Predicții tenis 2022

Număr mare și Tsitsi și Sakkari. Valori supraevaluate

Pentru Tsitsi nu aveam nicio speranță că va câștiga astăzi, toate frunzele și parfumurile sunt pentru Sakari. Am avut o speranță mai ales când am văzut 5-2, spun ok, o să obțină dar încă o dată jifos este doar un jucător și jucător cu mai multă popularitate decât Daniilidou nimic mai mult. Dacă întrebi pe cineva „știi cine este Elena Daniilidou”
 
Tsitsipas a fost rău în TOTUL TURNEUL și, desigur, jucând în acest fel, nu putea avea NU speranță împotriva acestui Felix care joacă de ceva vreme cel mai bun tenis al vieții sale și dă dovadă de o forță fizică și psihică incredibilă.

Nu stiu de Sakkari, ca nu am vazut un singur meci de-al ei dincolo de finala, desi a dominat setul 1 (cu revenire dupa ce a fost jos cu 5-2), dar din setul 2 incoace, Annette a aratat. ea însăși să fie mai pregătită și mai persistentă pentru cucerirea trofeului.

Sakkari cel puțin s-a luptat în timp ce Tsitsipas a jucat sub medie într-un alt turneu.
 
Auger Alliasime: Câștigător (4,5) Bet365 (1/10)

Alliasime este marele câștigător așa cum am prezis de joi...
Din păcate, după cum s-a dovedit, dacă am jucat-o mai inteligent, s-ar putea să fi făcut mai mult profit...

Cât despre Fritz, nu voi comenta pentru că este clar că a renunțat la turneu într-un mod abil. Este de neimaginat că a pierdut cu Gyfto-Giron în timp ce era înainte cu o pauză...

Oricum...

PS: Tsitsipas pentru festivități... Pe curând. Alliasime pentru lucruri mari anul acesta

total: + 1,58 / 10
 
Săptămâna aceasta am fost deosebit de ghinionişti cu pariul Del Potro, deoarece nu am mers mare la victoria simplă, care apoi sa prăbuşit, dar a mers mare şi a jucat inteligent, aşteptându-ne la un ultimul meci elegant... Păcat.
 
Știu că majoritatea dintre voi nu vă place tenisul feminin, dar ieri am văzut toate cele patru finale, 3 masculin și a patra a lui Sakkari. Finala de la Sankt Petersburg a fost mult mai bună decât toate celelalte. Urmează cel de la Buenos Aires, unde Ruud și Schwartzman au jucat destul de bine și dacă nu ar fi făcut multe prostii argentinianul ar fi și mai bine. Apoi urmează finala de la Rotterdam și, în sfârșit, la Dallas, unde meciul a fost totul despre festivități. Mă întreb cum joacă acești americani tenis, parcă jucau rachete pe plajă
 
  • Aprecieri
reacţii: JIM1 și pipilas
Eu joc 3 lungi pentru Dubai cu raționamentul principal că unii jucători care sunt mari favoriți precum Rublev/Alliasime joacă pentru a 2-a săptămână la rând până duminică și pe de altă parte sunt unii în formă proastă (Shapovalov/Karatsev) și alții ca Basilasvilli / Bautista joacă astăzi într-o altă finală.

Murray: Finalist (8) Stoiximan (0,5/10)
Evans: Câștigătorul celui de-al patrulea Q (4) Stoiximan (6/0,5)
Fucsovics: Câștigătorul celui de-al doilea Q (2) Stoiximan (8/0,5)


PS: Preturile sunt in conditii mai mari destul de bune dar in Bet365 inca nu au iesit si poate vor fi si altele mai mari... Oricine vrea sa astepte. Cred că cu siguranță unul, dacă nu toate vor fi ceva mai mari...
 
Săptămâna aceasta am vrut să joc 1-2 pariuri care au trecut, dar am spus să nu încerc. Bineînțeles, au trecut complet marginal și deci poate că nu meritau atât de mult pentru că au fost și norocoși.

Alcaraz, Alliasime au primul motiv și poate cineva le poate combina dar valoarea lor este zero.

Evans-Rublev: 1 (3,15) Stoiximan (1/10)

Am revenit cu un 2-bet împotriva rusului după lunga concediere. Astăzi, Rublev joacă al 8-lea meci în 2 săptămâni și cu siguranță va pleca din Franța în Emiratele Arabe Unite. cu mare oboseală.
De altfel, nici el nu este în forma de anul trecut. În H2H englezul conduce cu 3-2 și singura victorie a fost aici acum 2 ani.
2,5 performanța corectă
 
Van De Zandschulp-Harris: 2 (2,18) Stoiximan (1/10)

Un meci special. Harris este jucat ca un outsider și nu i s-ar putea acorda altfel cu zero victorii în 2022. Cu toate acestea, dacă te uiți cu cine s-a confruntat, a jucat meciuri dificile și a pierdut în majoritatea lor destul de restrâns. Pe de altă parte, olandezul a jucat cu niște adversari comuni și a pierdut și el, în timp ce victoriile sale din acest an au fost împotriva adversarilor inferiori.
Ceea ce mă face să îl consider pe Harris favorit este că, practic, vorbim despre un jucător mai bun din toate timpurile, spre deosebire de olandezul care a avut un sezon erupător anul trecut și nu are nimic altceva de arătat pentru asta, în timp ce Harris vine de la o finală aici ultimul. anul trecut, spre deosebire de adversarul său care joacă pentru prima dată aici...

Cred că valorile apropiate de 1,8 sunt cele potrivite pentru Harris.

PS: Am vorbit despre Evans si preturile sunt deja la 2,85-2,9. De îndată ce va pierde astăzi, va merge puțin mai departe...
 
Să mergem la un ultim lung pentru Dubai...

Cilic: Câștigătorul primului Q (1) Bet11 (365/0,5)

Înainte de a începe să spun că, așa cum mă așteptam, Bet365 a avut cote mai bune decât Stoiximan, deoarece i-au adus pe Fucsovics la 10 la Stoiximan 8 și Evans la 7,5 la 6. Ce să faci? Lasă-i să vină și să facă mai puțin.
Acum, la Cilic.
In q are 2 jucatori solidi din moment ce cred ca in primul meci cu Vesely nu va avea nicio problema

În al 2-lea va juca probabil cu Bautista Agut și în al 3-lea cu Djokovic.

2 meciuri pentru 11 performanță nu e rău. Dacă luați în considerare că Bautista joacă o selecție de când a câștigat săptămâna precedentă și Djokovic joacă pentru prima oară anul acesta într-un turneu și are 1 luni pentru a ridica o rachetă...

Am mai citit că anul acesta Dubaiul are o pistă incredibil de rapidă și așa că asta îl ajută pe croat
 
Cilic este în vacanță. Nici nu s-a ajuns la partea grea...

Total: + 2,18 / 10
 
Turcia-Grecia

22-17 în sfertul 2

Grecia (+5,5) (1,98) Stoiximan (1/10)
 
Este păcat că nu am obținut victoria zdrobitoare...


total: + 0,66 / 10
 
Coric-Fokina: 0-2 CS (1,85) Stoiximan (1,5/10)

Coric a jucat ultima dată în urmă cu exact 1 an și a suferit răni la umăr. Cred că Fokina va câștiga ușor
 
Murray: al 4-lea câștigător Q (17) Bet365 (0,5/10)

Mă duc pe o ofertă ireală, deși cu siguranță nu umple ochii nimănui. Murray, care este de două ori semifinalist și de o dată vicecampionist, joacă de departe cel mai ridicol sfert.
De fapt, pentru a-și atinge scopul, el trebuie să câștige următoarele:
1) Daniel, 2) Bublik, 3) Dimitrov (plon putred), 4) Schwartzman sau Isner (amândoi deformați) și 5) Rublev sau Hurkacz.

Las ultima tura care poate fi parcursa si merg la celelalte.

Cu ăștia 4 în alte sezoane, nici nu l-ar lăsa să treacă de 1,5. Desigur, vremurile s-au schimbat și nu poate avea nici măcar 2 meciuri bune la rând, dar cu cel mai bun prieten Lendl ca antrenor, nu pot exclude să văd un Murray întinerit.

Pentru performanta 17 o iau cu ochii inchisi si iti multumesc mult chiar daca pierde din turul 1...
 
Incredibil Fokina care a avut BP în aproape fiecare joc de serviciu al croatului, dar în cele din urmă a reușit să piardă primul set cu o prostie incredibilă la televizor și să ia următorul 1.

Așa că să ne încalcăm pariul...

Total: -0,84 / 10


Sandgren-Van de Zandschulp: 1 (+1,5 seturi) (1,8) Stoiximan (1,5/10)

Sandgren (3,25) Stoiximan (0,5/10)
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: