, producție Mank, efecte Tenet, altă limbă străină rotundă, documentarul profesorului meu de caracatiță și Dacă se întâmplă ceva te iubesc scurt animat. Toate acestea sunt 1 și ceva. Acum să mergem la ce se va juca:

-Documentar scurt: Un concert este o conversație @ 5.00
Nu voi minți, nu am văzut niciunul dintre candidați. Cu toate acestea, filmul de mai sus a fost promovat pe scară largă de marile centre de influență din Statele Unite, cum ar fi NY Times, și are mulți prieteni în Academie. De asemenea, favoritul pariurilor (O melodie de dragoste pentru Latasha) este Netflix și cred că acolo unde poate fi evitată recompensarea platformei, va fi evitată.

-Film scurt: Two Distant Strangers @ 2.50
Citind despre candidați, m-a convins și am văzut-o. Un afro-american prins într-o lupă ajunge să fie împușcat de un ofițer de poliție alb în fiecare scenariu ... cât de actual? Și este bine! Favoritul pariurilor (camera The Letter) are și recenzii bune, joacă favoritul Oscar Isaac, dar merită riscul pentru Străini.

-Cântec: „Husavik” din ESC: Povestea Fire Saga @ 5.00
Aici mă opun celor spuse despre platforme, dar acest film și această melodie sunt o plăcere a mea ... vinovată și sper mai mult decât cred.

-Montaj: Sound of Metal @ 2.10
Nu că nu merită, dar dacă te uiți la anii trecuți, nu câștigă niciodată favoritul aici. Și, de asemenea, sunetul și editarea merg aproape întotdeauna împreună. Favoritul pariurilor (Trial of the Chicago 7) nu este atât de favorit ..

Scenariu adaptat: The Father @ 3.75
Drama uimitoare cu spectacolele minunate în mod logic dacă nu obține acest premiu, va părăsi ceremonia cu mâinile goale și este păcat, deoarece are un Oscar scris peste tot. Hopkins va fi mângâiat de BAFTA pentru portretizarea vieții sale, Coleman are deja un Oscar, Cea mai bună imagine nu se rupe, așa că aici are cele mai mari șanse. Favoritul pariurilor (Nomadland) nu se bazează pe scenariul său, ci pe interpretări și pe regia-fotografie.

Primul rol feminin: Carrey Mulligan din Promising Young Woman @ 2,50
O actriță foarte bună care și-a dat acreditările, o interpretare îndrăzneață într-un film îndrăzneț și actualizat, criteriul SNL (10) și o interpretare foarte bună.

Daca joci Stoiximan, iti sugerez sa il combini cu Rudy Guliani pentru raspberry second men pentru Borat 2. Este doar 1,17 dar este imposibil de pierdut (logic)

: semn:
Am dat scurtmetrajul @ 2.50, montajul @ 2.10 și scenariul adaptat @ 3.75 !!
Între timp, Stoiximan are un combo canadian luat din postarea mea! Hahaha
1) Scenariu adaptat de The Father & Husavik Song & Short Lung Two Distant Strangers @ 45.00 !!
2) Scenariu adaptat de The Father & Editing Sound of Metal & Photo by Nomadland @ 8.00 !!

De asemenea, îmi place foarte mult în special 3,00 la 0,5 Oscarurile Tatălui.
În cele din urmă, logic, polinomul nopții va avea 4 premii. În care film va avea cele mai multe premii Nomadland dă 1,35 și Ma Rainey dă 5,00. Există scenariul - nu atât de puțin probabil - primul care a pierdut nici fotografia, nici scenariul adaptat (de ce nu cel mai bun film? Big bang-uri au apărut în ultimii ani) și Ma Rainey devine foarte puternic (bărbați, costume, machiaj) , astfel încât să aibă cel puțin căldura moartă în buzunar. Dacă Viola fură și premiul, va fi dificil să îi depășești cele 4 premii. Cu toate acestea, este dificil să acordi cele două mari premii de actorie aceluiași film (trebuie să se întâmple din Tăcerea mielilor), darămite pentru un film care nu a fost nominalizat la cea mai bună peliculă (nu s-a întâmplat niciodată). Deci, cu această opțiune, în esență, alegeți o remiză (jumătate de cote, adică 2,50) sau scufundarea Nomadland
Combo-ul nu a ieșit, Ma Rainey nu a ajuns în cele din urmă pe cele 4 pe care mă bazam și ar da o victorie împotriva celor 3 finale ale Nomadland, dar nu a ajuns nici măcar la 3, deci cu 3 premii câștigate de Nomadland. 3.00 la 0.5 din Tatăl a ieșit foarte confortabil.

Giuliani a luat desigur zmeura acasă. Dacă cineva s-a gândit să-și crească șansele cu un ciment de 1.17 umil, nu a regretat.
La votul imdb pentru marile Oscaruri, favoriții sunt mult înainte, cu excepția rolurilor feminine. Acolo are (în paranteze procentul și performanța lor în momentul de față în stoiximan):
-O femeie:
1) Francis McDormand (31%, @ 4.00)
2) Carey Mulligan (27%, @ 2.35)
3) Viola Davis (21%, @ 2.85)
4) Vanessa Kirby (12%, @ 25.00)
5) Ziua bărbaților (9%, @ 10.00)

-B 'femeie:
1) Yoo Jung Yun (26%, @ 1.15)
2) Amanda Seyfried (23%, @ 25.00)
3) Olivia Coleman (21%, @ 20.00)
4) Glenn Close (15%, @ 12.00)
5) Maria Bakalova (15%, @ 6.00)

Mâncare pentru gândire, mai ales la a doua femeie. Poate că ceva mic în Seyfried merită.


Nici Clouse nu a primit zmeura, va primi Oscarul ??:p
Cu toate acestea, Chadwick a pierdut și premiile canadiene.
A trebuit să caut în altă parte după bombe. Hopkins, oricât mi-a trecut prin cap și oricât mi-a plăcut interpretarea lui, nu m-am gândit deloc că va face surpriza. McDormand, deși era în fața sondajului celei mai mari baze de date despre filme, nu am vrut să câștig nimic, dar după aceea, 4.00 a fost bună.
Cu toate acestea, este păcat că are aceleași premii Oscar ca uriașa Meryl Streep, deoarece joacă același lucru de mulți ani, în timp ce actori precum Cate Blanchett și Viola Davis au mai puțin sau Amy Adams nu are.
Sfârșitul unei curse ciudate de Oscar atunci. Am impresia că Academia s-a luptat cu unghiile și dinții pentru a rămâne prea albă (gooh gooh Chadwick Bozman) și corectă din punct de vedere politic (goo goo Trial of the Chcago 7). Cu toate acestea, prognosticul a decurs neașteptat de bine.
Numirea anului!
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Nomadland le-a scanat !! Nici în acest film nu mă așteptam la atât de multe premii importante, deși indicațiile spuneau altfel. Mai ales prima femeie am fost complet dezamăgită.
Am prins, de asemenea, editarea, deoarece am fost de acord asupra acestui lucru și la ora 8.00 a lui Hopkins.
Celelalte surprize au trecut neobservate
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...