Programe Artemis

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Au fost multe programe Artemis, pentru sisteme PROPO, Lotto, pariuri etc.
Un prieten este interesat de unul specific.
Ce s-a întâmplat cu ei? Magazinul online Artemis care a existat, acum nu există. Mai are cineva?

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Pentru a vedea ultimul meu tip .. :)

Îmi spuneți despre excelul pe care îl scrieți?
Nu are nicio legătură cu ceea ce cer.
Un particular al tuturor Artemisului pe care un prieten îl dorește.
Dacă sunteți interesat să faceți cercetări statistice cu excel, am un site german care este interesant și are nevoie de evaluare.

Fanourios

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2020
37
11
83
LEMESOS, CIPRU
Îmi spuneți despre excelul pe care îl scrieți?
Nu are nicio legătură cu ceea ce cer.
Un particular al tuturor Artemisului pe care un prieten îl dorește.
Dacă sunteți interesat să faceți cercetări statistice cu excel, am un site german care este interesant și are nevoie de evaluare.
ARTEMIS Final!
Obisnuiam sa le am ...
Ce este german?

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,471
985
113
Voi găsi adresa undeva pe care o am și vă voi scrie mai târziu.
Dar nu înțeleg de ce unul nu are aceste programe Artemis. Nu este expirat din punct de vedere al funcționalității.

Evident, nu funcțional.

Am achiziționat o construcție Artemis, care nu mai descarcă cupoane. Desigur, dacă îmi amintesc bine, există și soluția introducerii manuale a meciurilor. Între timp, însă, cuponul OPAP a fost schimbat, ca bilet, deci nu poate fi tipărit.
Cu excepția cazului în care prietenul își dorește doar să-și remedieze sistemele și să vadă dacă merită jucat.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Evident, nu funcțional.

Am achiziționat o construcție Artemis, care nu mai descarcă cupoane. Desigur, dacă îmi amintesc bine, există și soluția introducerii manuale a meciurilor. Între timp, însă, cuponul OPAP a fost schimbat, ca bilet, deci nu poate fi tipărit.
Cu excepția cazului în care prietenul își dorește doar să-și remedieze sistemele și să vadă dacă merită jucat.

Nu vrea cuponul, vrea o altă zestre.
Acest lucru îl are și un alt prieten de-al lui lucrează de mult timp, dar, evident, nu este copiat, nu vor să-l rupă - nu știu.
Deci vrea să-l cumpere, dar cum?
Căutăm alte soluții.
Eu însumi am avut una asemănătoare, dar nu o pot face potrivită pentru Windows 10 și nu am timp.
Erau în Katehaki și făceau un magazin electronic și o filială în Kokkinia. Dar acum nu găsesc nimic!

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,471
985
113
Nu vrea cuponul, vrea o altă zestre.
Acest lucru îl are și un alt prieten de-al lui lucrează de mult timp, dar, evident, nu este copiat, nu vor să-l rupă - nu știu.
Deci vrea să-l cumpere, dar cum?
Căutăm alte soluții.
Eu însumi am avut una asemănătoare, dar nu o pot face potrivită pentru Windows 10 și nu am timp.
Erau în Katehaki și făceau un magazin electronic și o filială în Kokkinia. Dar acum nu găsesc nimic!
Am avut unul pentru pariul Artemis (am încă CD-uri de instalare).
De fiecare dată când m-am formatat, am apelat și la un cod, dacă îmi amintesc corect, era un număr format din 6 cifre.
După ce Artemis m-a salutat și nu am reînnoit cupoane etc., a trebuit să îmi fac propria construcție.
Bine făcut celor care încă se ocupă de PROPO, fanaticii ... Dar nu mai dă mulți bani.
Dacă unul îl are și funcționează, s-ar putea rupe. De obicei, o modalitate de a bloca era adresa mac. Dacă sunteți relevant și angajat, căutați o adresă mac spoofing pentru a înțelege ce spun.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,680
1,403
113
Am avut unul pentru pariul Artemis (am încă CD-uri de instalare).
De fiecare dată când m-am formatat, am apelat și la un cod, dacă îmi amintesc corect, era un număr format din 6 cifre.
După ce Artemis m-a salutat și nu am reînnoit cupoane etc., a trebuit să îmi fac propria construcție.
Bine făcut celor care încă se ocupă de PROPO, fanaticii ... Dar nu mai dă mulți bani.
Dacă unul îl are și funcționează, s-ar putea rupe. De obicei, o modalitate de a bloca era adresa mac. Dacă sunteți relevant și angajat, căutați o adresă mac spoofing pentru a înțelege ce spun.

Nu mă rup.
Nu-mi pasă, dacă îmi pasă mai mult o fac eu.
Dar acum nu ai telefoane și nici nu răspunde cineva?
Ciudat.
Îmi făcusem un program ... Prop dos ms, din 1993, acum mort, dar m-a luat cineva care
îl pierduse și i-am trimis-o înapoi.
Îi cunosc pe băieții cu Artemis de mult timp, din revista Computer pentru toată lumea.

Larry

Membru bine-cunoscute
1 Apr 2010
1,471
985
113
Am intrat în pagină acum câteva zile, betchannel.gr ... Am încercat să intru mai bine. Este probabil închis.
Pe fb ultima postare 2016:
Deci se întâmplă ceva ...

propo123

New Member
8 Oct 2022
1
0
1
Am intrat în pagină acum câteva zile, betchannel.gr ... Am încercat să intru mai bine. Este probabil închis.
Pe fb ultima postare 2016:
Deci se întâmplă ceva ...
Buna seara, am Artemis, pur si simplu nu descarca cupoane, poate fi folosit ca instrument pentru construirea unui sistem si inlocuirea coloanelor

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
  • 21: 00
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • Mâine 27-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Zorian Forum Bot: Utilizatorul zorian a început un nou subiect numit „SUBER BOWL LVII (2023)” în Remaining...